Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas seksi ajal energia liigub?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 8:18 pm    Teema: Kuidas seksi ajal energia liigub? Vasta viitega

Mul on selline küsimus, et kui mees ja naine panevad ja mehel läheb lahti, kas ta siis kaotab energiat või saab ta seda juurde?

Sama naise suhtes, et kui naine saab orgasmi, kuidas siis tema energia liigub?

Ise tunnen kõva energia juurdevoolu.

Kuidas teistega lood on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 8:21 pm    Teema: Vasta viitega

räägi kõigepealt, mis soost oled ...või räägi,mis sugu paned. aksel.


see on tähtis, muidu ei saa vastata, Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

Loe:
http://www.parnu.ee/Raulpage/tantra/tantra6.html

Seal on täpselt kirjas, kuidas energia liigub Smile...


Tsiteerin::
Ise tunnen kõva energia juurdevoolu


Biovampiir oli vist see sõna, mis sa kuskil enda kohta maha hõikasid Rolling Eyes ?
Kui Sa tõesti ka mees oled, siis mehe sõna maksab Smile... Idea
Tagasi üles
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 9:10 pm    Teema: Vasta viitega

Ise olen mees ikka Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei küsinud, kas oled mees või naine, küsisin, mis soos elad, et sihukesi asju ka ei tea.

ikka täitsa soo sooda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

Oi Ork. Kas sa oled siis tõesti nii harimatu? Mitu klassi oled lõpetanud? Koolis olid kahemees? Jäid tihti istuma? Eesti keeles ei ole eriti tugev nagu ma aru saan.

Vaata, ma annan sulle nüüd tasuta väikese eesti keele õppetunni.

Mees, see tähendab, et meessoost. Naine, tähendab naissoost. Märkad loogikat?

Siis aga kui on nii, et on mees naise kehas või naine mehe kehas, siis tulebki täpselt nii öelda.

Sinu küsimus oli: räägi kõigepealt, mis soost oled ...või räägi,mis sugu paned.

Küsimusele muidugi pannakse küsimärk lõppu. Võibolla oled märganud?

Mina vastasin, et olen mees. Seega Ork, tähendab see eesti keeles, et olen meessoost. Mehe loomulik olek on see, et ta paneb naisi.

Ebaloomulik, anomaalia on see, kui mees paneb meest. Loomuliku puhul pole vaja välja tuua loomulikku. Seega Ork, oleks homo su küsimusele vastanud, oleks ta oma erinevuse välja toonud ja öelnud, et olen mees homo.

Nüüd Ork, spetsiaalselt sinu jaoks: olen meessoost ja panen naisi.

Läheme edasi.

Mina tean kuidas minuga on. Aga ma ei tea kuidas teistega on. Sellepärast tunnengi huvi. Sellepärast esitasingi küsimuse. On loogiline? Või on sinu jaoks liiga keeruline?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:27 pm    Teema: Vasta viitega

Eriti tõsised mehed panevad mõnikord ka näiteks oinast.
Selle sarved on ka hirmus keerulised.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

sa ei pane naisi... sa paned litse.

naised debiilikuid ei vaata.
Tagasi üles
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:34 pm    Teema: Vasta viitega

Tänan kr66t. Link oli hea. Kuna pole varem viicinud uurida ei joogat ega tantrat, siis ei teadnud ma üksikasju. Nüüd leidsin üllatusega, et kogu tantra teooria on enam-vähem sama mis minugi teooria milleni ma ise oma kogemustes olen välja jõudnud. Küll natuke teiste sõnadega aga sisu ja mõte on sama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:42 pm    Teema: Vasta viitega

Celtic Very Happy sinust ei ole mulle vastast...mitte ühelgi tasandil, mitte üheski situatsioonis. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

aga Aksel, sa mine proovi celticut panna..siis näed ise ära, kas on vastast või mitte...üheski asendis, üheski situatsioonis......

mis sa siin niisama tühja kilkad...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

Palun, võta heaks Smile!

Jah, tantra teooria on väga hea, ja aitab meil väga hästi õppida tunnetama meie endi keha, ja avastama ennast iseenda jaoks eelkõige.
Minu jaoks üks väga-väga postiivne teooria Smile, mida soovitan praktiseerida...
Tagasi üles
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 12:49 am    Teema: Vasta viitega

Tänan pakkumise eest Efu aga ma usun, et mul Celticu peale ei tõuse ja seega ei saa ma teda ka panna.

Aga see selleks....

Minul on muidu nii, et mul on panemiseks kaks kriteeriumi, millele pandav peab vastama.

Esiteks on vaja, et pandav oleks vaimselt vähemalt pisutki keskmiselt kõrgemal tasandil. Sellisel juhul tekib austus. Kui mul pole oma partneri vastu austust, siis ma ei saa teda ka panna. Kui ta on tühipaljas materialist, kes ei suuda tunnetada elu ja tajuda asjade olemust, siis ma suudaksin teda panna ainult ülima häda korral. Aga sellist häda ei ole mul juba mingi 10 aastat tekkinud. Vanasti, kui olin noorem ja kõvasti-kõvasti rumalam, siis panin tõesti kõike, mis tundus väliselt söödav. Alustasin muide 14-aastaselt.

Teine kriteerium on see, et pandav peab olema seksuaalne. Imelik on see, et mõni naine on küll ülimalt ilus, kuid temas ei ole seksuaalsust. Vaatad teda - kõik detailid on üksikuna vaadates paigas ja tunduvad ilusad, kuid tervik jätab absoluutselt külmaks. Ei mingit tõmmet, ei mingit sädet.

Teine naine jälle ei olegi oma kehalt nii täiuslik, kuid ta on väga seksi. Ühes naises on seksuaalsust ja teises pole mitte grammigi. Iluga pole seal mingit pistmist. See on fluidum.

Huvitav on ka see, et tantra ja tao järgi annab iga mees ejakulatsiooniga oma energiat ära. Aga mina tunnen just energia juurdevoolu. See on natuke arusaamatu. Tantra järgi peaksin ma juba laip olema, sest panen võimaluse korral iga päev keskmiselt kolm korda.

Tavaliselt suudan ma kannatada kaua, kui just pikem vahe pole sisse tulnud. Siis esimene kord tuleb kiiremini. Tavaliselt mingi 10-15 minuti jooksul. Edasi teine, kolmas ja mõnikord ka neljas lõpetan täpselt siis, kui naine selleks valmis on.

Aga üldjuhul kontrollin kohe esimesest alates.

Naised on valmis erinevalt. Mõni on valmis iga natukese aja tagant. Mõni kannatab isegi paar tundi.

Viis aastat tagasi oli mul suhe ühe tüdrukuga, kes sai multiorgasme. Orgasmid tulid tal järjest umbes pooleminutiliste vahedega. Kokku võibolla mingi 30 orgasmi tuli tal kohati ära järjest. Siis ütles, et enam ei jõua.

Tantra järgi oleks hea mitte lõpetada aga niipaljukui palju mul naisi on olnud, kõik nad tahavad, et lõpetaksin, sest nad naudivad seda millegipärast, kui mees lõpetab. Siis on ka nende orgasm võimsam.

Kr66t pakkus, et kui ma saan energiat, et siis ma kisun seda naiselt. Samas on kõik olnud õnnelikud ja keegi pole kurtnud väsimust, pole keegi muutunud apaatseks. Järelikult tuleb see energia mujalt.

Muide naistega suheldes olen tundnud mõningaid telepaatilisi võimeid mõnikord. See on üks täiusliku seksi eeldus, kui mehe ja naise teadvused sulanduvad seksi ajal ja nad suudavad üksteist vaimselt tajuda.


Karm seksijutt tuli, kas pole Very Happy Loodan, igaüks sai siit oma. Kes nalja, kes tõsist, kes saab nüüd mõnitama hakata jne. Aga mul on hea meel anda inimestele seda mida nad parasjagu vajavad. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 12:51 am    Teema: Vasta viitega

MIS SA PANED NII PALJU,VÕTA KA VAHELDUSEKS
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 2:08 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Tantra järgi peaksin ma juba laip olema, sest panen võimaluse korral iga päev keskmiselt kolm korda.

Tavaliselt suudan ma kannatada kaua, kui just pikem vahe pole sisse tulnud. Siis esimene kord tuleb kiiremini. Tavaliselt mingi 10-15 minuti jooksul. Edasi teine, kolmas ja mõnikord ka neljas lõpetan täpselt siis, kui naine selleks valmis on.


Vau-vau-vau!!! Nii head reklaami iseendale pole ma veel kohanud Smile! Eks siin foorumiski teevad mehed ikka aegajalt reklaami nimega: "Vaata mind, vaata mind!", kuid sellele tasemele pole veel keegi küündinud.

Kui see ühtpidi on naljakas, siis teisalt on see ka mõtlemapanev (mina küll hakkasin mõtlema enda kogetule), ning mis on selle reklaami juures tõsiselt hea - avatus ja siirus Smile...

Pähh, isegi kui ma olen irooniline, mõtlen ma, et ega ma ikka ise küll ei oskaks endale nii intrigeerivat reklaami teha Razz
Tagasi üles
Aksel
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 200
Asukoht: Planeet maa

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 8:27 am    Teema: Vasta viitega

Kr66t, see pole reklaam. Reklaam oleks siis kui ma tahaksin ennast naistele maha müüa.

Antud juhul aga jääb ju kõik anonüümseks. Anonüümsus on sellepärast hea, et siis me julgeme olla need kes me tegelikult oleme.

Mõni muidugi valetab ka. Mõni suurustab, mõni moonutab. Inimene loob endale kujutluspildi. Vaat, et selline ma olen ja hakkab seda rolli mängima. Tegelikult ta võibolla ainult tahaks selline olla kuid tavaelus ei vea välja. Nii teevad tavaliselt need, kes ei ole veel piisavalt arenenud.

Aga mõni lihtsalt mängib. Kirjutab midagi ja siis jälgib reaktsioone. Need on psühholoogilised mängud inimhinge tundmaõppimiseks. Väga harivad muide.


Avameelsus on mul saadud teisest ühiskonnast. Elan tegelikult juba pikemat aega pooleldi Tallinnas, pooleldi Londonis. Pendeldan kahe linna vahet.

Sealses ühiskonnas räägivad inimesed seksist, oma kogemustest ja soovidest iga päev ja vabalt. Kellelgi ei tule mõtetki pähe midagi häbeneda või teist pilkama hakata. Sõbralikku nalja visatakse küll.

Pidevalt on olnud nii, et kohtuvad juhuslikult võhivõõrad inimesed mingis seltskonnas ja siis hakkavad seksist rääkima. Täiesti tavaline.

Alguses tundus mulle ka imelik, kui tüübid rääkisid naiste juuresolekul, kui palju keegi vähese seksivõimaluse tõttu onaneerib ja naised kirjeldasid, kuidas neile kõige paremini meeldib.

Londonis elab palju ka idaeurooplasi. Alati kui mõni idaeuroopa tüdruk (poolakas, tsehh) seltskonda satub, siis ta punastab ja jookseb minema. Eestlased on küll pisut vabamad, kuid üldiselt samasugused.

Eestlane üldistatuna on tuim, ebaviisakas, kuri, tige ja õel. Ja metsikutes kompleksides vaevlev. Kahjuks.

Mina soovin kõigile südamest õnne, rõõmu, armastust ja hingerahu! Soovin, et kõigil hästi läheks, eriti aga eestlastel.

Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 8:38 am    Teema: Vasta viitega

Pole üldse kindel et Aksel naine on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 9:33 am    Teema: Vasta viitega

Tore lugeda ometigi ka mehe kirjutisi, kes kirjutab laitmatus kirjakeeles Smile...
Tsiteerin::
Eestlane üldistatuna on tuim, ebaviisakas, kuri, tige ja õel. Ja metsikutes kompleksides vaevlev. Kahjuks.


Tegelikult on maailm meie ümber selline, millised me ise oleme, ja mida me tahame enda ümber näha.
Välismaailm peegeldab Sulle Sinu oma sisemaailma Sad...
Vaata, sa tahad:
Tsiteerin::
südamest õnne, rõõmu, armastust ja hingerahu! Soovin, et kõigil hästi läheks
,
ja minu tekkis küsimus, miks Sa seda siis ei loo endas?! Miks ei hakka selle nimelt tööd tegema. Usu, ainult vigisemine ja halamine, ja pärast solvumine, et kõik nii ülekohtused on, ja ei mõista Sind, ei aita...

Pagana pärast hakka tööle, ja Sinus on see, ja Sinu ümber väline maailm muutub selliseks...

Loodan, et seekord said asjale pihta Smile... Sulle peab ikka kogu aeg pudru enne läbi närima...

p.s kui Sa oled tark mees, hakkad oma potensiaali kasutama ja end arendama Wink
Tagasi üles
rikitiki
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 68
Asukoht: Teel

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 10:09 am    Teema: Vasta viitega

Aksel,

Sul on minuarust paar nö kõverpeegli kujutelma:
- esiteks ei ole cyberruum anonüümne ning isegi kui Sa oma dokumenteeritud nime ei avalda, on võimalik teatud aja möödudes Sind vägagi üheselt tuvastada (enamik inimesi ei suuda oma Ego kaua varjul hoida);
- inimese elu määravaks ja kvalitatiivseks näitajaks pole kindlasti elu päeva jooksul seksuaalvahekordade arv. Ja see, et teema kui selline on nn small talk`iks Londonis on ainult tõestus sellele, et Inglismaa on väärastunud eluvaadetega riik (teatavasti on enamik maailma pedofiilide peakorteid ning julmi koduvägivalla juhtumeid seal riigis.

Kui Sa nüüd väidad, et ma ei tea, millest ma räägin, siis mul on piisavalt pikaajalised kogemused enamike euroopa riikide igapäevade tavade ja rutiiniga ning suhteliselt erinevatest elanikkonna kihtidest. Tlenevalt eelpooltoodust ei saa ma öelda, et kogu euroopas on igapäevaseks kõneaineks kogetud seksuaalelamused, mis on kindlasti olulised, kuid mitte primaarsed:)

Ja eks Janune räägi ikka Veest. Kui Sul siiani on hoolimata pikast praktikast küsimused, siis järelikult olev saadud infot puudulikult analüüsinud või midagi olulist märkamata jätnud.
_________________
tuultes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 11:50 am    Teema: Vasta viitega

Aksel jahvatab liiga pikalt, sugu raske määrata . Vaadake kui pikalt ta pidi seletama et mees on, nagu oleks naine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group