Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tuleviku nägemine
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2004 11:23 am    Teema: Tuleviku nägemine Vasta viitega

Ammu on mind piinanud küsimus kas tulevikku on võimalik näha.
Ma usun et mitte. Samas kes teab.

Kui uskuda näiteks karma seaduseid siis pole meie vaimud kunagi vabad.
Alati sõltuvad nad millestki. Ning seetõttu on ka meie saatus ette määratud vastavalt sellele kuidas kaardid lauale laotakse.

Olen tükk aega arvanud et tuleviku ennustamine pole tõene. ennustatakse ette teatud sündmustekäiku ent alati jäetakse tähele panemata miljoneid pisiasju mis võivad tulemusi sootuks muuta. Kaoseteooriaga ma kokku puutunud eriti pole... ent see ei välista selliseid võimalusi.
Mis siis ikkagi tingib meie käitumise füüsilisel tasandil. Kas teatud suunad on meile vaimsel tasandil kaasa antud ning hinge hooleks jääb selleni püüelda? Kas saab vaimsuse vallas üldse ette määrata kuidas füüsilises maailmas kõik käib?

Arvan et kuskil on kõrgem teadvus mis tegeleb läbitud etappide töötlemise ning ühe võimaliku tulevikuvarjandi väljamõtlemisega. Igast möödunud hetkest õpib ta üha enam... mida ta ennustas, mis tegelikult juhtus ning kas ja kuidas oleks pidanud juhtuma. See teadvus on isegi vaimumaailmas nägematu. Ta on lihtsalt üks kõrgem teadvus mis kätkeb eneses ka karma seaduseid.

Kas meil on võimalik oma saatust muuta?
Ma arvan küll... kui vaimul on võimalik inglistaatusest edasi areneda kõrgemaks tegijaks siis kas pole neil juba õigust iseenese saatuseraamat kokku panna.

Kas see oli juba kunagi mulle teada et ma täna siin seda kirja kirjutan ja vastusekommentaare ootama jään?
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2004 11:36 am    Teema: Vasta viitega

mulle antakse tulevikuks mitu erinevat varianti vaatamiseks, milline neist täide läheb sõltub sellest mis valiku inimene oma elus parajasti teeb. tulevikku kui sellist ei saa ennustada, ennustada saab seda mis antud hetkel on välja teenitud ja selle sündmuse peegeldumist tulevikus, järgmisel hetkel võib kõik kohe muutuda, sõltuvalt valikust mis tehakse.
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2004 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

Tulevikusündmusi on mitut liiki- paljud neist muudetavad kuid osad asjad on muutumatult paigas ja neile antud täidesaatev jõud vääramatu.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2004 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

sel juhul tekibki küsimus: kui teatud sündmused ON ja neid muuta EI SAA siis pole meie vaimul ka täielikku vabadust oma elukäiku suunata?

või kuidas...
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2004 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

Paigas on vaid vaimu kõrghetk ja ikkagi on ja jääb ta iseeneseks.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 10, 2004 2:36 am    Teema: Vasta viitega

See saatuse osa, mis on paigas, on tehtud valik.
Vaim on tegelikult vaba. Mõned suudavad tajuda, näha ja ka ravida, olenematta asukohast. Nende vaim ei ole kinni. Vaimu paneb inimene ise kinni vaba tahte ajendil.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Nelj Juun 10, 2004 8:31 am    Teema: Vasta viitega

mulle tundub, et olemine on seiklus võimalikkuste väljal - nii, nagu on õigus valida uks, millest taaskordsesse olemise labürinti siseneda on võimalusi mitme ukse näol sealt väljuda. Ennustamine näib kui ülevalt poolt labürindis olija jälgimine. On aimatav loogilisem tee ja eeldatav siht, kuid alati on valikuid ja võimalusi keerata ja käänata alternatiivsetele teedele.

Need, kes suudavad tõusta põõstastikust kõrgemale, neil on lihtsam, aga kas ka huvitavam Wink
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 1:08 pm    Teema: Nostradamus Vasta viitega

Venelased (Dimitrij ja Nade¾da Zima - venekeelsed raamatud raamatukogudes saadaval) said 1997-1999 Nosti-vana koodid kätte. Selle põhjal, mis katräänidest ja kirjast Henrile lugeda võib, klapib senini toimunu ligi 95%. Kusjuures Nosti-vanal on alati variandid antud - ennustus on vata paha-paha, aga kui ennast käsile võtavad need tulevikupuslakud, siis verejõgesid on võimalik vältida. Süüvin praegast asjasse ja tahan teada, kas eesti sambatassimiste kohta ka miskit poetatud... Igatahes inf on vinge ja naisena olen otsustanud, et asi väärib säilitamist.

Koode ma siia üles riputama ei kipu, eestlased va kehvad vene keeles lugejad viimasel ajal, venelased on raamatu juba kapsaks kamminud Confused Ehk annab väheke teenida mõne loengu pealt sügisel. Twisted Evil

Kahjuks ei ole eesti keeles korralikke Nosti-vana tekstide tõlkeid. "Sadakonnad" on ümaraks treitud (tahtlikult sisse jäetud kirjavead ära parandatud, lauseehitus eestipärastatud), palju tõlkijatepoolset tõlgendusvarjundit autorile peale määritud. Igatahes - on siin Eestis keegi, kes on võimeline vana-prantsuse keelt tönkama?
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Laup Aug 28, 2004 2:31 pm    Teema: Vasta viitega

kerca kirjutas:

Need, kes suudavad tõusta põõstastikust kõrgemale, neil on lihtsam, aga kas ka huvitavam Wink


Need peawad hakkama tööd tegema
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Archskorpion
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Aug 2004
Postitusi: 78
Asukoht: Following the Way of the Wise

PostitusPostitatud: Kolm Sept 01, 2004 1:31 am    Teema: Vasta viitega

ma vaixelt tajun energiate liikumist, mida lugedes näen võimalikke lahendeid selle kohta, kuhu nad on liikunud...ma tean, et suudan neid energiaid mingil määral mõjutada ja oma tulevikku ette teha, aga selline manipulacioon jätab mind pimedax kõrvaliste tegurite osas...
siiamaani olen ainult ühe sündmuse v sellise kindlalt paika pannud...rohkem ma sellega ei tegele vmt...

aga nüüd hiljuti on mult hakatud pärima igasuguste muude asjade kohta, mis on toimunud ja hakkavad toimuma...kuigi ma küsijatele teavet tavaliselt ei edasta, siis ise ma uurin selle enda jaox välja ja mulle tõesti ei meeldi, kui emocionaalselt kurnav see on, mis ma aegajalt teada saan ja edasi ei või rääkida...
lisax kardan ma ka veel igasuguste tagajärgede pärast, mis selle kõigega kaasneda võivad Wink
_________________
Lonely Tears From Heaven And Heart Are Only Here To Break Us A Part
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Esm Sept 13, 2004 11:37 am    Teema: Nostradamus - järg Vasta viitega

Seni ainus katrään, mis kuidagi võiks meie aja tegijate kohta infot anda, tundub praeguse seisuga olevat 3. sadakonna 67. nelikvärss.

Une nouuelle secte de Philosophes,
Mesprisant Mort, or, honneurs & richesses:
Des Monts Germanins ne seront limitrophes,
A les ensuyure auront appuy & presses.

Sõna "Germanins" käib Nostradamusel võtme alla ja seda ei võeta otsesõnu (kirjutada sõna heebrea keeles ja vaadata, mis tähendusi tal seal veel on). Tõlgendus oleks järgmine:

Uus Filosoofide sekt,
Põlastab surma, kulda, kuulsust ja rikkust:
Nad lähevad välja Kodumaiste mägede piiridest,
Nende järgijad saavad toe ja pitsati.

No kui aus olla, siis eks iga sellistele tingimustele vastav sekt või kooslus on arenguvõimeline ja edasiviiv nähtus. Filosoofide vennaskonda nimetab Nost. veel nii mõneski katräänis, seda seoses just ajaga peale 2000 ja enne 2035ndat.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Devil
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 14 Juun 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Hell

PostitusPostitatud: Reede Sept 17, 2004 10:05 pm    Teema: Re: Tuleviku nägemine Vasta viitega

celtic kirjutas:
Ammu on mind piinanud küsimus kas tulevikku on võimalik näha.
Ma usun et mitte. Samas kes teab.


On küll võimalik näha. Seda saab näha inimese arenguna. Saab ära näha muutusi elus... kas head või halvad. Kuid muutusest edasi... keeruline. Ei oska ära näha täpset muutust ja samas seal tulevad valikud.
Valikutsest edasi nägemiseks on vaja kõik teed läbi käia... kes tahab see võib seda teha.
Segaduses inimese arengut ei ole ka hea vaadata. lugematu arv-kordi teid ootab seal ees... lihtsam oleks head muusikat kuulata ja niisama lebotada.
Proovige ja katsetage...
Do it!
_________________
See on kõigest minu arvamus!
Tänan tähelepanu eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mariliism91
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Dets 2004
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 2:44 am    Teema: nojah Vasta viitega

see teema on mind ennast ka huvitanud Smile ja olen tihti sellele mõelnud.
aga kui ongi tulevik ette määratud ja kõik see muu pläplä .ja on mitu varianti?? aga kuskil on siis ikkagi ette määratud et sa just selle valid.

ja no kas siis see oli ka teada, et ma seda praegu kirjutan?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Looduslaps
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 7 Märts 2005
Postitusi: 31
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 10, 2005 9:20 pm    Teema: Vasta viitega

Ma kunagi arvasin, et saatus on ja seda ei saa muuta, aga enam ei teagi kas ikka on nii, aga ennustamisse isegi usun..aga järelikult peaks ka siis saatus kindel olema, sest kuidas muidu saaks ette ennustada, mis ees ootab. Confused
_________________
Everything you can imagine is real.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 10, 2005 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

Saatuse loob inimene ise läbi oma valikute.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2005 9:32 am    Teema: Re: nojah Vasta viitega

mariliism91 kirjutas:
see teema on mind ennast ka huvitanud Smile ja olen tihti sellele mõelnud.
aga kui ongi tulevik ette määratud ja kõik see muu pläplä .ja on mitu varianti?? aga kuskil on siis ikkagi ette määratud et sa just selle valid.


Tulevik on olemas. Kõik võimalikud ja võimatud variandid. Või õigem oleks öelda, et aega ei ole, kõik mis on iial juhtunud ja saab juhtuma toimub praegu. Aeg on illusioon, see on sinu kogemuste järgnevus. See, millist sa neist kogeda otsustad, selle määrad sina. Või tavaliselt teevad seda sinu eest sinu veapunktid. Mida vähem on sul sees programme, mis sinu eest otsustavad, kuidas millelegi reageerida, seda vabam oled oma saatuse kujundamisel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Looduslaps
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 7 Märts 2005
Postitusi: 31
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2005 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kuidas siis seletada tuleviku ennustamis, kui inimene valib ise oma saatuse läbi valikute?
_________________
Everything you can imagine is real.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2005 9:59 am    Teema: Vasta viitega

tuleviku ennustamine vajab julgust. ma ei tea, mis tüüpi jõud see on, mis on hirmunud olemise vastand.

kui ennustuses jõuab järg tuleviku kätte, asub ennustatav ennast enamasti kaitsma ja sellega on ennustus lõppenud.

kui endale tulevikku ennustan, lähen ka enamasti kõhust lahti. nii et pole kerge teada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jeff
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2005 2:36 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
ma ei tea, mis tüüpi jõud see on, mis on hirmunud olemise vastand.


osavõtmatus?
Tagasi üles
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2005 2:42 pm    Teema: Vasta viitega

pigem võim asja üle
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group