Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

62.suur male - peliidid ja vereliinid

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Arengumaagide kokukate konspektid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Kolm Okt 07, 2015 3:17 pm    Teema: 62.suur male - peliidid ja vereliinid Vasta viitega


Pildil: vasakul mördikad. paremal laibaliinid
Teemadeks:
Kas surra kiiresti ja õnnelikult või elada kaua, aga õnnetult – vaimne male 2 globaalse eliidi vahel
Inimeste vaimset poolt valitsevad parasiitolendid – peliidid ja koogolid
Kaos ja kord meie eludes – teadmiseid antireaalsusest ja astraalist


Inimese 3 keha, mida juhivad 3 mina
Inimesed samastavad ennast ainult enda fĂĽĂĽsilise kehaga. Kuna inimest fĂĽĂĽsiliselt ei valitseta, siis tekib mulje, et me oleme vabad olendid. Valitsetakse aga inimese vaimset poolt. Keegi on huvitatud, et me ei kontrolliks oma plasmooskeha ja valguskeha.
Endaarust ühekihilised inimesed on parasiitsüsteemi orjad, kes kompenseerivad jumala puudujääki. Parasiitsüsteem ühildab ennast inimestega, kuna vajab inimese füüsilist keha, et ise elada ja inimestest toituda. Parasiitolendid on need, kes mängivad inimestele jumalat. Inimesed on käsilased või käepikendused, kes saavad jumalalt ehk plasmoosolenditelt ja astraalolenditelt käske. Inimene kas kingib ära oma eluenergia või valguse. Meie peame kompenseerima teist poolt parasiitidel. See osa, mis on parasiidil, seda ei tohi meie arendada ja peame arendama seda osa, mida parasiidil pole.

Me näeme kogu aeg suurt sõda – ida ja lääne vastuolud. Miks, mille ĂĽle ja kes sõdivad? Maisete ĂĽhiskonnateadmistega ei hammusta me mitte midagi lahti. Esmalt tuleb õppida nägema enda kolmikolemust: me elame korraga fĂĽĂĽsilises reaalsuses, antireaalsuses ja astraalis. Siinpoolsuses asub fĂĽĂĽsiline keha, mida juhib inimese väike mina. Siinpoolsus on eluta aines, mis peegeldab vaimsetel tasanditel toimunu tagajärgi. Antireaalsuses asub inimese plasmooskeha (ka väli, energiakeha) ja sellega saab ĂĽhendust läbi oma suure mina. Antireaalsuses on meie elujõud, tervis, rõõmsameelsus. Astraalis asub inimese valguskeha (ka kirjekeha, sisemaailm, visioonmaailm) ja sellega saab ĂĽhendust läbi oma kõrgema mina. Astraalis on meie tarkus, nägemine, maailmapilt.

Kord ja kaos
Me oleme tahtnud, et inimesed saaksid vaimselt vabaks ja muutuksid jumalikeks olenditeks. Kuna inimesed sellest ei hooli ega taha loodust teenidal, siis on järgmiseks lahenduseks olla poolenisti vabad. Kui inimesed tahavad olla orjad, siis tuleb valida välja, kumba eliiti teenida. Õnnetud on inimesed, kes tahavad pugeda mõlemale osapoolele, kuna siis ei saa kummaltki hüvesid. Parasiit näeb, et kui toidad vastandpoolt, siis sa teda ei toida. Sind ei hinnata ega edutata, kuna oled nagu kidur lammas, mis villa ei kasvata.
Vandenõuteoreetikud räägivad globaalsest eliidist. Nad arvavad, et see eliit on füüsilised inimesed. Tegelikult on aga 2 globaalset eliiti: peliidid ja koogolid, mis asuvad vastavalt parasiitsüsteemi poolt ülevõetud astraalis ja antireaalsuses. Nõnda pole inimeste jaoks küsimuseks see, kas teenida loodust või parasiitsüsteemi, vaid kas teenida korda või kaost.
Kord on staatiline, kaos on dünaamiline. Areng toimub nende kahe pooluse ehk jõu liitumisel. Kui on ainult kord, siis kõik on staatiline, miski ei muutu. See on igav, me sureme igavusest ära. Kaos aga on hästi kiire, dünaamiline, sündmused käivad plõks ja me ei märka. Protsess tekib kaose ja korra ühendusest. Sündmused toimuvad vastavalt sellele, kui palju suhtarvuliselt on korda ja kaost. Mida väiksem osakaal kaosel, seda aeglasem sündmus ja vastupidi.
Kord annab fikseeringu näha maailma ühe vaatenurga alt. Kui asja tuleb järsku teise nurga alt vaadata, tekib segadus. Mida arenenum olend, seda kiiremini ta õpib. Temal on kasulikud kiired protsessid (suhtarvuliselt rohkem kaost ja vähem korda). Mida primitiivsem, aeglasem olend, seda aeglasemalt õpib. Mõni võib ühest asjast või sündmusest kohe aru saada, teisele on vaja seda nämmutada kaua aega seda sündmust.
Looduses on mõlemad pooled – kaos ja kord. Kui saad kaosest aru, lood korra. Arenedes tulevad uued elemendid juurde, mis viivad kaosesse, siis lood jälle struktuuri.

Kaoseolendid (vereliinid, laibaliinid, surnuliinid, koogolid) elavad antireaalsuses.
Nende käepikendused on triaadid (hiina maffia- ja usuorganisatsioon), kellele alluvad omakorda sortsid (vene kgb nõiad). On elavate maailm ja on surnute maailm. Kuna koos füüsilise kehaga sureb ka inimese teispoolsuse ehk antireaalsuse keha, siis surnud esivanemate hinged, kellega inimesed haudadel suhtlemas käivad, on tegelikult antireaalsuses elavad plasmoosolendid ehk koogolid. Nad koksavad meie antireaalsuse teisiku maha ja ühildavad ennast meiega, et et ise elada ja meist toituda.
Kokkupuude kaoseolenditega kõrvetab. Koogolid kasutavad jõuvõtteid. Nende jaoks on inimesed rämps, millega ei suhelda. Käitumine on diktaatorlik, sundiv, vägivaldne. Nad on kui röövlipande – tulevad ja võtavad. Kaoseolendid ainult hävitavad ja purustavad sĂĽsteeme. Nad ei taha venitust. Nad tahavad, et protsessid käiksid nii kiiresti, et inimene midagi ei märkaks ja toimunu oleks talle nagu löök selgest taevast. Mida rohkem sĂĽndmusi, mässu, tapmist, verd, laipu, seda parem.
Kaose olendit teenivad inimesed on korra vastased. Nende mantra on, et ära mõtle, vaid tee nagu tunne ĂĽtleb. Iga töö tulemus annab tasuna plasmoosenergiat – tekivad uued võimalused, toimub laienemine, avardumine, uus mõistmine. Nii, kui seda tulema hakkab, on kohal koogolid ning põhimõtteliselt kogu plasmoos läheb parasiitsĂĽsteemile. Kaose värava avajaks on alati mõni naine. Inimese töö on koogoli jaoks nagu vastvalminud viljapõld, millelt vili ärakoristatakse. Inimene ise võib aga uuesti algusest uut asja ehitama hakata. Sisemine stuktuur ja väga tugev teadlikkus on need, mille abil kaoseolenditest jagu saada.

Korra olendid on peliidid, kes elavad astraaltasandil.
Kui kaose olendid on pigem mehelikud ja asjaolude põhjustajad ehk vaimne pool, siis korra olendid on pigem naiselikud, vormilised ja tagajärge peegeldavad ehk maine pool. Nende käepikenduseks on mördikad, mille alla kuuluvad kõik vabamüürlaste organisatsioonid, templirüütlid jm, mille eesmärgiks on uus maailma kord.
Inimesed peavad peliite ingliteks, kuna nad on hästi suured ja hõljuvad – neil puudub mass. Nendega saab suhelda siis, kui nad märkavad, et oled neile kasulik. Nad seletavad, et aega ei ole olemas ja minevik, olevik, tulevik on kõik ĂĽks. Tutvustavad, et nemad on hästi kõrged olendid (elavad kõrgel sagedusel) ja visioonmaailmad ja egregorid on kihikaupa hästi pisikesed seal all pool. Vastupidiselt koogolitele, kes toimivad läbi isikukultuse, näevad peliidid vaid kollektiivkehasid ja mitte inimesi kui indiviide. Peliidid tegutsevad hiilivalt - muudavad vaikselt, kuni tuleb tõdeda, et näe, nii juhtuski.
Peliidid on inimestele jumalad, kes ĂĽtlevad, millist maailma säilitada. Peliidid otsivad stabiilset olukorda, kus eksisteerida – ideaalne heaoluĂĽhiskond on astraalolendite looming. See on nunnu ĂĽhiskond, kus kõik on armastusväärsed – ei ole vägivalda, kõik on ilus ja turvaline, aga mitte õnnelik. Kes ei ole koostööaltid, ei jaga teistega samu teadvuseseisundeid ja arusaamu ning teevad midagi standardist väljapoole, need lĂĽĂĽakse maha.
Peliitide probleem on see, et nad on õnnetud. Ă•nn on meeleseisund, mis tekib, kui meist energia läbi voolab (seotud mõtlemise ja lahendamisega). Peliidid kirjeldavad, et nad otsivad seda "miskit", mis ammu, ammu kusagil oli, aga see sĂĽndmus käis nii kiiresti, et nad ei jõudnud ega osanud reageerida. Peliidid näevad maailma, kus see "midagi" uuesti tekib ja selleks, et leida see "miski", otsivad nad vastasjõudu, mis ei laseks sel maailmal ära surra. Nimelt on peliidid niivõrd aeglased, et neil kulub 10 000a enne, kui nad midagi aru hakkavad saama. Nemad omameelest ei sõdi kaoseolenditega – nad lihtsalt säilitavad olemasolevat maailma.

Kõige suurem male
Koogolid ja peliidid ei saa omavahel kakelda, kuna elavad erinevates reaalsustes ja neil puudub kokkupuute punkt. Sõdivad inimesed, kes üksteist kummagi poole maailmadesse värbavad. Nad on ühe süsteemi 2 poolt - kui need kokku viia, siis hävivad mõlemad. Kogu lahing käib selle peale, kes saab endale inimeste hinged.
Male (vaimne) on loodusenergiate struktureerimine või läbilaskmine. Malenupud on energiate paigutus või suunamise vahend, et määrata ära, mida inimesed saavad teha ja mida mitte. Iga malend on ĂĽks energia antireaalsusest. Suurim malemäng on sõda 2 globaalse parasiitliku eliidi vahel – peliidid ja koogolid. Tähtsad isiksused ja autoriteedid on selles suures malemängus malenditeks. Raha antakse ainult nendele, kes tapavad. Loodus peaks määrama, milline energia mida teeb, aga parasiitolendid määravad.

Vt lehelt arengumaagia.ee mõisteid: peliit, parasiitsüsteem, antireaalsus, plasmoos, kirjekeha, 3mina (baassüsteemide alt)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Arengumaagide kokukate konspektid Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group