Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kollane seadus ja ülekande liin
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!!
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

Sitaegregor näiteks annab inimesele kõrgema ameti, kui ta tase võimaldab ja ongi paras võlg käes.

Äriegregor on päris lahe kuju. vaata panga laenude võtjaid, kuidas siputavad.
Vanasti lõi talupoeg suvega maja püsti.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Naima kirjutas:
Mida Sa võlaks nimetad? Kuidas see tekib?

nagu ma aru sain siit lõigust, see protsess käib automaatselt.
inimesed "õhust" tunnevad ära (tglt siis neist võimsama jõu abiga?!) mis seisus kellegi saldotopsik on:
Mis on võlg, seda tead isegi.

ei tea, mida nimetatakse võlaks,
seal kus on kauba ost-müük-kokkulepitud hind, maksevahend, seal saan aru mida tähendab võlg,
kaup on saadud, raha pole veel makstud, maksetähtaeg ületatud, kaubal mingeid rikkeid pole, on töökorras ja õiget värvi, ühesõnaga see mis kokku lepiti.
Kuid inimsuhetes, mida nimetad võlaks, mida kaubaks, mida diiliks antud kontekstis??kas on mõni näide tuua?

kas kui inimene tunneb, et on võlgu, kas ta siis ongi võlgu???
näiteks olen isegi seda tundnud, et on seletamatu tunne, justkui oleks võlgu ja ümberringi koheldaksegi siis nii, nagu võlg aina kasvaks...
siis ükshetk kui olin igatpidi kinni jooksnud, põhimõtteliselt tühjaks tehtud, et lihtsalt polnud enam mittemidagi millega oma võlga maksta Smile jäi aega asja analüüsida ja mis selgus,
nii kui ma sain aru et ma tegelikult ei ole võlgu, automaatselt koheldi mind kui võrdväärset, mitte kui võlgnikku...
ok, oma viga oli jne... a kus see võlg oli???
hiljem on mu teele sattunud sama kompleksiga inimesi ja olen vaadanud, et nii kui vihjata nende võlale (ilma et seda neil üldse oleks) hakkavad nad automaatselt võlga tasuma, muidugi ma pole kedagi nii ära kasutanud, pigem üllatunud et selline refleks inimkonnas kohe ulatuslikumalt liigub,
sp. mul tekkisgi kahtlus kas üldse on olemas sellist asja nagu võlg?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Vanasti lõi talupoeg suvega maja püsti.


vaata praegast enam es tohi iga-yks metsa minna maja püsti ajama. saad veel püsti ka, lähevad kadedaks.
tulevad ütlema, et sa es tohi ja mes siis saab kui igayts läeb ka metsa ja saab maja püsti, siis puhta putsis see panganduse asi ju. ja siis ei saa hagu ka enamb loopida niisama, jutu jätkuks, peab ökunoomseks hakkama ja planeeta säästma,

kas sellist pangandust nad siis EL-s tahavadki? ja kui sa puust maja teed, kuhu siis mördikad mörti määrivad? nii ainult mõni savipäts patsutab siinseal puusseppade seas, ning mujal igast buratiinod jäävad polettidel seisma. barbi sureb ka ää.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 9:24 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
kas kui inimene tunneb, et on võlgu, kas ta siis ongi võlgu???
Siin tuleb veel mängu selline peen asi, et kas inimene seda tõesti tunneb või temale tahetakse jätta mulje, et ta on võlgu.
Tagasi üles
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Sitaegregor näiteks annab inimesele kõrgema ameti, kui ta tase võimaldab ja ongi paras võlg käes.

sitaegregori meelest võib s... tase olla just eriti kõva tase, loogiliselt võttes ongi, mida s...m tase, seda tegijam vastavas egregoris ja
kui egregoris niikuinii olema peab ja enamus inimesi ei saa olla ilma egregorita, nagu Sa kirjutasid (ma ise pole selles veel veendunud küll),
siis kusagil egregoris nad paraku niikuinii on,
ja kui nad suudaks juba egregore valida teadlikult, poleks neil enam vajadus olla üheski egregoris;
seega, kui universumi direktor sellist inimese abitust näeb,
kuidas saab ta määrata sellele inimesele võla, kes on oma egregoris kõige tublim???
ma arvan, ta ei määra sellele inimesele võlga,
kui ta on juba määranud, et niikuinii mingis egregoris inimene olema peab ja samas tal endal on mingi segadus egregoridega, et muist egregore pole päris need mis ta tahtis,
siis õiglaselt võttes see on tema võlg ja ta tegeleb sellega ise, seni kuni kõik egregorid on mitte sitaegregorid tema mõistes.


Tokroda kirjutas:
Äriegregor on päris lahe kuju. vaata panga laenude võtjaid, kuidas siputavad.
Vanasti lõi talupoeg suvega maja püsti.

jaaa... on kes siputavad, aga on kes väga hästi elavad,
investeeringutega käsikäes käivad ju ka pangad ning sugugi mitte kõigil investoritel/investeerijatel ei lähe halvasti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 12:45 am    Teema: Vasta viitega

Muideks, kui oled sitta teinud, siis pead sitegregori väliselt seda heastama hakkama. mõni ei tahagi sealt lahkuda. Vot nii.
Alati võid egregorist välja astuda. Selleks on mitu teed. leiad mehe, kes annab katust.
Arened jõuks ja sul gama egregoridest.
Arened loojaks ja lood oma egregori.
Aga kui neid tingimusi taha täita, siis pead valima egregori. Ja sul on päris suur valik isegi, nii et jõudu valikul.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Alati võid egregorist välja astuda. Selleks on mitu teed. leiad mehe, kes annab katust.

Mehed alluvad ju ka ikkagi valitud egregorile? Või saan ma millestki valesti aru?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

Ãœldreeglina alluvad jahh.
Aga on üksikud, kes ei allu.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 7:34 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ãœldreeglina alluvad jahh.
Aga on üksikud, kes ei allu.

ma ei saa hästi aru mis sellisel juhul katus annab?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 7:37 pm    Teema: Vasta viitega

Tasemel mees annab katust.
Igaülks ei kõlba.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 8:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Tasemel mees annab katust.
Igaülks ei kõlba.


ma saan sellest ülehomme aru, ausalt ka. Täna ei vea välja, kogemusi pole Sad
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 8:10 pm    Teema: Vasta viitega

Ära muretse, küll sa ära tunned, kui sul hea olla on Very Happy
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Nov 17, 2007 8:18 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa aru.. Kuidas on need seadused seotud sellega, kui klient mingist tootest poes huvitub?
Täna näitasin ühele kliendile Delli läpakat ja kohe tekkis läpakale kollane laik peale, kui ta seda lähemalt vaatama hakkas.
Ma ei mõista Sad
Varem olen näinud lillat ja teisi värve ma ei mäleta.
Samuti osadel klientidel näen ma otsa ees laike ja osadel ei näe üldse. Kas siis ühed inimesed kasutavad vastavat seadust või on vastavad maagid?
Või pean ise olema teatud sagedusel, et näha..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 10:42 pm    Teema: Vasta viitega

See kollane seadus omasõnadega öelduna seisneb selles, et iga asi vajab pühendumist, midagi ilma pühendumatta ei saa ja hinnaks on see mis jääb tegemaata. Alati kui millelegi süveneme , jääb midagi tegematta. Mitut asja võib korraga jälgida, aga pühenduda saab ainult ühele asjale korraga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

Numeroloogiliselt vastab number kaheksa ja astroloogiliselt kaheksas maja. Kui inimesed süvenevad ühte ja sama asja, siis tekib ühisomand. Lõpmatuse märk on pikali kaheksa ja kui on püstine kaheksa , siis see tähendab suurt süvenemist või pühendumist.

Mul on märklaud kuhu saab nooli visata, iga sektor on numbritega 1st 20ni . Kui ma noole viskan ja taban keskkohta igakord, siis st et ma olen täpselt nullis või saan energiat nullist. Viimane kord ma tabasin 19 sektorit. Siis hakkasin mõtlema, et milline näeks välja 19 süsteem ja ma mõtlesin selle ka välja analoogia abil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Okt 25, 2013 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

Saldotopsik minu keeli. Looduses on saldo ringluses – pole kasulik, kui ta seisma jääb ega kasulik, kui seda liiga vähe on. Ja kui teda liiga palju on, siis tuleks aeg maha võtta ja iseendale keskenduda. Saldot nimetaksin ka teenete energiaks. Kui keegi teeb sulle teene, siis vastu antakse saldot. Muidugi võib teha ka vastastikuseid teeneid, aga tavaliselt on kellelgi soov ja selle sooviga pöörudakse nö Meistri poole. Milles on saldosüsteemi mõte? Loodus tahab, et areneksime ja saldoenergia soodustab uute oskuste väljaarendamist, inimestega koostöö tegemist jne. Eelkõige- kollase seaduse mõte peaks olema häälestus andvasse poolde. Ei maksa siinjuures kinni jääda hirmu, et mulle tehakse teeneid aga vastu anda pole midagi, võib- olla ainult natukene raha. Vaatasin siin ükskord rahale peale ja nägin, et energeetiliselt on see väga õhuke vahend, mis ei korva kunagi inimese loomingut, oskust, tahet aidata.
Saldo peab olema ringluses ja kui keegi on teinud Sulle teene, siis loodus tõukab Sind tegema kellelegi vastuteene, kes seda vajab ja küsib.

NB Tasuta asju pole olemas. Näiteks kui keegi tahab kellelegi midagi heast tahtest peale suruda (mida teisel inimesel pole vaja ehk ta pole soovi avaldanud), siis see inimene teeb pealesurujale teene, kui pakutu vastumeelselt vastu võtab- st pakkuja annab saldot koos „kingiga”. Pole vaja süümekaid tunda, on suur tõenäosus, et „kingi” saaja on millegagi selle välja teeninud ja kui pole, siis tahetakse kingi saaja nt enda külge siduda ehk vabadust piirata ja sellest tuleb lihtsalt teadlik olla. Parasiitsüsteem aga mängib saldoga kavalalt, tekitades inimestes erinevaid himusi- tavaliselt tahetakse olla teiste moodi – ja sellest jätkuvalt tekib palju soove, samal ajal kui saldot pole piisavalt. Ja siis on pidev saldokriis majas. Ennast tuleb õppida rakendama ja sh omas parameetris olema. Olete te märganud, et Looduse järgi vajab inimene tegutsemiseks, eneserealiseerimiseks väga vähe?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Reede Okt 25, 2013 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Toon ühe näite seoses vanemate poolsete kingituste ning toetusega:
Mehe ema suurim väärtus elus on tervislik toit. Nii tema muudkui kasvatab ja hoidistab aiasaadusi ning jagab neid lastele ja lastelastele. Vaatan mina siis neid isuäratavaid külmutatud marju, let¹oosid, moose, tsatnisid, erinevaid kurgi- paprika- tomati jm hoidiseid, salateid, aedvilju jm, mis meile pidevalt koju tuuakse ja mõtlen filossoofilisi mõtteid oma saldotopsiku kahanemise üle. Aga kõik see on ülimaitsev ja üldsegi mitte vastu tahtmist. Ka mina väärtustan puhast ning tervislikku toitu. Aga me otseselt ei vaja seda - saaksime ka ilma väga hästi hakkama.

Lisaksin siia juurde ka energeetika ja mõjutuste mustrid, mida toidutegija valmistatusse paneb. Mina nt usun, et toit mõjutab otseses mõttes seksuaalsust ja tegelikult ei ole seksuaalsusele eriti kasulik mingeid vanaema hoidiseid süüa.

Eks lahendus on lihtsalt asjaga piiri pidada ja vaadata, et see vanaemake nn "püha lehma" kohale ei tüüriks - inimeseks, kes võib kõike teha ja talle andestatakse kõik, kuna ta on ju nii suur heategija, kellele iial tasuda ei jõua.

Tema viis hoida suhteid on ka rohked kingitused. Arusaadav on, kui neid tehakse lapselapsele. Aga kui juba minu olemasolev teflonpann laidetakse maha ja ostetakse ilma minult küsimata kusagilt tooteesitluselt mingi "muinasjutuline pann", hakkan ma ennast juba halvasti tundma. Pealetükkivus muutub liiga suureks. Mõtlesime välja nüüd lahenduse, et võtame panni küll vastu, aga ei väärtusta seda (ehk ei kasuta). Ehk aitab loometahukas hädast välja. Ja eks peab natuke selgitustööd hakkama tegema pealetükkivuse osas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
otaksia
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2010
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Laup Okt 26, 2013 12:14 am    Teema: Vasta viitega

Getter, mõtlesin su jutu peale. Inimene, kes on parameetris tal on tekkinud oskused ja teda vajatakse (näiteks sobib hästi kasvõi Tok). Aga kuna areng muudab üpris iseseisvaks, siis tekib selline asi, et inimene saab oma asjadega paljus ise hakkama ja ei vaja teistelt palju teeneid. Isiksus vajab spetsiifilisi asju, inimestelt, kes on omas parameetris, aga kuna inimesed ei taha olla, siis tekibki vaakumi moodi asi Very Happy Isiksustel on palju saldot kogunenud aga teised suruvad neile peale teeneid, mida nad tegelikult ei vaja. Nad tunnevad, et nad peavad midagi andma ja üritavad läbi väärisiku vist teha seda.

Vahel, kui keegi tahab mingit suvalist asja mulle peale suruda, tekib tunne, et ta tahaks minu üle kontrolli võtta või mingit toidet saada. Samal ajal ma mõtlen, et mul on sellest asjast nii suva, mis ta pakub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Laup Okt 26, 2013 5:01 pm    Teema: Vasta viitega

Veel: mina olen alati pannud oma tegevuses tähele, et kasulik on jääda võlgu inimesele, kellelt tahad midagi õppida. Nt Tokroda. Mitte kusagil mujal ei ole sellist asja, et saab tulla kusagile kohta, kus jagatakse hulganisti eluks tarvilikke teadmisi ja kirjeldusi, tehakse praktikaid. Alati on meeletult kirved hinnad ja sisuliselt toimub ikka üks kusagilt loetu edasiandmine.

Ka minu elus on olnud küll nii, et kui ma suures jamas olen olnud ning reaalselt abi vajanud, siis olen siin ilmas üksi jäänud. Kui kõik on norm, tuleb ikka siit ja sealt kogu aeg erinevaid nn aitamisi, mida ma reaalselt ei vaja. Võib-olla on see kuidagi nii, et inimene tajub alateadlikult, et sellelt inimeselt oleks vaja midagi õppida. Ta ei oska aga seda õpitavat küsida ja tulebki siis selle asemel hoopis andma kõike seda, mida arvab mind vajavat. Ehk jookseb see teema siit edasi hoopis valgesse seadusesse. Inimene ei näe endast kõrgemat, aga tajub. Kõrgem peaks aga tajuma, mida inimene vajab ja siis seda vastu andma - nt ülimaitsvate koduhoidiste eest, ilma milleta saab küll hakkama, aga mida on tegelikult väga mõnus süüa.

Arvan, et see kollane andmise ja võtmise tasakaalu teema tõuseb inimese elus seda enam päevakorda, mida enam toimub teadvustamine, millal temale antakse ja millal annab tema ise. Lapsed seda ju ei näe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Okt 26, 2013 6:32 pm    Teema: Vasta viitega

Sul on tubli ämm, Hella! Very Happy Vähemalt mulle paistab selline väärtus palju kasulikum ümbritsevatele, kui mõni teine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!! Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group