Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas arendada oma tajusid ja teisi vaimseid võimeid?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Polaarpäev
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 110

PostitusPostitatud: Püh Veeb 29, 2004 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

Foorumi iidne probleem on see, et siinsed escravo mestred teevad väga fantaasiarikkaid järeldusi inimese txtidest mille nad veel kõige tipuks pööravad üldse teistpidi... Ilma, et siia saaks midagi kirjutada nõda, et sind pärast ei piinataks surnuks ei julge/taha enam inimesed üldse siia tulla... Ainsad kes veele suudavad jääda on omad "tuttavad" ehk siis ikkagi onupoja poliitika... Aga mis mõte siis üldse foorumile jääb kui mestred ajavad siit kõik inimesed minema???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 29, 2004 2:01 pm    Teema: Vasta viitega

Kallis Polaarpäev, sa ei näe pooli asjugi. Kui me poleks sellised, nagu me oleme, oleks see foorum ammu kinni. Kui hoolega vaatad, siis me oleme ainsad, kes julgevad kaitsta inimeste vabadust. Piiname neid, kes ei mõtle oma peaga ja kes on saadetud siia hävitama. Vaata, mina tahan inimesi õpetada. Kui mõni tahab luua lolle inimesi, kas ma pean taanduma ja ütlema: Orjasta, tapa. Kas Sa tõesti ei näe inimeste eesmärke. Muideks Sinu üks väike probleem on see, et valid vale poole.
Massis ei ole jõud. Rohkem ma Sulle ei ütle, muidu annad otsad. Vaata onupoja poliitikas paluks mind küll mitte süüdistada, vähemalt mitte see, kes seda ise ajab. Ja mis on iidne probleem: Võim on see. Katsuge aru saada, et ma ei ole MOOSIPIRUKAS.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Polaarpäev
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 110

PostitusPostitatud: Püh Veeb 29, 2004 2:45 pm    Teema: Vasta viitega

Hehh.... ma ei vaidle vastugi, et ma ei näe asju... Sina ka ei näe ju, sama moodi ei näe ükskõik kes siin foorumis on... Kõigi nurgad ei ole ometi nii lihvitud... Kui hoolega vaatad, siis me oleme ainsad, kes julgevad kaitsta inimeste vabadust õõõõõõ.... khm... aga need kes ei meeldi mis nede vabadusest saab? Laughing Teame, teame, mis nedega juhtunud on ka nedega kes on vale poole valinud... Mina valisin "vale poole" sellepärast, et iga asja eest tuleb maksta aga kõige vähema tahaks ma midagi sulle anda... see on nüüd minu arvamus... Sinu arvamust näen ma nii, et kõik kes pole sinu poolel on täielikud idioodid Cool Ei pane pahaks seda... Rohkem ma ei ütle, muidu annad otsad veel. Leina, et igal ühel on õigus oma arvamusele ja seda vägisi väänata ei kõlba küll kuhugi... WATH GOES AROUND, COMES AROUND Exclamation
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 29, 2004 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

Üsna ebameeldiv on kogeda seda, et et üha vähem ja vähem leidub postitusi ASJAST millepärast me siia oleme kogunenud. Mul on juba täiega kopp ees sellest jagelemisest kes keda, kellel ikkagi on õigus jne jne jne

Tehke siis palun eraldi teema, olen tark õpetan lolle vms ja seal andke aga minna.

Inimesed võiksid rohkem oma kogemusi ja nägemusi jagada ja arutada asju, mitte näägutada a´la sina mind ei tunne ja mida iganes veel.

Salmo - kui sa ennast nii hästi tunned no mis sa siid latrad siin mitu lehekülge sellest et keegi sind ei mõista jne. Tekitad sellise tunde nagu need Piiblis näpuga rida ajavad olendid kes raamatust vastavat lauset mitte leides ei oska enam midagi peale hakata.
Nagu Delfi peldikusein varsti! Evil or Very Mad
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 29, 2004 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

Polaarpäev.
Kui Sa laiamist ei jäta, siis lõõn letti, avalikuse ees, sinu vägiteod.
Võin otse õelda, mind ründad sellepärast, et ma ei ole kätemaksu himuline, aga poed nende ees küll, kes võivad sitta keerata. Tead küll, millest räägin. Kui oled suur õigluse otsija, siis vaatleme värvide tasandist. Mina tahan värve. Ma ei võta võimaluse teisi varjante kasutada. Minu ettepanek on jätta inimestele 3 varjanti, mida saab igaüks ise valida. Aga mõned nn "õiglased" ei taha üldsegi minu varjanti läbi lasta.
Katsu aru saada, et me lahendasime Ishomnaga probleemi ära ja me enam ei kakle, nii et mul küssa, keda teenid. Mina tean küll, kas ise julged tunnistada.
Ja minu puhul Sinu valed ei aita, korja endale kasvõi karjade viisi toetajaid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Polaarpäev
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 110

PostitusPostitatud: Püh Veeb 29, 2004 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

APPI... hakkab pihta jälle see sama komejant ja jälle ja jälle ja jälle nagu surnud ring... Confused MA EI OLE SIND LAIMANUD!!!!!!!!!!!!!! Mina ei rääkinud üldse midagi mingitest värvidest, ma isegi ei mõelnud sellele kui ma seda eelmist txti kirjutasin(ja ma ei saa isegi aru, miks neid värve siis lõpuks siis ei tehta)... Ausõna aga ei pea seda tõestama saad isegi aru... Aita mind, ma ei tea keda ma teenin, kuidas näed Sina seda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 29, 2004 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

Vaata värvid tõin lihtsalt näitena, et saaks tõmmata paraleele.
Värve hakkame tegema. Ainult õnnetuseks minu programeerija sõitis nädalaks ära. Kui soovid selgust, siis olen nõus Sind aitama. Ma näitan ära, kuidas Sinuga on manipuleeritud. Ma arvan, et siin ei ole õige koht sellega tegeleda. Kui huvi on, siis tead, kuidas mind leida.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Püh Veeb 29, 2004 4:48 pm    Teema: Polaarpäevale Vasta viitega

Wink kas on mõtet vasikaga võidu joosta ... pealegi kas oled sa kindel et vasikas teab kus finish on ?
Teen ettepaneku - hoida kinni foorumi teemadest ja pühendada oma tähelepanu teemadele neid lahti kirjutades . Las kakupukkid kaklevad oma kaklemisi . Juu see on nende tegemine .
Sinu suur kunst on seda mitte külge võtta - pärast raske maha pesta.
Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 29, 2004 5:28 pm    Teema: Vasta viitega

Õigus monotoon, nii tulebki välja et Sul on lõpuks õigus, et kõik lendab uperpalli ja tuleb uus foorum luua Wink
Tagasi üles
Medzai



Liitunud: 30 Jan 2004
Postitusi: 6
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 29, 2004 6:38 pm    Teema: Kõigile Vasta viitega

No tere Lasteaia Liivakasti klubile

Siin lugedes tuleb väga meelde üks lasteaia kuldreegleid - kui mina teie liivakastis ei pissiks siis teil ei oleks ka märga liiva millega mängida.

Te olete nagu kari oinaid - mitte keegi ei vaevu lugema tekste mõttega, mitte keegi ei viitsi kasutada pealuusse topitud aju loetu analüüsimisks ja kui ka loete - siis tekib tunne et koolis lugemist õppinud on teis küll vähesed.
Ning veel olulisem küsimus tekkis sellesse teie vaimumaailmasse süvenedes - kas teil on pea tõesti ainult talvel mütsikandmiseks mõeldud.

Kes vähegi on jälginud selle foorumi kujunemist siis peaks juba ka idioodile selge olema - pealkiri ei määra ära alateema kujunemist - see elab omasoodu ja käib oma teed.
Iga asi/teema tuleb selgeks rääkida seal kus see alustati - kas on tõesti vaja et iga ajuvaba mölisemine tuleb iga kord tarida läbi terve foorumi?

Kuidas on aga Salmo ja Tokroda vaheline vestlus seotud Praktilise maagiaga?
Kas te olete lollid või mängite lolle et sellest aru ei saa?
Igasuguse maagia aluseks on maagide tajud, nende tajude teravus ning tajumise läbi saadava pildi õige kokkupanemine.
Ning alles siis kui Teil on asjast/inimesest õige pilt saate te alustada oma Praktilise Maagia algkursusega.

Peale selle kehtib alati üks kuldreegel - austa alati oma vastast või inimest kellega sa väitled.
Kui vähegi vaadata Salmo tekste siis on näha et ta on siin foorumis palju ringi vaadanud, uurinud Tokroda kirjutisi, analüüsinud neid ning siis oma arvamusega välja tulnud.
Kui paljud siin foorumis on seda aga tegelikult teinud - lugenud, analüüsinud ning oma arvamusega valja tulnud?
Vaid väga vähesed.

See foorum on siiski mõeldud mõtlevatele inimestele kelle pealuus aju pole mõeldud vaid täitematerjaliks.
Paljude tegelaskujude soov siin foorumis on - tappa tuleb anda juba mõtlemise eest, suu lahtitegemisest rääkimata

Kasvage suureks juba ükskord - selle kohta ei saa öelda isegi lasteaed, see on lastesõime tase.
Kas tõesti on võimalik et ühe inimese ( nendest paljudest miljarditest ) arvamus kuskil millegi või kellegi kohta suudab pöördesse ajada sellised tugevad nõiad/maagid nagu siin foorumis endast arvatakse?
See on ikka paljde valgusaastate kaugusel valgustunud isiksustest või muudest jumalatest, inglitest, haldjatest ja paljudest teistest.
Sellised tegelased peaks suutma üle olla sellisest tõmblemisest - nad peaks olema tugevad isiksused, valgustunud, isetud, arenevad ja arendavad ja nad peaks teadma et ka nemad võivad eksida.
Valgustunud olendid peaks suutma aga ka tunnistada eksimusi ning nendest õppima.

Kõigil on õigus teha oma valikuid, otsustada ise asjade üle, teha ise oma vigu ning siis ka nendest lähtuvalt vastutada oma valikute/otsuste eest või õppida ( ning ka mitte õppida ) oma vigadest.
Mikst tahavad mõningad siin foorumis seda ära keelata???
Pole olemas ühte tõde, ühte teooriat või ühte teed - on olemas asjade põhjuslikkus - kui midagi teed siis ka vastutad - tegu=tagajärg.

On üks soovitus ka sitateooria harrastajatele.
Tavaliselt öeldakse - situ ruttu, karu tuleb
Soovitus Teile - situ edasi, karu läks tagasi

Teile palju märga liiva liivakasti soovides
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yentl
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 3 Jan 2004
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Esm Märts 08, 2004 10:05 pm    Teema: Jah? Vasta viitega

you Tokroda,tahad värve???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 08, 2004 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda soovib paljusid asju. aga mida tahad sina?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 09, 2004 4:16 am    Teema: Vasta viitega

yentl-ile
Kui saad aidata, siis oled teretulnud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tänulik



Liitunud: 16 Veeb 2004
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2004 11:01 am    Teema: Re: Naine Vasta viitega

[quote="Tänulik"]Naine peab olema kooskõlas loodusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2004 11:29 am    Teema: Vasta viitega

kas Tokroda sai mu saadetise värvilistest inimestest kätte ?
Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2004 12:59 am    Teema: Vasta viitega

Monotoonile.
Kui mind eelnevalt ei informeerita, siis ei tule mitte midagi läbi. Nii, et seleta, mida tahtsid saata. Siis mõtlen, kas ma seda vajan.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ghazal
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 4 Veeb 2004
Postitusi: 18
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 12:43 pm    Teema: Teema! Vasta viitega

Aga äkki siis teema juurde tagasi, et ... soovitused, näpunäited, kogemused jne jne ... et kuidas siis õppida, areneda ja kulgeda edasi võimalikult efektiivselt??? Kuidas alustada? Millised oleks esimesed praktilised soovitused jne?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 8:59 pm    Teema: Vasta viitega

Proovi kõigepealt loobuda standard arusaamadest. Vaatle maailma ja te järeldused ise. Ära kasuta teiste hinnanguid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ghazal
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 4 Veeb 2004
Postitusi: 18
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 10:37 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidas vabaneda standard arusaamadest? Lihtsalt mõtlen, et paha ei teeks praktilise info kogumine, et ise sealt sobivad õpetused välja võtta. Uurin ja puurin, aga ... midagi jääb nagu puudu, seepärast otsingi infot, et äkki midagi saab ka enda jaoks rakendada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

ghazal kirjutas:
Kuidas vabaneda standard arusaamadest? Lihtsalt mõtlen, et paha ei teeks praktilise info kogumine, et ise sealt sobivad õpetused välja võtta. Uurin ja puurin, aga ... midagi jääb nagu puudu, seepärast otsingi infot, et äkki midagi saab ka enda jaoks rakendada.


Hea küsimus Smile Mõtle lihtsalt asjadest ISE, tunneta, kas need sobivad Sulle või oled nõus pelgalt seepärast, et "kõik teevad nii", "TEMA ütles", "telekas näidati" jne. Ka "uurides-puurides" pole Sa ju tegelikult kogu pakutava infoga nõus, seega omaks võttes midagi vaid seepärast, et uuritav-puuritav on mingite standardite järgi "juhtivate ringkondade" poolt tunnustatud, oledki järjekordselt standardarusaamadesse takerdunud. Nii et - KUULA oma ISIKLIKKU SISEHÄÄLT (seda tüütut kärbsepirinat oma kõrvus...), tema teab täpselt, mida vajad!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group