Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Programm nimega LITS.
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 10:55 pm    Teema: Programm nimega LITS. Vasta viitega

Te kõik teate, et sõna lits tähistab naist, kes teeb midagi koledat. Ta nimelt suhtleb meestega. Aga loodus on nii sättinud, et naine peabki suhtlema mehega. Ta saab nimelt sealt programme. Aga programmid on vajalikud selleks, et naine saaks areneda. Seega öeldes naisele lits, siis nõrganärviline ehmub ja lõpetab antud mehega suhtlemise. Mis on tulemus? Naine ei saa enda arenguks vajalikku materjali. Seega litsiks sõimaja blokeerib naise arengut. Aga kes on huvitatud naise arengu seiskumisest?
A) Teine naine. Miks? Iga naine tahab endale meest, kellel on head programmid. Aga heade programmidega mees tahab vastutasuks saada head energiat. Seega, kui naisel pole kvaliteet kütust, siis kukub ta konkurentsist välja. Ja siin hakkabki selline naine likvideerima mehe ümbert teisi naisi. Üks meetod ongi teisi naisi sõimata litsideks. Siis need naised omades veapunkti lasevadki mehest lahti. Ja kui konkurents kõrvaldatud, siis on ta ainuke ja mehel pole rohkem valikut. Reaalses elus on tavaliselt sõimajaks naine, kellel palju mehi olnud ja rünnatakse naisi, kellel tihti mehe kogemus puudub, või on väike.
Vaatleks nüüd seda skeemi konkreetselt meil toimuva näite pealt.
Te mäletate, et Monotoon ütles sapiselt: Tokroda on kena mees, ta leiab alati mõne naise, keda õnge võtta. Nii, me teame, et kenadus on aga subjektiivne suhtumine. Antud hinnang näitab konkreetse inimese sümpaatiat. Seega Monotoonile meeldib Tokroda. Me teame, et on inimesi, kellele meeldib ja on inimesi, kellele üldse ei meeldi Tokroda. Järgmine samm oli monotoonil, et rääkis jutukas, et vaimumaailm tuleb nimetada ümber Tokroda litsimajaks. Tema manipulatsioon läks isegi korda. Paar naist lõpetaski foorumis käimise. Nad ju ei tahtnud olla litsid. Aga samas nad ei tulnud sellepeale, et sedasi käitudes jääks foorumisse Monotoon ja mehed. Ja Monotoon oleks rõõmuga Tokroda lits. Siis on kogu tähelepanu ja programmid Tema, ning võim kindlustatud.
Vahemärkus: õnnetu sitaseen läks ka õnge. Ta tahtis Tokrodale hapet näkku visata, et ta ei oleks enam kena. Siin on konkreetne näide, kuidas Monotooni manipulatsioon mõjutas noort poissi.
b) Naise mittearengust on huvitatud ka usundid. Kuidas? Usk on loodud valitsemiseks inimeste üle. Kui inimesed hakkavad arenema, siis ei saa enam manipuleerida. Aga naine areneb siis, kui ta suhtleb meestega. Seega esimene asi on blokeerida naiste suhtlust meestega. Suhtlus meestega tuleb kuulutada tabuks.
Toome näite: Kui ühiskonda tekib tark mees, siis temaga suhtlevaid naisi hüütakse litsideks. Aga kui naine läheb kirikusse ja usub Jeesust ja laeb temalt programme, siis hüütakse neid naisi Jeesuse pruutideks. Huvitav, mis vahe siin on? Samahästi võib nimetada nunnasid ka Jeesuse litsideks.
Väike õpetus naistele. Kuidas te teate, et mees annab hea programmi?
Teile on antud emotsioon keha. See hindab programmi. Kui suheldes mehega tõuseb teie turvatunne, te muutude rahulikuks ja tekkib muudki meeldivat, siis olete saanud head kraami. Teie emotsioonide langus, stress, närvilisus näitab, et olete mehe käest tünga saanud. Seega kuulake oma emotsioonkeha aga mitte teiste hinnangut, kas olete lits või õige naine. Sedasi juhitakse teid saasta sisse.
Muideks vaadeldes usklike emotsioone, kui nad tulevad kirikust välja saame näha, mis programme nad said. Tavaliselt sealt tulnud naised on õelad ja virilad ja ebakindlad. Aga samas tõmmati neilt ära energia, mida nad peaksid andma oma mehele ja poegadele.
Kokkuvõte: Kui teid sõimatakse litsideks, siis vaadelge sõimaja taotlust.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:30 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maren
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 842
Asukoht: siin ja praegu

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Mehe sees olev võõra naise teisik, kes peletab teisi naisi eemale.

kuule sa pead mehi ikka päris sussideks!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

---

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:31 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Ühesõnaga, kui mees sõimab naist litsiks, siis teeb seda tegelikult mehe üle võimu omav naine? Mehe sees olev võõra naise teisik või egregor, kes peletab teisi naisi eemale.
Just nimelt, said asjale pihta. isane mees proovib likviteerida konkurenti, s.o. teist meest.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:29 pm    Teema: Vasta viitega

hmm... minu jaoks on litsid füüsilise naudingu orjad.
sõiman litsiks naisi kes annavad et debiilidele, ehk siis olematu vaimujõuga meestele. orjastajad.
Tagasi üles
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:53 pm    Teema: Re: Programm nimega LITS. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Vahemärkus: õnnetu sitaseen läks ka õnge. Ta tahtis Tokrodale hapet näkku visata, et ta ei oleks enam kena. Siin on konkreetne näide, kuidas Monotooni manipulatsioon mõjutas noort poissi..


MUL ON KURI KAHTLUS ET SUL ON JUTUKAS SPIOON

Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 12:45 am    Teema: Re: Programm nimega LITS. Vasta viitega

Elvis kirjutas:
MUL ON KURI KAHTLUS ET SUL ON JUTUKAS SPIOON
Mul on spioone kõikjal.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

Pole midagi parata , esimesed langevad, tagumised tapetakse ,keskmised....
Ütlen sulle otse välja et mul omad programmid ja olen suutnud enda programmidega Tokroda programme vaid rikastada . Mis selle vastu võib olla ?
Tokroda , oled imenud täiega ja ka selle vastu pole mul sooja ega külma .Minu allikad on teisest materjalist .
Kui keegi kõrvale on astunud ,siis mitte minu pärast .
Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

jube huvitav kuidas kõik kilkavad kui erilised on nende programmid.
paar hetke hiljem aga kaotavad igasugu kontrolli enda energiate liikumise üle.

tõesti huvitav fenomen.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 1:04 am    Teema: Vasta viitega

Monotoon.
Õpi ükskord selgeks, et Sinul ei hakka minupeale hammas.
Soovitan soojalt mu jalgealust mitte öönestada.
Põhjendus. Ma olen elav mees ja ma oman kõige modersemaid programme. Mineviku programmid, mida sina kasutad on aegunud.

Muideks sinu allika kvaliteet ei rahulda mind. Seega pole mõtet mulle seda pakkuda. See, et ta rämpsu täis on siiraslt sinu enda probleem. Sa võiksid ükskord endale selgeks teha, et sinu nn. programmid on vöörad ja agresiivsed, vallutavad ning purustavad.

Tänu sellele, et Su enda allikas on rikkis, tahad naiste väge endale. Aga seda saad, kui pakud naistele programme. Programme saad sitavõrgustikust. Sitavõrgustik võtab sult röövitud energia.

Sa ei otsi siit meeste valgust, vaid naiste allikaid tahad erastada. Sellepärast lasedki lendu jutu, et teen naisi energiast tühjaks.

Tõestuseks on see, et sind kuulanud naised tunnevad ennast tühjana, kui sidrun. Ja tuju on neil sitt.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 7:35 am    Teema: Vasta viitega

Sinu viha on püha , oo Tokroda !
Mina ei pakugi sulle midagi , sa ise kiibitsed neid krabada . Razz
Miks sõdid minuga ?Kas see teeb Sulle au ?vaevalt.
Modernsust pole kusagil näha . Kõik on igihaljalt teada tõed. Nopid neid ja arvad et kui oled avastanud ,et siis on uued. Sinu jaoks kindlasti.
Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 8:42 am    Teema: Vasta viitega

Monotoon hakkab mulle ka pinda käima. Ta üritab meeste üle võimu saavutada sel teel et tahab pandavate naiste üle võimu saavutada ja sel teel saab ka mehi juhtida oma huvides. Jutt temaga ei aita, ainult bännimine siit. Ise näete, et teil tekib temaga probleeme järjest rohkem. Ta on naiste salajane juht ja sussidest meeste nõuandja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 8:54 am    Teema: Vasta viitega

Ega monotoon esimene pole, kes end universumivalitsejaks ning kõiketeadjaks peab Laughing
Tagasi üles
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 9:09 am    Teema: Vasta viitega

monotoon on lihtne külaeit .
polegi hulgal ajal mehi nii hästi tantsitanud .
Tokroda peab veel veidi harjutma ,siis lähevad tal sammud päris hästi.
Kui ta vell higist kah puhtaks saab küüritud ,siis on üsna kobe poisu .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 6:29 pm    Teema: Vasta viitega

monotoon kirjutas:
monotoon on lihtne külaeit .
polegi hulgal ajal mehi nii hästi tantsitanud .
Tokroda peab veel veidi harjutma ,siis lähevad tal sammud päris hästi.
Kui ta vell higist kah puhtaks saab küüritud ,siis on üsna kobe poisu .


shalalalaa, kuule mono miks sa sellist ila ajad, räägi inimese moodi !
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Gerdenel kirjutas:
Ühesõnaga, kui mees sõimab naist litsiks, siis teeb seda tegelikult mehe üle võimu omav naine? Mehe sees olev võõra naise teisik või egregor, kes peletab teisi naisi eemale.
Just nimelt, said asjale pihta. isane mees proovib likviteerida konkurenti, s.o. teist meest.


järelikult...kui celtic mind täna korduvalt jutukas miskipärast tokroda litsiks nimetas, siis ei sõimanud mitte tema ise, vaid keegi tema seest...

huvitav, kes... kes on meie celticukese sisse nüüd pugenud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

See ju ammu teatud, tuntud tõde, et celtikut juhivad naised.
Aga kes konkreetselt, ei tea.
Ju siis keegi, kes sinu peale armukade.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

Minu andmetel, vähemalt mõned tunnid tagasi oli Celtic must auk ja Monotoon tema äär...
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

no armukadedus on siin foorumis nagu igapäevane leib. isiklikult arvan et efu vastu võiks armukade olla kas natu või gerdenel.

muud võimalust pole.
läbi minu räägivad naised? hmm... tokroda... ehk kontrolliksid siis üle kuhu niidid veavad. sest mulle tundub et mida rohkem mind vihatakse seda rohkem ma kõigile meeldin. keeruline maailm.



arxos. räägi lähemalt musta augu teooriast palun.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group