Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ennustaja

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
roosa-sisalik
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 16 Okt 2009
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Esm Veeb 04, 2013 9:40 pm    Teema: Ennustaja Vasta viitega

Tere, kellel on olnud kokkupuuteid ennustajatega? Kas pandi täppi või mitte? Oskab keegi ehk soovitada mõnd head ennustajat või on nõus ise ennustama?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Teis Veeb 05, 2013 2:57 pm    Teema: Vasta viitega

Ma panen alati täppi: üks päev sa är kooled!
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
roosa-sisalik
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 16 Okt 2009
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 07, 2013 12:58 am    Teema: Vasta viitega

Paluks ikka asjalikke vastuseid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 07, 2013 1:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kas veame kihla?
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 07, 2013 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

Mul pole iial olnud vajadust kelleltki ennustust küsida. Pigem üritan mineviku valust asjalike seletuste abil vabaks saada. Tulevikku üritan ise parimal moel suunata ja olen lihtsalt valmis vastu võtma seda, kui asjad ebaõnnestuvad. Nt unenäod töötavad minus läbi võimalikke katastroofe ja arvatavasti tänu sellele olen ka tugevam õnnetuste suhtes.

Kuku raadios saates Vox Populi (internetikommentaarium: http://www.kuku.ee/index.php?action=subject&id_broadcast=12&id_subject=1431) oli sama küsimus mõned päevad tagasi - kuulajad helistasid ja avaldasid arvamust. Igast naljakaid asju räägiti. Kõige parem kild oli see: "Üks õige ennustaja on ikka see, kes raha ei küsi!" Ma siis mõtlesin, et võtaks kah õige sellise suhtumise: "Üks õige plaatija on see, kes raha ei küsi. Ja üleüldse, ühed õiged plaadid on need, mis on küll kvaliteetsed, aga tasuta antakse. Ma ei tea, kõik on ikka nii raha peal väljas."
See on selge parasiitlik suhtumine. Kui inimene teeb tööd, siis ta saavutab ka hüved. Ja neid hüvestid ei pea tasuta ära andma.

Igatahes, mida mina soovitan - kui tõesti vajad, siis proovi kõigepealt ise endale ennustada. Tulevik on üks suur võimalike põhjus-tagajärg niidistike kogum. Vaata kõik võimalused järgi ja siis mõjuta vastavas suunas. Lisaks on vaja kasvatada enda maailmapilti, et näha ja arvestada rohkem. Mina kasvatan oma maailmapilti pideva mineviku ja oleviku analüüsi abil. Muudkui arutan ja arutan. Ja kui teinekord tundub, et ma lähen oma mõtlemisega liiga kaugele ja kas on ikka mõtet nii palju mõelda, siis lihtsalt jõuga mõtlen edasi. Sest reaalsus on näidanud, et paljud paganad lähevad veel kaugemale ja mõistavad seetõttu veel rohkem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group