Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Hall ja roheline rass avastatud.
Mine lehele 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 6:48 pm    Teema: Hall ja roheline rass avastatud. Vasta viitega

Me saime uue teadmise. Selleks, et inimkond ja inimesed areneksid peab olema 7 rassi. Iga inimene peab kuuluma vastavasse tasemesse sõltuvalt arengule. Ja rassid ongi need tasemed ehk piltlikult öelda klassid. Noh loomulikult on igas klassis lihtinimesed ja õpetajad, juhid.
Nüüd seda teadmist kasutades saime teada, et osad rassid on ennast ära peitnud. Milliseid rasse me teame? a) Kollane, kes on pilusilmad, b) punased, keda esindavad indiaanlased, c) mustad, keda esindavad neegrid, d) valged. Nüüd tekkis küsimus: kus ülejäänud on? Ülejäänud olid ennast kavalalt valgeks inimeseks maskeerunud.
Me tegime usinasti tööd ja klassifitseerisime siis nad ära. Tutvustame siis 7 rassi.
1) kõige madalam, ehk primitiivsem rass. Me nimetame neid halliks rassiks. Kes sinna kuuluvad? Araabia rahvad, kaasaarvatud juudid. Nemad kohanevad selle planeediga, järgijad, teenrid.
2) Must rass, neegrid, nemad õpivad tööd tegema.
3) Kollane rass, nemad õpivad mõtlema.
4) Roheline rass. India rahvad, kaasaarvatud mustlased. Nimetuse andsime võrgustiku järgi. See rass õpib sulanduma planeediga, loodusega. Kooskõlas olemine.
5) Pruun rass. Nojah see ju puha maha tapetud. Aborigeenid pidid olema pruunid, aga midagi on neis nihu läinud ja loodus tahab luua uut rassi nende asemele. Selle rassi ülesanne oleks olnud eneseleidmine. Muideks klassikaline ¹amanism on nende tegelik usund.
6) Punane rass. Arendavad omi võimeid. Muideks CC on selle rassi tõeline usund. Ja siit ka põhjus, miks valge inimene hästi omistab cc. Ta meile kõige lähemal, ehk valge inimese lähiminevik. See on nõidade rass.
7) Valge rass. Nende ülesanne on õppida valitsemist. See on kuningate rass. Muideks ma avastasin, et eestlane on kõige puhtam valge. Miks ma väidan seda. Kuninga rass ei salli ühisomandit. Iga inimene tahab olla oma riigi peremees. Valge rassi lihtliige on peremees oma elu üle. Seda on näha külade kultuuris. Eestlased armastavad privaatsust, nende talud olid eraldi. Omaette kuningriigid.
Nüüd selle teadmise valguses avastasime siis india (rohelise rassi) ja halli rassi sigadused. Nad kleepusid valge inimese külge ja hakkasid tema varjus sigatsema. Kuidas nad seda tegid? Hall mees asendas valge mehe vaimu halli mehe vaimuga. Kuidas?
Valge mehe vaim võtab, tarbib sisemist jõudu, halli mehe vaim tarbib gurude, juhtide energiat. Selle vaimu nad asendasid kristluse loomisega. Valgele loodi usk, et peab kummarduma ja jõudu ammutama liidrist, päästjast, kelleks on Jeesus. Nojah, muhameedlus on halli mehe vaimsus, mis teenib halli rassi ja nemad on paigas. Tänu selle vaimu omaks võtmisega pääses hall mees valge mehe maailma valitsema. Valge mees teostas nüüd halli mehe tahet, kaasaarvatud nõidade tapmised. Nõiad ju valge rassi vaimsuse kandjad. Hall mees sai ju selle manöövriga valitseda maailma ilma karistuseta. Valge mees peab nüüd selle sita ära sööma. Seega, kui valge mees tahab ellu jääda, peab endast hävitama halli mehe vaimu, milleks on kristlus.
Kuidas me tunneme ära mehe, kes teenib valget või halli rassi. Väga lihtne. Valge rassi eest seisja toetub oma sisemisele jõule, halli rassi teener otsib jõudu väljast, tähtsatest isikutest. Seega valge vaimuga mees loob hüvesid meile, halli vaimuga mees loob hüvesid moslemitele, araablastele, beduiinidele ja juutidele. Viimased on vara hoidjad, kes koorekihi endale võtavad.
Aga india (roheline rass) tahtis ka maailma valitseda läbi valge inimese. Aga nemad võtsid ära valgelt naiselt armastuse (hinge) ja asendasid selle enda omaga. Mis vahe on valge ja rohelise naise hingel. Roheline naine armastab ilusaid sõnu, prestii¾i, ilusaid nipsasju. Ühesõnaga kõike välist. Valge naine armub mehesse, kes on võimeline teda arendama. Valge naine näeb mehes sisu. Ja loomulikult saame me siit järeldada, milline naine tõmbab mehele vee peale ja milline naine on mehe sõber.
Muideks jänkilik ärimaailm on täiesti india mõju all.
Veel üks oluline teadmine:
Hall, kollane, pruun ja valge on mehekesksed rassid, kultuurid.
Must, roheline ja punane naisekesksed ühiskonnad.
Valge naine müüs oma hinge maha sellega, et soovis meest valitseda.
Vot nii on selle asjaga.
Meeste ülesanne on juurida endast võõras vaim välja ja naised peavad endast jälle välja juurima võõra hinge (kolli)
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 7:19 pm    Teema: Vasta viitega

---

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 4:28 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
miquell
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 30 Dets 2004
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 7:20 pm    Teema: rassid Vasta viitega

Päris huvitav mõttekäik. Mis siit teooriast siis välja koorub selgub, et inimene oma arengus elab läbi kõik need rassid vastavalt arengu tasemele kuni valge rassini välja. 7es rass e valge rass on viimane - kas edasi polegi arengu ruumi?? Kõik lõppeb valge rassiga?? See tähendab, et olen arenenud valgesse rassi ja siin lõppeb minu eksistents??? Või siiski valgest rassist arenetakse edasi kuskile vaimutasandile ????? Mis on vaimumaailma esimene tasand kuhu arenetakse peale valget rassi???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

jah, inimene peab kõik etapid läbi käima.
Kõigepealt lihtliikmena, siis vahendajana ja lõpuks valitsejana. Aga kuhu edasi, küll pärast selgub. Ega siis areng seisma jää.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 7:37 pm    Teema: Vasta viitega

Arenemisruumi on küll. On veel teisi rasse olemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Inime
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 19 Märts 2005
Postitusi: 24

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult pole rass muud kui kohastumus teatud kindlate keskkonna tingimustega. See, et keegi on must, ei tähenda veel, et ta on valgest halvem või nõrgem...Ma arvan, et tegu on rohkem kultuuriga. Musta rassi inimene, kes on elanud koos valgetega, kuulub samuti sellesse kultuuri. Ma pigem jaotaks maailma mitte rassideks, vaid kultuuripiirkondadeks. Põhja-Ameerika, Lõuna-Ameerika, Aasia, Euroopa, Austraalia jne...Kuigi viimasel ajal toimub globaliseerumine ja need piirkonnad hajuvad...Kõik inimesed võtavad omaks kapitalismi ja elavad vastavalt selle reeglitele. Üldse arvan, et sinu ettekujutus rassidest ja nende hierarhiast on vale...
_________________
Mitte vaim ei loo olusid, vaid olud loovad vaimu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

Ülearenenud mõistus võib selle peale tulla. Ülearenemine võib olla ka taandarenemine. Ja areng toimub ka ilma midagi tegemata, aga nojah, liiga filosoofiline.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

Viige oma tähelepanu keskpunkt neljandasse aurakihti, ehk astraali.
Seal näete, mitu maailmapalli on rassi sagedusribas.

jälgides Akk-i reaktsiooni järeldan, et olen õigel teel. India piinleb, sest ta on avastatud.
Ja kristlus ehitab müüre, seda saate näha kristliku foorumi ümberkorraldustest.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Arenemisruumi on küll. On veel teisi rasse olemas.
Räägi meile nendest, kuulame huviga.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Must_Hunt
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Ma just jõudsin hommikul järeldusele, et mingi võõras hing istub mul sees, tahab ruulida ja minu hinge valtseda. Vot siis, kus point.

Käisid torkimas asja, mis ei olnud sinu tasemele vastav. Ma ei hakka loopima, kas oli kõrgem või madalam, aga sulle ta ei sobinud. See oli põhjus, miks tundsid võõrast enda sees ma pakuks.
--------------
Huvitav, miks ruulib just see valge rass? Nüüd on siis eestlased väljavalitud rahvus? Meenutab kergelt sedagi, et juudid oma sõnul väljavalitud rahvas on....
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

Geiram, Sina ei pea olema väljavalitud. See ei ole kohustus.

NB kelle leiutisi kasutatakse? Kelle mõistus on loonud hüved?

Muideks tehke mis tahate, ma löön rasside vaimud lahku. Ei aita nutt, ähvardus, ega muu. Muideks, kes ennast maha müünud, selle hing ja vaim lõheneb, see piinleb. Ja piinatud tulevad siia minu tööd takistama.

Ne nada lala.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

Minu Shiva kujutis on minu kaitsejumal ühe raamatu järgi. Te võite naerda aga kuni midagi paremat ei ole siis mulle sobib. Te ütlete et kaitse ennast ise. Nojah, mul ei ole koguaeg aega kaitse peale mõelda. Muid asju vaja teha. Ja ma ei saa sinna midagi parata kui ma pean turvateenust sisse ostma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jeff
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Akk, kas sa mõelnud pole, et kaitset vajad ehk eelkõige iseenda eest... Suurim võitlus on sinus eneses, kuid Sa eirad seda ehk...
Tagasi üles
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda, aga miks sa seda venekeelset väljendit kasutad? ma mõtlen seda-ne nada lala...

saad põhjendada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 10:14 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Akk, kas sa mõelnud pole, et kaitset vajad ehk eelkõige iseenda eest... Suurim võitlus on sinus eneses, kuid Sa eirad seda ehk...



Ma ütlesin et minu nr on 7, ma ütlen nendele kes ei tea, see tähendab et minu võitlused on võideldud ja mul on infokorrastamise ja kogumise aeg. Ma otsin vastuseid ja võitlusega ei ole siin midagi tegemist. Usu või mitte aga tulemusi on võimalik saavutada ka rabelemata. Ma saan endaga väga hästi hakkama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Roheline rass. India rahvad, kaasaarvatud mustlased. Nimetuse andsime võrgustiku järgi. See rass õpib sulanduma planeediga, loodusega. Kooskõlas olemine.



Kui eestlased on nii kõva rahvas. Siis siia peaksid ulatuma kõik võrgustikud igast maailma punktist. Kui kedagi siin paremat ei ole siis ma võiks esindada indiat . Mul tekkis selline mõte sellest et mul oli ühe india mehega linnas õiendamist kelle auto numbrimärk oli AKK.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 11:17 pm    Teema: Vasta viitega

hakake nüüd dimaga kaklema.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 24, 2005 12:59 am    Teema: Vasta viitega

efu kirjutas:
Tokroda, aga miks sa seda venekeelset väljendit kasutad? ma mõtlen seda-ne nada lala...

saad põhjendada?
Ma klaarin praegast Vene sortsidega arveid. olen nende lainepikkusel.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Nelj Märts 24, 2005 1:01 am    Teema: Vasta viitega

täiskuu on tulekul...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 24, 2005 1:01 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Kui kedagi siin paremat ei ole siis ma võiks esindada indiat.
Sa esindadki indiat. Aga see Sinu isiklik tragöödia ja vaba tahe.
Muideks miks sa muudest rassidest ei räägi. Kui kõike ei tea, siis räägi neist, mida tead.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 16

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group