Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Arengumaagide kokuka konspekt 18
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Arengumaagide kokukate konspektid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 9:30 pm    Teema: Vasta viitega

Mis asi on peliit?

Peliidid avastasime siis, kui avastasime, mis elukad on inglid. Peliiti vĂ”ime defineerida kui vÔÔrtuumsed nĂ”rkusejĂ”u rassi. See tĂ€hendab seda, et eluĂ”igust pole neile andnud mitte loodus, vaid parasiitsĂŒsteem.

Peliidid jagunevad nelja klassi:
Esimese klassi peliidi nĂ€ide on selgeltnĂ€gija Nastja. Meie kutsume teda peliidi vastseks. Teda hakatakse ehitama. Ehitab ĂŒhiskond, vĂ”ttes mingi tugeva isiksuse (tuhmiku vĂ”i sĂ€deleva), kellest ĂŒritatakse teha tema igavene ori.
Mehhanism oli selgelt nÀha SelgeltnÀgijate tuleproovis, kus Nastjast taheti teha Eesti eliitnÔid ja mind trambiti maha. Mina olin see, kes pidi saama tema esimeseks orjaks.
Teise astme peliit teostab ennast ĂŒhiskonnas tĂ€htsa firma juhina, kes reaalselt mitte sittagi ei tee, ainult kotib inimesi. TĂŒĂŒpnĂ€ide on Kanal 2-e boss. See boss peab endale ise orja leidma. Kui ta on endale jĂ€rgmise orja leidnud, siis saab ta kolmanda astme peliidiks.
Kolmanda astme peliidi nĂ€ide on Inglise kuninganna. Tema juba loob oma isikliku arenguruumi vĂ€lja. Kui tal on kolmas ori, siis peab ta leidma veel ĂŒhe orja, kelle ta piinarikkalt tapab. Siis ei pea ta enam kehastuma ja hakkab end meile ilmutama ingli kujul.

KokkuvÔttes: peliidid on inimesed, kes mitte sittagi ei tee ja rahvas jumaldab neid. Nad viivad oma hinge, toidu, ressursid neile.
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

toorum kirjutas:
Ainult mĂ”nest asjast ei saanud ma aru. NĂ€iteks mis asi on "peliit", mille alla ĂŒks pool jÀÀb ja kus see loodus on, ehk kas mitte absoluut ise pole loodus ja meie looduse osad ( isegi kunstlikus on ju loodud, missiis, et vahel inimene loob illusioone, et ta suudab end seelĂ€bi loodusest eraldada, mis on rohkem haiglane mĂ”tlemine, kuid loodusest meid ei lahuta ).

VĂ”ta, et planeet Maa on nagu inimene. ParasiitsĂŒsteem on virtuaalne maailm planeedi kĂ”rval. Ja inimene on rakukene selles kehas. NĂŒĂŒd kui see rakukene ennast vaimselt parasiitsĂŒsteemiga on ĂŒhendanud, siis ta muutub vĂ€hirakuks. Ja kui teised inimesed lĂ€hevad selle inimesega kaasa, toetavad teda, siis see vĂ€hirakk muudab teisi inimesi ka vĂ€hirakkudeks. Ja kui kriitiline piir on ĂŒletatud, siis inimene sureb Ă€ra.
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Esm Jan 14, 2013 2:44 pm    Teema: Vasta viitega

See "parasiitsĂŒsteem" on juhuslikult andnud inimkonnale ka elektri ja arvutid, mida inimene mĂ”nuga tarbib. Seega suht silmakirjalik jutt Tokilt.
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Jan 14, 2013 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

Kui sul oleks tĂ”esti algmĂ”istete ja definitsioonide vastu huvi, et paganlust mĂ”ista, siis vĂ”taksid esimese asjana lahti otsingusĂŒsteemi ja trĂŒkiksid sinna sisse otsisĂ”na - nt "peliit" vĂ”i "tuhmik". Mina tegin seda ja kohe esimese asjana tulid need konspektid, kus on sama asi kirja pandud, mida Tokroda sulle praegu ĂŒle kordas.

Sina aga loed ĂŒhe konspekti ja pistad siis kisendama, et ei saa midagi aru. Kujutad sa ette seda olukorda, kus igas konspektis oleks kas viited kĂ”igile teistele konspektidele, kus antud mĂ”iste vĂ”i loogika esineb vĂ”i lausa copy-pasted? Selline lĂ”putu infomĂŒra raskendaks olulise kĂ€ttesaamist.

Mina ei ole Tokroda loengust midagi moonutanud. Olen kogu uue info sĂ”na-sĂ”nalt kirja pannud. Oma mĂ”tted ja selgitused olen rangelt aga topeltsulgudesse pannud. Kui Tokroda lĂ€heks oma teoorias tervikpildist osiste poole, siis tĂ€hendaks see, et tegemist on staatilise teooria ehk dogmaga. Tokroda ja arengumaagid ĂŒldse on aga dĂŒnaamilised ehk edasiarenevad, kelle silme ees pidevalt terendab tervikpilt ehk tĂ€ius.

Norn, sa lihtsalt TAHAD viriseda, sest nii on lihtne ja mÔnus. Saab tÀhelepanu, aga ise mÔtlema ei pea. Sa lihtsalt tegeled inimeste kurnamisega. Saad sa aru, kui sina ise ei taha aru saada, siis ei tee mitte keegi sulle asju mitte mingil viisil selgeks! Ega minu elu ei sÔltu mitte grammigi sellest, kui palju sina asjadest aru saad. See on sinu enda asi. Sa lihtsalt tegeled kogu aeg pÔhjenduste leidmisega, miks midagi jÀlle ei meeldi vÔi kuidas midagi maha teha vÔi kuidas midagi eitada. Saad sa aru sellest, mida ma rÀÀgin?

Paganliku teooria jÀrgi on nii: kellesse me hÀsti suhtume, neid me toidame ehk oleme andvas pooles. Kellesse me halvasti suhtume, neilt me vÔtame ehk oleme tarbivas pooles. Sina, Norn, muudkui kÀid ja tarbid paganlust oma halvasti suhtumisega. Kui paganad siin foorumis ennast ei vÀljendaks, siis poleks sul midagi, mille suhtes siin negatiivsust vÀljendamas kÀia.

On sul mingi konkreetne eesmĂ€rk, milleni tahad oma negatiivsust vĂ€ljendava tegutsemisega jĂ”uda? Kui on, siis too see palun vĂ€lja ja analĂŒĂŒsime seda. Kui pole, siis oledki eriti hale sĂŒsteemi hĂŒpiknukk, kes laseb ennast rĂ€igelt Ă€ra kasutada.

Sa vĂ”id endast kui palju tahes arvata, aga fakt on see, et sinu mĂ”tted pole mitte grammigi vĂ”rreldavad Tokroda mĂ”tetega. Vaata, kui palju kaasamĂ”tlemist tekitab Tokroda ja kui palju suudad sina oma mĂ”tetega inimesi kaasa mĂ”tlema ja edasi iseseisvalt oma elu analĂŒĂŒsima panna? Nii, et ei ole mĂ”tet siin kĂ€ia oma tobedaid vĂ”imumĂ€nge mĂ€ngimas.

Oma kĂŒsimustega oled aga teretulnud siis, kui oled kĂ”ik konspektid ilusasti lĂ€bi lugenud. Mina vastaksin hea meelega, sest vĂ€ga mĂ”nus on teinekord oma vaatenurka asjast avada. Edasiviivat arutlemisruumi pakuvad need konspektid kĂŒllaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Esm Jan 14, 2013 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

Mai viitsi siin sulle midagi pikalt vastu jahuda, minu eesmÀrk oli teile lihtsalt öelda, et mÔistuslikult pole teie vandenÔu "teooriast" vÔimalik aru saada.
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Esm Jan 14, 2013 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
See "parasiitsĂŒsteem" on juhuslikult andnud inimkonnale ka elektri ja arvutid, mida inimene mĂ”nuga tarbib. Seega suht silmakirjalik jutt Tokilt.

Norn, Ă€ra aja jeesuse juttu. Sa tead kĂŒll, kuidas ma vihkan juudi sĂŒsteemi.
SĂŒsteem pole meile mitte sittagi andnud. Elektri ja arvuti on meile andnud suursugused mehed, mitte sĂŒsteem. VĂ”tame konkreetse nĂ€ite elektri pealt.
Me teame, et Tesla töötas vĂ€lja kaks elektriĂŒlekandesĂŒsteemi. Üks oli juhtmete kaudu elektri ĂŒlekandmine ja teine oli juhtmevaba. Juhtmevaba ĂŒlekannet inimkond ei tea, sest sinna ei saa panna elektrimÔÔdikut vahele. Seega me vĂ”ime öelda suur aitĂ€h sĂŒsteemile, kes asjaliku mehe loomingu pooleks tegi ja kaotas tĂ€htsama osa Ă€ra.

Ja ĂŒleĂŒldse ma ei viitsi rohkem jahuda sinuga siin. VĂ”iksid natikene lugeda muid asju ka, mitte istuda nagu valvekoer siin foorumis.
Kr66t
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Jan 14, 2013 11:45 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Mehhanism oli selgelt nÀha SelgeltnÀgijate tuleproovis, kus Nastjast taheti teha Eesti eliitnÔid ja mind trambiti maha. Mina olin see, kes pidi saama tema esimeseks orjaks.

Kallis, Toki, palun saa juba sellest saatest ĂŒle Smile MĂ”tle, sai said au ennustada presidendi paarile uueks aastaks tulevikku, mitte polnud see Nastja...
Tead ju, et eluga tuleb edasi minna! vuta-vuta , rÔÔmsalt ja rahulolevalt...
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Esm Jan 14, 2013 11:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tok lÀheb lausa kepseldes elus edasi aga faktid ei muutu.
Tagasi üles
Kr66t
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2013 12:06 am    Teema: Vasta viitega

jalg ehk kepsleb ja meel on rÔÔmus, aga hinges hÔÔgub vimm, et naerualuseks tehti... ja selle vimmaga ise nastjat toidab
kas on vaja? pole ju Smile Kus see aeg maailma pÀÀstmiseks nÔnna leitakse?!
Tagasi üles
Kr66t
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2013 12:09 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kellesse me halvasti suhtume, neilt me vÔtame ehk oleme tarbivas pooles.

tuletaks nĂŒĂŒd meelde Suure Juhi enda sĂ”nu: vahet pole, kas vihkad vĂ”i armastad, ĂŒhtepidi peos oled ja toidad Very Happy

tarbitakse teid endid, kui halvasti suhtute. neutraalsus on vÔtmesÔna, tibulinnuke
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2013 3:11 am    Teema: Vasta viitega

Kr66t kirjutas:
jalg ehk kepsleb ja meel on rÔÔmus, aga hinges hÔÔgub vimm, et naerualuseks tehti... ja selle vimmaga ise nastjat toidab
kas on vaja? pole ju Smile Kus see aeg maailma pÀÀstmiseks nÔnna leitakse?!
Su sisemaailmas oleval Tokroda peegeldusel vÔib ju vimm olla, kuidas sulle rohkem meeldib, aga reaalsus on veidi teine siiski.
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2013 2:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Norn kirjutas:

SĂŒsteem pole meile mitte sittagi andnud. Elektri ja arvuti on meile andnud suursugused mehed, mitte sĂŒsteem. VĂ”tame konkreetse nĂ€ite elektri pealt.
Me teame, et Tesla töötas vĂ€lja kaks elektriĂŒlekandesĂŒsteemi. Üks oli juhtmete kaudu elektri ĂŒlekandmine ja teine oli juhtmevaba. Juhtmevaba ĂŒlekannet inimkond ei tea, sest sinna ei saa panna elektrimÔÔdikut vahele. Seega me vĂ”ime öelda suur aitĂ€h sĂŒsteemile, kes asjaliku mehe loomingu pooleks tegi ja kaotas tĂ€htsama osa Ă€ra.

Ja ĂŒleĂŒldse ma ei viitsi rohkem jahuda sinuga siin. VĂ”iksid natikene lugeda muid asju ka, mitte istuda nagu valvekoer siin foorumis.

Ei tea sa mitte sittagi, juudi sĂŒsteem on pigem su Ă€rapetnud, et sellist ĂŒhekĂŒlgselt kreenis jama tĂ”siselt vĂ”tad.
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2013 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Norn kirjutas:

Ei tea sa mitte sittagi, juudi sĂŒsteem on pigem su Ă€rapetnud, et sellist ĂŒhekĂŒlgselt kreenis jama tĂ”siselt vĂ”tad.
Aga sa ei lĂŒkanud Toki vĂ€idet ka ĂŒmber.
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Jan 16, 2013 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei nĂ€e selles ĂŒhtegi kainet vĂ€idet, vaid tĂŒĂŒpilist hĂ€dapundart. Tema probleemid rÀÀgivad pigem temast endast ja kuidas ta neid toidab, mitte millestki objektiivsest. Hakka siin veel kahtlaselt potentsiaalse skisokandidaadiga vĂ€itlema, kellel seda vaja?
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Jan 16, 2013 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, pĂ€ris kummaline fenomen. Nimelt Tokil kĂ€ib pĂ€ris palju kliente nĂ”u kĂŒsimas aga neil on tavaliselt ĂŒks ĂŒhine joon. Nad otsivad kaine mĂ”istusega inimest, kes konkreetselt neile elulised situatsioonid lahti seletaks ja samas vaimseid tasandeid paralleelselt juurde arvestaks. Kui satub mĂ”ni, kes loodab kuulda tÂčakra juttu ja kuidas energiatase tĂ”useb ja muu ilus jutt kosmilistest energiatest (ehk kes tuleb, et uskuda, mitte teadvustada), need ei jÀÀ tavaliselt rahule ja otsivad mĂ”ne teise nĂ”ia, kes taro kaarte paneks ja igasugu muid mĂŒstilisi asju teeks, mis nĂ”iandusega arvatakse kaasas kĂ€ivat.

Sellegipoolest olid mul endalgi kahtlused ja ma jĂ€lgisin aastaid kulm kortsus seda fenomeni, kuna kohati kĂ€itus Tok minu jaoks vĂ€ga ebastandartselt. Siis lĂŒkkasin statistika kokku: kliendid, elu, teadmised, kogemused. Leidsin, et ta on ĂŒks realistlikumaid inimesi keda ma tean ja vĂ€ga eesmĂ€rgikindel sealjuhul. SĂ”na „hĂ€dapundar” on tema iseloomustamiseks nii kaugel, kui vĂ”imalik. Ta on mees, kes on paljud inimesed oma Ă”lule vĂ”tnud, ta tegeleb nendega ja toetab neid.

Ma vÔin juba eeldada, milline sinu jaoks mitteskiso mees vÔiks olla ja ma lööks selliseid jalaga. Hakaku meheks raisk. Normaalsus on meil, inimestel, kokkuleppeline reaalsus.
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Jan 17, 2013 3:12 pm    Teema: Vasta viitega

Su jutt on nii ilus, et hakka vĂ”i uskuma nagu Tokroda oleks see ĂŒks ja ainus Ă”ige Jeebus kunagi. Paraku skisofreenia ei seisne kokkulepitud normides, nagu sinu jutust vĂ”iks jĂ€reldada, vaid tugevalt fĂŒĂŒsisega ĂŒhenduses olevate selgelt loogiliste struktuuride katkendlikkuses. Üks skisofreenia vorme on paranoiline vandenĂ”u teooriate must-valge uskumine, mille taga on loomulikult vaid parasiitlikud juudid ja sĂŒsteem. Selline labane asjade ĂŒldistus nĂ€itab vaid inimese enda arengustruktuuri nĂ”rka kohta, kinnistumist ja potensiaalset skisofreenilist valupunkti, eriti veel kui vĂ€idetavalt peaks olema tegu hoopis kĂ”rgelt arenendu vaimse inimesega. Igatahes, kui ta oma klientidele hakkab sellist pooltĂ”de kuulutama, siis sellest kĂŒll paraku teab mis head abi ei saa.
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Jan 17, 2013 3:50 pm    Teema: Vasta viitega

Sa Ă€ra kujusta siin, Norn. Kui inimene enam iseendaga toime ei tule vĂ”i on ohtlik teistele, siis on ta haige. Ja ĂŒldse on kogu sinu arusaamisvĂ”ime ÀÀrmiselt kitsarinnaline ja enesekeskne.
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Jan 17, 2013 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

Ma defineerisin Toki nĂ€ite puhul skisofreenia mĂ”iste superlĂŒhidalt ja loogiliselt, mitte ei lĂ€henenud asjale mingist vĂ€ga pealiskaudsest ohu ja vaieldavast toimetulemise aspektist. Ütle ĂŒks elus inimene, kes pole absoluutselt kellelegi ohtlik, vĂ”i kes saab absoluutselt iseseisvalt hakkama? Huvitav kĂŒll, kelle lĂ€henemine on ikka enesekesksem ja kitsarinnalisem?
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Jan 17, 2013 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Su jutt on nii ilus, et hakka vĂ”i uskuma nagu Tokroda oleks see ĂŒks ja ainus Ă”ige Jeebus kunagi. Paraku skisofreenia ei seisne kokkulepitud normides, nagu sinu jutust vĂ”iks jĂ€reldada, vaid tugevalt fĂŒĂŒsisega ĂŒhenduses olevate selgelt loogiliste struktuuride katkendlikkuses. Üks skisofreenia vorme on paranoiline vandenĂ”u teooriate must- valge uskumine, mille taga on loomulikult vaid parasiitlikud juudid ja sĂŒsteem. Selline labane asjade ĂŒldistus nĂ€itab vaid inimese enda arengustruktuuri nĂ”rka kohta, kinnistumist ja potensiaalset skisofreenilist valupunkti, eriti veel kui vĂ€idetavalt peaks olema tegu hoopis kĂ”rgelt arenendu vaimse inimesega. Igatahes, kui ta oma klientidele hakkab sellist pooltĂ”de kuulutama, siis sellest kĂŒll paraku teab mis head abi ei saa.

Noh nĂ€ed, sina arvad, et Tokroda on pigem skisofreenik ja Tokroda peab sind nt juudisĂŒsteemi orjaks. MĂ”lemad vaatate oma maailmas kehtivatele kĂ€ibetĂ”dedele otsa.

Muide, kui me rÀÀgime parasiitlusest, siis seda vĂ”ib samastada mingil mÀÀral ka sellega, et on mingid eetika- ja kĂ€itumisnormid, mida peaks silmas pidama (looduse seisukohast) aga mis surutakse endas maha ja kĂ€itutakse vastavalt ĂŒhiskonnas seatud normidele. Me nimetame parasiitseks ka enda ja teiste osi, mis ĂŒmbrust lĂ”huvad. Laiskus ja mugavus on ka mingis mĂ”ttes parasiitlus. Ja on kollid, mida lahates jĂ”uame psĂŒhholoogiasse. TĂ€helepanukoll, vĂ”imukoll, enesehĂ€vituskoll, hea inimese koll, omandikoll, eneseĂ”igustuskoll. Kui ma ĂŒtlen, et sa kollitad, siis seda vĂ”ib tĂ”lkida ka nii, et ma ĂŒtlen: sa pole endas kindel, sa mĂ€ngid ĂŒle oma vĂ”imete, sa tahad olla keegi, kes sa tegelikult pole, sa lihtsalt ĂŒritad mulle midagi peale suruda, mis töötab sinu huvides jne- seda siis vĂ€ga pealiskaudses vĂ”tmes öelduna. Lisaks vaatame vaimset pilti aga praegu pole see olulne (sest skisofreenia def.-i kohaselt oleksime siis pea kĂ”ik siin skisod). Meil oli hiljuti arutelu teemal, et pole olemas head ega halba (kuid ĂŒhiskonnas liigitatakse pidevalt kĂ”ike heaks ja halvaks). VĂ”iks öelda, et on mulle kahjulik ja mulle kasulik, nĂ€iteks. Ja tihti vĂ”ib selle kahjuliku ka kasulikuks muuta, kui on oskusi. Tahan öelda, et sa Norn ise nĂ€ed asju pigem must- valgelt, kui vĂ€idad kedagi seda tegemas. Liiatigi sellepĂ€rast, et sul ei paista olevat vĂ”imet inimese sisse nĂ€ha.

Ja see kui me ĂŒtleme kellegi kohta juut, tĂ€hendab meie jaoks teatud kĂ€itumisliini, mis ĂŒhtib pigem nö suure venna nĂ€gemusega, kui meie, eestlase, omaga.
Tagasi üles
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Jan 17, 2013 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

Skisofreenia on haigus, mida on Ă”igus diagnoosida vaid oma ala spetsialistil. RÀÀkisin ĂŒkskord ĂŒhe hullari arstiga ja kĂŒsisin, mis alustel ta ĂŒhele inimesele skisofreenia diagnoosis. Ta seletas, et sel inimesel on pettekujutelmad, mis on pĂ”hjustanud talle suutmatuse tööl kĂ€ia ja vara ning suhteid omada. Need nn "kujutelmad" ei lasknud sel inimesel enam mitte mingil viisil toimida. Ma ei hakka sulle seda tĂ€pselmalt kirjeldama, aga need olukorrad, milles vaimuhaiged haiguse aktiviseerumise perioodil viibivad, on vĂ€ga Ă”udsad. Kuna vaimuhaiged inimesed lĂ”huvad enda suhted, siis on nad vĂ€ga ĂŒksikud inimesed. Eriti siis, kui lĂ€hedased pole endale veel teadvustanud, et selle inimese destruktiivset kĂ€itumist juhib haigus.

Ehk siis asja mĂ”te on see, et mĂ”tle palju mĂ”tled ja nĂ€e palju nĂ€ed, aga vaimuhaiguseks muutub see siis, kui peas toimuv viib inimese pidevasse vĂ”i hooajalisse kriisiseisundisse ega lase tal tavaelus toime tulla: tööl kĂ€ia, sĂŒĂŒa, ennast riietada, suhteid hoida ja edendada jne. Tokroda ĂŒmber on suur sĂ”prusseltskond. Tal on kodu, töö, naine, palju pĂ”nevaid suhteid erinevate inimestega. Ta on loominguline, lĂ”bus, sĂŒdamlik ja soe, tark. Ühelegi haiguse kriteeriumile ta ei vasta.

Pealegi: Vaimumaailma foorum on ainuke foorum, kus vĂ”ib rÀÀkida asjadest, mis on nii reaalselt olemas, aga ĂŒkski tĂ€napĂ€evane teadus neid tĂ”estada ega ĂŒmber lĂŒkata ei suuda. Ja sind mĂ”istetakse ning mĂ”eldakse kaasagi. Me kĂ”ik tegelikut tunneme enda ĂŒmber rohkemat, kui tavaline vĂ”i keskmine ĂŒhiskondlik maaimakĂ€sitlus seletada suudab.

Sinusugused, kes teiste vÀljaöeldut skisofreeniaks hakkavad nimetama, ei ole siia foorumisse teretulnud!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Arengumaagide kokukate konspektid Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group