Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Arengu kasvuraskused. BEE® SEADUS.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 14, 2004 10:39 pm    Teema: Arengu kasvuraskused. BEE® SEADUS. Vasta viitega

Nagu olete tähelepannud, et terve maailm on arengus. Seda me kohtame igal pool.
Selleks, et areng saaks toimida, peab olema andmise ja võtmise hierarhia paigas. See tähendab seda, et targem õpetab rumalamat. See hierarhia on paigas universumi loomise algusest saadik. Seda ei saa keegi muuta.
Analoog näide gravitatsiooni seadus. Kas me seda usume või ei usu, vihkame või armastame seda, loome ise seadusi võtame vastu otsuseid, eirame seda- aga see gravitatsiooni seadus toimib ikka edasi. Ja meil ei jää midagi muud üle, kui peame selle selgeks saama. Saades selle selgeks ja arvestades seda alati, võime elus palju ära teha.
Nii on ka arenguseadusega. Looduses on määratud arengutasemed võnkumise sagedusega. Mida rohkem inimolend areneb, seda peenemaks tema sagedus muutub (täpsustus: kuna hing koosneb hästi paljudest osadest, siis on tema erinevad hingeosad erinevas sageduses).
Ja muideks, seda arengusagedust suudavad tajuda nõiad, kes on bee¾is sektoris. Meie foorumis on selleks Tiibuka.
Kuna Tiibuka on bee¾, siis tema tajub automaatselt, kus on tegemist arenguga, kus taandarenguga. Ja kuna arengut lükatakse paika võitlusega, siis tema ründab alati neid punkte, kus on tagurpidi hierarhia (ta ei võitle minu huvide eest. Kui ta oleks minu sabarakk, oleks ta nõrk. Sabarakk on see, kes ammutab oma jõu teistest. Tiibuka ammutab oma jõu enda seest. Kõik need, kes sõdivad ja väsivad sellest, kasutavad võõrast energiat ja nad peavad vahepeal ennast tankima. Kõik need, kes kasutavad iseenda jõudu, neil on energia allikas enda sees olemas ja nad võtavad sealt palju vaja on, ilma et nad väsiksid.)
Nagu teate, kõik inimesed ei taju neid võnkeid. Ja siis loodus on loonud võitluse. Vaadake, loodust. Kui kaks looma saavad kokku, siis nad kaklevad. Nõrgem allub tugevamale ja luuakse automaatselt hierarhia (rahu on saabunud). Sama kehtib ka inimestega.
Jätkan hiljem.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 15, 2004 12:41 am    Teema: Vasta viitega

Jätkame.
Aga inimesed oma nn tarkusega (lollusest) tahavad pöörata normaalset hierarhiat tagurpidi- panevad madalama arengutasemega inimese juhtima kõrgema arengutasemega inimesi.
Mis juhtub sellise variandi puhul?
Kuna me teame, et looduses voolab energia kõrgemast sagedusest madalamasse sagedusse, aga inimene on pannud hierarhia tagurpidi. Selle tulemusena katkeb energiavoog. Nüüd, kui energiavoog katkeb, ei saa inimesed enam energeetilist toitu juurde ja hakatakse automaatselt üksteise varude kallal näppimas käima. Ja nagu me teame, tekitab see momentaalselt sõja. Seega, kui tahame lõpetada sõja, peame moodustama õige hierarhia. Kui me seda ei oska, peame moodustama nn poksiringi, kus me anname mõlemale osapoolele võrdsed tingimused. Ja me teame, et looduses võidab alati arenenum. Soovitav oleks ka pealtvaatajate olemasolu, sest kõrvaltvaataja näeb paremini, osapooled tahavad ju võita ja ei oska enam adekvaatselt olukorda hinnata.
Ja kui meid hakkab juhtima võitja, hakkavad asjad arenema, liikuma paremuse poole ja kui juhib kaotaja, toimub ühiskonna taandareng.

Nüüd individuaalsed hoiakud.

Esimene reegel- sõda pole mõeldud võitmiseks ega kaotamiseks. See on mõeldud järjestuse väljaselgitamiseks. Kes kaotab, see peab õppima võitjalt. Targad inimesed suudavad tunnistada kaotust ja õppima sellest.
Siinse foorumi sõjas oli kolme liiki inimesi .
a) need olid need, kes tahtsid olla head inimesed ja mängisid õiglast.
Nende moto on- te olete ühesugused.
Kuna võitlus oli inimeste seisukohast vaadatuna admini koha pärast, siis oli olukord, kus oli üks koht ja kaks inimest. See inimene, kes väitis, et olete ühesugused, andis ühe koha kahele inimesele. Nüüd mõlemad tundsid, et see on antud talle ja nägid teises tema varanduse äraahmijat. Sellega põhjustati uus sõjalaviin.
Analüüsime neid energiaseaduse seisukohast. Tavaliselt ei juhtu, et kaks inimest on täpselt ühel ja samal arengutasemel. Nüüd võttes hoiaku, et need kaks inimest on ühesugused, mida tehti energeetiliselt? Tõsteti madalamat ja alandati kõrgemat. Ehk teisiti öeldes- loodi taandareng. Ja siis imestati, et selle eest saadi ise kah kolakat.
Õppetund: ära mängi head inimest, süvene asja olemusse, uuri tagamaid ja tee valik.
„Ãœkski „heategu“ ei jää karistamata!“
b) need olid need, kes tahtsid oma nahka päästa. Asusid automaatselt selle poolele, kelle käes nägid nad olevat võimu. Need on need, kes tahavad olla ainult võitjate poole peal. Aga kuna me teame, et maailmas valitsevad nii head kui ka halvad, siis selle valiku mudeli järgi inimene kõigub, kord ülesse kord alla, vastavalt nii, kes pukis on.
c) Need on need, kes teavad, mis nad elust tahavad. Neid ei huvita, kes on võimul, kuidas on olukord, nad võitlevad alati arengu eest. Ja need on inimesed, kes pakatavad energiast- nad ei väsi kunagi (kes väsivad- nende eesmärk on mitte areneda)

Kui on küsimusi, arusaamatusi, lahkarvamusi, siis avaldage oma arvamust julgesti.
Kes kardab peksa saada, öelgu otse, et ei taha areneda ja teda ei puudutata v.a juhul, kui hakkab teiste arengut segama.
Nagu te näete, loodus on juba loonud omad seadused, me ei pea hakkama omi seadusi looma selleks, et eirata loodusseadusi. Tulemuseks oleks ainult meie endi taandareng.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tiibuka
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 145

PostitusPostitatud: Nelj Jan 15, 2004 2:45 pm    Teema: Vasta viitega

See, mida Tokrooda kirjutas- on teooria.
See, kuidas foorum reageeris- on praktika.
Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Nelj Jan 15, 2004 5:36 pm    Teema: Vasta viitega

<<Looduses on määratud arengutasemed võnkumise sagedusega. Mida rohkem inimolend areneb, seda peenemaks tema sagedus muutub >>

Nii, mul on mõningaid küsimusi tekkinud.Nimelt pajatad sa üsna tihti erinevatest sagedustest.Kas sa räägid sagedusest füüsikalises tähenduses?Ehk et kas saab seda sagedust mingite ühikutega mõõta?Siiamaani olen aru saand, et hertzides mõõdetakse sagedusi.Kui looduses on arengutasemed määratud võnkumise sagedusega, siis mis on see osa, mis võngub?Kas võib mõelda siinkohal ajukoore sagedust?Kas ma saan õigesti aru, et inimolendi arenedes, sageduse "peenemaks" muutumise all, mõistad sa meie aju sageduse suurenemist, ehk tehakse rohkem võnkeid mingi ajaühiku jooksul?
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 16, 2004 12:46 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea täpselt, milline füüsikaline parameeter võngub. Mina, kui nõid, tajun seda võnkumist. Mida arenenum inimene, seda tihedamalt ta pulsseerub. Aga mul pole võimalusi leida füüsikalisi vasteid, asi jääb raha taha pidama. Seda saab raudselt mõõta. Aga pole aimu, milline see mõõteaparaat peab olema. Ehk on maailmas see aparaat juba leiutatud. Aga vaevalt seda aparaati siis avalikustatakse. Kujutage ette, kui me võime hakata mõõtma oma juhtide arengutaset. Wink Kuna nad on kraani juures, siis vaevalt nad lubavad sellisel asjal juhtuda. Mad
Arvatavasti peaks võnkumine olema seotud ka inimese ajutegevusega. Küsimus on selles, et milline aju piirkond seda kajastab. Me võime seda mõtlemise intensiivsusega ka segamini ajada. Siin oleks kõvasti uurimistööd teha. Paraku pean läbi ajama nende tingimustega, mis mul on. Selleks on mul väga hea eeskuju Einsteinist. Mees, kes tegi teooriaid, mida alles hiljem sai praktikas kontrollida. Arvan, et Tesla teadis täpsemalt, mis võnkumistega tegemist oli. Aga tema on kahjuks surnud.
Aga kasutades seda teooriat praktilises elus- siis see toimib ideaalselt.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Odin



Liitunud: 17 Jan 2004
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Laup Jan 17, 2004 11:10 am    Teema: Vasta viitega

Saan ma õigesti aru.
Kõik kes tahavad rahu on valel teel.Sõda peab käima 24 tundi ööpäevas.
Ükskõik kellega,peaasi et sõdida saab ja et ma ei väsiks iialgi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Püh Jan 18, 2004 12:56 pm    Teema: Vasta viitega

<<Me võime seda mõtlemise intensiivsusega ka segamini ajada.>>

Ok.Igaljuhul sa ei pea siin silmas ajukoore sagedust ehk mõtlemise intensiivsust.Peaks see olema midagi enamat?Tähendab, et sa pole veel selle peale eriti mõelnud?
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 18, 2004 10:28 pm    Teema: Vasta viitega

Hiievanale.

Ma olen kõigest mõelnud ja olen ka ettepanekuid teinud teatud meditsiiniinimestega koostöö tegemiseks.
Kui mul ikka riistu pole, siis ma ei saa neid ka kuskilt sulepeast välja imeda.
Aga soojuse eraldumist olen küll uurinud. Mida intensiivsemalt inimene mõtleb, seda rohkem eraldub soojust. Aga soojuse eraldumine ei näita mõtlemise kvaliteeti.
Muideks, seda sagedust ei tasu otsida ajukoorest. Nagu sa tead, jaguneb aju veel omakorda osadeks.

Odinile.

Rahu saabub siis, kui hierarhia ehk sageduste järjestus on paigas. Elus leidub alati keegi hull, kes tahab seda segamini lüüa. Ja üldiselt soovitan ma alati olla võitlusvalmis, sest nii, kui sa seda pole, saad kohe kolakat.
Rahule võid siis loota, kui keegi ei julge sind enam sorkida.
Ei ole nii, et sõdid ükskõik kellega, siis võid sa sõdida ju valel poolel, ehk luua kannatusi.
Tavaliselt need inimesed, kes on kaotajad, need tahavad rahu. Sest võitja ei vingu kunagi, et ta on sõdimisest väsinud.
Kui tahad minu isiklikku arvamust, siis mul on savi, kas ma sõdin või elan rahus- mulle sobivad mõlemad variandid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Kolm Märts 03, 2004 1:04 am    Teema: Vasta viitega

veelkord hierarhiast.

aega on piisavalt mööda läinud ja hulk uusi seaduseid peale tulnud, aga ikka ja jälle ilmub välja uus foorumlane, kes kuidagi nõusse ei saa jääda BEEZHI SEADUSEGA.
ikka ja jälle kostub hõikeid: lõpetage see kastidesse lahterdamine!
lõpetage inimeste hierarhiaredelile toppimine!
maha hierarhia, tahame vaba maailma; ilma jaotamiseta ja kellegi esiletõstmiseta!
tahaksin siinkohal tuua näite elust:
võtame kaupmehe ja ostja. kuidas kaupmees saab kaupa müüa ja raha teenida?--- ta peab tõstma ostja hierhiaredelil endast kõrgemale(ostja on kuningas). ja ennast laskma madalamale(olgu ta kuitahes tähtis persoon).
ainult sellisel juhul ostu/müügi tehing toimub tõrgeteta ja müüa saab lahti kaubast ning ostja ANNAB raha välja. selles näites ülevalpool olija on sunnitud andma.
ongi selline reegel: kui tahad teiselt saada midagi-- tõsta ta endast kõrgemale.
ja kui tahad olla teistest kõrgemal hierarhiaredeli pulgal, peab sul olema midagi anda.
sest energia voolab ülevalt alla (selles näites raha).
kas oli lihtne? oli.
aga millest siis selline lõputu skandaalitsemine?
vastus on samuti lihtne: skandaalitsevad need, kes tahavad olle "üleval" ja "saada". skandaalitsevad need, kes ei saa või ei taha "anda". tahavad energiat tagurpidi voolama panna ....
seetõttu nõuavad "võrdsust" ja "kastidest loobumist".
milline on nende tehnika? kuidas saab jõge ülesmäge voolama panna?
aga väga lihtsalt. inimesed pannakse palvetama "üleval" olevate tegelinskite poole. inimesed sunnitakse hirmutamise ja lubadustega lollitamise abil oma elujõust loobuma.

selline on tõde "vabaduselaulikutest".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group