Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kanalite looja.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 02, 2004 2:13 am    Teema: Kanalite looja. Vasta viitega

Loojad jagunevad nelja klassi. Kõige kõrgemad on valguse loojad. Neid on kaks. Üks nendest ongi siis kanalite looja. Mis on tema tegevus. Ta loob erinevate maailmade vahele kanalid, läbi mille saab inimene ehitada oma teisikuid. Muideks tema ongi see, kes annab naistele juhendeid, kuidas ehitada kanaleid. Aga mis on vahe looja ehitamisel ja naise kanali ehitusel. Looja ehitab baas kanali, naine privaat- kanali. Selguse mõistes tooks analoognäite. Loodus on loonud inimesele aju. Aga inimene paneb ta ise töökorda. Ja kuna me teame, et inimene kasutab ainult 5% oma aju, siis näitab see seda, et ta ei kasuta kõiki võimalusi, mis talle loodus andnud.
Muideks see, et inimene kasutab ainut 5% oma ajust on eelmise ajast jumalanna viga. Pimeduse naislooja tegelikult hävitas kõik kanalid peale ühe. Muideks meid ümbritseb 20 reaalsust. Seega inimene, kellel on kanalid kõikidesse maailmadesse kasutab tegelikult 100 % oma aju mahust.
Ja praegune sõda toimubki uue ja vana kanalilooja vahel. Uus looja loob ühendusi ja vana looja saadab naisi neid ühendusi lõhkuma.
Seega ma tänan väga (jutumärkides) neid naisi, kes töötavad selle nimel, et me oleksime ikka lollid ja teeniksime võõrast.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 31, 2004 7:58 pm    Teema: Vasta viitega

Esiteks: Mitte inimene ise ei pane aju töökorda (ta töötab niigi), vaid kõik see mida me nimetame "teadlikkuseks" pannakse töökorda teiste inimeste poolt. Plära "vaimsest orjusest", mille viljelemine siin käib, on seega tõsi ning rohkem paratamatu kui meie ööbikud mõista suudavad.

Teiseks: See pole üldse kindel, mitu % inimene oma ajust kasutab. Inimese ajus on küllalt ohtlik surkida. See 5 või ka 20% või mis iganes ka välja pakutud on - see on lihtsalt enam vähem kindel, et seda kasutatakse. Mis ülejäänud ajus toimub, pole lihtsalt teada. Kui Tokroda seda 5% teadvuseks pakub, läheks vast sordi alla kah. Igatahes on hale vaadata kuidas, võhik füsioloogia teemadel sõna võtab. Ma julgen väita, et suure osa ajus leiduva/toimuva mõistmiseks pole lihtsalt "keelt". Kui selline keel oleks näiteks Tokroda poolt tuletatud, oleks tal rohkemgi pajatada, kui kanalitest.

Kolmandaks: Aju, sellisena nagu tänapäeval seda mõistetakse, asub ikkagi kohalikus maailmas. Mingis teises maailmas ei pruugi aju olla aju, loodan et mõistate.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt


Viimati muutis seda Poder (Laup Jan 01, 2005 1:05 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 31, 2004 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

Õppimine ja mõtlemine on aju tööle panek. Ei saa mitte keegi panna su aju tööle. Jah väliselt saab teda remontida, aga ajurakke pead ikka Sina liigutama.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 01, 2005 1:29 am    Teema: Vasta viitega

See kuidas ja mida Sa mõtled, oleneb sellest, mida Sa õpid. Paratamatult näiteks selleks, et siin kirjutada ja üldse "mõtleva" inimese moodi suhelda ja ka mõelda, pead Sa seda kelleltki teiselt inimeselt (soovitatavalt inimestelt ja isiksuse väljakujunemise mõttes paljudelt) õppima. Samas töötleb inimese aju palju muudki, millest ta teadlik ei ole. Ka see on "orjus" muide. Kas sa näiteks tead, kuidas sinu aju silmadevahelist nurka eseme kauguse hindamisel arvutab? Aju töötab niikuinii. Küsimus on ikkagi ümbritseva ja iseenda teadvustamises, mis käivad käsikäes. Oleks Sa lapsepõlve üksi metsas veetnud, Sa siin ei kirjutaks. Sa ei oleks lollim, ja su aju töötaks samadel ajenditel mis praegu, ainult Sa ei õpiks teadlikult... õigemini Sinu teadvus oleks testsugune. Mul on kuri kahtlus, et sinu püüe kõik naiste kaela ajada tuleb Sinu teadmatusest ja ehk ka väikesest veast Sinu kasvatuses. Välistatud pole ka kerge trauma või pettumus. Kui tahad tõelise prohveti muljet jätta, katsu vabaneda eelarvamustest (kah orjus), nagu machomõtlemine, krislik mõtlemine jne... mida su peake veel täis on. Minu peake on samamoodi muide. Dualism on inimesele omane jne, aga jumalad ei pruugi meie vaateid jagada. Usun et on veelgi rohkem võimalusi kui halb ja hea (need niikuinii isiku seisukohast). Nõnda võib selle mehe-naise heietuse kokku võtta: "üks inimloom kõik".
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Laup Jan 01, 2005 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 2:51 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 01, 2005 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

Teadmatus põhjustab hirmu, hirm paneb omakorda koletisi nägema. Muidugi ei tea ka mina naistest suurt midagi ja arvan, et mida vähem ma aru saada püüan, seda parem minu tervisele Wink. Ah, et mida ma neist "kaitsen"? Einoh kui juba kahetiseks mõtlemiseks läks, siis tuletage taoistide sümbolit meelde, kus must läheb sujuvalt üle valgeks ning vastupidi. Tore, et Tokroda sellega tegeleb, aga siiani on juttu olnud ainult naiste mõju negatiivsest poolest. Ma saan aru, et teema algataja on meesterahvas ja eks ta näeb maailma oma mätta otsast, aga naistest kui lillekestest pole ma suurt tähele pannud. Ehk on minu viga, ma üldse suurem asi Tokroda teooria austaja ei ole, siiski mõned teemad mind huvitavad. Siiamaani, nagu ka siin teemas, on naised ikka pahalased ja tagurlikud olnud. Muuseas, see sugudejutt on suhteliselt uus asi prohvetionu suust, enne olid ikka reptiloidid ja juhtruumid. Sestap tekibki tunne, et kohaliku peaideoloogiga on ehk miski õnnetus juhtunud Razz... või on ta mõne "targa" raamatu kätte saanud, kuigi vaevalt sihuke üldse raamatuid loeb. Mõni targemat sorti naisterahvas, kui siin selliseid üldse on, võiks ehk sõna võtta ning valgustada, mida kasulikku siis kah naispoolus vaimumaailmas korda saatnud on. Ise tooksin näiteks Marie Curie, kuigi ka tema tegevus oli teerajajaks muuhulgas ka tuumapommini jõudmisel, kui ma ei eksi.... Razz
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Laup Jan 01, 2005 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Gerdenel (Laup Jan 30, 2010 2:51 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 02, 2005 12:24 am    Teema: Vasta viitega

Eks nii olegi, valus koht annabki kõige rohkem tunda ja kui seda veel enda eest varjatakse, siis peab aina rohkem märku andma.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group