Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Arengumaagia väärtused - küsitluse vastused

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Arengumaagia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Okt 31, 2013 6:47 pm    Teema: Arengumaagia väärtused - küsitluse vastused Vasta viitega

Siin on vastused, mida arengumaagid kirjutasid neljale arengumaagiat puudutavale küsimusele.
Alljärgneva eesmärk on kajastada seda, mida arengumaagid ise arengumaagiast mõtlevad, tunnevad, arvavad...
Küsitlus toimus ajavahemikul 11.10.13-31.10.13.
Osalejaid oli 20, kellest 8 olid naised ja 12 olid mehed.

Mõnusat lugemist!



1)
Mis on arengumaagia?
Teoreetiliste ja rakenduslike teadmiste kogum, mis tugineb loodusseaduste metafüüsilisele avaldumisvormile.
Millised on arengumaagid?
Mütoloogilises teadvuses esindavad nad arhetüüpide segu oma erakute, revolutsionääride, narride ja kuningatega, kelle kõigi kõrval käib surm.
Mida on arengumaagia Sinule andnud?
Praktilisi tehnoloogiaid nii vaimse, intellektuaalse kui ka majandusliku heaolu saavutamiseks.
Mis kasu on arengumaagiast inimestele?
Arengumaagia on protsesside katalüsaator, mis paneb indiviidi olemuse avalduma ja reageerima keskkonnaga suuremal intensiivsuse astmel ehk...
...arengumaagia on koht kus:
Loojate looming muutub suuremaks.
Meistrid muutuvad aina meisterlikumaks.
Vargad aina salakavalamaks.
Türannid aina türannlikumaks.
Ilusad aina ilusamaks jne...



2)
Mis on arengumaagia?
Kõik me vajame eluks keskkonda. Keskkondi on erinevaid ja neid on palju. Igaüks neist oma ülesehituse, eesmärgi ja reeglitega. Iga inimene saab valida, milline keskkond talle sobib ja mida ta teostada tahab. Kui inimene vastab tingimustele, võtab maailm ta omaks ja hakkab ta elu kujundama.
Arengumaagia on maailm, kus on võimalik areneda. Siin ei ole antud ruumi saamahimule, ketserlikkusele, illusioonidele. Siin on antud ruumi inimese tõelistele minadele.
Millised on arengumaagid?
Arengumaagid on värvilised.
Mida on arengumaagia Sinule andud?
Arengumaagia on andnud mulle kirjeldused ja mõisted, mille abil ennast ja maailma selgemini näha ja mõista. See annab tasakaalu, avardab maailmapildi ja lööb seesmiselt õigesse, enesele omasesse, rütmi. Rütm on mulle väga oluline, sest ilma õige rütmita ei toimu edasiminekut.
Toon näitena muusika. Muusikat võime defineerida, kui helide jaotamist kindlasse järjekorda ja rütmi. See on kord, teatud seaduspärasus ja reeglistik, mida järgides saame luua teose, mitte kaose.
Arengumaagial on oma seadused, kord ja ülesehitus, mille järgi käies korrastub sisemaailm. Kus varem oli kaos, sinna tekib struktuur, kord, selgus ja mõistmine.
Võib öelda, et arengumaagia paneb mind seesmiselt helisema.
Mis kasu on arengumaagiast inimestele?
Üksikindiviidi seisukohast on see võimalus arenguks.
Maailmade seisukohast võiks arengumaagia olla puhastav jõud.



3)
Mis on arengumaagia?
Arengumaagia on inimesele loomupäraste oskuste ning võimete arendamine ja väljatoomine ning selle kasutamine igapäevases elus.
Millised on arengumaagid?
Iga arengumaag on omanäoline, kuid läbiv joon on ausus ja tähelepanelikkus.
Mida on arengumaagia Sinule andnud?
Minule on arengumaagia aidanud saada inimlikumaks inimeseks ja mehelikumaks meheks.
Mis kasu on arengumaagiast inimestele?
Vaimselt ja füüsiliselt terve inimene, jätkusuutlik kogukond.



4)
Mis on arengumaagia?
*Arengumaagia annab kirjeldusi selle kohta, kuidas toimib inimese sisemaailm.
*Kõiki teemasid läbiv mõiste on „parasiitsüsteem“.
*Arengumaagias mõeldakse julgelt ja suurelt.
*Selleks, et teooriast aru saada, peab inimene selle enda jaoks süvitsi läbi tunnetama. Teooriaga haakumiseks peab inimene olema iseendale küsimusi esitanud, mõelnud filosoofiliselt elu ja asjade olemuse üle.
*Arengumaagia pakub väga realistlikke, loogilisi ning tõe näoga tõlgendusi ja seletusi asjadele, mida me kõik rohkem või vähem tunnetame, aga seletada ei oska. Lähtub põhimõttest, et kõigel on tähendus. Kõik, mida me tunnetame, kujutleme jne, on mingis maailmas olemas.
*Arengumaagia on juhikeskne.
*Arengumaagia on dünaamiline, pigem teadusele sarnane õpetus, kus toimub pidev uute elementide avastamine ja paradigma muutused. Et teooriat paremini mõista, on kasulik selle arengu protsessist osa võtta. Arenemisjärgus teooria on äärmiselt voolav ja teisenev. Ees oleks nagu hägune pilt reaalsusest, mis aina selgineb. Ühel hetkel moodustuvad selged piirjooned ja mõisted ning teadmine kristalliseerub.
*Asjaolud, mida mina olen alati maailmas täheldanud, leiavad oma koha arengumaagide teooria sees. Alles siis näen, kui häguselt ja aeglaselt mõtlesin mina ja kui geniaalselt ja mitmekesiselt nägi neid samu asju Tokroda. Aga tänu sellele, et ma ise olen maailma asjade üle mõelnud, saan ma aru ka juba kristalliseerunud teooriast, mille arenemiskäigus ma pole osalenud. Vastasel juhul ei tekiks haakumist.
Milline on arengumaag?
*Keskmisest suurema mõistmisvõimega.
*Juhile lojaalne.
*Tähelepanelik
*Valitsemissooviga ja tugeva enesekontrolliga
Mida on arengumaagia Sinule andnud?
*Aitab mul olla parem ema ja naine. Oskan endas toimuvat analüüsida ning juhtida.
*Aitab mul toime tulla suuremate elus ettetulevate probleemidega.
*Teooriaga kaasamõtlemine annab inspiratsiooni oma elus toimuva lahtiseletamiseks
*Arengumaagia liigutab mu ajusid.
*Arengumaagia on pääs mõttetühjusest, elu hallusest, rutiinist, mõttetust kulgemisest. Annab elule värvid.
*Annab oskuse uute nurkade pealt asju näha ning uute nurkade pealt endale ning teistele küsimusi esitada. Kui ma oskan küsida, siis tähendab see, et oman juba teadlikkust vastava valdkonna olemasolu ja mõjude suhtes.
*Arengumaagia aitab mul ja minu lähedastel välja puhata. See on võimalus oma mõtted tavatöölt kusagile mujale lülitada. Arengumaagia teooria ning oma elu seoste teemal koosarutlemine liidab hingeliselt, aitab suhte arengut paremini juhtida ning konflikte ennetada.
Mis kasu on arengumaagiast inimestele?
*Aitab stressi vastu, kuna annab mõisted, kirjeldused ja mudelid, mille abil seletada raskesti mõistetavat ja lahendada raskesti lahendatavat. Nõnda saab inimene kontrolli oma elu üle, mis aitabki stressi vastu.


5)
Mis on arengumaagia?
Ma ei tea Very Happy
Millised on arengumaagid?
Inimesed, kes on valinud endale sihiks areneda, kasutades selleks oma nõiavõimeid,paganlikke teooriaid, mõtlemisvõimet ja muud sellist üliolulist.
Mida on arengumaagia Sinule andud?
Eesmärgi kasvada ja oskuse surra.
Mis kasu on arengumaagiast?
Võimalus omandada väga rikkalik ja mitmekesine maailmapilt. Kasutegur vastavalt eesmärgile.



6)
Mis on arengumaagia?
Arengumaagia on kõik see, mis meie ümber toimub: protsessid, seosed,
õnnestumised, ebaõnnestumised jne. Aga arengumaagia on ka võti - mitte miski
ei ole paratamatus või niisama, veelenam seletamatu või arusaamatu juhus/ juhtumus.
Kõik algab millestki ning igal on ka lõpptulemus. Ja kogu protsess võib anda olenevalt mõjutusi.
Millised on arengumaagid?
Arengumaagid on inimesed, kes soovivad ennast ise hallata, mitte olla
käepikenduseks või mutrikeseks omale taipamatul moel, enesele nähtamatule.
Lisaksin veel, et arengumaagid on väga vaprad, julged ja usaldusväärsed.
Mida on arengumaagia Sinule andnud?
Seda kokkuvõtlikult kirjeldada on natuke raske. Ühe sõnaga öelda jälle isegi kummaliselt lihtne: vabaduse.
Mis kasu on arengumaagiast?
Kui inimene tahab terveks jääda ning et tema lähedasedki oleks terved, siis arengumaagia võimaldab uurida kõike seda, milles inimene osaleb. Enamasti tuleb seal korrektiive teha, et eesmärki saavutada.
Kui inimene tahab teada, kuidas mingisugused protsessid toimuvad, kes neid juhivad ning kuhu tegemisega tüürivad, siis arengumaagia võimaldab sätitud illusioonide taha näha. See on nagu teatris - lava taga on palju inimesi, keda me ei näe aga kes kõik on suuresti osalised selles, mida me laval näeme.
Samamoodi, kui inimene ise tahab juhtida mingit protsessi, tasub enne uurida, kuidas see käib. Arengumaagia võimaldab õppida juhiks.
Ja kes soovib iseenese sisuga tutvuda, siis arengumaagia on selleks suurepärane võimalus: meil ei ole grupikallisid, meil ei ole rätsepaistes mõmisemist, meil ei ole klaaskuuli silitamist ega muud kummalist toimumas, ikka päris iseendaga töötatakse.



7)
Mis on arengumaagia?
Maagia on ruumi mõjutamine iseenda muutmisega.
Millised on arengumaagid?
Nad on lahedad, äärmusest äärmusesse. Isikupärased või äärmiselt isikupäratud.
Mida on arengumaagia Sinule andnud?
Jäin ellu



8 )
Mis on arengumaagia?
Maailm, kus saab areneda ja avastada iseenast
Millised on arengumaagid?
Omapärane ja eriline seltskond, mis annab võimaluse ennast väljendada
Mida on arengumaagia Sinule andnud?
Andnud kindlustunde. Olen leidnud endale maailma, kus saab tunda ennast iseendana, inimesena



9)
Mis on arengumaagia?
Arengumaagia on kõige parem kirjeldus maailmast mis olemas on. Kuigi on olemas palju erinevaid vaimsust käsitlevaid usundeid, siis arengumaagia on ainuke, mis pidevalt areneb, täieneb ja millel on olemas korralik struktuur. Arengumaagia ei ole usustruktuur - seda eristab see, et kui kõik teised usundid on loodud rahva kammitsemiseks ja kitsa ringkonna huvide kaitsmiseks, siis arengumaagia on võimalikult täpne loodusseaduste ja looduse toimemehhanismide kirjeldus. Lühidalt öeldes on arengumaagia ainukene keskkond maailmas, mis soodustab inimese sisemist arengut.
Millised on arengumaagid?
Kui võõras inimene tuleb arengumaagide sekka, siis esmapilgul tunduvad viimased veidi hirmuäratavad. Niivõrd palju uut on nendes inimestes. Kui saada esimesest ehmatusest üle ja arengumaage päriselt tundma õppida, siis peagi mõistad, et tegemist on maailma kõige vingemate isiksustega. Nad ei pea rõhutama oma välimust, et näidata oma isikupära või teistest erinevust, arengumaagid lihtsalt on isiksused. Ainukesed inimesed sellel planeedil, kes on kasvanud väljaspool meie haige ühiskonna kammitsevaid raame.
Toon ühe huvitava näite: kunagi ülikoolis käies anti meile kätte materjalid, mille pidime kuueliikmelistes gruppides 20 minuti jooksul läbi töötama. See materjal ei huvitanud reaalselt kedagi ja terve selle aja lobisesime niisama. Kui tuli vastamise kord kätte, vaatasin neid materjale kaks minutit ja tegin materjali kohta sorava ettekande. Mu Grupikaaslastel oli karp lahti. Seega kui vaadata seda näidet matemaatiliselt, siis ühe arengumaagi analüüsivõime on 10X6=60 korda nii suur kui eeldatakse tavainimeselt (10 tuleneb aja vahest ja 6 grupiliikmete vs üksik inimene vahest).
Mis on arengumaagia minule andnud?
Arengumaagia on andnud minu elule mõtte. Ma saan elada enda maailmas, kus kehtivad palju inimlikumad väärtused kui tavaühiskonnas. Arengumaagia on andnud mulle julguse tegeleda sellega, mis mind ennast huvitab, mitte ajada sulli ja feimi taga nagu ülejäänud ühiskond seda teeb. Olen leidnud endas sisemise jõu käia seda teed mis minule kui mehele on looduse poolt ette antud, mitte koliseda mööda neid radu, mis meie haige ühiskond on mulle ette määranud.
Mis kasu on arengumaagiast inimestele?
Ma toon siinkohal ühe näite. Galileo Galilei oli 17. sajandi alguse Itaalia teadlane, kes avastas, et maakera tiirleb ümber päikese. Vastutasuks pani tol ajal euroopas valitsenud kristlik süsteem ta vangi. Kui tol ajal oleks kristluse asemel olnud arengumaagia, siis oleks ta saanud vangistuse asemel omale vahendeid juurde, et veelgi avastusi teha ja inimkond oleks praeguseks palju palju kaugemale jõudnud.


10)
Ãœhiskondlik seletus
Mis on arengumaagia ?
Arengumaagia on isikliku võimu allikas.
Millised on arengumaagid?
Arengumaagid on võimetaga inimesed.
Mida on arengumaagia Sinule andud?
Arengumaagia on avardanud minu maailmapilti.
Mis kasu on arengumaagiast inimestele?
Arengumaagia muudab inimesed mõistvaks.
Paganlik seletus.
Mis on arengumaagia?
Arengumaagia on võimalus Loodusvektoritega kosskõlla minekuks.
Millised on arengumaagid?
Arengumaagid on üks mõistatuslik ja heas mõttes segane seltskond.
Mida on arengumaagia Sinule andud?
Arengumaagia on andnud minu küsimustele vastused.
Mis kasu on arengumaagiast inimestele?
Inimesed saaksid tegelikult teada mis või kes nad on.



11)
Mis on arengumaagia?
Kõigepealt peaks vist alustama, keda huvitab arengumaagia? Tavaliselt jõuavad arengumaagiani inimesed, keda elu pidevalt peksab, keda ei rahulda senine elu või kes ei leia eesmärki, mille poole püüelda. Isikliku kogemuse järgi tegeleb arengumaagia sitast välja tõmbamisega, ning seda me nimetame väärisikuks, mis seda sitta tekitab. Arengumaagia nimelt lükkab kõrvale enamuse kirjutamata eetikanormid ja seadused, rollid, mida inimesele on elu jooksul õlule pantud ja ütleb, et saada kõik persse ning hakka tegema seda, mida sa ise südames tahad teha. Arengumaagia õpetab inimesele, et tuleb olla egoistlik ja iseseisev, tuleb teha selgeks põhimõisted mille peale inimloomus toetub (mitte ette kirjutatud ühiskonnareeglid) ja tuleb endale sillutada taoline tee, mida mööda selg sirgelt ja pea püsti kõndida võib. See õpetab olema originaalne, mitte teisi jäljendav. See õpetab olema kriitiline ja asju laiemalt nägema, mitte töö-kodu-televisioon-reedel alkohol elustiili. See õpetab, et kõige tähtsam on siin ja praegu, ning tuleb toetuda endale, oma rahvusele, mitte loota, et kuskil mujal on alati parem- see on orja mõtlemine, kes tahab teiste loodut nautida. Arengumaagia ei ole igaühele, ka seda olen aastatega mõistnud. See eeldab pidevat sisemist muutust ja arengut.
Millised on arengumaagid?
Arengumaagid on maagid, keda huvitab pidev enesearendus nii vaimselt kui füüsiliselt. Kuid arengumaagiks olemisel on palju erinevaid etappe, olenevalt inimese isiksusest ja taustast. Maailmapilt toetub arengumaagidel tavaliselt teatud põhimõistetele, kuid teisest küljest peab olema uudishimu ja piiritlemata taju maailma suhtes. Peab õppima usaldama oma nägemusi ja tajumeelt- sest arengumaag ammutab palju infot vaimsetel tasanditel ringi nuhkides- samas tuleb kasutada raudseid fakte. Ning arengumaag on vähem või rohkem kiskjakuju arendaja (võitleja), sest arengumaagia paneb ühiskonna alustalad proovile. Varem või hiljem astutakse oma isiklike deemonitega silm silma vastu.
Mida on arengumaagia Sinule andnud?
Arengumaagia on mulle andnud vabaduse olla see, kes ma tahan olla. See on andnud mulle väga head kirjeldused inimese olemusest ja maailmatoimemehhanismidest. Nind eelkõige on arengumaagia andnud mulle kohustuse ning vajalikud tööriistad, et ise oma saatuse sepp olla.
Mis kasu on arengumaagiast inimestele?
Igale inimesele, kes on õppimisvõimeline, on arengumaagia kasulik. Alati on midagi uut ja värskendavat, kuid inimesed on erinevad ja vastav tahk, mille kaudu nad arengumaagiaga kohtuvad, on erinev. Kui inimene on tõeliselt hädas iseendaga, siis arengumaagia tõstab ta jalule. Kui inimene otsib uuendusi ja põnevat infot, siis arengumaagia annab elule uut värvi ja võimalusi maailma näha. Kui inimene mängib päästjat, siis saab ta head vastased selles võitlusest, sest iga arengumaag hoiab kiivalt oma maailma ja peremehetseb. See, kas inimene nendest erinevatest võimalustest kinni haarab, jääb juba tema otsustada. Põhiline, mida arengumaagia inimesesse süstib on, et tuleb olla vaimselt vaba ja luua oma elu ise, vastavalt oma parameetrile.



12)
Mis on arengumaagia?
Minu jaoks on Arengumaagia arenemine, looduse rütmis liikumine. Näitena tooksin selle, et looduses peab inimene muutuma, kui ta vanemaks saab, peale teismelise aega iseseisvamaks muutuma, siis oma maailma looma jne- need on erinevad eluetapid mis tuleb läbida. Sageli jäädakse aga lastesse kinni või igatsetakse vanu aegu tagasi, see tõmbab arengu kinni.
Millised on arengumaagid?
Arengumaagid on võimekad Very Happy
Mida on arengumaagia Sinule andnud?
Minule on Arengumaagia andnud kirjeldused, õpetused.
Mis kasu on arengumaagiast inimestele?
Arengumaagia abil on võimalus inimestel ennast reaalsusega kurssi viia. Kui poleks Hannese teooriaid, ei teataks näiteks selliseid asju nagu superseen või kasvõi seda, et inimesed on meesprintsiibi põhised. Arengumaagia annaks neile palju vajalikke teadmisi.



13)
Mis on arengumaagia?
Loodusega kooskõlas olev eluviis.
Millised on arengumaagid?
Ühiskonna mõistes: maagidest tänapäeva ajastu vägilased. Samas ka maagid, kes on elukunstnikud. Arvestades nende vastupidavust, kohanemisvõimet, jne. on nad justkui surematud.
Mida on arengumaagia Sinule andud?
Elu, mida on mõtet elada. Juhi, keda tasub järgida.
Mis kasu on arengumaagiast inimestele?
Annab neile võimaluse elada täisväärtuslikku ja arendavat loodusega kooskõlas olevat elu ilma parasiteerimata.



14)
Mis on arengumaagia?
Arengumaagia on elu elamise manuaal - mis on inimene, millest koosneb, kuidas kasutada, kuidas olla kooskõlas iseenda ja loodusega. Kui lähed rikki, siis kuidas parandada, nii et katkine osa ei ole lihtsalt vana parandus vaid uus ja tugevam osa. Arengumaagia on kogu olemise ja elamise põhialus.
Millised on arengumaagid?
Olen väga palju kõrvalseisja, seetõttu pigem vaatleja, kui aktiivne suhtleja. Seetõttu on vastus sellele küsimusele ka minu kui kõrvalseisja arusaam. Arengumaagid on minu jaoks huvitavad persoonid, igaüks on isemoodi. Mind hämmastab alati see, kui lai silmaring on arengumaagidel ja kui õpihimulised nad on. Arengumaagid on seltskond, kus sa alati saad vastavalt enda poolt panustatule – keerad sitta, saad sitta, oled ise, aitad, aidatakse ka sind. Nad on töökad, lõbusad ja väga mõnus seltskond, seda juhul kui sa ise pole sitapea. Näeme ju maailma läbi selle, mis meis endis on.
Mida on arengumaagia Sinule andnud?
Arengumaagia on andnud mulle ARENGU, see kui kiiresti ma arenen või kui täiuslikult on juba minu enda teha.
Mis kasu on arengumaagiast inimestele?
Inimesed hakkaksid nägema endaga ja enda ümber toimuvat. Nad ei suudaks enam peeglisse vaadates endale naeratades valetada ja nad saaksid tervemaks nii vaimselt kui füüsiliselt. Arengumaagia muudab inimesi läbi arengu ja see omakorda muudab tervet maailma.



15)
Mis on arengumaagia?
Arengumaagia on enda arengu juhtimine teadlikult ja endale kasulikus suunas. Arengumaagia on nagu teaduslik lähenemine vaimsetele nähtustele. Püstitatakse eesmärk, kogutakse infot, töötatakse välja meetodid ja tehakse katseid. Saadud tulemuste analüüsimisel tekib teooria, mille teadvustamisel on võimalik enda arengut teadlikult juhtida.
Millised on arengumaagid?
Arengumaagid on inimesed, kes näevad iseennast kui erinevatest osadest koosnevat tervikut ning kes suudavad ise juhtida enda tahteid, suhtumisi, emotsioone ja mõtlemist. Arengumaagid näevad enda tugevusi ja nõrkusi ja oskavad neid kasutada. Arengumaagid on inimesed kes analüüsivad enda tegevust ja kes on võimelised tegema meeskonnatööd.
Arengumaagide juht on Hannes Vanaküla, kelle üheks suuremaks tugevuseks on inimeste erinevate omaduste liitmine ja selle kaudu uute väärtuste loomine.
Mida on arengumaagia Sinule andud?
Arengumaagia on minule andnud väga tugeva reaalsustaju. Tänu arengumaagiale suudan ma näha vaimseid reaalsusi ja nende mõju inimestele.
Mis kasu on arengumaagiast inimestele?
Inimesele, kellel puudub sisemine tahe areneda või kes on huvitatud ainult suurtest energiakogustest ei olegi arengumaagiast kasu. Inimesele kes tahab ise areneda ja ka vastutada enda tegude eest annab arengumaagia kirjeldusi ja teadmisi kuidas ennast juhtida ja kuidas orienteeruda vaimsetes maailmades.



16)
Mis on Arengumaagia?
Ainulaadne Eesti oma vaimsus, mis ei toetu välistele ega varasematele vaimsetele kirjeldustele. Pidevalt arenev ja täiustuv väga kvaliteetne nõidumisõpetus.
Millised on Arengumaagid?
Huvitavad tegelased, kes muuhulgas teavad, et võim ja vastutus peavad käima käsikäes.
Mida on Arengumaagia Sinule andnud?
Võimaluse elada ja areneda. Väga palju uusi ja kvaliteetseid teadmisi, kogemusi, oskusi. Võimaluse õppida tundma teistsuguseid inimesi.
Mis kasu on Arengumaagiast inimestele?
Arengumaagia annab võimaluse vabaneda parasiitdiilidest ning hakata iseseisvalt tahtma, tundma ja mõtlema. Ja areneda ruumiliseks olendiks.



17)
Mis on arengumaagia?
Tagasi algtõdede, algseaduse juurde. Viimased 6000 aastat "arengut" on degradeerinud keha, vaimu ja hinge. Restardimaagia sobiks paremini.
Millised on arengumaagid?
Vastuseisust hoolimata hakkama saavad isiksused.
Mida on arengumaagia Sinule andnud?
Lootusetust olust jõuliselt välja toonud.
Mis kasu on arengumaagiast inimestele?
Poleks paganlust oleks juba NWO



18 )
Mis on arengumaagia?
Arengumaagia on omaette maailm,vastus sisaldub nimes.Maagia on nn. tundmatu ja udune osa,areng peaks olema tuntum ja mõistetavam osa.
Millised on arengumaagid?
Arengumaagid on erinevad ja huvitavad inimesed,kellede eesmärk on siis järelikult arengumaagia.Minu arvates siis enese arendamine ja looduse tundmaõppimine.Ja ka maailma mõjutamine.
Mida on arengumaagia Sinule andnud?
Minule on arengumaagia andnud uue ja kvalitatiivselt kõrgema enesearendamise tee.Ja ilmselt annab ka enese väljendamise tee.Läbi kõigi meie muidugi peaks ka arengumaagia täiustuma.
Mis kasu on arengumaagiast inimestele?
Peamine kasu peaks seisnema võimaluses pakkuda inimestele teadmisi looduse olemusest ja meie endi võimalustest looduse osana.Ehk siis pakkuma meile arenemisteed ja uusi võimalusi,eneseväljendust ja loovust.



19)
Mis on arengumaagia?
Vaimsete teadmiste (ja teooriate) kogum, suunitlusega reaalsust lahti seletada, sealjuures inimesi (eeldusel, et huvi olemas on - vaba valik) arengule suunates.
Millised on arengumaagid?
Kirjud. Palju erinevaid parameetreid (erinevat omaduste ja iskupäradega inimesi). Suuremat enamust motiveerib pidev areng.
Mida on arengumaagia Sinule andud?
Kainet mõistust. Samas ka julgust teiste jaoks loll näida ja uusi asju proovida. Innovaatilisust. Kindlasti ka vaimset nägemist - kuivõrd heal tasemel viimane on, on omaette teema.
Mis kasu on arengumaagiast inimestele?
Ãœhiskonna kontrolli alt vabaneda. Isiksuse arendamine. Ãœldine arenemine.


20) [mod.orig.20131123,U.R.]
Mis on arengumaagia?
Arengumaagia on teadus Maailma ja Inimese ylesehitusest, nende toimemehhanismidest ja metoodika nende korrastamiseks.
Millised on arengumaagid?
Arengumaagid on inimesed, kes on võtnud täielise vastutuse oma elu ja tegevuse yle.
Mida on arengumaagia Sinule andud?
Arengumaagia on mulle andnud funktsionaalse kirjelduse maailmast ja elukorraldusest.
Mis kasu on arengumaagiast inimestele?
Arengumaagia on andnud inimestele võimaluse juhtida ise oma elu ja saavutada endale püstitatud eesmärke.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Arengumaagia Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group