Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Programm nimega LITS.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 5:39 pm    Teema: Vasta viitega

Celtic kirjutas:
no persse küll...see on nagu saatanale näpu andmine.
te naised siin foorumis olete ikka parajad mõrrad küll... kui meelitamistega ei saa siis tulete salaja. saage juba aru et te ei ületa mitte kunagi seda taset mida mina tahan naises näha.

veel tobedam on mingisugune võltsmoraal.


seega monotoon tahtis mind siis ohvriks tuua kristluse egregorile? seega ta siis ikkagi sipleb ilma egregorita. arvatavasti ongi parim vahend küüraka parandamiseks tema trampimine niikaua kuni temast on alles vaid inimvare... ning siis ta hakkab ise ennast üles ehitama ilma kõrvaliste abilisteta.



aga efule ütleks et võta rahulikumalt. sinus on nii palju nõmedaid külgi mida sa jultunult demonstreerid igal pool laialt.


gerdenelist kah üks niit minuni? niinii gerde... räägi nüüd mis sa minuga teed?


celtic! milline sind juhtiv naine nüüd selle meeletu nutulaulu välja paiskas? suu laulab, süda muretseb...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

efu. naised naisteks aga sina minu silmis naine pole.

seega ma ei tea kes sa oled. kui lits ei taha olla siis oled lihtsalt mingi hübriid.

kes teab... võibolla sa oled lihtsalt üks suur programm... loodud sita levitamiseks.
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

Neid naisi on kõik kohad täis , ainuke vahe, et siinsed oskavad rääkida ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 6:13 pm    Teema: Vasta viitega

millegipärast jääb mulle arusaamatuks miks tokroda kaitseb efut ja ei põrmusta teda.

see on kummaline. ehk kasutab toks efut lihtsalt ära... kuna lisaks sitalevitamisele omab efu ka kanalit sitaloojateni. kui saaks selle ühesuunalise kanali teistpidi tööle siis... (!MOTT)
Tagasi üles
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 6:14 pm    Teema: Vasta viitega

Celtic kirjutas:
efu. naised naisteks aga sina minu silmis naine pole.

seega ma ei tea kes sa oled. kui lits ei taha olla siis oled lihtsalt mingi hübriid.

kes teab... võibolla sa oled lihtsalt üks suur programm... loodud sita levitamiseks.


ma tean. olen otsija. otsin oma teed. ma ei tea, kas leian. peatun, õpin ja otsin edasi. võib olla ei leiagi kunagi ja jäängi igaveseks teele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 6:37 pm    Teema: Vasta viitega

efu kirjutas:
otsin oma teed. ma ei tea, kas leian. peatun, õpin ja otsin edasi. võib olla ei leiagi kunagi ja jäängi igaveseks teele.

see oli esimene sinu post mida siin lugesin tundega, et läbi igikeltsa ka idu sisu julgeti näidata... Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2005 3:09 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:33 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2005 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

Kõige hullem on see variant kui ei ole naisel mõistust ja lits ka ei ole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Nov 2004
Postitusi: 480
Asukoht: Heas kohas :)

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2005 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

Aga korrake seda sõna kuskil vähemalt 50 korda järjest - vaadake kuidas mõte ära kaob Wink
_________________
Always Outnumbered, Never Outgunned
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 15, 2005 12:47 am    Teema: Vasta viitega

Mida rohkem ma loen, seda rohkem mulle tundub, et 100% siinsed mehed on täiuslikud ja 100% naised on ebatäiuslikud, ehk jeesuse litsid ja muude sitavõrgustike liikmed, kus korjame programme üles.

Ehk mehed on suured ohvrid ja kannatajad, isegi siis kui nad suure pasaga maha saavad, sest meie naised orjastame ja juhime neid.

Kui kõik naised siit foorumist ära läheksid, siis ma arvan, et mehed jookseks ka varsti minema, sest teemad saavad otsa.

Mehed, selle asemel, et süüdistusi taguda olge ise tublid.

ei, ma ei üldista, siin foorumis tundub päris palju vahvaid inimesi, nii meeste kui naiste seas. Vähem vaenu ja koostöös peitub ju jõud ?
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 15, 2005 2:54 am    Teema: Vasta viitega

Sinu kompleksid ja hirmud on sinu enda probleem
Tagasi üles
ProudToBeMe
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 20
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Aug 18, 2008 10:52 pm    Teema: Vasta viitega

[b]Toki wrote:

[i] Reaalses elus on tavaliselt sõimajaks naine, kellel palju mehi olnud ja rünnatakse naisi, kellel tihti mehe kogemus puudub,


Minuarust see lause on täiesti õige. Kui ma olin mingi 12, oli mu argipäev suht selline: hommikul kooli, õhtul tagasi koju, õppisin ja passisin kodus kogu aeg...aga ikkagi hakati mind koolis norima. Kasutati ka sõna lits(seda paari aasta pärast). miks? Selles ma tol korral aru ei saanud ja võtsin kohutavalt hinge, sest ma polnud elusees paljast meestki näinud Laughing
Nu tuli välja, et kuna õed olid mul sellised, kes pubekaeas meeletult möllasid, et siis mina ka kohe lits..

jah..pikk jutt sitt jut..ei tea miks sellest rääkisin Rolling Eyes [/i][/b]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Teis Aug 19, 2008 10:53 am    Teema: Re: Programm nimega LITS. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Te kõik teate, et sõna lits tähistab naist, kes teeb midagi koledat. Ta nimelt suhtleb meestega. Aga loodus on nii sättinud, et naine peabki suhtlema mehega. Ta saab nimelt sealt programme. Aga programmid on vajalikud selleks, et naine saaks areneda. Seega öeldes naisele lits, siis nõrganärviline ehmub ja lõpetab antud mehega suhtlemise. Mis on tulemus? Naine ei saa enda arenguks vajalikku materjali. Seega litsiks sõimaja blokeerib naise arengut. Aga kes on huvitatud naise arengu seiskumisest?
A) Teine naine. Miks? Iga naine tahab endale meest, kellel on head programmid. Aga heade programmidega mees tahab vastutasuks saada head energiat. Seega, kui naisel pole kvaliteet kütust, siis kukub ta konkurentsist välja. Ja siin hakkabki selline naine likvideerima mehe ümbert teisi naisi. Üks meetod ongi teisi naisi sõimata litsideks. Siis need naised omades veapunkti lasevadki mehest lahti. Ja kui konkurents kõrvaldatud, siis on ta ainuke ja mehel pole rohkem valikut. Reaalses elus on tavaliselt sõimajaks naine, kellel palju mehi olnud ja rünnatakse naisi, kellel tihti mehe kogemus puudub, või on väike.
Vaatleks nüüd seda skeemi konkreetselt meil toimuva näite pealt.
Te mäletate, et Monotoon ütles sapiselt: Tokroda on kena mees, ta leiab alati mõne naise, keda õnge võtta. Nii, me teame, et kenadus on aga subjektiivne suhtumine. Antud hinnang näitab konkreetse inimese sümpaatiat. Seega Monotoonile meeldib Tokroda. Me teame, et on inimesi, kellele meeldib ja on inimesi, kellele üldse ei meeldi Tokroda. Järgmine samm oli monotoonil, et rääkis jutukas, et vaimumaailm tuleb nimetada ümber Tokroda litsimajaks. Tema manipulatsioon läks isegi korda. Paar naist lõpetaski foorumis käimise. Nad ju ei tahtnud olla litsid. Aga samas nad ei tulnud sellepeale, et sedasi käitudes jääks foorumisse Monotoon ja mehed. Ja Monotoon oleks rõõmuga Tokroda lits. Siis on kogu tähelepanu ja programmid Tema, ning võim kindlustatud.
Vahemärkus: õnnetu sitaseen läks ka õnge. Ta tahtis Tokrodale hapet näkku visata, et ta ei oleks enam kena. Siin on konkreetne näide, kuidas Monotooni manipulatsioon mõjutas noort poissi.
b) Naise mittearengust on huvitatud ka usundid. Kuidas? Usk on loodud valitsemiseks inimeste üle. Kui inimesed hakkavad arenema, siis ei saa enam manipuleerida. Aga naine areneb siis, kui ta suhtleb meestega. Seega esimene asi on blokeerida naiste suhtlust meestega. Suhtlus meestega tuleb kuulutada tabuks.
Toome näite: Kui ühiskonda tekib tark mees, siis temaga suhtlevaid naisi hüütakse litsideks. Aga kui naine läheb kirikusse ja usub Jeesust ja laeb temalt programme, siis hüütakse neid naisi Jeesuse pruutideks. Huvitav, mis vahe siin on? Samahästi võib nimetada nunnasid ka Jeesuse litsideks.
Väike õpetus naistele. Kuidas te teate, et mees annab hea programmi?
Teile on antud emotsioon keha. See hindab programmi. Kui suheldes mehega tõuseb teie turvatunne, te muutude rahulikuks ja tekkib muudki meeldivat, siis olete saanud head kraami. Teie emotsioonide langus, stress, närvilisus näitab, et olete mehe käest tünga saanud. Seega kuulake oma emotsioonkeha aga mitte teiste hinnangut, kas olete lits või õige naine. Sedasi juhitakse teid saasta sisse.
Muideks vaadeldes usklike emotsioone, kui nad tulevad kirikust välja saame näha, mis programme nad said. Tavaliselt sealt tulnud naised on õelad ja virilad ja ebakindlad. Aga samas tõmmati neilt ära energia, mida nad peaksid andma oma mehele ja poegadele.
Kokkuvõte: Kui teid sõimatakse litsideks, siis vaadelge sõimaja taotlust.


Noh vaimne juht kui sa nii hull maag oled nagu sa väidad siis ütle, miks minu vanaisa ei suuda aru saada, et mul on vahest vaja kuskile kellegi juurde ööseks ära jääda, et rahu ja toetust saada, ja selle pärast sõimab ta mind litsiks ja hooraks, et tema arust minu käitumine on nagu litsi ja hoora oma. Kui sinu teooriat lugeda, siis tahaks nagu tema vampiiritseda minu kallal, et minult energiat kätte saada, sest ta korrutas seda mulle iga jumala päev kui ma maal olin. Ja kui ma talle korrutama hakkasin, et ta on vägivaldne inimene, siis ta tahtiski jälle mulle käsipidi kallale tormata ju siis haavas hinge aga seda ta on mitte ainult minu vastu vaid see kõik on toimunud põlvkonniti.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Aug 19, 2008 5:57 pm    Teema: Vasta viitega

Esiteks hinga nüüd sügavalt sisse,rahune.
Vaata nüüd läbi papi silmade ja mõista milline lapselaps tal on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Teis Aug 19, 2008 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
Esiteks hinga nüüd sügavalt sisse,rahune.
Vaata nüüd läbi papi silmade ja mõista milline lapselaps tal on.


no papi - tulevane Laughing - et milline lapselaps on siis su pildis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
iff



Liitunud: 7 Dets 2005
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Kolm Aug 20, 2008 3:30 am    Teema: Re: Programm nimega LITS. Vasta viitega

Roosi kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Te kõik teate, et sõna lits tähistab naist, kes teeb midagi koledat. Ta nimelt suhtleb meestega. Aga loodus on nii sättinud, et naine peabki suhtlema mehega. Ta saab nimelt sealt programme. Aga programmid on vajalikud selleks, et naine saaks areneda. Seega öeldes naisele lits, siis nõrganärviline ehmub ja lõpetab antud mehega suhtlemise. Mis on tulemus? Naine ei saa enda arenguks vajalikku materjali. Seega litsiks sõimaja blokeerib naise arengut. Aga kes on huvitatud naise arengu seiskumisest?
A) Teine naine. Miks? Iga naine tahab endale meest, kellel on head programmid. Aga heade programmidega mees tahab vastutasuks saada head energiat. Seega, kui naisel pole kvaliteet kütust, siis kukub ta konkurentsist välja. Ja siin hakkabki selline naine likvideerima mehe ümbert teisi naisi. Üks meetod ongi teisi naisi sõimata litsideks. Siis need naised omades veapunkti lasevadki mehest lahti. Ja kui konkurents kõrvaldatud, siis on ta ainuke ja mehel pole rohkem valikut. Reaalses elus on tavaliselt sõimajaks naine, kellel palju mehi olnud ja rünnatakse naisi, kellel tihti mehe kogemus puudub, või on väike.
Vaatleks nüüd seda skeemi konkreetselt meil toimuva näite pealt.
Te mäletate, et Monotoon ütles sapiselt: Tokroda on kena mees, ta leiab alati mõne naise, keda õnge võtta. Nii, me teame, et kenadus on aga subjektiivne suhtumine. Antud hinnang näitab konkreetse inimese sümpaatiat. Seega Monotoonile meeldib Tokroda. Me teame, et on inimesi, kellele meeldib ja on inimesi, kellele üldse ei meeldi Tokroda. Järgmine samm oli monotoonil, et rääkis jutukas, et vaimumaailm tuleb nimetada ümber Tokroda litsimajaks. Tema manipulatsioon läks isegi korda. Paar naist lõpetaski foorumis käimise. Nad ju ei tahtnud olla litsid. Aga samas nad ei tulnud sellepeale, et sedasi käitudes jääks foorumisse Monotoon ja mehed. Ja Monotoon oleks rõõmuga Tokroda lits. Siis on kogu tähelepanu ja programmid Tema, ning võim kindlustatud.
Vahemärkus: õnnetu sitaseen läks ka õnge. Ta tahtis Tokrodale hapet näkku visata, et ta ei oleks enam kena. Siin on konkreetne näide, kuidas Monotooni manipulatsioon mõjutas noort poissi.
b) Naise mittearengust on huvitatud ka usundid. Kuidas? Usk on loodud valitsemiseks inimeste üle. Kui inimesed hakkavad arenema, siis ei saa enam manipuleerida. Aga naine areneb siis, kui ta suhtleb meestega. Seega esimene asi on blokeerida naiste suhtlust meestega. Suhtlus meestega tuleb kuulutada tabuks.
Toome näite: Kui ühiskonda tekib tark mees, siis temaga suhtlevaid naisi hüütakse litsideks. Aga kui naine läheb kirikusse ja usub Jeesust ja laeb temalt programme, siis hüütakse neid naisi Jeesuse pruutideks. Huvitav, mis vahe siin on? Samahästi võib nimetada nunnasid ka Jeesuse litsideks.
Väike õpetus naistele. Kuidas te teate, et mees annab hea programmi?
Teile on antud emotsioon keha. See hindab programmi. Kui suheldes mehega tõuseb teie turvatunne, te muutude rahulikuks ja tekkib muudki meeldivat, siis olete saanud head kraami. Teie emotsioonide langus, stress, närvilisus näitab, et olete mehe käest tünga saanud. Seega kuulake oma emotsioonkeha aga mitte teiste hinnangut, kas olete lits või õige naine. Sedasi juhitakse teid saasta sisse.
Muideks vaadeldes usklike emotsioone, kui nad tulevad kirikust välja saame näha, mis programme nad said. Tavaliselt sealt tulnud naised on õelad ja virilad ja ebakindlad. Aga samas tõmmati neilt ära energia, mida nad peaksid andma oma mehele ja poegadele.
Kokkuvõte: Kui teid sõimatakse litsideks, siis vaadelge sõimaja taotlust.


Noh vaimne juht kui sa nii hull maag oled nagu sa väidad siis ütle, miks minu vanaisa ei suuda aru saada, et mul on vahest vaja kuskile kellegi juurde ööseks ära jääda, et rahu ja toetust saada, ja selle pärast sõimab ta mind litsiks ja hooraks, et tema arust minu käitumine on nagu litsi ja hoora oma. Kui sinu teooriat lugeda, siis tahaks nagu tema vampiiritseda minu kallal, et minult energiat kätte saada, sest ta korrutas seda mulle iga jumala päev kui ma maal olin. Ja kui ma talle korrutama hakkasin, et ta on vägivaldne inimene, siis ta tahtiski jälle mulle käsipidi kallale tormata ju siis haavas hinge aga seda ta on mitte ainult minu vastu vaid see kõik on toimunud põlvkonniti.

suguvõsa programm???
aga lõhu ennast sealt ringist välja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Kolm Aug 20, 2008 10:45 am    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
Esiteks hinga nüüd sügavalt sisse,rahune.
Vaata nüüd läbi papi silmade ja mõista milline lapselaps tal on.


Vaata ma olen isegi neid hingamis harjutusi teinud, mida rasedad teevad. Aga see ei aita, sest igaüks kes on minu elust läbi on käinud on mulle ühe sita junni hinge visanud ja mu hing on ribadeks tõmmatud. Minu hing on ka seest välja lennanud ning on seda veel mitu korda tahtnud teha aga õnneks on leidus viimanekord kaks toredat tüdrukut kes olid sel hetkel mu kõrval ja nad hoidsid mind täiest jõust kätest kinni, et see korduda ei saaks. Ja kiirabil oli suht suva, ütles vaid, et ta nagunii ei hakka ennast ära tapma ja nood meditsiini töötajad kõndisid lihtsalt ükskõikselt minema.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Kolm Aug 20, 2008 10:49 am    Teema: Re: Programm nimega LITS. Vasta viitega

suguvõsa programm???
aga lõhu ennast sealt ringist välja[/quote]

See ei ole nii lihtne, eks ma üritan...kuid jah...aga alla ma ei anna kunagi...olgu ma siis kasvõi hinge heitmas...Mida on juba piisavalt mitu korda minuga toimunud.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Kolm Aug 20, 2008 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
mel kirjutas:
Esiteks hinga nüüd sügavalt sisse,rahune.
Vaata nüüd läbi papi silmade ja mõista milline lapselaps tal on.


Vaata ma olen isegi neid hingamis harjutusi teinud, mida rasedad teevad. Aga see ei aita, sest igaüks kes on minu elust läbi on käinud on mulle ühe sita junni hinge visanud ja mu hing on ribadeks tõmmatud. Minu hing on ka seest välja lennanud ning on seda veel mitu korda tahtnud teha aga õnneks on leidus viimanekord kaks toredat tüdrukut kes olid sel hetkel mu kõrval ja nad hoidsid mind täiest jõust kätest kinni, et see korduda ei saaks. Ja kiirabil oli suht suva, ütles vaid, et ta nagunii ei hakka ennast ära tapma ja nood meditsiini töötajad kõndisid lihtsalt ükskõikselt minema.


Ma mõtlesin ,et nagu kahju peaks olema vanaisast,et tal selline lapselaps on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Kolm Aug 20, 2008 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
Roosi kirjutas:
mel kirjutas:
Esiteks hinga nüüd sügavalt sisse,rahune.
Vaata nüüd läbi papi silmade ja mõista milline lapselaps tal on.


Vaata ma olen isegi neid hingamis harjutusi teinud, mida rasedad teevad. Aga see ei aita, sest igaüks kes on minu elust läbi on käinud on mulle ühe sita junni hinge visanud ja mu hing on ribadeks tõmmatud. Minu hing on ka seest välja lennanud ning on seda veel mitu korda tahtnud teha aga õnneks on leidus viimanekord kaks toredat tüdrukut kes olid sel hetkel mu kõrval ja nad hoidsid mind täiest jõust kätest kinni, et see korduda ei saaks. Ja kiirabil oli suht suva, ütles vaid, et ta nagunii ei hakka ennast ära tapma ja nood meditsiini töötajad kõndisid lihtsalt ükskõikselt minema.


Ma mõtlesin ,et nagu kahju peaks olema vanaisast,et tal selline lapselaps on.


Jah ja tema on nagu eriti hea vedas mu ema juuseid pidi ühest toast teise maadmööda mina ei oskanud siis muud teha kui nutsin sest käisin siis 5 klassis ja ojee kuidas mu ema omal ajal sai kannatada. Ja see on ka tore, et ta on mind kägistanud jaaaaaaaaaaa mida iganes
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group