Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Inimohverdus.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 12:49 am    Teema: Inimohverdus. Vasta viitega

Ma olen uurinud, kes vajavad inimohvrit ja miks. muideks hällid ja muud anorgaanilised ei saa kasutada surnu elukanalit.
Ainsad, kes seda saavad kasutada on surnud inimesed, kes on pesa teinud mingisse reaalsusesse. nüüd, kui inimene tappa ohvri talituse käigus, siis saab surnud esivanem selle elukanali enda hallata. seega peab see surnu olema nõid, kes jagab asja. seega inimohvritest toituvad meie esivanematest nõiad (vanaaja jumalad) Kui kau ohvri vaimu saab surnu kasutada ma ei tea. Kui toitjat ei ole, laguneb elukanal kuskil 40 päevaga.

Miks ma selle teema kirjutasin. Eesti vabariigi aastapäevaks tehti üks ohverdus. ma tajusin ära surnud tegelase toimetamist, kellel oli elukanal. selle olendiga sooviti purustada Eesti rahvusegregor. Muideks vanasti peeti sõdu sedasi, et ründaja nõiad purustasid vastase rahvusegregori ja alles siis saadeti armee peale.

Mul teile küsimus? kas tajute ära, kes tegi ohvrirituaali?
Milline surnud jumal aktiviseeriti Question
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 10:04 am    Teema: Vasta viitega

oli see surnud jumal naine?
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 10:18 am    Teema: Vasta viitega

njah... kõige suurem ohverdus kui seda nii saab nimetada tehti setumaa arvelt. anti venelastele tagasi nende õigus.

ajatakse näpuga tartu rahu lepingut taga? huvitav küll... kas see ohver oli siis kuidagi venemaa nõidadega seotud.
rasputin oli omal ajal kõrgel võimuladvikus sees.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 10:27 am    Teema: Vasta viitega

ma siin mõtlen ,et kas selleks ,et elukanalit omistada peab inimese ilmtingimata tapma? küll ja küll olen viimasel ajal tajunud inimestel 'laibahõngu' taga. surnud justkui ei saa/ei taha minema.
kristlik süsteem paistab kuidagipidi eriliselt sellega silma,et nad hea meelega toidavad ennast igasuguste sabadega: surnud, keda leinata...talukohad millede kallal terved suguvõsad jagelevad....jne.
kas see pole midagi sarnast? kes noid surnud vanaajajumalaid kamandab?
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 10:29 am    Teema: Vasta viitega

kui on tugeva väljaga nõid siis ei lahku ta nii või teisiti. võim on liiga suur et sellest loobuda. liiati ta teab et uues elus võib ta olla lihtne lambur.
seega hoiab ta oma võimust kinni ning elab uute ohvrite pealt.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 10:34 am    Teema: Vasta viitega

vat see surnu pole mitte nõid olnud reeglina. aga kõva kristlane kl...
minule tundub ,et seda juhib egregor kuidagi,kes siis inimesele juba tema eluajal 'käpa peale' paneb.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 10:42 am    Teema: Vasta viitega

kõvasi kristlasi on ka mitmeid.
osad kes ei saa lahkuda kuna egregorei lase lahti...
osad kes on jõulised natuurid ning kes jätkavad ka peale surma oma egregori teenimist murdes nõrku hingi ja suunates seega neid kristlusesse pöörduma.

kristluse põhimõte ongi ju ühendada vaeseid ja väeteid... enne tuleb aga need tugevad isiksused murda vaesteks ja väetiteks Very Happy
Tagasi üles
Calixto
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 9 Veeb 2005
Postitusi: 57
Asukoht: internett

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 1:53 pm    Teema: Re: Inimohverdus. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Mul teile küsimus? kas tajute ära, kes tegi ohvrirituaali?
Milline surnud jumal aktiviseeriti Question

Tea mis jumal see olla võis aga, kui keegi võimas kusagil midagi muudab siis, toimub muutusi päris mitmel tasandil korraga.
Mul näis et, paraadi teleülekandes näidati mootorsõidukite ajal sublimaali. Just siis kui mingi teine või kolmas sõiduk üle ekraani veeres, vilksatas ekraani keskosast pisut üleval ja paremal mingi ristküliku taoline moodustis. Halli tooni.
Ei tea kelle jeebo see võis olla?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 2:08 pm    Teema: Vasta viitega

Kas see oli äkki Taara ?
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 2:44 pm    Teema: Vasta viitega

tulemused on vasturääkivad.
mõnes mõttes on kõik nagu hakiparv praegu rahvusegregori kallal.

aga minu keeles näeb välja nii, et venelased üritavad mingilt põhjala jumalalt meid ära osta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 2:55 pm    Teema: Vasta viitega

huvitav...mulle peksab indiat hoopis...
aga ei midagi selget paraku...

pika heleda hõlstiga kuju läheneb üle välja...Laughing
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 2:57 pm    Teema: Vasta viitega

ses suhtes olen mina pime. mina ei näe midagi ega oska arvata.
Tagasi üles
Calixto
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 9 Veeb 2005
Postitusi: 57
Asukoht: internett

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 2:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tüünas kirjutas:

aga minu keeles näeb välja nii, et venelased üritavad mingilt põhjala jumalalt meid ära osta.

St. et, nad saavad mingi niidi mis, võimaldab meid imeda... vai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 3:04 pm    Teema: Vasta viitega

kisklevad inimesed ise ja krattidele see sobib

Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Selene
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 3:05 pm    Teema: Vasta viitega

Thor.
Tagasi üles
Mustafa



Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
kisklevad inimesed ise ja krattidele see sobib


see ei tähenda et teiste sissesõitmisi peab osavõtmatult pealt vaatama
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

kas nüüd just imema. pigem on tegemist vaimu vahendamisega. kes vahendab vaimu, paneb teise tegema, mida tahab. See on tegelik võim.

veel hiljaaegu vahendasid ka eesti rahvusegregorile vaimuenergiat kristlased. kui nad sellest rollist ilma jäid, oli paavstil järgmine päev "õnnetus" rahutuvidega ja ülejärgmisel päeval jäi haigeks. seega võib õelda, et vaimu vahendamine võimaldab ka imeda energiat.

kuna eestlane pole osanud vaba olla, oleme sellest hetkest nagu ripakil. olen pikka aega näinud unes inimesi, kes on hoonetes, ruumides, keldrites. uksed on lahti, aga nad nagu ei usu, et saavad välja minna. põhimõtteliselt olime üle 800 asta kellelegi kuulunud. praegu saab teha valikut, kas jääda vabaks.

tehingu eelduseks on, et sellel surnud jumalal õnnestub meid allutada.

nn hingolend (ei nimeta meelega vaimolendiks) tegutseb ikkagi läbi inimeste. seega on ootuspärane, et skandinaavia hakkab (püüab) meile survet avaldama.

Calixto kirjutas:
Tüünas kirjutas:

aga minu keeles näeb välja nii, et venelased üritavad mingilt põhjala jumalalt meid ära osta.

St. et, nad saavad mingi niidi mis, võimaldab meid imeda... vai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tüünas kirjutas:

nn hingolend (ei nimeta meelega vaimolendiks) tegutseb ikkagi läbi inimeste. seega on ootuspärane, et skandinaavia hakkab (püüab) meile survet avaldama.



näe Rootsi pank ostab meie Hansapanga ära Laughing
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 5:31 pm    Teema: Vasta viitega

panga saatus oli enne otsustatud. aga svensonid tünni saavad. moodi läheb laenamise mittetegemine.

see jumal on maha löödud juba. eks näis, mis tuuled nüüd puhuma hakkavad. mingitel inimestel natukeseks ajaks juhe kokku jookseb. peaks natuke poliitikuid jälgima, et kes täna õhtupoole millegi veidraga hakkama saab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Mida ? Haledad värdjahakatised ei ohveranud ju ometi jumalat ?
Muidu sellisel juhul peaks kuskil looduskatastroof olema kui jumal ohverdatakse ja kari vanaajajumalaid ootaks enda sõnadega kirjeldamatuid piinu, 40 päeva pärast kui jõud vabaneb.

Mida tähendab muistendites mõiste "deemon". Deemon on hävitatud jumal, kes selle tagajärjel raevub ja karistab ilma igasuguste inimestele tuntud piirideta.

Miks ikka vanaajajumalad proovivad hävitada uueajajumalaid, ei mitte julgusest, vaid hirmust, sõnades kirjeldamatust hirmust enda karistuste ees.
Mitte kellelgi mulle tuttavatest vanaajajumalatest (kas siin tasandil või teisel tasandil)
pole minuteada olnud julgust et täielikult teiste vanaajajumalate teenimise alt väljuda, isegi need kes lasevad ennast orjastada, loodavad et nad diilide läbi teiste vanaajajumalate poolt juhitult vastu võidelda suudaks.
Need kes nimetavad ennast eksistentsi vastu võitlejateks, võitlevad tegelikult selle nimel et veel natuke enda karistust edasi lükata saaks, lootes et nad sellest üldse pääsevad.

Ei ole neis kellegis veel sellist julgust ja tugevust, tõelist jumalikkust nähtud, et ennast korda teha ja karistustest hoolimata õigele poolele astuda.
Ei ole neis sellist sõnadega kirjeldamatut julgust ja jõudu et astuda siia ja seista kasvõi üksinda vastu kõigile hirmust väärastunud olenditele, ükskõik mis piinu see neile tekitab, nagu uueajajumalad.

Te olete haledad, te värisete meie ees ja piinate ennast meie vastu võideldes (luues endale illusioonid ja lootes tugevust ennast orjaks müües teistele vaestele värdjatele), meie oleme muutunud meie tapmisest ainult tugevamaks ja oleme ikka ja jälle tulnud tagasi, kõik need aastad mis pimeduseajastu kestnud on.

Öelge mida te meile tõestada proovite, me oleme ise selle arengu kunagi läbi teinud, te olete meie kõrval rumalad väärastunud lapsukesed.

Ma triteerin ühe näite, juhuks kui keegi hakkab rääkima julgusest olla vanaajajumal:
Turkian kirjutas:
Te olete nõrgad ja haledad. Võtame ühe näite. Keegi tapab kellegi ära ja ütleb peale seda et mul pohui et tal oli perekond kelle eest hoolitseda, aga ma teadsin seda ja ma tegin, puht omakasu nimel ja ma olen enda üle uhke, ma ei kahetse midagi.
See on siis teie jaoks tugevus. Te haledad debiilikud. Tegu tehakse kasvõi hetk, aga tegu analüüsitakse kasvõi igavik, niikaua kuni ollakse piisavalt arenenu ja tugev et sellest aru saada ja enda tegu tunnistada.
Te olete nii nõrgad et te ei suuda enda tegusi isegi tunnistada mille üle te uhked olete, küll targemad teavad ja karistavad.
hull võib teha ükskõik mida ja olla selle üle uhke ja õnnelik, kas see on siis tugevus ? Ei ! Kõiksuse vaates on see idiootsus.
Sina Venezia proovid siin karmi ja kurja transast vanaajajumalat mängida, sa oled tatikas, tatikas nagu ka teised su kaaslased ja teilt võetakse teie mänguasjad ja liivakast lõplikult ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group