Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Pomm uudis!!!!!!!!!!!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 1:10 pm    Teema: Vasta viitega

Riiu Kukk kirjutas:
Tere, kallis foorumirahvas!

Ma pole suurt foorumites kolaja, aga tuttavatelt kuulsin ja tulin vaatama.
Esmapilgul on siin ikka suur segadus küll.
Kõik räägivad midagi, aga mida? Mina sotti ei saa...
Mingi Tokroda teatab, et on Jehoova vagaseks teinud.
(Päris tagasihoidlik vennike, ma ütleks.)Ja siis see Katus Sõidab laulab sama laulu.(Nimi juba ütleb, et Paldiski mnt.-lt jalga lasknud). !...

Riiulikukk on päris osavalt Jehoova maha löönud (tema arvates on eksiil ja surm samased mõisted). Samas on ta ka kõva korra armastaja, egas muidu pakuta segadusele kähku oma lahendust? Kuidas on aga lood oma isikliku riiu(li)ga?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 2:06 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
Igaljuhul on Marge palju wabam ja julgem oma usus kui paljud, kes tokrodale siin foorumis järgi hyyawad nagu oleks äratehtud.
Yksikisikute wastu suunatud rynnakud ei ole muud kui oma nõrkuste ja hirmude warjamine. Agressiiwsus tuleb hirmust.
No kuule Flyghost, Kelle foorumis kustutakse postitusi, Ikka teie ja kristlaste omas. Meie oleme siin annud vabaduse kõigil kirjutada. Teie kustutate, kui mõni info kompromiteerib teid. Te ei ole võimelised ennast kaitsma, teie ei astu ausasse lahingusse. Teie olete need, kes kasutavad alatuid võtteid. Külvavad tõestamatta laimu. Meil lihtne reegel: võimalused võrdsed. Parem jääb pinnale ja tema on juht. See looduse ürgne seadus. Teie olete need, kes läbi mõrva tahate pukki saada, et siis rahvast orjastada. Mis puudtab Vikkerit (võiks meenutada vene aega) ja teisi, siis mul savi, et on käitutud meiega inetult. Aga see, et Vikker takistas mul inimesi remontida oma foorumis (Hakkas olulist infot, mis oleks inimese ellu lahenduse, probleemist vabanemise toonud) maha kustutama ja ise tutvustab ennast kui vaimset inimest. SEDA MA EI ANDESTA TALLE. Vot siin on meie vaenulikuse põhjus.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riiu Kukk
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Märts 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 3:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda! Kes see Vikker veel on? Kas see vend on ka Marge ja flighosti kambast?
Kõik puha usklikud, jah?
Mina olen ka põhimõtteliselt kustutamise vastu.
Minu põhimõte on: kui juba põleb, siis põlegu täiega.
Ja mis sa vaene hing selle kustutamisega ikka saavutad? Kellele neid haisvaid ja tossavaid tukke vaja on?

Paneme aga kogu kupatusele punase kuke räästasse ja need kes püüavad välja hüpata, tõmbame kuulipidujaga tule peale.
Selline lugu...
Tsiteerin::
*flyghost walmistab endale Kukekujulise puusliku, wärwib selle punaseks ja mõtleb weel, kas sellelt õnnistust paluda wõi teda ise õnnistada*


Paistab, et saamegi jutule.
Nüüd saab flighostist järgmisena Punase Kuke Jünger.
Vast õnnestub ka siis sellest kustutamisekompleksist vabaneda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 3:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tuulepesa on teemadekeskse suunitlusega ja mitte isikute foorum. Kui rynnakud toimuwad kellelegi isiklikult, siis läheb jah postitus kustutamisele. Tuulepesas loetakse oluliseks ideed ennast ja mitte ideekandjaid.
Kui hakatakse yksteist poriga loopima ja kellelegi isiklikult solwawat hinnangut andma, siis seda loetakse Tuulepesas läbuks.
Nii palju siis erinewaist kriteeriumeist...
Tokroda kirjutas:
Vot siin on meie vaenulikuse põhjus

Ja yldse polegi ma su enda juures nii suurt waenulikkust märganud, kui su jyngrite juures, kes arwawad, et peawad sind kaitsma, pole siis ehk sinu tugewuses nii weendunud. Rolling Eyes Sellest ka minu arwamusawaldus, et "nad nagu oleksid äratehtud", aga see waid mu isiklik nägemus ja ei pea yldse kedagi kõigutama, seda enam kui ollakse endas weendunud.
Isepäiste isemõtlejate arwamusi asjadest loen huwiga ja kui kysimusi esitan, siis mitte ryndamise eesmärgil waid, et mõttekäigule paremini pihta saada, mis ei tähenda, et kõike automaatselt yle wõtaksin ja ise mõelda ei wiitsiks.
*see jutt oleks siin wõinud wabalt nyyd ka olemata olla*
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

Riiu Kukk kirjutas:


Paistab, et saamegi jutule.
Nüüd saab flighostist järgmisena Punase Kuke Jünger.
Vast õnnestub ka siis sellest kustutamisekompleksist vabaneda
.

Mulle tuleb meelde yks lugu lapsepõlwest Wink
Kuna meil oli palju kukktibusid kaswamas, siis iga nädal mõni neist oli sunnitud oma elu loowutama supipoti kasuks.
Aga yhe kukega juhtus õnnetu lugu, tädipoeg lõi kukel pea maha ja wiskas waese Peatu olewuse lendu, see lendas yle kaswuhoone. Otsisime teda kyll tykk aega, aga mis läinud, see läinud, kukk jäi kadunuks Rolling Eyes
*flyghost kahtlustab, kas siin pole tegu nyyd ehk sellesama kukekummitusega wõi on mõned muud kõwad jõud mängu tulnud, et pea kaotanud kukk end jälle ilmutama on hakanud*
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

Flyghost, Sinu viimatisest kirjutisest jäi kõlama, et need kes siin oma mõtteid avaldades Tokroda teooriaga nõus on, sest tunnetavad samasust oma maailmas toimuvaga, ja seda teooriat ka viimasest asjaolust tingituna kaitsevad, on pelgalt sõltuvad, hirmude küüsis vaevlevad jüngrid. Sain ma Sinust õieti aru, tahtsid end niimoodi väljendada? Olen Sinult varasemal ajal üsna palju küsinud ja pole vastuseid saanud, ehk nüüd viimaks, loodan.
Tagasi üles
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

coco kirjutas:
Flyghost, Sinu viimatisest kirjutisest jäi kõlama, et need kes siin oma mõtteid avaldades Tokroda teooriaga nõus on, sest tunnetavad samasust oma maailmas toimuvaga, ja seda teooriat ka viimasest asjaolust tingituna kaitsevad, on pelgalt sõltuvad, hirmude küüsis vaevlevad jüngrid. Sain ma Sinust õieti aru, tahtsid end niimoodi väljendada? Olen Sinult varasemal ajal üsna palju küsinud ja pole vastuseid saanud, ehk nüüd viimaks, loodan.


ma arvan coco, et said valesti aru, aga las flyghost vastab ise muidugi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

to coco:
uudishimulik kirjutas:

Seda teksti lugedes tekkis mul eriti selge ja hea tunne. Selle jutuga peaks igale lollile selge olema, et selles foorumis jonni ajamine on mõtetu ja kaugeltki mitte kasulik. Igaüks tehku omad järeldused. Kui kellegile on Tokroda ja tema õpetused vastumeelsed...
Ja sina, Flyghost, pidid ju muidugi ütlema, et Tokroda jutt sul suud lahti ei jäta.


Eheh, umbes taolised hyyatused Wink
See on waid yks näide paljudest, ma rohkem ei wiitsinud hakata tuhnima.
Twisted Evil
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Riiu Kukk
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Märts 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
flyghost
Weel yks nõuandja? Kust sa wõtad, et ma olen Jehoowakummardaja Very Happy


flighostil on üks imelik viga küljes (mina ütleks kanamälu).
Nüüd on veidi aega mööda läinud ja flighost ei mäleta enam, millest jutt käib.

Tsiteerin::
Sõnum: "Kohtuotsuseid langetawad need, keda pole selleks wolitatud"

Ma arwan, et see pommuudis oli kuluaaride salasepitsus
Kõike ka ei maksa uskuda, weel wähem suure kella kylge riputada

Selles tekstis on flighost küll suur Jehoova kaitsja.
Mina järeldan ka, Jehoovakummardaja(nii ta ennast nüüd nimetab).
Tuleb siia teemasse Jehoovat kaitsma ja siis kukub jälle mingit Tuulepesa kaitsma. Paistab et need on väga lähedased asjad, kui flighostil nad südames nii lähestikku asuvad.
Või saan ma sellest laveerimisest valesti aru?
Tuleks ikka ära otsustada. Võtta üks ja jätta teine.
Kui ei taheta kuidagi mõlemad olla.

Muidu kukub samuti välja nagu selle Peata Kuke Vaimuga. Kui oma tegusid lõpuni ära ei tee, jäävadki eluksajaks kummitama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pean vist rahvale seletama, miks selline trall Tokroda isikukultuse üle.
Alustuseks võtame näite Gunnar Aarma. Temast räägiti, kui esiknõiast, mitte keegi ei rääkinud Aarma isikukultusest.
Avame siis Katet. Tants käib rahvusmajade (Teema 8-reaalsus) tuuma koha peal. Jah selle kohapeal on konkreetne isik. Jätke meelde, et jumalik jõud avaldub läbi isiksuse. Vabamüürlased tahavad sinna sokutada oma nõida, kes allub nende manipulatsioonile. Selline kanditaat on olemas vormsi ennu näol. Aga praegune olukord näitab, et see võnge ei ole ennu käes. Kahtlustatakse, et see on minu käes. Ja siit põhjus, miks tahetakse seda minu käest ära võtta. Ma ei tee ühegi orjastava organisatsiooniga koostööd. Seega ei saa manipuleerida. Kuna tuum ei ole kontrolli all, siis ei saa eesti rahvast mõjutada ka väljaliselt. Nüüd, selleks, et rahval ei oleks sidet, luuakse igasuguseid meetodeid, et eraldada rahvas minust. Ma ütlen avalikult, et mind tegelikult teatakse. Ja alati üritakse välja puksida. Maaema messil ei lasta esineda, Intutiiv teaduste koolis andsin proovi esinemise. Ma meeldisin rahvale aga siis õeldi mulle viisakalt, et olen liiga keeruline jne. Lahendasime probleemi sellega, et tegime oma foorumi. Nagu näete ta toimib, seega on kõik OK. Praeguseks on neil ainuke püüdlus mind mustata, kleepides inimestele Tokrooda kummardamise silte külge. Toome näiteks kristlased: Milline meeletu jeesuse kultus. Isegi pissile ei saa ilma temata minna. Aga siin räägitakse lunastamisest. Mis puutub Tuulepesa eeskirjadesse, siis peaks teadma, et idee tuleb konkreetselt isikult. Seal valvatakse, et ei toimuks Eestlaste idee, vaid kontrollitud idee. Aga eks see nende foorum ja ise teavad, mis teevad. Aga ärge tulge omi seadusi siia kehtestama, siis võin vihastada. nagu teate ma võin asja väga teravaks ajada. Ja mõned vähesed õnnelikud on saanud tunda minu tõelist kiskjakuju, rohkem nad ei soovi.
Muuseas võiksite kursis olla viimaste vabamüürlaste käsuga. Praegu ei ole käsk mind hävitada, vaid külje alla pugeda. Võite sedasi omade käest kolakat saada.

NB: kõigile rahvustuuma võnke ihaldajatele: See võnge siseneb sellesse inimesse, kes kõige põhjalikumalt tegeleb vaimsusega. Seega võidab see, kes asjasse süveneb kõige põhjalikumalt. Ja tuulepesa ülesanne on kontrollida, et võnked ei läheks valedesse kätesse. Seda tehakse inimesi keelates olla inimene ise. Seega, nagu näha, soovin võnked haarata oma inimestele (inimestele, kes teenivad eestlasi, mitte mingeid võõrvallutajaid). Ja see õnnestub mul. Siit vastus, miks trall käib ümber Tokroda. Kardetakse, et Tokroda õpetab inimestele võnke haaramist. Seega jeesuse mehed ja mõrdiööbikud jäävad röövsaagist ilma. Äkki jääb eesti jumalik jõud eestlaste kätte.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tänan teid! Kukke piltlikkuse ja Tokroodat infi eest! Lõi pildi klaariks. Ma juba mõtlesin, et mis jamps käib.

Cyclamen, ma ei eksi seekord Laughing .Ka Podraga mitte... viimasel puhul saan aru, et "mütspähemeetod" häirib... Wink
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

Jehoova teema
on päris intrigeeriv, sest enamus tema kummardajaid arvavad, et tegemist on kõigevõimsamaga. Tegelikult on tegemist tavalise kosmilise pätiga, kes "juhtis" kaasaegset religiooni, meditsiini, rahasüsteemi, teadust, juurat, sõjaväge, meediat jne. Sõnaga kõiki peamisi elu tuiksooni. Peale selle manipuleeris ta reptiloididega ja usside dimensiooniga ning valmistas kõvasti peavalu ka väljaspool Maad elavatele teiste võnketasandite ja dimensioonide asukatele.

Tuletage meelde lugu heast ja õilsast tsaarist. Kui kellegil õnnestus lõpuks läbi erinevate tasandite kadalippude jõuda tsaari juurde õigust nõudma, siis veidi aja pärast oli see isik lihtsalt "haihtunud". Seda ei taibatud ja tundub, et ei taibata ka tänapäeval, et niiditõmbamine käib ikkagi püramiidi tipust. Kala mädanemine hakkab peast pihta.

Valeta vähe ja sind usutakse vähe. Kui tahad, et sind palju usutaks, siis mõtle välja uskumatult suur vale.
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

Yhel talumehel oli kaks hobust, kellel polnud yldse wõimalik wahet teha, täpselt yhesugused olid.
Ainuke wahe neil kahel oli, et must hobune oli sadulaga ja walge hobune oli pygatud lakaga Rolling Eyes
*flyghost areneb jõudumööda*
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2004 6:54 pm    Teema: Vasta viitega

Tulin koju ja leidsin tohutu poleemika selle kohta kas jehoova elab veel voi mitte.Kristlased,kes olete teie ,et kaitsta jumalat.Kui ta on toeline jumal ei vaja ta teie abi(piiblitekst)Ehk on hoopis see inimlaps,kes teid siin nii hirmsasti pahandab jumala poolt paika pandud,et teid pisutki raputada?Liig mugavaks on muutunud suured massid kes seda jumalat toidavad.Ma pole elus selle Trokootaga kohtunud kuid mind intrigeerib juba see kui paljud ta peale vihased on.Kui sedalaadi asjad on liikvel siis iva on alati sees.Kui inimene on kord tegelikkusega kohtunud siis on teda vaid pisut aega voimalik petta,tegelikkus kohtub temaga ja iga inimene tunneb seda kui tahab vaid enesele tunnistada.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riiu Kukk
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Märts 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Püh Märts 21, 2004 1:33 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
Yhel talumehel oli kaks hobust, kellel polnud yldse wõimalik wahet teha, täpselt yhesugused olid.
Ainuke wahe neil kahel oli, et must hobune oli sadulaga ja walge hobune oli pygatud lakaga Rolling Eyes
*flyghost areneb jõudumööda*


Noh, kas mina olen nüüd loll, või?
Ma küsin kohe otse: flighost! Kas mina olen loll või sina oled loll?
Kui talumehel oli üks must hobune ja üks valge hobune, siis nad ei saanud täpselt ühesugused olla.

Ma ikka arvan, et sina oled loll.See on päris jabur jutt.

Ma jään ikka oma eelneva arvamuse juurde: sul on kanaajud.

Küsi sellelt "Katus Sõidab" nõu, äkki juhatab, kustkohast ravi saab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Märts 21, 2004 1:49 pm    Teema: Vasta viitega

Riiu Kukk kirjutas:

Kui talumehel oli üks must hobune ja üks valge hobune, siis nad ei saanud täpselt ühesugused olla.


Rolling Eyes Äkki polnud piisawalt siis Walgust, kui nad nii yhesugused paistsid?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Riiu Kukk
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Märts 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Püh Märts 21, 2004 2:05 pm    Teema: Vasta viitega

Einohh, tagatargemaks!
Äkki seal ei olnud õhku ka? Ja hobused tähendavad Jumalat ja Saatanat?
Kanaaju mõtleb ju lennult enda õigustamiseks midagi välja.

Selline saatus ootab kõiki illusioonis elavaid olendeid. Mõtled midagi välja ja siis pead enda õigustamiseks jälle uue asja välja mõtlema.
Kas sellist elu tahtsidki?...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Märts 21, 2004 2:16 pm    Teema: Vasta viitega

Ehk olid talupojal mingid omad mõõdupuud, kui pidas hobuseid täpselt yhesugusteks?
Hindas ehk nende tööwõimet - suurust, tugewust, temperamenti ja wärw ehk polnudki tema jaoks midagi sellist, et eristada, kumb neist parem wõi kumb halwem?
*flyghost ka ju ei tea, aga nii see oli*
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 21, 2004 5:21 pm    Teema: Vasta viitega

Riiu Kukk kirjutas:
flyghost kirjutas:
Yhel talumehel oli kaks hobust, kellel polnud yldse wõimalik wahet teha, täpselt yhesugused olid.
Ainuke wahe neil kahel oli, et must hobune oli sadulaga ja walge hobune oli pygatud lakaga Rolling Eyes
*flyghost areneb jõudumööda*


Noh, kas mina olen nüüd loll, või?
Ma küsin kohe otse: flighost! Kas mina olen loll või sina oled loll?
Kui talumehel oli üks must hobune ja üks valge hobune, siis nad ei saanud täpselt ühesugused olla.

Ma ikka arvan, et sina oled loll.See on päris jabur jutt.

Ma jään ikka oma eelneva arvamuse juurde: sul on kanaajud.


Küsi sellelt "Katus Sõidab" nõu, äkki juhatab, kustkohast ravi saab.


Kui inimene on võimeline oma katuse sõitu kontrollima, siis on kõik korras. Kui tal aga "jumala" tugi, kaitse, tarkus, hiilgus jne. kui võõrad suled ära võtta, siis ta katus sõidab täiega renoveerimisosakonda. Andkem talle aega oma tunnete ja emotsioonide korrastamiseks.
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Märts 21, 2004 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

Riiu Kukk kirjutas:


Noh, kas mina olen nüüd loll, või?
Ma küsin kohe otse: flighost! Kas mina olen loll või sina oled loll?
/.../

Ma jään ikka oma eelneva arvamuse juurde: sul on kanaajud.




Kui see nyyd oli wihje sinu kaotatud peale wõi selle wõnkele, nimeta siis seda kuidas iganes, kaswõi ajudeks (kana/kuke), siis minu käes seda pole, waatasin järgi... Shocked
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group