Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kollane seadus ja ülekande liin
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!!
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Okt 26, 2013 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

Kui seda inimese arengut pikemas plaanis vaadata, siis muudab kollane seadus oma vormi minu meelest.

Esimene arenguetapp oleks justkui oma hingeosade arendamine, järgmine etapp aga see, kui osatakse oma vajadused ise rahuldada, ning ollakse meister mõnes spetsiifilises nurgas. Ühtlasi meister laiendab oma tegutsemisraadiust ehk areneb.

Sellest edasi peaks liikuma Mina ja ümberkaudsetest kaugemale- missiooni peale. ENDA JÕU PEALT millegi endast suurema saavutamine, ühiskonnas uue väärtuse loomine, selle tagajärjel meeskondade tekkimine jms. nb! paljud inimesed ei jõua kunagi missiooniastmeni?! Võib- olla on kord elus midagi pooljuhuslikult korda saadetud, millest külarahvas mõned aastakümned tagantjärgi räägib.

Kollane seadus toob alati kuidagi teised inimesed mängu, et toimuks saldovahetus, kuigi kõrgemates sfäärides võib saldot ka nt loodusega vahetada, või nagu Toki kirjutab- visuaalmaailmatega.
Missioonitäitjatel (maailmamuutjad, alfajuhid) näen ma saldot vaimselt kuidagi tihedama energiana kui teistel inimestel, see võib tulla ka sellest, et siis on saldosuhe Looduse endaga. Samas kisub see jutt liialt keeruliseks, sest tänapäeval

a) Kuigi füüsiliselt on justkui vabadus, siis vaimset vabadust ei näe. Selle asemel on äri- ja usumaailm
b) Inimesi, kes kõike vajalikku oma käega valmis teha oskavad, jääb järjest vähemaks
c) ma ise alles arendan enda hingeosi ja sealt edasi kipub tajusfsäär lahjaks jääma hetkel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!! Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group