Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Puurijad
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

tegelikult ma usun et orjastajad on kah ühed tänuväärt tegelased... annavad vähemalt orjadele tööd. need vaesekesed istuks muidu niisama ja sügaks mune...
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Kolm Okt 13, 2004 1:13 am    Teema: Vasta viitega

tenno kirjutas:
- asi selles, et mu mõistus ei tea, kas ta kavatseb veel minna ja kelle juurde, mu mõistuse nähtav osa ei kontrolli unenäokeha. see mees on minust targem ja tugevam.
- miks arvad, et oli vägivald?

No seda järeldasin sellest et sa kirjutasid et läks ja võttis.
Muide minul sama lugu et kõrgem teadvus tegutseb kuidas tahab ja laseb tavateadvusel ainult vahel pealt vaadata, niiet enamus tegudest teistel tasanditel käib alateadlikult ja kõrgema teadvuse kontrolli all ja kui tavateadvus ei taha alluda siis olen saanud isegi korralikult karistada ja piinata, aga sellepärast olen ma enda üle uhke Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Okt 13, 2004 8:41 am    Teema: Vasta viitega

mul selline tunne, et nii kui seda meest hindama/arvustama hakkan, ei näe ma tükk aega midagi. ja siis kui ma jälle näha tahan hirmsasti, siis ta nagu ekstra teeb midagi sellist, et mul juuksekarvad püsti.

karistada pole otseselt saanud. paar korda olen proovinud kontrolli võtta ta üle. nii palju tunnet sain kätte, et see tähendab väga ehedalt kõige selle kogemist, mida ta/ma teeb. et siis lähen nagu täie teadvusega selle teise ise sisse, aga siis see kogemus on nii ehe, et kohe välja ehmatan. shamaanirännak pole mul nii eheda tajuga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 13, 2004 8:52 am    Teema: Vasta viitega

Ãœldist juttu Orki meeleheaks.
Arvan, et on kolme tüüpi puurijaid:
puurijad - keskmiselt tugevate inimeste puurimiseks
orkijad - pehme loomusega inimeste häirimiseks
teemantpuurijad - tugeva loomuga inimeste puurimiseks.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group