Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Voodimaagiast

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Maagia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lahendused
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2014
Postitusi: 62
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 14, 2014 2:05 pm    Teema: Voodimaagiast Vasta viitega

Räägiks õige lahti voodimaagia head ja vead.

Definitsioon: voodimaagia on "öise voodielu" abil üle kanduvad võimed.

Kuid küsimus on selles, kas voodimaagia abil üle kanduvad võimed säilivad elude üleselt?
Mul on kuri kahtlus, et taoliselt saadud võimete mõistmine ei ületa põhjuslikuse tasandit, ning nad ei säili elude üleselt - ehk voodimaagia on veidi parem, kui väetaimede-seente abil rännakutel käimine (iga kord on üha rohkem pulbrit vaja, kuid ikkagi näed iga korraga üha vähem ja udusemalt), kuid ise omandatud võimed on veelgi vägevamad (sälivad elude üleselt).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Märts 15, 2015 9:13 am    Teema: Vasta viitega

unedes saab teada palju asju sinu elule toovaid teateid.

Näiteks mina olen näinud oma unes kahte galaktikat. Yks oli haldja Fairy galactika(roosat värvi inimese kujundi moodi millel tiivad). See hingeliselt ja vaimselt ja muidugi kehaliselt k6rgeim galaktika meie kosmoses. Nad oskavad muuta ennast erinevateks loomadeks draakoniteks v6i saavad teha iga tulnuka vormi. Teleporteeruda. Neid leidub vahest maa peal ja m6ndasi inimesi on v6etud kaasa nende planeetidele. Yhel saidil oli video kus on 82 tulnuka liiki mis nähtud maa peal v6i kes olnud presidentidega yhenduses ja vanadel ajadel inimestega läbi saand. Peale seda kui ma nägin seda galaktikat ma nägin 3 feirit naist nad olid eritti ilusad. Loodus oli seal palju värvilisem ja ilusam. Haldja naised muutusid draakoniteks ja yhe peal ma lendasin.

Teine galaktika mis ma nägin sinist värvi suur pea suurte silmadega. See galaktika on mineraal reesursite poolest väga k6rgel tasemel ja teknika on ka k6ige k6rgemal tasemel. Ei ole unes seal käinud.

Kui tahate vaadata 82 tulnuka liigi videot youtubest: https://www.youtube.com/watch?v=T2Fsn0B3ti8
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Maagia Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group