Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mõned muutused...
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 7:56 pm    Teema: Mõned muutused... Vasta viitega

Nagu ma olen tähele pannud, on juba pikemat aega meie planeedi ümber "kolmemõõtmeline" vikerkaar ( kui vaadata põhjast alla, siis on ümber kogu planeedi). Vikerkaar aina kasvab ja muutub jämedamaks.

Nüüd hiljuti on Eesti kohalt üles tõusnud ilmatuma suur ja kõrge kanal, otsast läheb ta aina jämedamaks, otsast isegi suurema läbimõõduga kui meie planeet...

Mingi suur punane tegelane tatsab mööda planeeti ringi, mulle tundub et lõhub/lõhkus võrgustikke. Alguses suundus ta Aasiasse ja hakkas seal möllama. Kui ta kuskile astub, siis lööb kohe suured tulelained laiali...
Neid tegelasi tundub veel olevat...
See punakas tegelane on minu nägemuses vähemalt poole planeedi pikkune.
Päikesel toimuvad samuti mingid muudatused, mingid uued rõngad on tekkinud päikese ümber ja palju muudki.
Põhjapoolusel on hiiglaslik valge lipp üleval, millel on üks sümbol peal

Kuidas teie neid asju tajute ?
Tagasi üles
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 12:19 am    Teema: Vasta viitega

mina huvitava juhuse läbi joonistasin sellise pildi paberile niisama lastes fantaasial lennata ja käel käia.
ja ma joonistasin seda nädal aega tagasi.
aint üks lisand on mul, eesti kohal on kristall, millesse/millest(?) peegelduvad kiired mööda maad laiali, ta koondab need kokku ja suunab ülesse helendavasse kanalisse.

pildil on nii ka et maakera peal istub punases mees ja tal on käes siuke vanaegne linnupuur ja seal sees on tal vangis suur suur ämblik.
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 12:23 am    Teema: Vasta viitega

no vaatad lihtsalt teise "nurga" alt...

Aga vot punakas hiiglane tõesti siis olemas...
Aga igasugu kari sõdureid on ka seal, see punane on mingi seltskonna juht nagu, aga tal ikka igavene kari igasugu tegelasi abiks ja tuleb vist aina juurdegi, ma proovin igatahes mingi aeg temaga juttu teha ja teda analüüsida...
Aga praegu ta nagu lihtsalt ootaks ja valvaks, midagi sai tal vist tehtud...
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 1:31 am    Teema: Re: Mõned muutused... Vasta viitega

Arxos kirjutas:

Mingi suur punane tegelane tatsab mööda planeeti ringi, mulle tundub et lõhub/lõhkus võrgustikke. Alguses suundus ta Aasiasse ja hakkas seal möllama. Kui ta kuskile astub, siis lööb kohe suured tulelained laiali...
Neid tegelasi tundub veel olevat...


See punane tegelane on Katus Sõidab ja teised on tema meeskond.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 1:42 am    Teema: Vasta viitega

too punane tegelane pole ühti nii lahke vennike arxos... hävita ta enne kui pikki näppe saad.

tegelane on nõuks võtnud võrgustikud hävitada?
miks?
et inimestel oleks lahedam?
oh ei... ikka selleks et me talle tänulikud oleksime ja ta ISE oma võrgustikku saaks looma hakata... meie kergeusklike arvelt.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 2:07 am    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
too punane tegelane pole ühti nii lahke vennike arxos... hävita ta enne kui pikki näppe saad.


Ehe näide, kuidas inimeste jõuga püütakse suuri tegusid teha.
Seega: valu punanahkadele!
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 6:12 am    Teema: Vasta viitega

No sa Celtic oled ikka tõeline imemees ja oskad tõesti üllatada.
Selle postitusega jätad sa järjekordselt rohkem roboti mulje kui inimese oma.


Katus Sõidab

Tundub, et räägime erinevatest tegelastest. See tegelane oleks nagu rohkem mingi osa mingist tervikust ja minu analüüsis pole temal mingit seost sinu isikuga. Ma ei kirjutanud kõigest mida tajusin ja nägin. See punane tegelane saadeti nagu kohe tööle, kui need väed kohale ilmusid. Selle terve meeskonna juht ta küll olla ei tohiks, meeskonna all pidasin silmas tema isiklikku armeed.
Ja samas, mis sümbolit kannab see punane tegelane ? mis sümboliga lipp seal põhjas püsti on ? Minu arvates see sinu seltskonna sümbol küll ei ole.
Mis sümbol oli nende laevade peal, mis ta kohale tõid ?
No loomulikult võime neid sümboleid ka erinevalt tajuda, aga mingi seos peaks ju ikka olema...

Selle punase tegelase nimi peaks olema Garubaile, vähemalt sellise nime sain mina. Samas ootaks ära ka Tokroda ja teiste arvamuse...
Üldse imelik, et miks siin foorumis nii jube vähesed kipuvad oma arvamust avaldama ja oma nägemist kasutama Neutral

Samas Celtic -u postitusest järeldusi tehes, peaks see seltskond ja need tegemised olema "positiivsed", aga see on ka väga suhteline ja miite midagi täiesti kindlat.

Aga eks elu näitab ja toob antud asjale selgust...
Tagasi üles
Must_Hunt
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 7:32 am    Teema: Vasta viitega

Arxos ole hea, kui sa saad, ütle mis sümbolit sina nende laevade peal näed.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

arxos... kas sina siis seda lihtsat põhitõde ei tea et midagi eemaldades jääb eemaldajale oskus see ka tagasi panna.
ainus mis ma ütlesin oli see et olge ettevaatlikud.

ma usun et sinu tutvusringkonnas on kõik nii enesekasutundmatud kes tegutsevad suurema eesmärgi huvides... kuid alati kui tuleb keegi kes kõike lahendab... tuleb küsda miks?
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
arxos... kas sina siis seda lihtsat põhitõde ei tea et midagi eemaldades jääb eemaldajale oskus see ka tagasi panna.
ainus mis ma ütlesin oli see et olge ettevaatlikud.

ma usun et sinu tutvusringkonnas on kõik nii enesekasutundmatud kes tegutsevad suurema eesmärgi huvides... kuid alati kui tuleb keegi kes kõike lahendab... tuleb küsda miks?


kas üldse tead, mis kõike täpselt tehti ? Mina küll täpselt ei tea...
Ja mida sina üldse ära oled teinud ? mida sa üldse teed ? Kes tuli ja lahendas täpselt mida ? Mis tema "lahendustega" täpselt kaasnes/kaasneb ?

Äkki sul on üldse see tunne, et oled teatud mõttes kasutu ja tühine, kuid äkki ma eksin...
Samas äkki on mul ka see tunne

Ja kelle jaoks suur eesmärk, kelle jaoks lihtsalt eesmärk, kelle jaoks elueesmärk, kelle jaoks mõttetus jne.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

ma usun et suurte tegude juures tunnevad kõik end suuremal või vähemal määral kasututena.
ise olen hakanud juba õppima sellest mitte välja tegema sest ma tean et küll kunagi tuleb ka minu kord.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 5:12 pm    Teema: Vasta viitega

See suur punane mees moodustati 12 naise väest.
jah ma sain need naised kokku.
Loomulikult olin ma kaval ja moodustasin kaks gruppi.
Pimeduse jumalad tegelesid võltsgrupiga.
Muideks see on fantastiline, kuidas nad suutsid rünnata kõiki naisi korraga.
Kes läks tülli minuga raha pärast, kes eemaldus selleks, et kartis söltuvusse jääda, kes jäi raskelt haigeks, kes pidi ära sõitma, kes leidis oma elu suurima armastuse, kellele lõi pähe, et peab mind muutma hakkama, muidu hävinen jne. Ja seda tehti kõike ühe korraga. see oli egregoride soov anda mulle surmahoop läbi naiste. Muideks ega Katus, Natu, Veidrik siin asjata rabele. Nad ju ühed pimeduse jumala teenrid, kelle eesmärk oli segada naiskonna moodustamist.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

Very Happy

Seda ma ei maininud alguses meelega, et see suur punane mees ei olnud ainuke hiigelsuur tegelane, teisi selliseid oli päris palju.

Sümbol mida mina tajusin, oli ringis vikerkaat, mille keskel on särav päikene. Suur kanal tõmbas Valguse jõud planeedile, avas pääsu vist kõrgematele osadele osade isikute olemustest...

Nüüd pääsevad Valguse Meeskonna armeed siia tegutsema...

Valguse ajastu on ju juba osaliselt alanud !
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 5:28 pm    Teema: Vasta viitega

oot aga ma nüüd ei saa ikkagi aru... on too punane tegelane siis hea või halb.
ise teda ei näe... aga arxos võiks siis välja uurida ja kõigile öelda.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Punane tegelane purustab vanad orjastavad võrgustikud.
Seega inimestele, kes panevad oma jõu pealt on ta hea.
Orjastajatele on ta halb.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
oot aga ma nüüd ei saa ikkagi aru... on too punane tegelane siis hea või halb.
ise teda ei näe... aga arxos võiks siis välja uurida ja kõigile öelda.


Mulle tundub küll et hea, vähemalt vabastajate jaoks...
Oma suurem eesmärk on sellel olemusel nüüd vist täidetud, paljudele orjastajate juradele tõmmati lühikese ajaga lihtsalt vesi peale.

See kanal tõmbab massides uusi sõdureid kohale...
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 5:33 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Punane tegelane purustab vanad orjastavad võrgustikud.
Seega inimestele, kes panevad oma jõu pealt on ta hea.
Orjastajatele on ta halb.


No vott, mina nägin täpselt seda, et esimesena toimetas ta võrgustike kallal.
Siis tehti ka midagi EL -i piirkonnas, kuskil Saksamaa kandis.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

nii... ja kellena ma ennast siis võtta võin kui mulle tundus esmamuljest kohe et ta on kuri tegelanè? Shocked
Tagasi üles
paadikapten
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 2 Jan 2004
Postitusi: 230
Asukoht: Totaalselt perses ja karidel

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

..
_________________
Maskid maha-mõõgaaeg on käes! Loobugem mittevajalikust ja tapke vaenlasi!
(üleskutse lindpriidele, mitte rõhujatele!)


Viimati muutis seda paadikapten (Kolm Dets 08, 2004 7:42 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2004 1:31 am    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:

Üldse imelik, et miks siin foorumis nii jube vähesed kipuvad oma arvamust avaldama ja oma nägemist kasutama Neutral


Oma arvamust selles foorumis avaldada pole mõtet (vähemalt minul), sest see pasandatakse lihtsalt täis. Mul oleks tohutult palju infot, mida edastada, aga ma olen sellest loobunud, sest siiamaani on see kujunenud lihtsalt ajaraiskamiseks. Kasutan info jagamiseks muid väljundeid.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group