Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

0 Ettevalmistav nÔidumine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Juun 13, 2013 1:20 pm    Teema: 0 Ettevalmistav nĂ”idumine Vasta viitega

VÀrvitu-Punane-kuldne sagedusele hÀÀlestume, kui keskendume mineviku probleemide lahendamisele.
Kui ma selle sagedusele hÀÀlestusin, siis avanes mul mĂ€lestus. Inimesed on siin planeedil elanud ka dinosauruste ajastul. Neid hingi oli tĂ€pselt 93312. Niipalju oli vanas kirjutajas kohti algetele. Kuna KĂ”rgem mina on mĂ”tlemise baasiline, siis mĂ”tteniite on 486. Ja Inimese kirjutaja pĂ”hines tol ajal sĂ”jardil kes eksisteerib 192 sagedusel. Seega 486*192=93312. Need kehad olid tĂ€iuslikud. Pikkus kuskil kolm kuni kolm ja pool meetrit. Selgroog tugev. Nad olid vĂ”imelised dinosauruse maha murdma. Ainuke probleem oli lendsisalikud. Nende kaitseks pidid iidsed ehitama munadele kuppelpesa. Kuna iidsed inimesed olid tĂ€iuslikud, siis polnud neil vaja suur mina. Ehk loovus ei arenenud vĂ€lja. Kuna see ei viinud arengut edasi, siis loodus uinutas need KĂ”rgemad minad magama. Kaotas dinosauruste ajastu ja lĂ”i imetajad. TĂ€napĂ€eva inimese keha on nĂ”rk ja abitu. Ilma loovuseta, Suure minata hukkume. Aga kuna KĂ”rgem mina oli uinuvas olekus, siis sai NĂ”rkuse jĂ”ud siia tulla. Loomulikult Superseen oma kuldverelistega oli tĂ€idesaatev olend. Seega Superseen imeb SĂ”jardit. Sellest vampiirlusest tekkis ohverdusmaagia, mille najal pĂŒsib Ă€rimaailm ĂŒleval. Seen tappis magavad iidsed ja asendas need kuldverelistega. Kui mina, Hannes sĂŒndisin, siis oli jÀÀnud veel 2 sagedust alles. Ehk 972 iidset. Loodus Ă€ratas nad hiljuti ja mina koos Iidsete ja arengumaagidega alustasime oma territooriumi tagasi saamist.
Esimene nĂ”idumine: LĂ”ime Och-i generaatorkeha. Ühiskeha, kus minu sees on kuus arengumaagi. Selle kehaga lĂ”ime musta pĂ€ikese sisse augu ja Tirisime SĂ”jardi luud vĂ€lja. NĂŒĂŒd loodus kasvatas luudele keha. See keha hakkas meid juhtima vĂ”itluses Seene armee vastu.
Seen pidi NÔrkuse jÔule ehitama keha. Kui ta oleks kÔik vektorid kÀtte saanud, siis oleks meiega krÔska olnud.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda teooriad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group