Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ärahellitatud ja vinguvad poisiklutid

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
miga11
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 23 Juul 2004
Postitusi: 78
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 6:14 pm    Teema: Ärahellitatud ja vinguvad poisiklutid Vasta viitega

Mul on üks sõber, kes hakkab iga väikese asja pärast vinguma. Üks näide: Ostsin endale poest glasuursõõriku ning pool andsin ühele teisele sõbrale, sest ta oli pool rahast pannud. See sõber kes vingub küsis nutuse häälega:"Miks Marti pool sai?" Sellepeale ütlesin ma:"Ta pani kaks krooni"Ma pakkusin talle tükki, ta ei võtnud vastu, hakkas jonnima. Tal läksid silmad vesiseks. Ma vaatasin teda korraks ja ütlesin: "Hakka nüüd nutma kah." Siis murdsin talle pärast poole väikese tüki.

Tead mind ajavad sellised inimesed päris palju närvi. Nad on veel saamatud ka pealekauba. Ja ta veel mõnitab ka mind vahepeal, ma üldse ei salli teda enam.

Oleks vaja teada mis sellise inimesega peale hakata. Ise arvan, et oleks vist kõige mõtekam natukene eemal olla ning mõne aja pärast uuesti kokku saada. Talle tuleks ehk võibolla midagi selgitada. Abi palun
_________________
Hüppas Katusele Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 6:22 pm    Teema: Vasta viitega

Mina tavaliselt sellistest inimestest välja ei tee.
Ma eiran neid. minujaoks on nad tühi koht.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
elutuli
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Okt 2004
Postitusi: 50
Asukoht: endas

PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 7:07 pm    Teema: Vasta viitega

miga11

Oled Sa vahel kohe päriselt ka mõelnud-analüüsinud, miks ta nii teeb või käitub. Kui Sind muidugi tegelikult ka huvitab miks see sind närvi ajab ja miks kõik nii on nagu on.
Arvad, et sellest võiks midagi muutuda kui Sa veidi aega temast eemal püsid.
Miks Sa temaga üldse suhtled.
Milline variant Sulle endale rohkem sobiks kas temaga edasi suhelda või suhtlemine lõpetada... Nii teegi. Smile

elutuli

Raske mõista, kuid kerge hukka mõista Smile
_________________
dust in the wind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 7:29 pm    Teema: Re: Ärahellitatud ja vinguvad poisiklutid Vasta viitega

miga, kõik inimesed vinguvad, igaüks isemoodi küll aga vinguvad. sa parem püüa see antud vingumine ära lahenda, selgeks rääkida nii et see edaspidi ei riiva sind enam. ja egas mingi kringi pärast pea nüüd kohe inimesest eemalduma hakkama.

Samas kui sa juba nüüd pisiasjadest närvi lähed, mis siis saab kui kunagi suureks saades naise võtad? oh seda melu ma ütleks Laughing
Tagasi üles
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

Ego peab maandama
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bMp
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 278

PostitusPostitatud: Esm Okt 25, 2004 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

skyzer kirjutas:
Ego peab maandama


Just, egot peab maandama. Sõprus ei ole majandus suhe ja sõbrale antakse ka siis kui sõber asjale pappi alla ei pane. Sõber on ju ikkagi sõber. Nii, et kui siin sinu loos keegi vingumas on siis oled see sina ise Miga11. Lisaks sellele oled üllatavalt kade, ihne ja väiklane - glasuursõõriku pärast siin kella lööma.

P.S. järgmine kord söö oma glasuursõõrikut salaja ja üksi kui hing lahkust ei mahuta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tõuk
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 22 Okt 2004
Postitusi: 54
Asukoht: siin ja seal

PostitusPostitatud: Esm Okt 25, 2004 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldib küll vinguda ja inimesi segadusse ajada vahest mingi lambi ettearvamatu käitumisega. Tühjade asjade pärast nagu toiduraasukesed eriti. Ma ei tea miks ma seda teen aga tegelikult mind eriti ei huvita kas mind saadetakse seepeale konkreetselt persse või ostetakse mulle näiteks terve sõõrik.
(Muidugi kui kõht on tegelt ka tyhi siis on viimane variant ikka parem Wink )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
miga11
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 23 Juul 2004
Postitusi: 78
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Reede Okt 29, 2004 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

Tjah, asi on selles, et ta on mul sõber olnud juba esimeset lasteaiarühmast saadik peale. Vanemad teavad sõbra vanemaid ka suht hästi.

Ma ei saa enam asja lõdvaks lasta, sest see on hakanud peale sellest ajast saadik kui ma talle ühte oma teist sõpra tutvustasin. Selline armukadedusele analoogne asi on ka peal veel.

Ma pean kuidagi koha kätte näitama. Näitama, et mina ei ole tema alam, näitama, et mina ei pea temale puust ja punaselt kõike ette tegema.
Või siis jah, teine võimalus veel järele anda. Aga mul pole midagi enam järele anda. Confused
_________________
Hüppas Katusele Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 30, 2004 12:44 am    Teema: Vasta viitega

Väga imelik sõber sul, aga ütle talle et ta ise selle üle järele mõtleks, las teeb ise oma probleemid kindlaks ja leiab lahenduse. Kes ikka inimest kõige paremini tunneb kui mitte ta ise.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
miga11
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 23 Juul 2004
Postitusi: 78
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 11:41 am    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et ta on energiavampiir. Ta häirib ja ajab inimesi närvi ja siis ise naerab pärast. Kõikidega ta sõpradega on nii.
_________________
Hüppas Katusele Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group