Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

enese pealesurumine

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2005 6:59 pm    Teema: enese pealesurumine Vasta viitega

On asju milles me topime oma nina liiga palju teiste asjadesse. Näiteks kui meile midagi mõne inimese juures ei meeldi, siis paljud üritavad teda igatpidi muuta selliseks nagu meile meeldib, vahel võib pinda käia teiste käitumine või elustiil. Ja oma soovituste pealesurumist põhjendame sellega, et tahtsime teha head.
Võtaks näiteks minu ema, tema üitab teha inimeste elu selliseks nagu temale meeldib. Ta on sellise käitumisega palju probleeme põhjustanud minu sugulastele, näiteks koguaeg ta viriseb maal oleva majapidamise üle ja siis pakub ennast appi koristama ja ümberkorraldusi tegema, selle tagajärjel on kõikide asjad talus kõik ümber paigutatud (mõningad tähtsad asjad lausa ära visatud) ja pärast ei leia neid keegi üles, ainult tema teab kuhu ta need kõik pani. Ja maal käib ta ainult kaks korda aastas ja sedagi ainult paariks päevaks. Võiks ikka aru saada et maal taludes käib elu teistmoodi, seal ei elata luksuslikult nagu linnades ja raske töö kõrval on selline luksuslikkus teisejärguline. Kui lähed kuhugi teise maailma ja inimesed on seal õnnelikud siis pole ju mõtet oma kultuuri peale suruda.

Mulle käib tihti pinda, kui mulle pakutakse järjekindlalt oma nn abi. No tore kui pakutakse abi, aga kui eitavat vastust saades järele ei jäeta ja ikka oma abistamist peale surutakse, siis pole sellest kasu mitte kumbagile osapoolele. Niiet laske teistel, kes teistmoodi harjumustega on, ning sellega teile mingit ohtu ei kujuta, rahus elada, kui nad seda ise soovivad.

Selle toreda käsu leidsin saatanlikult lehelt.

A.S.LaVey esimene saatanlik käsk.
"Ära avalda oma arvamust ega anna soovitusi kui sult pole seda küsitud"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2005 7:14 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
"Ära avalda oma arvamust ega anna soovitusi kui sult pole seda küsitud"
Seda saab Turkianile nina alla hõõruda.

Viimati muutis seda Natuke (Esm Veeb 21, 2005 7:22 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2005 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Ja lisaks sellele, kui keegi küsib su arvamust ja sa tead, mida ta ootab. Siis küsi alati, kas ta on kindel, et tahab teada, mida tegelikult arvad, kuna sinu arvamus võib talle ka mitte meeldida.
Pärast ärgu süüdistagu sind, sest tema küsis ja sina vastasid.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vaba inimene
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2005 7:41 pm    Teema: Vasta viitega

Hea näide: kristlased, jehhoova tunnistajad
_________________
Oki doki free my mind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2005 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="Natuke"]
Tsiteerin::
"Ära avalda oma arvamust ega anna soovitusi kui sult pole seda küsitud"


nagu minu isa kord mulle ütles: "Ära õpeta isa nikkuma"
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2005 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
nagu minu isa kord mulle ütles:
Jah, ega kes temalt mõnd viisakat sõnastust oodata saaks. Ja nüüdseks oled sa juba üht näinud, seega kõiki ja lõppeks on kõik väga igav ja tavaline.
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 9:28 am    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Tsiteerin::
"Ära avalda oma arvamust ega anna soovitusi kui sult pole seda küsitud"
Seda saab Turkianile nina alla hõõruda.

Viisakusreegel võib ta olla, aga see on ikka kristlik programm tegelikult,
mõtle kui tore kui kristlasele õpetatakse et sa ei tohi mitte midagi muud kuulda ja ebaviisakas on sinu õpetamine ilma sinupoolse palumiseta või pöördumiseta - niiviisi tema ja ta lapsed ja sõbrad jäävadki kritlust ja valget võrgustikku teenima.

Jama ka selles et see laialtlevinud satanism siiski allub ikka kõvasti kristlusele ja vajab täiendusi. Nüüd kui mugav on seda mõnele satanistile selgeks teha kui tema põhikäskudes on et ma ei tohi teda aidata, kui ta ise soovi avaldanud pole ?, eriti veel kui ta endale nii ebameeldivat asja kuuleb, et õpetus mida ta järgib allub kristlusele, niigi juba tekitab selline arvamus negatiivsust, lisaks tekitab soovi mitte kuulata ka egreegor mis teda mõjutab.

Aga no eks see üks kõige suurem ori Natu nuhib need valgele egregorile kõige kasulikumad programmid välja ja proovib kohe mind allutama hakata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 10:11 am    Teema: Vasta viitega

satanism ei allu otseselt kristlusele ei vähemal ega rohkemal määral kui et satanismi põhitõed on ümberpööratud kristluse alged. ja need täidavad ju oma eesmärk... on kristluse vastased.
Tagasi üles
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 10:20 am    Teema: Vasta viitega

siis moodustavadki ju terviku, asja kaks vastandliku poolt
eluaeg oleme kuulnud vastandeid: Jumal=Saatan
Muide ilma saatanata poleks kristlusel ka erilist mõtet, pole kuskil püüelda, poleks isegi pattu mida terve inimkond kannab nende sõnul
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 10:26 am    Teema: Vasta viitega

jeesus jutlustas igavesest armastusest ja maailma vaatamisest läbi roosade prillide.
paljudele see ei mahtunud pähe... see ajupesu sest nad nägid tegelikku maailma.
tegelik maailm polnud üldse nii roosiline.

jeesus ütles et mis te mehed pullite. olete mu vastased jah? olete saatanad... satanistid.

voilaa... oligi algus pandud igipõlisele vastuseisule.
Tagasi üles
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 10:30 am    Teema: Vasta viitega

a tegelt hästi lihtne viis endale toetajaid koguda on luua endale vaenlane, siis rahvas kohe suundub pooli valima, kuigi muidu sinnamaale oleks neil suht suva kas antud isikut kuulata/järgida v mitte.

või nagu teleturg vms. mõtetu kraam tegelikult. Kuid nad loovad probleemi ja siis ka lahenduse ja panevad raha liikuma jälle ja rahvas tarbib.
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 10:58 am    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
Tsiteerin::
Aga no eks see üks kõige suurem ori Natu nuhib need valgele egregorile kõige kasulikumad programmid välja ja proovib kohe mind allutama hakata
Jah, nüüd oled veel ainult sina jäänud. Ja kui sinu kätte saan, siis pole enam kedagi jäänud, keda allutada. Vaata, nüüd tuleb sul ainuüksi paganlust kaitsta, sest keegi ei saa sind toetada. Sul tuleb üksi maailm päästa ja kurat küll, ainult sina oled tõsine tegija!
Oled sa kindel, et sa pole eneses loonud minust illusoorset vaenlast ja tegelikkuses seda ei eksisteeri?
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 5:38 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Turkian kirjutas:
Tsiteerin::
Aga no eks see üks kõige suurem ori Natu nuhib need valgele egregorile kõige kasulikumad programmid välja ja proovib kohe mind allutama hakata
Jah, nüüd oled veel ainult sina jäänud. Ja kui sinu kätte saan, siis pole enam kedagi jäänud, keda allutada. Vaata, nüüd tuleb sul ainuüksi paganlust kaitsta, sest keegi ei saa sind toetada. Sul tuleb üksi maailm päästa ja kurat küll, ainult sina oled tõsine tegija!
Oled sa kindel, et sa pole eneses loonud minust illusoorset vaenlast ja tegelikkuses seda ei eksisteeri?

Sa oled ikka päris sooda kui sa mõtlesid et ma sinusse tõsiselt suhtun, ma ju niisama lõõbin su meesteallutusüritusi, kohe näha et naistel valgust pole, sa tuled programmidega, pimeduse vürsti vastu, programmide hävitaja vastu, hakkad mingeid labaseid programme ette viskama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 5:45 pm    Teema: Vasta viitega

Celtian kirjutas:
satanism ei allu otseselt kristlusele ei vähemal ega rohkemal määral kui et satanismi põhitõed on ümberpööratud kristluse alged. ja need täidavad ju oma eesmärk... on kristluse vastased.

Allub väga palju ja toidab seda valget võrgustikku, ma ju "Uue Satanismi" teemas olen sellest põhjalikult kirjutanud. Vaata asi selles et kui kristlus loodi, siis juba arvestati sellega et tekib ka vastuliikumine, satanism.

Ümberpööratud alged ei saavuta mittealluvust, ikka kasutatakse neid ära. On vaja midagi täiuslikku, võimast ja palju suuremat kavalust ja tarkust kui kristlus, mis tunneb täpselt kristluse ülesehitust, mitte primitiividele kirjutatud piiblit ja sellele vastanduvaid algeid, ümberpööratud alged on lihtsalt energiaraiskamine mis ära kasutatakse ja millest need alged ise välja tulla, aru saada ja paranduda ei lase, nagu näha.

Lõpuks venib asi nii kaugele et tegu samasuguse enesepetmise ja abistajatele vastuvõitlemisega nagu kristluses endas ja see on hale ja sellest on raske ja valus välja rabeleda, sest eneseuhkus ei lase tunnistada, pole inimlikkusest vabadust, ollakse inimlikkuse orjad

See töötab just satanistide vastu, sest kristlased nendest reeglitest nagunii välja ei tee, nemad kuulutavad enda usku ikka edasi. Järelikult on see käsk satanistide vastu mitte kristluse vastu.


Viimati muutis seda Turkian (Esm Mai 09, 2005 2:03 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Natuke kirjutas:
Turkian kirjutas: Tsiteerin::
Aga no eks see üks kõige suurem ori Natu nuhib need valgele egregorile kõige kasulikumad programmid välja ja proovib kohe mind allutama hakata
Jah, nüüd oled veel ainult sina jäänud. Ja kui sinu kätte saan, siis pole enam kedagi jäänud, keda allutada. Vaata, nüüd tuleb sul ainuüksi paganlust kaitsta, sest keegi ei saa sind toetada. Sul tuleb üksi maailm päästa ja kurat küll, ainult sina oled tõsine tegija!
Oled sa kindel, et sa pole eneses loonud minust illusoorset vaenlast ja tegelikkuses seda ei eksisteeri?

Sa oled ikka päris sooda kui sa mõtlesid et ma sinusse tõsiselt suhtun, ma ju niisama lõõbin su meesteallutusüritusi, kohe näha et naistel valgust pole, sa tuled programmidega, pimeduse vürsti vastu, programmide hävitaja vastu, hakkad mingeid labaseid programme ette viskama.

Turkian ei saa jälle kord lõõbist aru ja ei mõista, kellega paralleeli vedasin. Mida oligi arvata. Kõike ei maksa nüüd ka väga tõsiselt võtta.
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 6:09 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Tsiteerin::
Natuke kirjutas:
Turkian kirjutas: Tsiteerin::
Aga no eks see üks kõige suurem ori Natu nuhib need valgele egregorile kõige kasulikumad programmid välja ja proovib kohe mind allutama hakata
Jah, nüüd oled veel ainult sina jäänud. Ja kui sinu kätte saan, siis pole enam kedagi jäänud, keda allutada. Vaata, nüüd tuleb sul ainuüksi paganlust kaitsta, sest keegi ei saa sind toetada. Sul tuleb üksi maailm päästa ja kurat küll, ainult sina oled tõsine tegija!
Oled sa kindel, et sa pole eneses loonud minust illusoorset vaenlast ja tegelikkuses seda ei eksisteeri?

Sa oled ikka päris sooda kui sa mõtlesid et ma sinusse tõsiselt suhtun, ma ju niisama lõõbin su meesteallutusüritusi, kohe näha et naistel valgust pole, sa tuled programmidega, pimeduse vürsti vastu, programmide hävitaja vastu, hakkad mingeid labaseid programme ette viskama.

Turkian ei saa jälle kord lõõbist aru ja ei mõista, kellega paralleeli vedasin. Mida oligi arvata. Kõike ei maksa nüüd ka väga tõsiselt võtta.

Muidugi sain, sina lihtsalt ei saanud praegu sellest aru et probleem oli selles et sina ei saanud minu lõõbist aru, aga mina sinu omast sain, aga no palju üks naine kristliku valgusega ikka aru saada suudab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 6:38 pm    Teema: Vasta viitega

Palju suudab aru saada satanismi-foobia all kannataja?
Võib-olla saab aru, aga väljendada igatahes ei oska oma arusaamist.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Palju suudab aru saada satanismi-foobia all kannataja?
Võib-olla saab aru, aga väljendada igatahes ei oska oma arusaamist.


Väga lapsik jutt minu arust !
aga kristlus ja satanism on sulle muidugi südamelähedased teemad, Jehoova teener toimetab ikka Jehoova kirjutatud reeglite järgi.
Mis sa arvad et ma ei tea et sa üks Jehoova lemmiklastest oled ?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group