Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

kristlik ajupesu
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jeesuse tagasitulek
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 2 Aug 2006
Postitusi: 212
Asukoht: Taevas ja Maa

PostitusPostitatud: Laup Sept 27, 2008 8:27 am    Teema: Vasta viitega

Nightknight kirjutas:
Tegelt mind huvitab just see teadus millest tulenevad teised. Kettide alg osad...

Imelik kui ma m6tlesin sinu peale ja hakkasin illusioonilist pilti endale tegema esimene asi mida ma nägin oli rist. See vist sina v6i sinu jumal.


Kui inimene saab aru tema 6ige looduse siis tal ei ole vaja kellegi käest päästa. Sest ta ei teeks enam vigu ise enda peale. Vot nii jeesuse tagasitulek... Nii et ei ole m6tet kellegi juurest ära joosta.

Jeesuse tagasitulek aga miks kristlased r6hutavad k6vasti saatanat? Miks inimestele vaja teada mingit sellist nagu saatanat? Kui keegi ei räägiks siis ei olekski teda.


Väga õige! Oled vist ilmutuse saanud ülevalt vaatan. Rist sümboliseerib oma motiivide mahapanemist! Ometi ei tohiks inimene jääda käima ainult risti all ja ümber. Vaja on võtta vastu meile personaalselt antud ristitee.

Nagu Jeesus sai teada vanast testamendist kes ta on ja mida peab tegema, et täita Jumala tahet, samamoodi on meile jäetud juhtnöörid kuidas võita saatana võim.

No saatan on reaalselt olemas küll, iseasi on see kas sa üldse tunned ta käekirja kui ta sind juhib ja kasutab
_________________
Me ise finantseerime patu revolutsiooni ja lõpuks see tapab meid endid:(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
MenThor



Liitunud: 19 Sept 2008
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Laup Sept 27, 2008 8:51 am    Teema: Vasta viitega

öeldakse et teadmatus on õndsus
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jeesuse tagasitulek
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 2 Aug 2006
Postitusi: 212
Asukoht: Taevas ja Maa

PostitusPostitatud: Laup Sept 27, 2008 9:07 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
http://www.eetika.ee/307478

7-aastane David ütleb, et klassikaaslased lõid ja mõnitasid teda õpetaja nähes, kui ta oli keeldunud esimesel koolipäeval õigeusu teenistusel risti suudlemast. Poisi vanemad kaebavad kooli usuvabaduse rikkumise pärast kohtusse


Sel "kristliku" ajupesu jutul on loomulikult oma tõetera sees, kuid kristluse nime kaotab see siiski kohe pärast käsu alla minemist.
Mina põhimõtteliselt ei pane käsi risti kui palvetan, kuna seda ei näe meile antud Jumalikest juhtnööridest, ja mul sügavalt savi kuidas teised uskujad sellele vaatavad.
Tihtipeale ongi nii, et inimesed kes istuvad kirikupingis on järgimas religiooni mitte Kristust ennast ja seal nendega ei ole sugugi kerge kui keegi seda arvab. Nagu Jeesus tapeti ära kirikurahva poolt omalajal, nii ka tänapäeval tapetaks ta tõenäoliselt ära ja teda ei tuntaks ära ega saadaks tast aru
Sad
_________________
Me ise finantseerime patu revolutsiooni ja lõpuks see tapab meid endid:(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Metsamees
----------------------------


Liitunud: 29 Märts 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Metsas

PostitusPostitatud: Kolm Okt 01, 2008 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

Väikese 7-aastase David-i seiklused, andsid mulle mõtte tera.

Vahet pole mis looma või lolli kummardatakse, alati leidub igalpool ketsereid, ja taolisi asju keda kiviga loopida.

Kui religiooni polegi, siis saab ka muude tundemärkide järgi kedagit tagakiusata.
Alati on vähemalt üht jobu vaja kellele saaks näpuga näidata ja tänu kellele saab üks rühm oma sidemeid tugevdada ("Näe too on tüllmokk aga MEIE oleme tegijad vennad." Ning kõik saavad paremini läbi kui end temale vastandavad ja koos töö paraneb toda oinast taga kiusates).

Inimkonda saaks siis harmoonia ja ĂĽksmeel kui tuleks selline kolmas rĂĽhm.
1)Kelle kaela saaks veeretada kõik süüd ja kõik mis on halvasti,
2)Kelle peal saaks vägivallatseda nii palju kui aga süda lustib,
3)Kes ka vastu vägivallatseks et oleks inimestes hirmu nende ees.

Alati on vaja mingit vaenlast, sihtmärki või midagi taolist, riiklikult kohe ette näidatud.

Kui üld tunnustatud vaenlast pole, ei jää muud üle kui ise selline asi leida.
Kui ei ole vastavat inimest siis võetakse ette loomad, või kujutletavad "deemonid" ja muu müstika.
_________________
Teistele nõjatumine on nõrkus tugevatele ja tugevus nõrkadele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Kolm Okt 01, 2008 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
kas ma pean tõesti vahepeal rääkima, et öörüütel eesti keelt hakkaks kasutama jälle?
no pĂĽĂĽa natukenegi. Crying or Very sad


ok koma viga Very Happy
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Kolm Okt 01, 2008 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

aga Jeesuse tagasitulek. Seleta lahti kuidas saatana v6im on inimeste yle. Ja kuidas saatan saab teha midagi inimesele. Ma tean et mul on tihti sees valed värgid jne. Kuigi ma tean et mul on need toppeldamise värgid sassis. Et saatana vanad valed mis kunagi ma sain neid need ikka miski pärast on käibes. Ja mul oleks huvitav teada kes saatan on. Mingisel saidil oli krijas et ta on tulnukas kes elab mingi 90000 aastat. Aga see v6ib vale olla. Ma mäletan et ma ise olen teinud palju asju inimestele mitte fyysiliselt aga noh telepaatiliselt v6i nii. Ykskord inimene ytles et ma olen saatan v6i nii. Ma olin siis veel halval poolel aga see oli lihtsalt huvitav. Uurisin seda...Kuigi saatan ei saa mult sittagi varastada. Ja mul veel idee et saatan on religioonist tulnud. Mitte et see pole maa piiridest väljas. Nad teevad raha inimeste peal. Teevad saatanat siis inimesed otsivad varju paika ehk religiooni...

Kes saatan v6ib olla. Vot see on kysimus. Tahaks teada saada. Kuigi ma tean et ma vahest kasutasin yli j6udu mis tegi mind saatanast tugevamaks...
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Kolm Okt 01, 2008 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

Minu meelest saatan on välja m6eldud just n6rkade jaoks...Tugevad annavad saatanale luti suhu ja ytlevad arene veel natuke... Twisted Evil
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Kolm Okt 01, 2008 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

MenThor kirjutas:
öeldakse et teadmatus on õndsus


kas 6ndsus on hea v6i ei?
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Kolm Okt 01, 2008 11:17 pm    Teema: Vasta viitega

Aga miks peaks v6itma ristitee? Kui ma v6tan oma isikliku tee. Minu tee ausalt öeldes on l6pmatu. Aga ma nii tahan saabuda mängude maailma. Ma ju arvutite mängu friik Laughing . Veel huvitavam oleks luua oma maailm. Mängude maailm. Kus raiud orke ja igasuguseid monstreid. Cool Siis oleksid pudelid mis annavad elu juurte ja nende pudelite joomisega käib läbi lahe tunne läbi kogu oma keha. Ja igasuguseid maagijaid kah...Aga siis peab olema nii kaugel et luua ka sellised uued kehad jne...

Ausalt öeldes teid on l6pmatu. Ise valid. Selleks peab olema hea fantaasia. Sest maailmate arv on l6pmatu. Ja see maailm meie kosmos on ainult yks maailm...Muidugi ma arvan et risti tee viib meid ka kuskile k6rgemale kui meie maakera maailm. Aga ei ole kindel kuhu.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Kolm Okt 01, 2008 11:31 pm    Teema: Vasta viitega

Ausalt öeldes mul on olemas kaitsjad. Yleval pool maailmates. Kes vahest kaitsevad mind kui mingi värk läheb mööda v6i ise teen vigu.

Tahan saada programmistiks ja programmeerida 3D mänge Razz
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Esm Märts 11, 2013 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

Ajupesu on hea. Pesed endalt halvad blokid ära. Nutmine teeb inimese heaks ja se avab ta silmad. Ja aju ka puhastub. Inimese hing muutub puhtamaks, hakkab nägema halba ja valet.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Nelj Märts 14, 2013 3:17 pm    Teema: Vasta viitega

cryst
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Nelj Okt 10, 2013 6:31 pm    Teema: Vasta viitega

Jeesuse tagasitulek kirjutas:
no kui isegi avastaks, mis siis? igatahes on mul kindlam ja suurem võimalus pääseda Very Happy
tegelikult olen selles päris kindel, sellepärast ka räägin nii veendunult Very Happy

äkki avastad end hoopis põrgus?



Ega jumal sind paradiisi ei päästa, kui sa endale endale mitut tunnet käibesse pole käima saanud. Armastus, teise aitamine, armastatud teinepoolsus ja tema sulle number 22 ainult yks 2 on teistpidi tuleb syda. et armastad teda täielikult ja tema sind nii et valetamist v6i saladusi poleks, sest kui on see, ei ole 6ige armastus.

Kui tahad kysida midagi paradiisi kohta, v6id kysida.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Märts 15, 2015 8:20 am    Teema: Vasta viitega

Kristlus = Ka religioon mis tahab inimesi oma valdusesse. Näiteks yks vale mis nad ytlevad et p6rgu kuningas on saatan. Saatan on hall tulnukas kes on kuningas tulnukatemaal. Mitmed tulnukad on käinud vatikani kylastamas. Valed piiblid on välja hakatud tooma.

P6rgu kuningas on kurat. Kuradi tegelikk vorm on arkingel. Ja kui yks kurat tahab vahetada oma paikka siis tuleb teine arkingel seda valdama. P6rgu ei ole kui cosmos, universum. Seal on igalpool seinad ja kurat näitas kuidas p6rgu seinad suurenevad ja se oli märk et rohkem hakkas minema inimesi p6rgusse.

Taeva riik ei ole paradiis. Paradiis on paik kus on väga palju dimensioone ja uksed eri dimensioonidesse.

Taevariik on hea ja k6rge elu tasemel tulnukate maad.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Waikus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Sept 2014
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Püh Märts 22, 2015 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

Vaadeldes toimuvat, jõudsin veendumusele, et need nn "kristlikud rahvuslased" pole mingid rahvuslased, vaid kristlikud ajupesijad. Alguses räägivad nad, et heidame usulised teemad kõrvale ning seisame koos rahva ja riigi eest. Samal ajal promovad nad aga kristlust edasi ning kui sa selle välja tood, oled siga ja süüdi. Reaalselt toimib see nii: paganatel ja viikingitel on keelatud oma vaateid levitada ja kristlasi arvustada, ent kristlased ise võivad vabalt inimesi edasi lammastada. Muidugi soovivad nad kristlust ja kirikuid rahva kulul ülal pidada. Lisaks tähistavad kristlikud rahvuslased "eesti rahva põliseid pühasid" nagu näiteks advent. Laughing
Toon otsese näite kristlike rahvuslaste globaalsest tegevusest.
Alguses rääkisid nad, kuidas kommunistid soovisid hävitada erinevaid rahvusi. Saades piisavalt paganate, viikingite ja agnostikute toetust, lugu muutus. Jutustati, et kommunistid represseerisid kristlikke eurooplasi. Tänaseks on nende ajaloo käsitlus veelgi muutunud. Nad räägivad 60 miljoni kristlase tapmisest (hämmastav sarnasus holomüüdiga, kas pole?), sealhulgas armeenia ja palestiina kristlastest, kel pole valge eurooplasega suurt midagi pistmist. Samas on ristisõdade väljatoomine keelatud, judeokristlaste tegevuse arvustamine pole lubatud.
Seoses armeeniaga tuli meelde, kuidas peajalgne manipuleeris Lepa sisuliselt multikultit toetama. Peajalgne rääkis lõunatunnis kui tore ja austusväärne on see, et armeenlased viljelevad Eestis oma kultuuri. Mida on austusväärset võõral maal oma kultuuri viljelemises? Igasugu võõrkultuuride vohamisel ei jää meist suurt midgi järgi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Waikus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Sept 2014
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Reede Sept 04, 2015 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

Kummardades võõrast jumalat tunnistad sa end selle võõra orjaks.
Kristlus on kui viirus, mis võtab maha inimese loomuliku kaitsetahte, ellujäämisinstinkti. Inimene, kes ei ole võimeline tundma ärritust, katsudes tulikuuma eset, saab tõsiseid tervisekahjustusi ning võib lõpuks koguni surra. Sama programmi levitavad kõiksugu vasakäärmuslased - salakristlased. Mis veelgi huvitavam, ärrituda on keelatud ohuallikate vastu, ent samas pole neil probleemi vihata neid rahvuskaaslasi, kel on ellujäämisinstinkt veel alles. Emotsioonideta inimene on surnud inimene, see sama ärritus on täna ainus, mis võib meid päästa kindlast hukust. Tiigrikutsikad võivad näida nunnud, ent sellegi poolest on nad täiskasvanuks saades kiskjad.
Arengumaagid on rääkinud salakristlastest, korra olen aga kokku sattunud millegi ainulaadsega - "salapaganaga". Selle inimese maine mina oli nakatunud kristlusega. Ta oli pidev kirikukülastaja, ent kui ühel päeval tahtsid need samad tal naha üle kõrvade tõmmata, astusid ta teisikud vahele ning võtsid paganate poole. Kristlus oli üksnes harjumus, programm mis tiksus füüsilises ajus. Paraku päädis asi sellega, et mõne aastapärast jäi inimene dementseks, viiruse hävinemisega läks nässu ka operatsioonisüsteem. Hiljem kuulsin, et nooruspõlves olnud ta koguni piiblis leiduvate jaburuste üle naljavisanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Reede Sept 04, 2015 8:31 pm    Teema: Vasta viitega

Waikus kirjutas:

Kristlus on kui viirus, mis võtab maha inimese loomuliku kaitsetahte, ellujäämisinstinkti.


Minu meelest väga säravalt öeldud lause.
Ma ei jõudnud täna hommikul seda pagulaste meediakajastust ära kiruda. Otse loomulikult on tegemist propagandaga. Ja mitte eesti valitsuse juhitud - nemad on ju pintsakud ja broilerid lihtsalt. Mingid uppunud lapsed ja maja otsaseina põlengu pärast kohale toetust avaldama ja kätt hoidma sõitnud peaminister. Ja pärast seda seaduste muutmine. No tere tore. Loomulikult on see teadlik kommunikatsiooni juhtimine - see sama toredus, mida õpetatakse isegi vastaval ülikooli erialal. Mul pole eriti usku, et lai inimmass sellest aru saaks. Kohale jõuab sõnum, et kui sa vähegi julged oma null-tolerantsi välja näidata, siis on kogu maailma võimusüsteemid sinu vastu.
Minu meelest kõige haigem on see, kui lasteaedades mängivad meie lapsed - meie tulevased noored emad mustanahalise beebinukuga. Et ikka varakult selgeks saaks, et see on väga normaalne, kui sinul valgenahalisena mustanahaline beebi sünnib. Mina ei tea, kuidas tänapäeva lapsi vaimselt kaitsta. Kas tänapäeva emad-isad kasvatavad tõesti oma lapsi selleks, et nood neegritega paarituksid?
Normaalne need üle sõitvad pagulaste hordid uputada ja mõned tagasi saata, et leviks sõnum - ei tule siia. Sõjavägi peaks meid kaitsma. Aga kuna ei kaitse, siis peaks tõusma kaitsma juhtide alla kogunenud rahvas. Aga no teadagi, et juhid on kah tapetud ja tapetakse kohe kui tekivad. Kuna inimesed sisemist poolt ei näe, siis ollaksegi täiesti kaitsetud - immuunsüsteemita.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Sept 05, 2015 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

Muide muutus on märgatav, mustad kardavad ja on ümbritseva suhtes kinnised. Ma näen neid niipalju Mustamäelt linna sõites ühistransportides. Kui enne oli näha ülbe suhtumine, siis nüüd on välise täielik ignoreerimine, mõnel juhul aga reageeritakse valulikult ümbruse suhtes kui nähakse, et inimesed hoiavad eemale. Arvatavasti kasutavad eestlased järjest rohkem füüsilist vägivalda neegrite peal (nägin ühte valusat reageerijat, kes trollilt maha astudes tugevalt jalga lonkas- läks kooli vist).

Sellel teemal ka Telegrammis uudis (väga ühekülgne muidugi): http://www.telegram.ee/eesti/mustanahaline-eestlane-teiste-rasside-vihkamine-ei-ole-patriotism#.Ver9BdLtlBf

Kristliku mentaliteedi asemel mängib siin rolli inimesele loomuomane võõrviha ja see, et pseudojuhid seda võõrviha oma tegevusega toidavad hetkel. Ootan huviga, mis pöörde see kriis ühiskonnas võtab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Waikus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Sept 2014
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Laup Sept 05, 2015 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tige tihane kirjutas:
Muide muutus on märgatav, mustad kardavad ja on ümbritseva suhtes kinnised. Ma näen neid niipalju Mustamäelt linna sõites ühistransportides. Kui enne oli näha ülbe suhtumine, siis nüüd on välise täielik ignoreerimine, mõnel juhul aga reageeritakse valulikult ümbruse suhtes kui nähakse, et inimesed hoiavad eemale. Arvatavasti kasutavad eestlased järjest rohkem füüsilist vägivalda neegrite peal (nägin ühte valusat reageerijat, kes trollilt maha astudes tugevalt jalga lonkas- läks kooli vist).

Sellel teemal ka Telegrammis uudis (väga ühekülgne muidugi): http://www.telegram.ee/eesti/mustanahaline-eestlane-teiste-rasside-vihkamine-ei-ole-patriotism#.Ver9BdLtlBf

Kristliku mentaliteedi asemel mängib siin rolli inimesele loomuomane võõrviha ja see, et pseudojuhid seda võõrviha oma tegevusega toidavad hetkel. Ootan huviga, mis pöörde see kriis ühiskonnas võtab.


Kui neeger lonkab, siis on kahtlemata süüdi Eestlane? Selline seisukoht ei erine millegi poolest kõigi nende poliitikute omadest, kes enne uurimistulemuste selgumist on varmad oma rahvast süüdistama.
"Võõraviha"? "Vihakõne"? Mida selle kohta öelda... Multikultuuristatud Euroopa riikides pole enamike vägivaldsete kuritegude taga teps mitte põlisrahvas. Toimumas on täpselt sama mis aastakümneid tagasi Ida-Virumaal, genotsiid ja seda mitte ainult Eestis. Huvitav, et seda sõna veel meie peavoolu meedias kasutatud pole, massimõrv ja muud jaburused. Võiksid neid trumbata ja kirjutada artikli sellest, kuidas raevunud Eestlased vaeseid süütuid migrante genotsiidivad, kuus miljonit ja puha. Mul maal palju koduloomi kes kõik eestlased. Kukk tahtis peaministriks kandideerida, aga vot rassistlik süsteem ei luba.Laughing Oeh ja EU poolt heakskiidu saanud Telegram... Kosher certified
Looduses on konkurents, kes enda eest ei seisa läheb söödaks. Antud ajal oleme selleks söödaks meie.


Viimati muutis seda Waikus (Püh Sept 06, 2015 12:09 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Sept 05, 2015 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, selle füüsilise vägivalla puhangu suhtes kasutasin oma loogikat, sest mul pole võimalik reaalset uurimust läbi viia. Sama hästi võib neeger ka jalgpalli mängides viga saada, kuid ma mõtlesin üldist käitumise muutust eesti inimestes ja sh neegrite enda käitumismuutust ümbritseva suhtes.

Võõrviha kui selline pole minu jaoks negatiivse tähendusega, nagu ta tundub, et on sinu jaoks- võttes arvesse su reageeringut. Minu jaoks on võõrviha täiesti loomulik inimese osa, teisisõnu võib seda ka nimetada inimese immuunsüsteemi osaks. Võõrviha vastandpool võiks olla innovatsioon (mille alla kuulub tolerants). Oleks ju tore, kui ühiskonnas oleks need tasakaalus, aga kriisisituatsioonis kerkib varem või hiljem esile immuunsüsteem (paganatel on immuunsüsteemi tase alati suhteliselt kõrge olnud). See on normaalne suhtumine, kui sa tunned, et keskkond on mingite asjaolude tõttu kriitiliseks muutunud ja ohustab sind kui maailma elanikku. Neegrid on sealjuures vaid haavale tunginud bakterid vms, kuid eestlane ihub hammast pigem nende peale, kes neegreid ja islamiusku sisse toovad ehk kes temas selle lahtise haava tekitasid. See on minu jutu point.


Waikus kirjutas:
Tige tihane kirjutas:
Muide muutus on märgatav, mustad kardavad ja on ümbritseva suhtes kinnised. Ma näen neid niipalju Mustamäelt linna sõites ühistransportides. Kui enne oli näha ülbe suhtumine, siis nüüd on välise täielik ignoreerimine, mõnel juhul aga reageeritakse valulikult ümbruse suhtes kui nähakse, et inimesed hoiavad eemale. Arvatavasti kasutavad eestlased järjest rohkem füüsilist vägivalda neegrite peal (nägin ühte valusat reageerijat, kes trollilt maha astudes tugevalt jalga lonkas- läks kooli vist).

Sellel teemal ka Telegrammis uudis (väga ühekülgne muidugi): http://www.telegram.ee/eesti/mustanahaline-eestlane-teiste-rasside-vihkamine-ei-ole-patriotism#.Ver9BdLtlBf

Kristliku mentaliteedi asemel mängib siin rolli inimesele loomuomane võõrviha ja see, et pseudojuhid seda võõrviha oma tegevusega toidavad hetkel. Ootan huviga, mis pöörde see kriis ühiskonnas võtab.


Kui neeger lonkab, siis on kahtlemata süüdi Eestlane? Selline seisukoht ei erine millegi poolest kõigi nende poliitikute omadest, kes enne uurimistulemuste selgumist on varmad oma rahvast süüdistama.
"Võõraviha"? "Vihakõne"? Mida selle kohta öelda... Multikultuuristatud Euroopa riikides pole enamike vägivaldsete kuritegude taga teps mitte põlisrahvas. Toimumas on täpselt sama mis aastakümneid tagasi Ida-Virumaal, genotsiid ja seda mitte ainult Eestis. Huvitav, et seda sõna veel meie peavoolu meedias kasutatud pole, massimõrv ja muud jaburused. Võiksid neid trumbata ja kirjutada artikli sellest, kuidas raevunud Eestlased vaeseid süütuid migrante genotsiidivad, kuus miljonit ja puha. Mul maal palju koduloomi kes kõik eestlased. Kukk tahtis peaministriks kandideerida, aga vot rassistlik süsteem ei luba.Laughing Oeh ja EU poolt heakskiidu saanud Telegram... Kosher certified
Looduses on konkurents, kes enda eest ei seisa läheb söödaks. Antud ajal oleme selleks söödaks meie.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Järgmine
Lehekülg 24, lehekülgi kokku 25

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group