Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mõtlemise harjutused.
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 01, 2004 7:45 pm    Teema: Mõtlemise harjutused. Vasta viitega

Tehke üks katse.
Üks päev mõelge, et maailm on paha. Jälgige sellel päeval enda ümber olevaid inimesi.
Teine päev mõelge, et maailm on imeline. Vaadake, kuidas nüüd inimesed käituvad.
Kui inimesed käituvad erinevatel päevadel erinevalt on Sul maagi võimed, kui samamoodi, oled tavaline inimene.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 01, 2004 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

aga, kui mõelda, et kõik on paha- äkki siis lihtsalt mõtlemise tulemusel sa ise näed lihtsalt kõike halvana, tegelikult pole midagi muutunud... teisele inimesele ei pruugi asjad niimoodi paista. mina ise olen küll rohkem maailma ilusamaks ja paremaks mõelnud Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2004 12:30 am    Teema: Vasta viitega

Noh, selles suhtes on Sul õigus, sest vastavalt häälestatusele hakkame nägema seda, mida tahame näha.
Aga, kui Su väli on tugevam teistest, siis see hakkab teisi ärritama ja kui inimesed ei suuda ennast valitseda, hakkavadki nad idiootlikult käituma.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2004 1:05 am    Teema: Vasta viitega

seda olen ma märganud küll, et inimesed mitteadekvaatseid "liigutusi" tegema hakkavad vahel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2004 3:26 am    Teema: Vasta viitega

Ja üks huvitav asi veel.
Kui neile õelda, et seda tegid nad kellegi mõjutuse tulemusel, siis nad seda ei usu ja hakkavad vastu vaidlema.
Seega enamus inimesi ei tea, et nad on kellegi teise inimese mängukannid.
Edasiarenenumad suudavad juba vahet teha milline on nende mõte, mis on vööras Question
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2004 4:40 am    Teema: Vasta viitega

Eriti vahva on testida oma mõttemudeli abil inimesi konsentreeritult.
Hommikul ärgates valid ühe mudeli, pealelõunaks teise ja õhtuks kolmanda ja siis vaatad, kuidas ümbritsevate isikute hoiakud muutuvad, piirangusüsteemid laks ja laks tooni vahetavad.Lõbu laialt, eriti kui avastad kuis mõned sind keerata tahavad, aga õnneks ei lähe.
Tagasi üles
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 03, 2004 12:03 am    Teema: Vasta viitega

üleüldse on väga raske inimestele selgeks teha asju, mida nad käega katsuda ei saa. ja ega nähtamatute asjadega kah nõus ei suudeta olla. kõige halvem on see, kui vastuväiteks tuuakse, et ema rääkis , või veel hullem- piiblis kirjutas hoopis nii.millegipärast on inimestel seda kergem uskuda?- massipsühhoos või oma ajude kasutamise kartus, või laiskus, mis ei lase oma ajusid kasutada. raske on murda aastatega sissetambitud dogmasid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 03, 2004 12:40 am    Teema: Vasta viitega

Hea on olla veidi imelik ja teistele oma nägemusi selgitada. Kui nad
siis ühel heal päeval näevad,et sul järjest paremini läheb iseeneseks olemise tõttu,siis hakkavad kuulama ja su nõu arvestama või parim variant - läbi suhtlemise sinuga leiavad enesele sobivaima tee.
Aga olulisim roll selle juures on kõige esimene mulje. Igal asjal peab olema kindel vorm, mis raamib jutu.
Tagasi üles
Insomnia
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 03, 2004 1:10 am    Teema: Seosed Vasta viitega

Kummaline jah, aga ma just ükspäev mõtlesin, kui mul külalised käisid, et ega nüüd ometi keegi laamendama ei hakka ja segi peksma midagi. Juhtus aga see et muidu nii rahulik ja mitteagressivne seltskond muutus ühe hetkega vägivaldseks ja nii mõnigi asi hakkas lendama ... tehke omad järeldused, kes teab, millest jutt. Lihtsalt üks väike seose leidmine. Need seosed ongi need, mis elu maagiliseks muudavad.
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 04, 2004 7:12 pm    Teema: Vasta viitega

Süsteemimeister Tokrodale!
Kuidas süsteemselt aju mõtetest ajutiselt puhastada?
Olen täheldanud, et kui suudan lõunasöögi ajaks mõtetest täielikult vabaneda, siis on peale sööki kergem mõttetöösse süveneda. Kahjuks ei õnnestu alati nii teha.
Kas leidub mõni lihtne nipp?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 04, 2004 11:36 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik sõltub sellest, kust need mõtted tulevad.
Kui need on sundmõtted (kellegi poolt saadetud), siis pead välja selgitama, kes nende taga on. Siis kehtestad oma sisemaailmas seaduse, et sa ise oled tähtsam, kui see saatja. Ja järgmisena võtad vastu otsuse, et see vastuvõtujaam ajutiselt sulgeda.
Kui on tegemist sisemise konfliktiga, tuleb selgeks teha prioriteedid.
Kui on tegemist mingi häiriva mineviku asjaga, tuleb see ära lahendada.
Ja aitab ka vahetevahel see, kui oma mõtte suunad lihtsalt millelegi muule. Näiteks mõtled ilusatest meestest Wink
Ja vahel on vaja mõelda neutraliseerivaid mõtteid. Kui näiteks on mõttes kaotusevalu, siis mõtled nendele olukordadele, kus võitsid.
Kui tunned, et oled midagi lollisti korda saatnud, siis mõtle kristlastest, kui lollid nemad on, ja kohe hakkab parem Very Happy
Ja kui keegi on meele pahaks teinud, siis mõtle üks ilus "sikk" välja Twisted Evil
Loodan, et esialgu aitab nendest mõtetest.
Kui vastust ei saanud, siis räägi täpsemalt, milline mõte häirib.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 06, 2004 12:08 am    Teema: Re: Seosed Vasta viitega

Insomnia kirjutas:
Kummaline jah, aga ma just ükspäev mõtlesin, kui mul külalised käisid, et ega nüüd ometi keegi laamendama ei hakka ja segi peksma midagi. Juhtus aga see et muidu nii rahulik ja mitteagressivne seltskond muutus ühe hetkega vägivaldseks ja nii mõnigi asi hakkas lendama ... tehke omad järeldused, kes teab, millest jutt. Lihtsalt üks väike seose leidmine. Need seosed ongi need, mis elu maagiliseks muudavad.


Niipalju, kui mina tean on see seotud nii sinu, kui ka futharkiga. Huthark toob välja inimeste allasurutud poole. Sina aitasid oma hirmuga asjale kaasa. Läbi hirmu saab kristlik egregor Sulle sisse sõita. Aga tema eesmärgiks on sind orjastada. Seda teeb luues Sulle kannatusi. Muideks ärimaailm allub ka Kristlikule egregorile.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 09, 2004 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pean lahkuma, Kui leian uue meetodi teid õpetada annan märku.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 24, 2004 3:16 pm    Teema: Vasta viitega

Üks lihtne mõtlemise harjutus. Tavaliselt voolab vesi kraanikausist päripäeva alla. Võib proovida, kas mõtteenergiaga saab vee vastupäeva pöörlema. See katse ei kahjusta kedagi ja mõnedel isikutel on see ka õnnestunud.

Tokrodale.
4. jaanuaril minu kirjutatust. Need polnud sundmõtted, tavalised igapäevased tööalased. Mitte head ega halvad.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 24, 2004 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

Mis puutub vee voolamisse kraanikausis, siis seda uurimist teeb mu vend.
Ta on jõudnud kihvtile tulemusele. Inimesed, kelle kodus voolab vesi päripäeva on arenevad. Need, kellel vastupäeva, need on tarbijad, teiste kulul elajad või lihtsal reptiloidide sabarakud. Pole vahet kas teadlikult või alateadlikult. On ka juhtumid, kus elab mõlemat sorti rahvas. Seal on näiteks nii: Köögis voolab ühtepidi, vannitoas teistpidi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arjol
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 3 Veeb 2004
Postitusi: 144

PostitusPostitatud: Laup Veeb 07, 2004 11:19 am    Teema: Re: Mõtlemise harjutused. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Tehke üks katse.
Üks päev mõelge, et maailm on paha. Jälgige sellel päeval enda ümber olevaid inimesi.
Teine päev mõelge, et maailm on imeline. Vaadake, kuidas nüüd inimesed käituvad.
Kui inimesed käituvad erinevatel päevadel erinevalt on Sul maagi võimed, kui samamoodi, oled tavaline inimene.


Suurepärane! Kuid ma kahtlen, kas see tulemus näitab maagi võimeid! Maailm ongi imeline. See on (väike itsitus) tõde. Hetk, mil sa ei tunne sellest imelisusest ekstaasi, on hetk, mil sa ei sulandu. See on hetk iseendaga. Nukker hetk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Veeb 07, 2004 6:34 pm    Teema: Re: Mõtlemise harjutused. Vasta viitega

Arjol kirjutas:
Hetk, mil sa ei tunne sellest imelisusest ekstaasi, on hetk, mil sa ei sulandu. See on hetk iseendaga. Nukker hetk.


castaneda raamatutes on sõjamehed tihti nukrad, see on selline olemise lihtsuse mõistmisest tulenev nukrus. tal ongi selline nimi "sõjamehe nukrus".
tegelikult on seal vastupidi- just sulandumisest tuleb nukrus. ja ta on väga armastuse moodi, sellise mitte ühele inimesele suunatud, vaid laiem tunne. see on olendeid ühendav tunne- armastus ja väljendub nukrusena.
ja võibolla sellisest armastusest ongi puudus ning kes seda annab, ongi maag. miski muutub tema ümber...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arjol
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 3 Veeb 2004
Postitusi: 144

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2004 1:03 pm    Teema: Re: Mõtlemise harjutused. Vasta viitega

ork kirjutas:

Castaneda raamatutes on sõjamehed tihti nukrad, see on selline olemise lihtsuse mõistmisest tulenev nukrus. Tal ongi selline nimi "sõjamehe nukrus". Tegelikult on seal vastupidi- just sulandumisest tuleb nukrus.

Tõesti? Huvitav... Minul tuleb olemise lihtsuse mõistmisest ja sulandumisest rõõm ( eriti "puhtal" momendil koguni ekstaas). Ja vaid siis tunnen ma, et mul on midagi anda, sest vaid siis annan ma puhast ja ürgallikast pärit...noh..midagi. Nukrus tuleb siis, kui tunnen ennast üksi ja omaette, kui ma olen hetkeks kaotanud sideme ja näen vaid ennast, sest siis tunnen ma paratoksaalsel kombel oma arust seda, milline on enamike inimeste elu. Mind haarab isetu kaastunne ning nukrus. Ja võimetus midagi anda.
Küllap ma siis lihtsalt ei ole sõjamees.
.....
Ja nüüd loeme...
ork kirjutas:
ja ta on väga armastuse moodi, sellise mitte ühele inimesele suunatud, vaid laiem tunne. see on olendeid ühendav tunne- armastus ja väljendub nukrusena.
ja võibolla sellisest armastusest ongi puudus ning kes seda annab, ongi maag. miski muutub tema ümber...

On ju kummaline. Miski selles tekstis sarnaneb minu esimese osa kommentaarile, justkui räägikisime ühest asjast, aga erinevate vaatenurkade alt?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2004 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

orjolile

ongi saabunud aeg sulanduda...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2004 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Ãœks kasulik harjutus....

Mõtete blokeerimine --- Proovige mitte millelegi mõtelda
Kui mõte hakkab tekkima, siis katkesta see... lõpuks on pea mõtetest puhas ja see harjutus ei nõua enam pingutust


Viimati muutis seda Arxos (Reede Märts 05, 2004 11:09 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group