Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Pörgu.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2004 7:34 pm    Teema: Vasta viitega

Karnalk kirjutas:
tushka2 kirjutas:
minu jaoks pole mingit põrgut olemas, kuidas ma saan siis sinna minna?
Tulnukas oled või Question


ma olen inimene, sina oled jälle kristlane kes teeb moosist nägu (muie)
Tagasi üles
Karnalk
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 10 Jan 2004
Postitusi: 123

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
ma olen inimene, sina oled jälle kristlane kes teeb moosist nägu (muie)
Tubli tushka, oled aru saanud, et kristlane on paha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

Tushka tõesti areneb juba natukene...
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2004 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

Karnalk kirjutas:
tushka2 kirjutas:
ma olen inimene, sina oled jälle kristlane kes teeb moosist nägu (muie)
Tubli tushka, oled aru saanud, et kristlane on paha.


oh millised valed järeldused sul jälle, mul pole kristlaste vastu iseenesest midagi, aga vot moosised inimesed nagu sina - neid ma ei salli
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2004 1:47 am    Teema: Vasta viitega

Mul väga hea meel et põrgut kasutada saab, enne pidin puhastustulega ennast ja teisi põlema panema, see oli võimas aga põrgu kõrval naljategemine Twisted Evil Ärge siin hõisake midagi et "ma ei karda põrgut ma ei karda põrgut, ei ole nii nagu kristlus räägib" . Kui piisavalt sitased olete ja ennast muuta ei taha siis tiksute enda tavateadvusega põrgus ja ei ole mitte tunne et kehv on olla või und ei saa, vaid oletegi seal ja kisate ja paanitsete ja tunnete asja kasvõi täiesti füüsiliselt ja piinlete niiet vähe pole.

See et te eluajal ennast puhastate on normaalne ja kui puhtaks saate ei pea seal palju piinlema, aga kui te eluajal ei taha puhastuda, siis sellel ajal kui võimaluse kasutamata jätsite ja eluaeg on möödas, on karistus suurem.

Muide praegu te ka kogete seda kõike läbi ja samuti piinarikkalt, te lihtsalt ei taju seda tavateadvusega, aga sa tee mingi lollus kokku, võid teha isegi põrgus ja vaata kas sa teist korda uuesti tahad seda teha, ei taha, sest põrgus on karmid naljad Twisted Evil järelikult ikka põrgu on ka eluajal mingile teie teadvusele nii piinarikas, et teie tavateadvus keeldub peale teise teadvuse (mida te tavateadvusega ei taju) poolt karistuse kandmist enamasti viga kordamast.

Ja sina Tushka kardad niiet kole, juba esimesest postist on asi selge. Pane põrgus silmad kinni ja korda "seda pole olemas seda pole olemas" ja vaata kuidas tullakse ja su silmad lahti kisutakse, ma arvan et umbes sama efekt et oled lapsena teki all peidus ja värised, kardad et koll on toas ja siis äkitselt mingi koll kisub sul teki pealt ära. Smile
enne magamaminekut keskendu põrgu peale ja enda teise teadvuse peale mis sul seal karistust kannab, ehk kuskil unnesuikumise piiri peal saad kaifi kätte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2004 1:55 am    Teema: Vasta viitega

Aga seda küll ütlen et see pole suuremasi arengutase ja arenemine kui inimene tahab puhas olla ainult sellepärast et kardab põrgut (nagu kristlased) Confused see käib justnagu looma alla veel, et pead ikka piitsa saama et normaalselt käituks, no oma valik kas tahad olla instinktide ajendil piitsa kartev loom või Inimene.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Karnalk
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 10 Jan 2004
Postitusi: 123

PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2004 2:00 am    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
moosised inimesed nagu sina - neid ma ei salli
Millised inimesed Sulle meeldivad Question
Ma muutun kohe selliseks, milliseks soovid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2004 2:33 am    Teema: Vasta viitega

Karnalk kirjutas:
tushka2 kirjutas:
moosised inimesed nagu sina - neid ma ei salli
Millised inimesed Sulle meeldivad Question
Ma muutun kohe selliseks, milliseks soovid.


ahaa, minu aps, ma ei mõelnud otseselt inimesi vaid just neid kombeid. ma ei viitsinud seda teemat enam ülesse otsida ja viga parandada....

nii et siis moosised kombed.

minupärast tee kasvõi tiritamme, sinus pole midagi huvitavat....
Tagasi üles
Karnalk
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 10 Jan 2004
Postitusi: 123

PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2004 2:39 am    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
minupärast tee kasvõi tiritamme, sinus pole midagi huvitavat....
Kui suhtled, järelikult huvitud.
Ära häbene, ega ma Sind nokkima hakka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2004 2:42 am    Teema: Vasta viitega

Karnalk kirjutas:
tushka2 kirjutas:
minupärast tee kasvõi tiritamme, sinus pole midagi huvitavat....
Kui suhtled, järelikult huvitud.
Ära häbene, ega ma Sind nokkima hakka.


mul pole suhtlemisprobleeme, aga see ei näita nagu huvi (muie)
Tagasi üles
Karnalk
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 10 Jan 2004
Postitusi: 123

PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2004 2:59 am    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
mul pole suhtlemisprobleeme, aga see ei näita nagu huvi (muie)
Inimne suhtleb ikka sellega, kes talle meeldib.
kas me ei võiks äkki selle rituaali vahele jätta Question s.o. Kes kellest huvitub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2004 3:16 am    Teema: Vasta viitega

Karnalk kirjutas:
tushka2 kirjutas:
mul pole suhtlemisprobleeme, aga see ei näita nagu huvi (muie)
Inimne suhtleb ikka sellega, kes talle meeldib.
kas me ei võiks äkki selle rituaali vahele jätta Question s.o. Kes kellest huvitub.


ei mõista, mis meeldib või milleks on vaja meeldimist...segane värk või eelarvamus
Tagasi üles
Karnalk
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 10 Jan 2004
Postitusi: 123

PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2004 3:42 am    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
ei mõista, mis meeldib või milleks on vaja meeldimist...segane värk või eelarvamus
Kuna Sa suhtled minuga, siis ma meeldin Sulle. Ainult, et Sa ei julge seda tunnistada. Miks Question Kas arvad, et olen inetu ja paks Question
Vot see on eelarvamus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2004 10:32 am    Teema: Vasta viitega

Olen proovinud möista pörgu tasandeid ja see on täiuslik, terviklik süsteem . Mida sügavamad kihid seda tihedam on sealne mateeria. Olendid kes sel elavad on kindlatel tiheduskihtidel. Inimesed kes pole näiteks vihast vabanenud on seotud vastavas pörgukihis elavate olenditega, foorumi möistes kollidega. Kes pole suutnud möista nende olemust vajub järjest sügavamatesse kihtidesse saades juurde nii haigused, vampiirluse, kui ka selle , kuidas elada täielikult teiste inimeste energiast. Kuna see elu on pöördvördeline sellega, mida toodetakse, siis sellised inimesed on reeglina väga haiged, tihti mitmeid operatsioone läbi teinud. Samas on ka need seal kes pole veel möistnud seda kuidas neid on ära kasutatud ja selles kinni. Nägin tervet kihti nii mehi kui naisi kes on seal seksuaalse väärastumise ja sellest tekkiva möttelaadi töttu. See on täiuslik allakäiguredel, kuid ainult seni kuni tekib kasvöi pisikegi arusaamine sellest. Kui tekib soov midagi muuta on ka vöimalused vabaneda su ette pandud. Juhul kui inimene on läbi pöimunud vöörast eluviisist ja kuni löpuni, ei taha- just see ongi inimese tahte küsimus, vabaneda, siis löpeb elu . Ka juhumid, kus inimene on isesüttimise teel elust lahkunud pole haruldased , siin polnud inimest arenenud väärkujust vöimalik eraldada.
Kui inimene soovib vabaneda, siis järk- järgult tuleb arusaamine ja ta möistab mida kuidas teha, et väljuda sellest tihedast sfäärist, mida nimetatakse pörguks. Seal on ka olemas abilised, kes suunavad vabanemist otsiva inimese tagasi ülemistesse kihtidesse.
Selline lugu tuli täna.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
veidrik
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2004 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

[quote]Selline lugu tuli täna.[/quote]vahemärkus. virmaline on ühest varasemast tenno perioodist mõjutunud. või toimib kodu-kandi-vaim.
Tagasi üles
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 1:38 pm    Teema: Vasta viitega

Minu nägemuse kohaselt on põrgu igaühe enda teha. Mingeid kihte ja muud jama seal küll olla ei pruugiks. Põrgu ei olekski nagu kindlalt piiritletav, see oleks seotud kahetsemisega ja siinilmas võiks selle kaudne vaste olla ehk masohhism. Äärmuslikes olekutes võib inimene ehk oma põrgust aimu saada, kuid vaevalt seda veel kohalolekuks pidada saab. Pole ka mingit alust uskuda, nagu nägemust põrgust (põrgust kõige põrgulikumas mõttes Smile) saaks tahtlikult esile kutsuda. Põrgu nägemus võiks olla hoiatuseks, et midagi on elus valesti korda saadetud ning tuleks ehk uuest otsast alata. Ülaltoodud nägemused tunduvad ehk põrguna teadmatusest ehk siis loomulikust hirmust? Muide selline kihiline tunnetus ei ärata minus usaldust. Need piirid on ikka vaatleja poolt paika pandud, lähemal vaatlemisel (või ka mõnest teisest vaatenurgast) neid olla ei tohiks. Seega: põrgut sellises üheses mõistes minu arvates pole. Kui ongi või õigemini kui me ta olevaks tunnistame, peaks sinna ikka näiteks peale surma või mõnd muud äärmuslikku juhtumit sattuma. Seda on juba enne meid arvatud ja minu arutlus paistab seda kinnitavat.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Püh Okt 24, 2004 1:52 pm    Teema: Vasta viitega

Inimese veapunktid on piiritletavad, ka põrgu on piiritletav.
Ma ju just rääkisin et see oleks nagu väga madal kui põrgusseminek toimuks ainult peale surma ja inimene elab õigesti kartusest põrgu ees, seda iba ajas meile kristlus, niiviisi saab inimese panna iseennast hävitama, nagu Torkoda põrgu teemast lugeda võid.
Niiet põrgu ei ole mitte hirmutamiseks vaid puhastumiseks, ükskõik millal, iseendale ja teistele on ainus kasulik variant ikka kui ennast puhastamas käia eluajal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Esm Okt 25, 2004 1:57 am    Teema: Vasta viitega

Kui jutt on põrgust ,siis põrgust .....
Ilmselt on tegemist meeleseisunditega ,millest olulisim on HIRM .
Põrgus on kõik atribuudid olemas hirmu esiletoomiseks .
Teiseks - PAINE .
Kolmandaks - STAATILISUS.
Reaalses maailmas on kõige jõulisemaks põrguvalitsejaks ikkagi HIRM , mis suunab ja mässib mõtted ja meeleolud ja haarab kogu inimese tegevuse.
Sellepärast on väga oluline enesearendusega tegelemine ja enda mõtete suunamise õppimine.Inimene olgu iseenda peremees igas mõttes .
Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Esm Okt 25, 2004 2:01 am    Teema: Vasta viitega

KĂĽsimus .
Palun , kas keegi võrdleks põrgut ja paradiisi .
Mina näen vaid üht erinevust : ühes on tuntav tugev surve , teises on habras kergus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Okt 25, 2004 2:14 am    Teema: Vasta viitega

monotoonike, mida sina õigupoolest kardad?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group