Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Heiheihei

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
roosa-sisalik
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 16 Okt 2009
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Laup Nov 17, 2012 3:34 am    Teema: Heiheihei Vasta viitega

Ma tõesti ei tea kas on õige alafoorum või üldse õige foorum selleks, aga täna juhtus bussi oodates kummaline asi. Nimelt astus ligi vana, mitt kõige parema riietuse ja välimusega mees ning pistis pihku 5€. Muidugi tänasin ette ja taha ning võtsin vastu. Ma ei tea isegi miks ma tagasi ei pakkunud, ta veel ütles et tal on veel 20€.
Siit küsimus, miks peaks keegi selline heast peast võõrale noorele inimesele raha andma? Kas sellel võis olla mingi taga mõte? Oli see mingi märk, millest ma aru ei saa? Palun aidake. Tänan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Nov 17, 2012 4:18 pm    Teema: Vasta viitega

Soovitan sul lihtsalt sellise suhtumisega ettevaatlik olla tulevikus, teeni ikka omad asjad/tasud ausalt välja. Ehk teene teene vastu. Sest kui niisama saad, tuleb mingi varjatud kohustus ka kraesse. Sul tasuks Egiptuses ära käia, seal surutakse sulle lausa vägisi asju pihku ja kui nõutult need enda kätte jätad ja edasi kõnnid, siis hakkab trall pihta. Oled neil konksu otsas ja maksad mingi mõttetu asja eest hingehinda.

Ühesõnaga, tasuta asju pole olemas ja mõtle sellest lähtuvalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
roosa-sisalik
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 16 Okt 2009
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Teis Nov 20, 2012 2:17 am    Teema: Vasta viitega

Samas ta rääkis oma elust ja lapsest mulle. Äkki ta andis selle pärast, et ma teda kuulaksin?
Mul oleks nagu süümekad, tahaks uuesti seda meest näha miskipärast.
Mida ma tegema peaksin?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Teis Nov 20, 2012 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

et Sa kuulaksid — hiirelõks.
süümekad – noh, said, mis.
tegema peaksin? – saab teha. tuleb tahta; ja vaimuplaanis või poolunenägemises võidelda. viimasel ajal on nad vastikult visad. edu.
_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Nov 22, 2012 4:44 pm    Teema: Re: Heiheihei Vasta viitega

roosa-sisalik kirjutas:
Ma tõesti ei tea kas on õige alafoorum või üldse õige foorum selleks, aga täna juhtus bussi oodates kummaline asi. Nimelt astus ligi vana, mitt kõige parema riietuse ja välimusega mees ning pistis pihku 5€. Muidugi tänasin ette ja taha ning võtsin vastu. Ma ei tea isegi miks ma tagasi ei pakkunud, ta veel ütles et tal on veel 20€.
Siit küsimus, miks peaks keegi selline heast peast võõrale noorele inimesele raha andma? Kas sellel võis olla mingi taga mõte? Oli see mingi märk, millest ma aru ei saa? Palun aidake. Tänan.


Mul oli hiljuti kas midagi sarnast, selline hea päev: leidsin surnuaia äärest viis euri, naabrinaine andis heast peast koti kartulast ja pudel viina ja üldse tundusid kõik kuidagi lahkemad ja sõbralikumad olevat... Aga küllap ta oli mingi usklik.

Kunagi nolgina sain baaris lambist ühelt inimeselt, keda kül põgusalt tundsin sada ( või oli isegi rohkem ) eeku, aga siis olin extasi kommist nii sassi kamminud, et ei suut püsti seista, silmad olid pahupidi ja juu ta mõtles, et kui ment mu vahele võtab, ja puhuma paneb, siis võib pahandusi tulla. Paraku jäin sellest muidud saadud kingitusest lihtsalt ilma, usaldasin selle ühele seltsimehele, kes enam tagasi ei tulnud.

Niiet tasuta lõunaid pole olemas, aga kül võib olla vahest lihtsalt paremaid päevi, kus elu maksab sulle heas mõttes millegi eest kätte.
Tagasi üles
roosa-sisalik
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 16 Okt 2009
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Nelj Nov 22, 2012 6:56 pm    Teema: Re: Heiheihei Vasta viitega

toorum kirjutas:
roosa-sisalik kirjutas:
Ma tõesti ei tea kas on õige alafoorum või üldse õige foorum selleks, aga täna juhtus bussi oodates kummaline asi. Nimelt astus ligi vana, mitt kõige parema riietuse ja välimusega mees ning pistis pihku 5€. Muidugi tänasin ette ja taha ning võtsin vastu. Ma ei tea isegi miks ma tagasi ei pakkunud, ta veel ütles et tal on veel 20€.
Siit küsimus, miks peaks keegi selline heast peast võõrale noorele inimesele raha andma? Kas sellel võis olla mingi taga mõte? Oli see mingi märk, millest ma aru ei saa? Palun aidake. Tänan.


Mul oli hiljuti kas midagi sarnast, selline hea päev: leidsin surnuaia äärest viis euri, naabrinaine andis heast peast koti kartulast ja pudel viina ja üldse tundusid kõik kuidagi lahkemad ja sõbralikumad olevat... Aga küllap ta oli mingi usklik.

Kunagi nolgina sain baaris lambist ühelt inimeselt, keda kül põgusalt tundsin sada ( või oli isegi rohkem ) eeku, aga siis olin extasi kommist nii sassi kamminud, et ei suut püsti seista, silmad olid pahupidi ja juu ta mõtles, et kui ment mu vahele võtab, ja puhuma paneb, siis võib pahandusi tulla. Paraku jäin sellest muidud saadud kingitusest lihtsalt ilma, usaldasin selle ühele seltsimehele, kes enam tagasi ei tulnud.

Niiet tasuta lõunaid pole olemas, aga kül võib olla vahest lihtsalt paremaid päevi, kus elu maksab sulle heas mõttes millegi eest kätte.



Mismoodi "heas mõttes millegi eest kätte?"
Vahel ma mõtlen, et äkki peaksin minema samal päeval, samal kellaajal jälle sinna, äkki näeb teda. Panin selle raha eraldi ära. Ei tea mida endiselt teha. Imelik on olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Nov 23, 2012 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Kuule roosa- sisalik, äkki katsud natukene eneseanalüüsiga tegeleda. Mõlemad saite kokku, näib, et te ei kontrollinud kumbki olukorda ehk olite võtvas pooles. Sa tahtsid ta käest ka midagi saada ja tundub, et tahad siiani.
Leia oma vastus ja ela edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Nov 23, 2012 1:49 pm    Teema: Vasta viitega

Kui ma liiga järsk olin, siis vabandan. Mul vahel lööb reaalsusele mittevastava ootuse pealt selline suhtumine välja ehk tegu on minu veapunktiga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Laup Nov 24, 2012 7:46 am    Teema: Vasta viitega

On minulgi juhtunud, et juhuvõõras lendab ligi, pistab 100 krooni mulle pihku ja kaob isegi ilma tänu ootamata. Hiljem pole ma neid kinkijaid näinud.

Ei oska arvata, mis neil "headel haldjatel" mõttes mõlgub. Aga noh, ma võtan asja nii, et kui kingitakse midagi, tõmmatakse kohe uttu ja enam end mulle ei näidata, ju siis võin kingi vastu võtta ilma kartuseta, et keegi tasu nõudma tuleb. Keeldumisega liiale minnes jäetakse end mõnestki heast asjast ilma.


On olnud ka juhuseid, kus midagi vastu sooviti. Näiteks pakkus 1 mingil öisel linnatiirul kohatud pederast, et annab mulle sota ja ma luban tal mu munni imeda.... Rolling Eyes On juhtunud, et kuskil baaris keegi ütleb mulle, et "kuule, sa tundud liiga üksildane - ma teen sulle õlle välja!" Ja kui siis ütlen, et ma õlut ei armasta, eelistan juua teed, siis tuleb kohe küsimus: "ahah, misasja, sa õlut ei joogi või? Nagu imelik veidi?" Razz Mõni aga sai aru ja ostis mulle teed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 27, 2012 2:17 pm    Teema: Re: Heiheihei Vasta viitega

roosa-sisalik kirjutas:
toorum kirjutas:
roosa-sisalik kirjutas:
Ma tõesti ei tea kas on õige alafoorum või üldse õige foorum selleks, aga täna juhtus bussi oodates kummaline asi. Nimelt astus ligi vana, mitt kõige parema riietuse ja välimusega mees ning pistis pihku 5€. Muidugi tänasin ette ja taha ning võtsin vastu. Ma ei tea isegi miks ma tagasi ei pakkunud, ta veel ütles et tal on veel 20€.
Siit küsimus, miks peaks keegi selline heast peast võõrale noorele inimesele raha andma? Kas sellel võis olla mingi taga mõte? Oli see mingi märk, millest ma aru ei saa? Palun aidake. Tänan.


Mul oli hiljuti kas midagi sarnast, selline hea päev: leidsin surnuaia äärest viis euri, naabrinaine andis heast peast koti kartulast ja pudel viina ja üldse tundusid kõik kuidagi lahkemad ja sõbralikumad olevat... Aga küllap ta oli mingi usklik.

Kunagi nolgina sain baaris lambist ühelt inimeselt, keda kül põgusalt tundsin sada ( või oli isegi rohkem ) eeku, aga siis olin extasi kommist nii sassi kamminud, et ei suut püsti seista, silmad olid pahupidi ja juu ta mõtles, et kui ment mu vahele võtab, ja puhuma paneb, siis võib pahandusi tulla. Paraku jäin sellest muidud saadud kingitusest lihtsalt ilma, usaldasin selle ühele seltsimehele, kes enam tagasi ei tulnud.

Niiet tasuta lõunaid pole olemas, aga kül võib olla vahest lihtsalt paremaid päevi, kus elu maksab sulle heas mõttes millegi eest kätte.



Mismoodi "heas mõttes millegi eest kätte?"
Vahel ma mõtlen, et äkki peaksin minema samal päeval, samal kellaajal jälle sinna, äkki näeb teda. Panin selle raha eraldi ära. Ei tea mida endiselt teha. Imelik on olla.



heas mõtte sellepärast, et küllap oled loomupäraselt ( see tähendab ilma vastuteeneid ootamata ) nii positiivne olnud, et maailm lihtsalt teeb vastu kingitusi vahest ( nagu on ka päevi, kus kõik veab viltu ). Aga nagu ma juba ütlesin, tõenäoline on see, et tegu oli mingi usklikuga, kes tahtis head teha. Selle hea tegemisega (: näeh, ka siin üks hea, see tähendab väga vajalik algatus http://petitsioon.ee/vaga-vajalik-algatus#btn-sign
:) ongi kaks asja, usklikud teevad seda justkui ärimehed, et kui teen, siis ootan midagi ka vastu, kuid on ka neid usklike, kes ongi positiivsemad, ning ei jää mingit kiitust või suurt aitähhi, "jumala soosingut" jne. ootama. Niiet võid olla rahul, kui keegi annab raha, siis võib ikka vastu võtta, kui just sisetunne ütleb, et nii on õige. Tihti inimesed ei võta, kuna on ise paremal järjel, näiteks kui teed mõnele mingi heateo ja too tahab vastutasuks oma heldust näidata. Siinkohal tuleb meelde jälle mingi piiblijutuke kus vaene andis peaaegu kõik mis tal oli , riks annetas ääretult suure summa, aga jeesukene ütles, et too vaene on ikka see õigem mees, sest jeesukene tundis juba protsendi mõistet, ehk oskas väärtusi uue nurga alt vaadata (: http://petitsioon.ee/trahvid-kooskolla-sissetulekutega
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group