Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Naiste ja meeste erinevus vaimutasandil
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Nov 19, 2004 3:49 am    Teema: Vasta viitega

MK911 kirjutas:

Küll sa kunagi näed ja mõistad miks headel inimestel sinu vastu selline tigedus tuleb.


Hea inimene saab ainult siis hea olla, kui ta leiab endast halvema.
Lihtsalt inimene, nii heas kui halvas, ei osata veel olla.
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Nov 19, 2004 4:13 am    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
MK911 kirjutas:

Küll sa kunagi näed ja mõistad miks headel inimestel sinu vastu selline tigedus tuleb.


Hea inimene saab ainult siis hea olla, kui ta leiab endast halvema.
Lihtsalt inimene, nii heas kui halvas, ei osata veel olla.

Seda muidugi, ega ma ei olegi hea, kui ma sinusuguste vastu olen, sul ju vaja orjastamiskogemse arengut saada. Ja muide ma võin väga halb inimene olla, aga ma ei ole hea mitte selleks et sulle halba ette heita, vaid selleks, et ma pean seda õigeks ja näen et hävitavat saasta on siin Maa peal piisavalt palju et sellega kaasa minna ei tohi, eriti veel inimene või koguni sinusuguse tavalisest kõrgema tasemega olend.

Nüüd tulevad jälle imelikud teooriad sinupoolt, et enda teistega võrdlemine on arenguvastane või algne areng (ja juba ka näha sinu pealt kuhu see sinu teooriate kõrgem areng viib), päris karm info sealt su saastloojate juurest, ise ka aru saad mis juttu sa suust välja ajad ja võiksid Tokroda ja Katuse vaidluse ja hääletamise teemas minu mõnelegile postitusele ka lõpuks vastata mis su saastinfot (see mis laiatarbekaup ei ole) ümber lükkavad. Siiani oled kõrvalt palju leebemad (kui osad kodanikud välja arvata) etteheideted vastamiseks valinud. Kui füüsik enda teooria kümnele vastasteooriale vastamise asemel hakkab inimestele seletama kuidas võid saia peale määrida, jätab ta natuke ebakompetentse mulje, või mis?, justkui poleks see teooria üldse tema oma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kait
Arengumaag


Liitunud: 14 Juul 2004
Postitusi: 296
Asukoht: pildil: mina jummel nokroodaga

PostitusPostitatud: Reede Nov 19, 2004 5:29 pm    Teema: Vasta viitega

eeh jõudu saadana palgalise tokrooda poolt ametisse pühitsetud presitent bushi kehastus eesti maal jõudu sulle viha ja õigluse jaotamisel kõrge ausus emkaaüksüks üheksa!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:

Hea inimene saab ainult siis hea olla, kui ta leiab endast halvema.
Lihtsalt inimene, nii heas kui halvas, ei osata veel olla.

Inimene, kes on juba tegelikult hea (nagu üleval öeldud on) saab olla PÄRIS hea siis ainult, kui ta leiab endast halvema... Einojaaa, võrdlusmoment, et oleks näha, kes hea, kes halb, sest ega sa muidu seda vast ära ei ablaks Wink

Mulle tundub, et Katusekesekesele meeldib lihtsalt palju sõnu segamini ritta panna ja kui paras hulk kokku saab ja neist midagi lauset meenutavat valmisb (mida segasem, seda parem), siis läheb see tähtsa jutu pähe üles kah hopsti!

Millised inimesed me siis oleme? Kas me valime omale hea ja siis oleme seal? (Mis on kellele hea?) Et me ei saa oldud nii heas kui halvas? Või ei ole me lihtsalt inimesed? Ma täna valiks halva, tunnen end kuidagi saatanlikult Rolling Eyes
Aga homme, kui mul hea tuju on, ses lähen olen heas... aga mitte lihtsalt inimene... ilmselt püüan kuidagi jumal olla vaimiskit Very Happy
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group