Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Riigi tuleviku võnge.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:18 pm    Teema: Riigi tuleviku võnge. Vasta viitega

Nagu me teame on ka riik egregor. Ja selle loovad kolm inimest. Kaks meest ja üks naine.
Kes kannab riigi tuleviku võnget? Meil valgel inimesel (kõikidel rassidel peale halli) on selleks peanõid. Mis on siis selle mehele vajalikud tingimused? Tema maailm peab olema tulevikuline. See tähendab, et tal on nägemus, milline võiks olla riik. Loomulikult peab tal ka olema soov riiki juhtida ja muuta, see on tingimus, et saada selle jõuga ühendus. Jõud eelistab seda inimest, kellel kõige väljaarenenum maailmapilt. Loomulikult tahab jõud nõida, kes ei teeni teisi. Peanõid ei tohi kellelegi riigis alluda. Loomulikult ei salli see jõud nõidasid, kes teenivad teiste riikide nõidasid.
Selleks, et mõista paremini selle võnke tähtsust tooks näite. Hallil rassil on selle võnke kandja rooma paavst. Ta on riigi vaimne liider. Meil Eestis oli selleks vanasti Gunnar Aarma. Peale tema surma taheti see sokutada Vormsi Ennule See neil ka õnnestus. Kuidas see tekitati. Kõikidele nõidadele luuakse illusioon, et nad on maailmavalitsejad. Suure egoga nõiad keelduvad nii madalat võnget vastu võtmast. Teistele luuakse jälle illusioon, et peab kuulekas teener olema, nemad ei julge jälle seda vastu võtta. Ja kes muidu ei kuula, see trambitakse lihtsalt maha, luuakse hirm. Ennu promoti üles, kui peanõida. Loodi rahvale selline illusioon, mida hoiti üleval rahva jõuga. Miks valiti enn? Enn on piisavalt loll ja võimuahne. Jõu võnge suunati (seda tegid mördiööbikud) Ennule, Enn saatis sellest võnkest tuleva jõu kirikule. Seda tegi ta niimoodi, et kuulutas, et piibel on õige ja tark raamat. See oli ka ajalehes kirjas. Kes viitsib, see võib otsida. Enn on hea käpiknukk. Teeb täpselt seda, mis vaja, kaasaarvatud, et salgab nõiandust maha.
Aga tänaseks on see võnge minu käes. Miks ma seda julgen avalikult välja öelda. Eestis pole teist sellist vaba nõida, kellel nii tugev maailmapilt välja arenenud on. Loomulikult on mult seda üritatud ära võtta. Aga see on neil ebaõnnestunud. Jõud armastab mind ja rahva arvamus ei loe siin. Kuigi mõeldi, et muutes rahva arvamust saab muuta riigi egregori.
Mida ma saan selle võnkega teha. Anda oma poolehoid või mitte. Kui ma kiidan midagi heaks, siis see õnnestub, kui laidan maha, see laguneb. Noh analoog õnnistamisele. Toome näite: Savipäts oli kaval. Käskis nõidadel ennustada, et tema võidab. Ta jagas ära, et kiriku õnnistus ei maksa enam siin riigis. Aga ta vaeseke ei tea, et võim on minu käes. Ja ma karistan Savipätsu. Ma nean ta ära. Talle toob tulevik ainult probleeme. See on talle karistuseks, et hakkas nõidasid allutama.
No nii, nüüd võiks rääkida ka sellest riigi tulevikuegregorist.
Kui võnke sain, siis sain ka pääsu sinna maailma. See maailm oli täitsa pime. Seal elasid mingid elukad. Sarnanevad dinosaurustele. Mina, kui seal käin, siis ma helendan. Need loomad kardavad valgust. Nad ei julge rünnata. Otsisin inimesi. Leidsin ainult ühe aediku, kus oli sadakond vaevatud inimest. Rohkem ma seal ei leidnud. Siis otsustasin mõne looma lõhki tõmmata. Kui looma sain puruks, siis tema sees ilmus mingi helendav aine välja. Selle ainega väetasin maad. Maast hakkasid kasvama lilled. Aga need lilled olid imelikud. Nad koosnesid valgusest ja helendasid. Tekkis helendav aas. Need loomad ei julgenud sinna helendusse astuda. Ah soo, ma unustasin öelda, et loomadest tulid ka inimesed välja. Aga enamus jooksis pimedusse, kus nad õgiti teiste kiskjate poolt jälle ära. Väga üksikud tulid aasale. Siis ehitasime nende inimestega mingi helendava sfääri, kus me elame ja töötame. Nüüd ma ikka laiendan oma areaali edasi. Kisun loomi lõhki ja teen põldu, aasa juurde. Aga inimesi ei taha liituda minuga. Viimane kord, kui tõmbasin ühe lõhki, siis oli inimesi kuskil 60 tk. 59 jooksid kohe pimedusse ja ainult üks mõtles, kuhupoole minna. Siis ilmus pimedusest suur keel ja läind ta oligi.
Nüüd küsite misasjad need loomad on? Nad on larvid, grupivaimud. Kõik ususektid, liikumised, peremaffiad kuuluvad sinna. Loomad on need larvid, mis purustavad tuleviku. See tähendab, et loovad õnnetusi. Näide: firmade erastajad välismaalastele. Meie helendav pall loob tulevikku. Meie anname uue elu. Kui ma poleks seal muutusi teinud, siis oleksime nende loomade tulemusel varsti kõik vaesed orjad. Helendavad asjad on loov poolus. Hüved, mis me saame tulevikus. Pimedus, kaasaarvatud need loomad on must tulevik, probleemid, mis meid tulevikus ootavad.
Kokkuvõtteks. Uurige seda maailma ja hoidke korras. Mina pole igavene. Teie või te lapsed peavad seda korras hoidma. Vastaval juhul pole enam Eesti riiki. Sest muidu Ennu sugused nõiad müüvad eesti riigi maha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 9:00 am    Teema: Vasta viitega

Mul oli ka täna selline tunne nagu oleks mingi loom ära söönud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 9:36 am    Teema: Vasta viitega

Mineviku võnge sarnanes üsna inimese minevikuga.
Sitajunni moodi satikad olid ka seal. Nottisin nad maha.
Nende abil toimus eesti valitsemine, hirmuga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 11:43 am    Teema: Vasta viitega

Kas keegi saaks vaadata mis olend see on kes mu seljataga peidus on sel ajal kui ma arvuti taga kirjutan? Mul tundub, et keegi on sinna ennast ära peitnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 12:12 pm    Teema: Vasta viitega

Läbi mineviku võnke toimub riigi valitsemine. See on minu käes. Et valitseda, pean mina tõstma kellegi troonile.

Seega, et valitseda, peab nüüd tulema meie juurde.

Ise ei maksa sinna ronida. Saab kaitsjale toiduks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 12:23 pm    Teema: Vasta viitega

Mina ei saaks üldse kuhugi tulla. Ma olen mingi looma poolt ära söödud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 1:40 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Kas keegi saaks vaadata mis olend see on kes mu seljataga peidus on sel ajal kui ma arvuti taga kirjutan? Mul tundub, et keegi on sinna ennast ära peitnud.
Ma kahjuks ei saa sidet läbi interneti, seega ma ei saa aidata. Inimest elusast peast vaja näha, siis saan tema välja järgi otsustada, mis olend on kukil.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 8:35 am    Teema: Vasta viitega

Aga kas sa iseendal saad vaadata mis olend sul kukil on või vajad sa selleks teiste nõidade abi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 11:52 am    Teema: Vasta viitega

Ma tean juba mis olend mul seljataga on. Olen näind, katsund, rääkind.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Väheamlt on Eesti vabariigi võnked õigete inimeste käes, mul on isiklikult väga hea meel ja muide seoses uute võngete omanikega tuli ka paljudesse imelik rahu või kinlustunne...
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

va nn valitsus ja parteid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Must_Hunt
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

Käisin siis kah antud maailma vaatamas.
Vaatasin neid tegelasi, kes seal pimeduse varjus elavad.
--------------------
Oskab keegi välja pakkuda miks nad kardavad helepunast valgust rohkem kui teisi?
Eriti tore on aga neoonrohelist valgust kiirates.
Minu nägemises sellepeale nad otsekui kivistuvad ja seejärel pudisevad maha nagu tuhk.
On`s kellegil veel sellist asja seal maailmas tekkinud?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Aga kas sa iseendal saad vaadata mis olend sul kukil on või vajad sa selleks teiste nõidade abi
Saan. Vahel vaja ka teiste abi. Näiteks praegugi on üks kallal. Kui magama lähen, löön ta lihtsalt maha. Muideks selle olendi tõid armuvalus naised kohale.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 1:16 am    Teema: Vasta viitega

ma käisin ka neid elukaid seal lõhki rebimas, siis mõtlesin et teen pulli, tegin ennast sellise suure tugeva kolli suguseks, õiged kollid kribasid kärmelt mu juurde peitu, kergelt kummargil olid ümber, siis hakkasin neid lammutama...
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 9:14 am    Teema: Vasta viitega

Millega neid lõhki rebida. Mootorsaag kõlbab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 9:21 am    Teema: Vasta viitega

Geiram kirjutas:
Käisin siis kah antud maailma vaatamas.
Vaatasin neid tegelasi, kes seal pimeduse varjus elavad.
--------------------


geiram!

no vaata, mis sa nüüd tegid! sa igavene jobu...installeerisid endale jälle ühe Tokroda maailma.
oled ikka loll küll. ..ei oska ennast hoida. see, et sa selle maailma enda sisse installeerisid, näitab, et oled hirmus ahne.

ikka vaja neid maailmasid juurde installeerida..teisi oskad küll põrgu installeerimise eest hoiatada..aga ise ei suuda kiusatusele vastu panna.

ahnus..näed , mida ahnus sinuga teeb! saamahimu..saamahimu juhib sind, mitte arukus.

nüüd sa kärvad, kõht Tokroda maailmasid punnis täis!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 10:36 am    Teema: Vasta viitega

see maailm pole tokroda maailm. kuna see on väline maailm.
sisemaailmad on toksi omad...
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 10:52 am    Teema: Vasta viitega

ees ootab suur manööver. mineviku maailmas on saar, mille peal on riigile vajalikud asjad. selle saare nimutame olevikku. saare peal on hetkel territoorium ja loodusrikkused. kuidag ituleb liita oleviku võnkes olevad inimesed sellele saarele.

saare ümber on sitameri. sitameri tekitab illusiooni inimestes, kui kõvad oleme me kunagi olnud. see pole tähtis. tähtis on olla kõva täna.
kui saar nihutatud, avan värava ja lasen sital minna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2005 1:49 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Millega neid lõhki rebida. Mootorsaag kõlbab


võib teha ka mingid olendid või kasutada oma sõdureid, kes seal neid laiali kisub, saab vast kiiremini...

Kuid mõndadest olenditest tuleb ka igasugu materjali välja...
Tagasi üles
LAKMUS
Arengumaag


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 252
Asukoht: EESTIS & kõikjal

PostitusPostitatud: Teis Dets 20, 2005 11:01 pm    Teema: pimestus valdab eesti inimesi Vasta viitega

seniks kuni rahvus pooldab ja kummardab lollisid juhte kas valitsuses vaimsuses voi usuga petetuid kirikuid ei saa rahvus tunda vabarust ja orjab pimedust!!! avage silmad ja votke pimeduse klapid peast leitke endas ulesse arengu soov ja valguse nagemise tahe.ning antke see kasvoi uhele muidugi oigele inimesele edasi ja juba olete teinud endas ja uldse suure too.
ning kummardage oiget liidrit kes aitab teil silmi avada pimedusest-Tokroda-t.
_________________
pimedus ja teadmatus on enda hävitamine!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 10

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group