Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Sissejuhatus (nÔidumised)

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Mai 30, 2013 1:04 am    Teema: Sissejuhatus (nĂ”idumised) Vasta viitega

Viimase aja nĂ”idumised on muutunud vĂ€ga olulisteks. Miks? SellepĂ€rast, et see hakkab puudutama kĂ”iki inimesi. Ja meie poolt oleks aus, et me seda jagaksime rahvaga, et nad saaksid ennast ĂŒmber hÀÀlestada.
Alustuseks peab seletama Ă€ra mĂ”ned alustĂ”ed. Alustuseks, et inimene koosneb kolmest minast. VĂ€ike mina on selle fĂŒĂŒsilise junni sees. Suurt mina tunnetame loovusena. Tuntakse ka energia kehana. KĂ”rgem mina koosneb valgusest. Meie sisemaailmas on kolm sfÀÀri. Tahete eest vastutab vĂ€ike mina, suur mina tunde maailma eest ja kĂ”rgem mina tegeleb mĂ”tlemisega. Sama struktuur kehtib ka jĂ€rgmiste tasandite puhul. VĂ€ike mina opereerib arengu ruumi piires. Suur mina mĂ”jutab egregore ja kĂ”rgem mina on suhtes kirjutajaga. Planeet annab meie vĂ€iksele minale keha. Antireaalsus vĂ€ljastab keha suurele minale ja universum vastutab suurte minade kehade tekke eest.
Kindlasti olete lugenud minu esimest raamatut. Seal on 20 vundament seadust. Need on 20 ĂŒrgjĂ”udu. Neljast ĂŒrgjĂ”ust ehitatakse vĂ€ike mina. Need on metallid. Suur mina ehitub 12 baasvĂ€rvist. Need on pĂ€ikese sĂŒsteemi seadused. Must, vĂ€rviline, kirju ja vĂ€rvitu seadus moodustavad kĂ”rgema mina.
NĂŒĂŒd me peaksime teadma arenguruumide ĂŒlesehitust. Neid on kokku 20+3+1 Arenguruum tekib kolmele platoole. Need platood on ĂŒksteise sees kolm kera. KĂ”ige suurema kera vĂ€lisfÀÀris elab meie vĂ€ikese mina teisik. Seda me nimetame arenguruumi vĂ€lismaailmaks. Suure palli sees on teine maailm. Elu eksisteerib nii suurema palli sisesfÀÀris, kui ka vĂ€iksema palli vĂ€lisfÀÀris. Seega inimesed on pead vastamisi. VĂ€lise sfÀÀri sisepooles elavad ĂŒksikud suured minad. Me nimetame neid vabadeks kodanikeks. VĂ€iksema palli vĂ€lisfÀÀris on kollektiivkeha. Olend kellel on kĂ”rgem mina, sellel on keha, kuhu ta tĂ”mbab suured minad oma alfa pesadesse. See elab, kui tervikolend. Me nimetame teda meeskonna kehaks. Seda kaksikmaailma kutsume me vahemaailmaks. VĂ€iksema kera sisemaailmas elavad inimeste kĂ”rgemad minad. Me kutsume neid tĂ”elisteks juhtideks. Seda nimetame sisemaailmaks. Sisemaailma keskel on pĂ€ike. Seal elab Ainult selle maailma looja koos oma vĂ€lja valitud seltskonnaga. Inimkonna nĂ€gemuse kohaselt on see jumalate riik.
TĂ€nase seisuga on ainult 6 arenguruumi ehitatud maailmad. ÜlejÀÀnud on tĂŒhjad. Nende ruumide vĂ”imalusi inimkond ei oska kasutada. Ja kurvastuseks needki maailmad on NĂ”rkuse jĂ”u poolt ĂŒle vĂ”etud. Meie keskendume hetkel ainult ĂŒhele arenguruumile. See on tumeroheline arenguruum, mis algselt oleks pidanud arendama inimese loovust. Ka see on nĂ”rkuse jĂ”u poolt ĂŒle vĂ”etud. See maailm parasiteerib looduse osa, mida meie kutsume sĂ”jardiks. SĂ”jardi sisemuses on 20 ĂŒrgjĂ”udu, mis loovad 192 arenguvektorit. Me vĂ”ime neid kutsuda ka paralleelreaalsusteks. Meie kutsume neid lihtsalt baassagedusteks. Vektorid tekivad, kui vĂ”tta ĂŒks jĂ”ud suurest minast, teine vĂ€iksest minast ja kolmas kĂ”rgemast minast. 4*12*4=192.
NĂŒĂŒd kirjeldan milline paistab see maailm ĂŒhiskonnale. Ühiskond nĂ€eb, et selle maailma keskel on must pĂ€ike. Siit tulenebki legend mustast, pahast maagiast. Selle maailma elanikud tegelevad tumedate jĂ”ududega. Kuna mina olen keskendunud selle maailma puhastamisele, siis lambad nĂ€evad mind musta maagina. Sisemaailmas on hĂ€sti palju seeni. Iga seene sees on inimene. Kuigi tĂ€napĂ€eval on KĂ”rgemaid minasid ainult tuhatkond, siis Ka tĂ”elisi juhte on sama palju. Aga seal on miljoneid inimesi. Need on kĂ”ik Superseene poolt juhi positsiooni tĂ”stetud orjad. NB see maailm hoiab ĂŒleval Ă€rimaailma. Need seenes olevad inimesed kujutavad ette, et on juhid ja iseenda, ning teiste peremehed. Reaalselt on nad seene orjad. Vahemaailmas, sisemise poole peal nĂ€en 20 kuppelmaailma. Need on vereliinide emamaailmad. VĂ€lise sfÀÀripoole peal liiguvad suured jĂ”u loomad. Need ongi tumedad jĂ”ud. Ja vĂ€lismaailmas on 120 energia basseini, kust kĂ€ib Inimese ja sÀÀse ristsugutise moodi elukas toitumas. See on NĂ”rkuse jĂ”u kollektiivkeha.
NĂŒĂŒd on minu ja paganate esmaĂŒlesanne vabastada Suur sĂ”jard. KĂ”igepealt otsisin ĂŒles iseenda baassageduse. Minu paassagedus on MĂ€lupank(VĂ€rvitu seadus)-punane-mĂ”tlemine(Kuldne)
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda teooriad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group