Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis arvate kas kristus l6i saatana?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Kolm Juul 07, 2010 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

ja paljud inimesed on jumala orjad kellel ei ole armastust ja jumalal ka mitte. Ja kuidas jumal saab armastust kui ta keerab teistel armastuse metsa ja ise endal. Ja tead mis ma jumalaga teen. Saadan ta mingi vist 100000 aastaks p6rgusse. Siis tal keeratakse soolikaid p6letatakse ja k6ike mis meie maailmas halba toimus temaga hakkab toimuma. Vot ja ma teen meie maailmast heaveny. Meie galaktikas on palju armastust. Ja tulnukad on ilusad. Ja see vaimumaailm on ka jumala tehtud. Nii et orjad olete jumala orjad ja too budist seal dimitri petrjakof on ka ori. Tal ei ole 6iget budda 6petust. Ja budda on ise paradiisis. Ja see munn dimitri ytleb et budda on jumalate maailmas. See dimitri petrjakov on yks k6ige hullem idioot. Ta tahab saada mitte kellekskiks ja siis ta arvab et ta on k6ik. Ta on idioot. Tähendab need inimesed ongi juba mitte keegi kellel ei ole armastust nad on systeemis. Aga kes ytles et paradiisist ei ole portaale systeem maailmatesse? Ja demitri petrjakov ise ytles et ta on ori. Ja isegi tahab orjastada mind öeldes et ta on budda. Ja nii loll tegelikult. Ta ei ole mingi budist sest ta valetab.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Kolm Juul 07, 2010 1:32 pm    Teema: Vasta viitega

Heaven tähendab armastust siin maailmas. Ja armastajad lähevad paradiisi. Mina tulin siia maailma tavalise inimesena. Aga mul on vaja tydrukut.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Juul 08, 2010 12:05 am    Teema: Vasta viitega

paradiis on ammu üle vaadatud.
põrgu samuti.
tegelt on põrgu ilus koht nagu muinasjutus, kus nõiad, lohed, lossid ja muud sarnased asjad.
ja paradiis on tegelikkuses koht, mis on nagu vanade roomlste orgia: ainujumal oma tegelastega on külili laua ääres ja inimesed on traldrikutel neile söögiks või orjadeks, kes neid teenivad.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juul 10, 2010 1:32 am    Teema: Vasta viitega

Tere jälle,pole ammu siin käinud.Vahepeal kiskus siin olemine täiesti ära,liiga palju jura ja läksin eemale.
Njah Tokil on õigus kuulasin paari salvestust vikeraadiost jne. Kõik usundid on sama saast, mis välja mõeldud petmiseks ning oma kasu saamiseks. Ja ma loll lasin end teist korda ristitada,päris võimas manipulatsioon käib ikka. Nüüd ma proovin sellest sitast välja tulla kuidagi.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Juul 10, 2010 12:48 pm    Teema: Vasta viitega

seda on võimalik maha võtta.
ise on kuratlikult raske.
ma võtsin ilgema vaeva ja valuga ise ja ikkagi ei saanud päris maha.
miskid sabad jäid külge.
aga tok on spets selle koha pealt.
nali on see, et sul peab ilmselt topelt töö tegema.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juul 10, 2010 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tere Haldjanool Smile kuidas või mismoodi sa seda äravõtmist alustasid?
Või on see igal isiksusel vastavalt enda sisetunde järgi toiming.Ma ei usu et seda on raske maha võtta sest esimese risti võtsin pea edukalt ,kui tuli aeg, peale seda üks nelipühilane tekkis ja mu pehmeks rääkis ja uuesti risti lõi. Aitäh abi eest.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Juul 11, 2010 1:58 am    Teema: Vasta viitega

äh.
nagu tagant järele selgus, siis ma ei teinud teadlikult.
ma jäin otse ristimise käigus üliraskesse kopsupõletikku ja ma põdesin/põletasin seda jama välja ca 3 nädalat 40 kraadise palaviku käes vaakudes elu ja surma vahel ja üksi medikament ei aidanud olukorda parandada.
aga ristimise käigus tehakse mitu asja, mis tuleb korda teha:
antakse roll kiriku heaks - varjatult: lüpsilehm, ressursi kohaletassija, värbaja, jutlustaja, tagavara (minu arust kõige nilbem roll, sest need elavad hästi, kuni neid vaja on, st kuni kellelgi kirikule olulistest tegelastest on midagi vaja - õnnetus, olulise jupi kaotsi kaotsimineku tagajärjel tekkinud raske haigus või muu asi ja siis tehakse näiteks eestpalvus või muu rituaal ja mõnelt tagavaralt võetakse vajalik energeetiline jupp ära kuskil teises maailma otsas, nii et seost ei paista. tulemuseks on see, et oluline tegelane saab korda, aga tagavara jääb kas sandiks või sureb) või mõni muu roll.
seda tehakse inimese enda sünnipärase põhirolli asemele.
lisaks luuakse kanal vastava süsteemiga ja võetakse lepingu kinnituseks miski jupp ära.
mina põletasin rolli välja, aga juppi tagasi ei saanud ja kanal jäi kah alles.
sina ilmselt lõhkusid kanali, aga muu jäi tegemata.
samas, kui kiriku jupp sinu käes (see, mis annab rolli) ja sinu jupp endiselt kaotsis (st kiriku käes), siis on nende pealt kanalit taastada uuesti käkitegu, kui kirikul seda vaja peaks olema.
ilmselt on kah veel mingeid individuaalseid asju, aga need on sihukesed standardsed.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juul 11, 2010 12:48 pm    Teema: Vasta viitega

Selge,huvitav stoori.
Tagasi üles
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Juul 12, 2010 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

Teiste poolt maha võtmine on ajutine lahendus.
Kui sa peale ära võtmist ise ei suuda tühjaks võetud "auku" täis ajada, siis oled sa endiselt kerge saak kristlusele.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juul 12, 2010 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

Selge Raul aitäh.
Tagasi üles
outrageous
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Sept 2009
Postitusi: 41
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2010 12:33 am    Teema: Vasta viitega

Minu arvamus on selline , et Jumal võib isegi olemas olla. Kas just selline, nagu inimsed teda kujutavad, aga mingisugune kõrgem eksistents . Aga saatan võib vabalt olla väljamõeldis , sest ma usun , et kui piisav hulk inimesi usub tõsiselt millegi või antud juhul kellegi olemasolusse, siis see asi või olend ka tekib. Ja nii võis saatan ka tekkida. Ning mis religioonidesse puutub on enamus religioone üldse suured väljamõeldised. Mõeldud välja inimeste manipuleerimiseks.
_________________
Endless mass of human stupidity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
outrageous
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Sept 2009
Postitusi: 41
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2010 12:34 am    Teema: Vasta viitega

Minu arvamus on selline , et Jumal võib isegi olemas olla. Kas just selline, nagu inimsed teda kujutavad, aga mingisugune kõrgem eksistents . Aga saatan võib vabalt olla väljamõeldis , sest ma usun , et kui piisav hulk inimesi usub tõsiselt millegi või antud juhul kellegi olemasolusse, siis see asi või olend ka tekib. Ja nii võis saatan ka tekkida. Ning mis religioonidesse puutub on enamus religioone üldse suured väljamõeldised. Mõeldud välja inimeste manipuleerimiseks.
_________________
Endless mass of human stupidity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2010 12:03 pm    Teema: Vasta viitega

äh, kõik nad on olemas, aga mitte sellised, nagu neid tavaliselt kujutatakse: st omadused ja tegevused on hoopis teised.
kusjuures neid kõrgemaid jõudusid on rohkem.
ja jumal ja saatan pole mitte kõrgemad, vaid tänu inimeste lollusele massi taha saanud suht tavalise leveliga tegelased, kes otsustasid, et hakkavad bossideks - nagu öövaht, kes otsustas riigikogusse minna ja õppis jahu ajamise hästi selgeks, et osata igasugu hetkel sobivaid lubadusi jagada.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Jeesuse tagasitulek
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 2 Aug 2006
Postitusi: 212
Asukoht: Taevas ja Maa

PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2010 6:54 pm    Teema: Jumal valitseb! Vasta viitega

Jumal kui looja omab täielikku kontrolli kõige loodud universumi üle selles pole mingitki kahtlust. Cool
Eks Jeesus ajanud välja kurje vaime, käinud vee peal, äratanud üles surnuid ja teinud teisi loovimesid, et võiksime näha kellega tegu on. Isegi surm ei suutnud teda võita inimese positsioonis olles, kui palju enam ei suuda keegi Teda Jumalana võita..
_________________
Me ise finantseerime patu revolutsiooni ja lõpuks see tapab meid endid:(


Viimati muutis seda Jeesuse tagasitulek (Püh Jan 13, 2013 1:38 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Reede Apr 08, 2011 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

igal loojal oma galaxi. Jumalal ei ole mingit v6imu galaxi yle. Looja lvl 9,ö jumal lvl 7, ingel lvl 5.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Reede Apr 08, 2011 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

Jeesus ei olnud jumal. Kui jeesus oli olemas siis talle oli antud mingised heade omadustega v6imed. Mida ta kasutas teste parandamise ja hea olemisele.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 08, 2011 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

Nightnight-iga nõus ta võis olemas olla sest selle nimelisi oli päris palju ja võimed võisid tal olla nagu tänapäeval mõnel on,aga ajastu oli siis selline kus inimesed võtsid seda suure müstika ja austusega ning panid midagi kirja vms värk.Tänapäeval asendab müstikat teadus,tehnoloogia ning selles pole midagi salapärast.
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Apr 09, 2011 11:03 am    Teema: Vasta viitega

poleks müstikat, siis poleks ka teadust. kusjuures müstika pole sama, mis religioossus, kuigi läbib ka seda, sest omab terviklikkuse tähendust. vanasti oli olemas müstika- ja salateadus, st. müstika polnud lahus teadusest, ehk piltlikult kogu inimese keha polnud lahus tema peast. praktiline kogemuslik tegevus ongi ka spirituaalne ja müstiline, aga mitte teaduslik.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShadowOfMySelf
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 7 Apr 2009
Postitusi: 392
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2012 5:02 pm    Teema: Re: Jumal valitseb! Vasta viitega

Jeesuse tagasitulek kirjutas:
Jumal kui looja omab täielikku kontrolli kõige loodud universumi üle selles pole mingitki kahtlust. Cool
Eks Jeesus ajanud välja kurje vaime, käinud vee peal, äratanud üles surnuid ja teinud teisi loovimesid, et võiksime näha kellega tegu on. Isegi surm ei suutnud teda võita inimese positsioonis olles, kui palju enam ei suuda keegi teda Jumalana võita..

Ja mis on selle kõige tõestuseks ?
_________________
Elu on selline,millseks me selle muudame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Juul 21, 2013 12:25 am    Teema: Vasta viitega

Kristlastel peaks olema suur pidu! Saatan suri 17 juuli 2013. Nyyd ta p6rgus, ehk väikses vangigongis kus teisi ei ole.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group