Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tüüp: Sõdur (beez)

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 04, 2004 3:57 pm    Teema: Tüüp: Sõdur (beez) Vasta viitega

Selle tüübi esindaja on tulnud siia maailma õppima võitlust.
Tööks on talle kaitsmine. kui ta on kaitsnud õiget inimest, ideed, süsteemi ja hävitanud igasuguseid väärakaid, siis tekkib tal rahulolu tunne.
Kui sõdur on võidelnud valel poolel ja võitnud, siis kaotab ta automaatselt energiat ja ta tunneb ennast närviliselt, häiritult.
Siit ka vastus, miks mõningad võitlushimulised inimesed on närvilised, ebastabiilsed on. Nad võitlevad arengu vastu ja on vampiiride, kollide, tulnukate, väärakate, molluskite, orjastajate jne poolel.

Jõud on koguaeg meiega ja ta õpetab, annab, võtab.

Siit ka arusaam, miks kellegile pasunasse andmine annab hea tunde. Ja valet lüües tekib jõetus.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Must_Hunt
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 23, 2004 1:37 am    Teema: Re: Tüüp: Sõdur (beez) Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Tööks on talle kaitsmine. kui ta on kaitsnud õiget inimest, ideed, süsteemi ja hävitanud igasuguseid väärakaid, siis tekkib tal rahulolu tunne.
Kui sõdur on võidelnud valel poolel ja võitnud, siis kaotab ta automaatselt energiat ja ta tunneb ennast närviliselt, häiritult.


Kes otsustab selle üle mis on õige ja mis vale? Ma üldiselt ei mõtle vaid seda konkreetse näite puhul kas sõdur võitleb õige või vale asja eest.

Toon näite:
Mina olen kohe kindlalt mineja tegelane kui sõda on. Ja minu jaoks on õige EV-d kaitsta. Aga Vene (või muu riigi, ja ma ei ole venelastevihkaja) sõduri jaoks on õige see mida tema teeb.

Ehk on siis nii, et kaitsjal on õigus ja ründajal ei ole õigus.
Samas - kaitsta saab ka valesid asju.

Kes siis teeb otsuse kes sõdib õige asja eest?
Psühholoogilisest/Vaimse tasandi relvast tahaks ka arutleda, aga seda ehk Vestluse alateema all.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 23, 2004 1:43 am    Teema: Vasta viitega

See on pandud paika energeetiliselt.
Igal inimesel, süsteemil on taseme sagedus.
Kui inimene kaitseb kõrgemat, saab + punkte, kui madalamat, siis ta enda energia sulgub.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group