Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Arutelud
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meedia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 12, 2015 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

Seepärast määragi erapooletud kohtunikud. Kes kontrollivad argumentide loogikat ja defineerimist. Tsitaadi kasutamine argumendina, ilma selle sisu mõistmata, oleks nii-kui-nii kaotuse märk. Selles pole probleem ju kokku leppida. Või mis?

PS: Kui see polnud aru saada, siis vastava arengumaagina pidasin ma siinkohal ennast silmas. Very Happy
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Esm Okt 12, 2015 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

lahendused kirjutas:
Mina võiks kellega iganes päriselus vaielda.


Faxaros - see on sul kulda väärt mõte!
Mina sooviksin tulla kohale ajakirjaniku rollis.
Kui üritus toimub Tallinnas, siis sobiks minule kas sellel laupäeval (17.10) ajavahemikul kella 15.00 - 21.00 või sellel pühapäeval (18.10) ajavahemikul kella 14.00-21.00. Tartus sobib iga aeg ja pinda võin mina pakkuda. Ühe vahekohtuniku variandina võiks uurida, kas nt see usuteadlane Ringo Ringvee sealt reporteri klipist oleks huvitatud. Teadusmaailma esindajana kutsuksin ma kohtunikuks kohale Tartu Ahhaa juhi ja ühe teaduse propageerimise eestvedaja Andres Juure - ta tuleks kindlasti.

Lahendused, sa siin kired, et sinu budismi, judaismi, hinduismi (ka arengumaagia) ja mistahes muudest vaimsetest õpetustest kokku pandud seoste komplekt on arengumaagide maailmapildist täiuslikum. Väidad, et arengumaagia on kui kõverpeegel, mis reaalsust moonutab.
Teeme siis - argument argumendi vastu:

Mis kirjeldab vaimset reaalsust täiuslikumalt: kas arengumaagia või erinevate vaimsete õpetuste ühisosa?


Viimati muutis seda Hella (Esm Okt 12, 2015 4:29 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lahendused
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2014
Postitusi: 62
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 12, 2015 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

Lähikontaktis (paari meetri pealt) peetavate vaidluste juures võiks silme ees hoida martinvälliku ja tema taga oleva satanistide kunagise preestri rauljaansoni vahelisi väe-seoseid.

Taseme poolest on rauljaanson üle keskmise taseme, kuid martinvällik on alla keskmise taseme - nõiad näevad läbi, et martinvällik on tühisus, ning soostuvad temaga vaidlema, kuid saavad oluliselt tugevamalt rauljaansonilt litaka (vaidleva nõia võimed lähevad lukku vajalikuks hetkeks).
Kui tahta martinvällikuga nö "ausat vaidlust", siis tuleks esmalt tema taga olev rauljaanson hetkeks nö "väetuks muuta": kuid siis vabandaks martinvällik ennast välja mingi nipiga, et vaielda tulevikus kui tal vägi taga on.

Hoopis teine lugu on nö "netipõhiste vaidlustega", kus kaugustes asuva oponendi mõjutamine on äärmiselt kurnav (palju lihtsam on ju lähikontaktis kellegi pohmell endale tõmmata, kui seda teha suurelt kauguselt).

Alustuseks võiks kasvõi siin teemas argumenteeritult lahti seletada see, et "arengumaagid pole sekt" (seni seda pole üritatudki), kuid vastupidiseid väiteid & näiteid olen toonud kuhjaga.

Mis aga puudtab vaidlust teemal "kelle maailmapilt on sügavam", siis arengumaagidel pole ju viimastel aastatel 5. hüper-ruumist kõrgematel teemadel midagi sisukat olnud: kuid teised vaimsed õpetused küündivad oluliselt kõrgemale (kasvõi budistide Nirvana tagused tasandid anupadaki ja adi, mis asuvad rahvakeelsest vaimust, ehk väljaspool elulille mustrit asuvast tervikolemusest kõrgemal - samas arengumaagide tekstidest läbi käinud kõige kõrgem arengutase "värviline" asub vaid elulille mustri tipus, olles nö "taevane keiser").
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 12, 2015 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

To: Lahendused
Et, kas selle sinu jutu võib kokkuvõtlikult "Ei võta vedu" märgi alla pitseerida?
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lahendused
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2014
Postitusi: 62
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 12, 2015 9:22 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tajun mingit konksu & tagamõtet rõhuasetusel päriselus toimuvale väitlusele.

St eelnevate foorumi postituste põhjal tundub Faxaros küllaltki sõnaosav väitleja olevat, kuid antud teemas olevaid "väljakutseid" ta foorumis millegipärast lahanud pole - siit viib logiline järeldus sellele, et neljasilma väitlus on vajalik mingi lähikontakti-energia abil omale põhjendamatute eeliste loomiseks.

Samas pole ma mingi "nähtamatu vari", keda mittekeegi mittekunagi näinud pole, st Hella on minuga ca tund aega reaalis vestelnud - samuti olen reaalis vestlenud mõned minutid HV, Ingrid-Silviaga, Leevega - ning nii mõnegi teisega olen poodides kokku puutunud.

-----

Ühesõnaga põhjenda ära, miks siin foorumis antud teemade üle väidelda ei saa, vaid vajalik on neljasilma vestlus?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 12, 2015 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

Pikk jutt lühidalt:
Vahetul kohtumisel saab tekitada kvalitatiivse kogemuse. Pane verbaalne kommunikatsioon sinna otsa ja tekib mitmetasandiline suhtlus.

Ja selline küsimus nagu "kas sekt või mitte?" on minu jaoks lihtsalt nii loll/igav/mittemidagiütlev küsimus. Las seda lahkavad need, keda see reaalselt huvitab.
Veel parem - mõelgu inimesed sellele ise vastus valja, sest mina ei tule seda ei kinnitama, ümber lükkama ega argumenteerima embkumb suunas.
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Teis Okt 13, 2015 9:41 am    Teema: Vasta viitega

Faxarose ettepanek oli:
kindel teema (mille lahendused ise valib);
kindel kord: argument argumendi vastu;
vahekohtunikud (kelle lahendused ise valib) otsustavad, kes võidab.

Mina võtaksin selle asja linti - kokkuleppel, kas siis ainult helina või videona, kirjutaksin juurde väikese kokkuvõtte ja lisaksin arengumaagide avalikesse meediakanalitesse. Kui teeme minu pinna peal, siis pakuksin veel kõigile piparmünditeed ja kohupiimakooki kah. Enda mõtete paremaks esitlemiseks saab kohapeal olema ka pabertahvel. Kasutada võib ka laia arvuti ekraani.
Lähtuvalt lahendused viimasest teemamääratlusest sõnastaksin teema:

Arengumaagia: ajupestud jüngritega sekt või vaimset nägemist arendav nõidade koolkond?

Noh, lahendused, kas jääd liiga pehmoks, et asi ära teha?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lahendused
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2014
Postitusi: 62
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 13, 2015 3:43 pm    Teema: Vasta viitega

Praeguses pakkumises on nö "vastuolu sees": alguses oli juttu argument-argumendi vastu väitlusest (mida saaks kasvõi siin foorumis pidada), kuid nüüd on lisandunud igasugu "kvalitatiivsed kogemused, verbaalsed suhtlused ja mitmetasandilised suhtlused".

Ehk kui juba alguses on tugevad eksimused 20-süsteemi raudse ringvoolu suhtes (välja lastud noolt üritatakse teepeal muuta), mida siis veel edaspidi tulla võib?

----

Hella järjekordse teemapüstituse (ajupestud jüngrid versus vaimse nägemise edendamine) kohapealt võiks vaadata mõnda arengumaagide nägijat (a'la Haldjapiiga, Rammul, jne) detailides nö "enne ja pärast" arengumaagidega liitumist: alguses olid nad avara tunnetusega isiksused, kes suutsid mistahes "peast & persest lolli" kohta midagi öelda (ehk palju toimivaid hingeosi) - kuid praegu on neil suur osa võimetest igasugu loll-õpetustega nö "lukku läinud", ning näha suudavad nad vaid programmide põhiselt (läbinämmutatud standard-teemasid) - järgmistes eludes on nad aga täiega "käpuli" (programmid kustuvad koos mentaaliga elude vahelisel ajal, ning lõhutud hingeosad-jupid ei taastu ise-enesest), st ilma võimeteta tavalised inimesed: igatahes minu keel ei paindu taoliste arengute kohta ütlema "vaimse nägemise arendamine".

-------

Selle nö "kohtunike poolt tõestatud tulemusega" punnitamisega tuleb mul silme ette analoogia McPrügi upitamise katse "tervislikuks ja tasakaalustatud toiduks": st mingi ülim suhtekorraldaja üritab rämpstoitu käsitleda kui tervise-toodet (näete kapsas & kurk on ju sees, seega tervislik), ning kui kohtunikud oma heakskiidu annavad kuldse ringvoolu teiste tahkude mittevalgustamise tõttu, siis ongi igavikuline tempel olemas "McPrügi, kui tervislik toiduaine" - mind aga taoline tsirkus ei huvita: piisab kui vaadata McRämpsu igapäevaseid ilmse rasvumise ja seiskunud ajudega kliente (ning kui see pole piisav, siis üks pilt aasta aega kapi otsas seisnud, kui mittehallitanud elutust burksist ütleb rohkem kui tuhat kohtuniku).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Teis Okt 13, 2015 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah, ma sain tegelikult kohe aru, et vedel, mis vedel. Aga nii tore oli Faxarost siin näha Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Teis Okt 13, 2015 3:55 pm    Teema: Vasta viitega

Lahenduse viimaseid tekste lugedes tuleb ainult üks sõna pähe: argpüks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lahendused
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2014
Postitusi: 62
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2015 10:51 am    Teema: Vasta viitega

Kõige suurem vastuolu on siiani välja toomata: Faxaros ütles ju otse välja, et ta "sekti teemadel" vaidlema ei hakka - kuid Hella pani teemaks just vaidluse "sekti üle".

See näitab ilmekalt, et mingit argumenteeritud vaidlust pole aregumaagidel kunagi plaanis olnudki: ehk see "vaidlus" olnuks vaid näiline pinnakiht mingile muule üritusele (mille läbikukkumisest ongi tingitud viimane "sildistav sõim ja kisa" ).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Okt 15, 2015 9:50 am    Teema: Vasta viitega

Kommenteerin artiklit http://buduaar.ee/Article/article/selgeltnagija-hannes-vanakula-eesti-rahvas-on-huku-aarel

Vaatasin eile AK-st, kuidas seoses alampalga määra tõusuga tõstetakse ka lasteaedade kohatasu (Tartus kuni 70 eurot lapse kohta + söögiraha), et tõsta alampalgaga töötavate lasteaia töötajate palka. Raha on nii vähe, et lapsevanemad peavad miinimumpalgaga töötava lasteaia personali palgatõusu kinni maksma. Et siis laste kasvatamiseks Eesti riigil raha ei ole, aga pagulaste jaoks leidub ikka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 01, 2016 5:39 am    Teema: Vasta viitega

Juhtusin siin vastu hommikut inimeste peomeluliste telesaadetega tutvuma.

Leidsin selle: Tujurikkuja 2015 - "Ei ole üksi ükski maa"
https://www.youtube.com/watch?v=j_dJlBWkfJ8

Paistab, et sealtpoolt on isegi kohalikele paganlikele teoreetikutele üritatud ninanipsu teha. Siiski on tegu üsna märkamatu fraasikesega.

Kes mõistab, saab aru millest jutt Laughing
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
otaksia
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2010
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Reede Jan 01, 2016 12:30 pm    Teema: Vasta viitega

Very Happy
Mul jäi 2 kohta silma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meedia Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group