Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis, või kes on jumal?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 2:03 pm    Teema: Mis, või kes on jumal? Vasta viitega

Jumalat, kui hoolitsevat isa tegelikult ei ole olemas. Mis siis on? On olemas jõuväljad. On inimene, kes annab impulsi jõuvälja. Ja teised inimesed käituvad siis selle jõuvälja juhtimisel. Tooks illustreeriva pildi kiluparvest: te olete näinud, kuidas kiluparv liigub nagu üks mees. Kuidas see toimib? Kiluparve ühendab ühisväli. (analoogvaste rahvusegregor). Kiluparves on juhtkilu. Tema otsustab pöörata vasakule. Ta viskab impulsi välja. Väli saadab impulssi teistele kaladele. Teised kilud tõlgendavad seda, kui jumala tahet ja kõik kilud pööravad vasakule. Seega juhtkilu omab võnget.
Sedasi käituvad ka inimesed. Ainult me peame arvestama, et jõuväljasid, mis meid, inimesi juhivad on kokku 972 (ma ei ole kindel, kas see arv päris õige on)
Nüüd ma räägiks oma eesmärgist: ma tahan, et meie inimesed hakkaksid jumalateks. Miks? Võtame, kasvõi rahvusegregori. Kui oleme ise valitsejad, siis elame inimlikku elu. Aga kui need võnked haaratakse muu rahvuse poolt, siis tehakse meist teise rahva orjaks. Tüüp näide on ju kristlus. Kõik rahvad, kes on võtnud ristiusu riigi usundiks teenivad tegelikult juudi rahvast.
Kuidas saada jumalaks. Kõigepealt peab olema soov tahta olla jumal. Nüüd sooviavaldajate vahel tekib võitlus, kes selle võnke endale saab. Aga igal võnkel on omad tingimused.
Toon näite valgusjumala võnkest. Selle saab endale kõige saamahimutum mees. (on ka naisvalgusjumalanna). Kuidas seda meest ära tunda. Temal ei lõppe kunagi teadmised otsa. Ta teab õppimata, kuidas asjad käivad. Ta on teadmiste allikas.
Seega neist võngetest räägin ma sellepärast, et tekiks rohkem konkurente. Salaorganisatsioonid olid need teadmised ära hävitanud ja hoidsid seda teadmist saladuses enda käes. Kõikidele inimestele seletati, et jumal juhib, aga ise mängisid jumalat. Inimesed ei teadvustanud, et nemad võivad jumalaks hakata. Seega maailma juhtisid madalalaubalised. Kui nüüd on võnked avalikustatud, siis on võimalus, et tekib juhtkiluks mõni arenenum.
Võibolla räägiks, kuidas röövitakse rahvusegregoride võnkeid.
Toome näite: Dalailaama tuli Eestisse ja õnnistas Siiri ..... ja ütles, et ta hakkab eesti rahvast juhtima. Ta andis Siirile impulssi, et ta hakkab üheks prossikandjaks. Aga samas ta sidus Siiri endaga. Siiri juhtis rahvast nii, nagu Dalailaama soovis. Aga prossid alluvad tegelikult ühele eesti soost mehele. Kui leidub selline mees, kes moodustab 12 naisest rahvusegregori väliskihi, siis ei saa vaimselt eesti rahvast orjastada. Dalailaama kuri plaan oleks õnnestunud, kui poleks Eestis sellist meest olnud.

See on väike seletus, miks ma seda foorumit teen ja miks selle vastu ollakse.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vaba inimene
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 2:41 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Nüüd ma räägiks oma eesmärgist: ma tahan, et meie inimesed hakkaksid jumalateks.


Ega iga mats meie inimestest ka ikka jumalaks ei sobi, olen näinud mis sellega kaasneda võib, kui mõni ise hakkab. Toob veel egregori oma isiklikud võimuihad ja lolluse, tekib veel omakorda egregorisisene võitlus ja üskteisevastane viha. Samahästi võiks mõni meie inimestest teised orjastada ja käkki keerata. Ja miskipärast pole tarkadel ja vagustandvatel sageli piisavalt võimu et harmoonia sisse seada, nende valgus pole lihstsalt piisavalt tugev. Väga suur osa rahvast on ikka veel naiivsed või rumalad.
_________________
Oki doki free my mind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 3:26 pm    Teema: Vasta viitega

Siililegi selge, et kõigepealt tahavad jumalateks saada külmavarelised.
Aga ega muud võimalust ole. Tuleb kõigile anda. Lõpuks jääb parem peale.
Aga kui mul valida kas oma hull või vöörama hull, siis ma valin ikka oma.
omast hullust annab veel inimest vorpida.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 4:55 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 3:27 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vaba inimene
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 17 Nov 2004
Postitusi: 189
Asukoht: Seal kus parajasti juhtun olema

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdnel, said vist valesti aru, ma ei poolda võõra teenimist. Ma ei kahtle ka selles et eestlaste seas palju mõjuvõimsaid jumalaid on. Juhtisin vaid tähelepanu sellele et probleeme võib tekkida ka omadest ja iseenda rumalusest. Ehk, Eesti egregorile ei kujuta ohtu mitte ainult võõrad jumalad vaid ka mõni Eestlane ise võib hakata käkki keerama oma rahvusegregorile.
_________________
Oki doki free my mind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel, su jutt on ilus, huvitav ja arusaadav. Aga sa räägid nagu usukuulutaja,
Ma ei oskagi öelda mismoodi täpselt kuid see mõjub nii ja siis tekib lihtsalt protest et üldse lugeda ja mõelda. Kas viga minus?
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 8:09 pm    Teema: Vasta viitega

Valky, Natul on ammu juba sama probleem Gerdeneli suhtes.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 8:14 pm    Teema: Vasta viitega

Vaba inimene
ma mõtlesin asja üle järgi.
Vaata, kui mats ahmib kõik endale, siis peale tema surma on võimalus meie lastel paremini teha. Vara jääb eestisse.
Aga vööras, kes tuleb juhtima, viib osa vara minema. mitte keegi ei tule juhtima niisama. See mis ära viiakse, sellest jäävad juba ka meie lapsed ilma. peale surma jääb vara ikka võõrsile.
Seega kõige lollim asi, mida inimene võib teha on eelistada välismaist oma vastu.
Ja lõi veel üks mõte: võrdle piiblit ja kalevipoega. meie rahva eeposel küll sellist vägivalda ja vihkamist ei ole, kui juutidel.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

Natu, kuid kas probleem on minul, et lasen end häirida usukuulutamis stiilil või on probleem Gerdenelis, seda mõtlen mina.
Ntks Turkian räägib ka vahest nagu paadunud usukuulutaja kuid samas tema jutus on ivasees , ja hooti mind segab tema kirjastiil ja kogu tekst/jutt hakkab vastu kuid siis mingi nõks käib läbi ja mind ei häiri see ning saan jutust aru ning saan selle üle rahus järele mõtelda.
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 8:20 pm    Teema: Vasta viitega

Valkyrie, järelikult oled fuuria.
Sind häirivad kodeeringud. kodeeringud on vöörad programmid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

Valky, mind häirib nende mõlema juures samad asjad, mis sind, sest ma ise olin just selline varem ja nüüd ma ise kohe kuidagi ei taha taoline olla ja nad meenutavad mulle mu oma minevikku põhiliselt enne foorumi teket. Mitte, et ma seda põlgaks vaid see on möödanik ja ajab naerma omaenese lollust ja ma tahaks vaadata ette, mitte tagasi, aga kahjuks tagasivaade domineerib hetkel veel. Vähemalt nii tundub mulle praegu.
Nad oma arenguastmes ei segaks mind, kui ma vaataks vaid ettepoole oma teele.
Aga sinus puudub taoline bravuur, mis minus leidub, seepärast ma ei oska sulle vastata.
Tagasi üles
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

Vateitea jah, misjama on selle Gerdeneliga... Peale minadevahetust küll jäi imelikult rahulikuks minu sees enne maad võtnud tundmustevoog Gerdeneli suhtes - enamb ei häiri ka, pigem jääb märkamatuks lihtsalt...
Tagasi üles
Ene
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Veeb 2005
Postitusi: 55
Asukoht: elus

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Seega kõige lollim asi, mida inimene võib teha on eelistada välismaist oma vastu.

Millist marki autot kasutad? Miks? Särk ja püksid millise maa tootjalt?

Hannes... Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 11:35 pm    Teema: Vasta viitega

Kas Gerdenelil on äkki see jama, et ta on teist etem naine ?

Muidu ju ei peaks nii hädas olema teise maha trampimisega ja teise kallal vingumisega.

Laughing
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

kas naistevahelises suhtlemises pole nii ehk ,et p6hityybilt fuuria k2ivitab ka teistes naistes sellesama osa...?
Tagasi üles
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 11:47 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos, milline on etemuse mõõdupuu?
Ma haistan, kui hädas sa ise oled.... naistenäljas.
Nõrkuse jõud toimib hästi, et Gerdeneli kaitseks kargad? Seda ta just ootaski ja sina olid just see, kes konksu alla neelas.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 11:51 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Arxos, milline on etemuse mõõdupuu?
Ma haistan, kui hädas sa ise oled.... naistenäljas.
Nõrkuse jõud toimib hästi, et Gerdeneli kaitseks kargad? Seda ta just ootaski ja sina olid just see, kes konksu alla neelas.


Laughing

Ei suuda sa mind häirida, lihtsalt näen kuidas mõned nagu hüäänikari Gerdenelil ümber karglevad ja teda kadestavad...
Hüään-naisi on siin kahjuks palju
Aga see on paha lugu Natu, kui sina meil naistenäljas oled Confused
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 11:53 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 3:28 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 11:56 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Aga see on paha lugu Natu, kui sina meil naistenäljas oled
Mis selles ikka nõnda eriliselt paha on? Mulle kohe väga meeldib see praegune roll.
Tsiteerin::
kadestavad...
haletsevad.... paralleele tõmbavad.... Arxos tunnistab jälle, et ta pole nägija, ega ka suurem asi tunnetaja. Ei miskit kadeduse varjugi ei lugenud ma kellegi postitusest.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tokrodal vist mimgi suur ja väga välismaine auto... Very Happy

Tahtsin ise jumalateema alustada kuid Tokroda oli osavam...
Kuid arvan et varsti PÕRGUPEEGÖISSE ikka kirjutan...

Need Natukede dõnad "tahaks vaadata ette, mitte tagasi" hästi iseloomustavad Tokroda egregori säilitava programi, sest Tokroda põhiprintsiip, kus vaadatakse ikka ja pidevalt tagasi on peakiluga diili tegemine, mineviku jumaldamine ja olemise paksendamine... See on kõik nostalgiline ja nutune kuid absoluutselt vale ja kurdsaatuslik. Ei säili enam postmodernses maailmas enam mingi rahvusegregor või rassiline printsiip. See jääb aint unistusteks ja pettunud Gerdenel teeb endale sepukut. Crying or Very sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group