Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Puurijad
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

Tawaliselt syyakse teistsugust energiat, st ei toituta oma liigikaaslasest.
Et inimene inimest sööb, st teise inimese energiat, siis saab see olla waid õigustatud juhul, kui oleme erinewatest liikidest siin inimnahkades.

Nii see wist on kah. Cool
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

otseselt oleme vähesed inimsööjad.

kaudselt peaaegu kõik. ka raha on sotsiaalsfääri energiaks muudetud eluenergia. seda üritame kõik üksteiselt üle trumbata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
Tawaliselt syyakse teistsugust energiat, st ei toituta oma liigikaaslasest.
Et inimene inimest sööb, st teise inimese energiat, siis saab see olla waid õigustatud juhul, kui oleme erinewatest liikidest siin inimnahkades.

Nii see wist on kah. Cool


fly...tunnen ära Meresjevi: ise ei söö ja teistele ei anna...

tegelikult on tennol õigus. me sööme kogu aeg kedagi...jälgi inimesi kasvõi tööl..või suvalises seltskonnas..käib kogu aeg võitlus, kes oma tahte maksma paneb.
vahel nähtavalt , vahel varjatult.
kohe, kui on kaks või enam inimesi koos, hakkab võitlus ja enese maksmapanek toimuma.

ja kui sa seda ei märka..siis ei tähenda veel, et sa seda ei tee.
teed, aga alateadlikult.
et miks siis mitte teha teadlikult.
või olla sellest puurimisest ja söömisest teadlikult vaba....olla väljas.
mitte osa võtta.
see on vabadus, kui hakkad juba ise otsustama.
aga otsustada saad alles siis, kui hakkad nägema ja ei eita.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:


tegelikult on tennol õigus. me sööme kogu aeg kedagi...jälgi inimesi kasvõi tööl..või suvalises seltskonnas..käib kogu aeg võitlus, kes oma tahte maksma paneb.
vahel nähtavalt , vahel varjatult.
kohe, kui on kaks või enam inimesi koos, hakkab võitlus ja enese maksmapanek toimuma.

Tõlgendamise kysimus.
Ma teen wahet, kas tahte maksmapanemine käib wõimu saawutamise eesmärgil - siis on söömine ise energiat juurde tootmata; wõi mingi idee elluwiimise, eesmärgi nimel - siis on energia tootmine enne söömist.

Tsiteerin::
ja kui sa seda ei märka..siis ei tähenda veel, et sa seda ei tee.
teed, aga alateadlikult.
et miks siis mitte teha teadlikult.
või olla sellest puurimisest ja söömisest teadlikult vaba....olla väljas.
mitte osa võtta.
see on vabadus, kui hakkad juba ise otsustama.
aga otsustada saad alles siis, kui hakkad nägema ja ei eita.


Ma ei puuri, ma urgitsen Twisted Evil
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

üks inimsöömise lugu:
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?p=18419#18419

re kiire järeldus
aeglane järelldus: "et see kamm on korduv"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

tenno kirjutas:
üks inimsöömise lugu:
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?p=18419#18419

re kiire järeldus
aeglane järelldus: "et see kamm on korduv"


nagu aastaajad ja öö ja päew Very Happy
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

tenno kirjutas:
aga...
miks anname just inimeste puurimisele nii halva hinnangu.


Kõik oleneb sellest, mis tagamõte sellel puurimisel/urgitsemisel on.

Kui sinu sisse puuritakse auk selleks, et sinult nt. antennide vahendusel energiat ära kanaliseerida ja seda tehakse sellises koguses, et sa hoobilt kokku kukud, siis ei jää sul muud võimalust, kui enda olemasolu eest võitlema hakata.

Kui sinu sisse puuritakse auk selleks, et selle kaudu sulle mürki sisse pumbata (tagamõttega sind hävitada), hakkad samamoodi protestima.
Ühe sääse kannatad oma ligimesearmastuses ehk välja, kui neid aga palju on- mis sa siis teed?

Kui sa vaimsel tasandil (häirivustasandil) seda puurimise probleemi ei lahenda, peab varem või hiljem meditsiin sulle appi tulema (sinu füüsilist keha augustama) selleks, et glükoosisüstidega sind elustada või näiteks skalpelli vahendusel sinu seest mädakollet eemaldada.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 8:21 pm    Teema: Vasta viitega

katus sõidab,
ma ei ütlegi, et peaks laskma ennast süüa, lihtsalt ei pea seda hndama, et meid vahepeal sööma tullakse. meil pole neg. emotsioone, kui restoranis snitslit sööme, vaenlast võiks samamoodi süüa, rõõmuga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

tenno kirjutas:
katus sõidab,
ma ei ütlegi, et peaks laskma ennast süüa, lihtsalt ei pea seda hndama, et meid vahepeal sööma tullakse. meil pole neg. emotsioone, kui restoranis snitslit sööme, vaenlast võiks samamoodi süüa, rõõmuga.


Söömine on info sissevõtmine selle läbiseedimiseks. Sinu sees olev info rikastub sinu sisemiste teadmistega ja ise rikastud uue info kaudu, mida sisse võtsid. Sinu infoga rikastatud toit on peale seda, kui ta endast välja heidad/vabaned eesti keeles sitt. Sellest toituvad need isikud, kellele on see eksistentsiks hädavajalik.
Õhku ka hingad sisse ja välja emotsioonitult, vaenlasi ja sõpru sööd samamoodi emotsioonitult. Emotsioonid tekivad siis, kui midagi on sinu jaoks valesti nt. õhk on reostatud, snitsel tulisoolane või riknenud lihast tehtud, vaenlane annab sulle vastu lõugu sellepärast, et ta paljaks varastasid, sõber hakkab perutama, et teda reetsid jne.

Kogu probleemilahendus on saamahimu enda jaoks äraõppimine. Kui oskad antule midagi samaväärset vastu anda või võidelda nii, et sinu poolt antu saaks tasutud, siis oled tasakaalus ja roosa ehk õnnelik.
Tagasi üles
Selene
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 8:33 am    Teema: Vasta viitega

Väga huvitav, kas siis vähese järeleuurimise järel kustutati need Viilmaa kommentaarid ja torked väga peenelt ära kui saadi teada, et see "esmane allikas" oli hoopis Tokroda, mitte Katus nagu siin kohe oletati?

Niipalju siis endale näkku vaatamisest. See oli samuti üks naljategev tähelepanek ja üsna kõnekas samuti. Confused
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 8:38 am    Teema: Vasta viitega

lilleke kirjutas:
Väga huvitav, kas siis vähese järeleuurimise järel kustutati need Viilmaa kommentaarid ja torked väga peenelt ära kui saadi teada, et see "esmane allikas" oli hoopis Tokroda, mitte Katus nagu siin kohe oletati?

Niipalju siis endale näkku vaatamisest. See oli samuti üks naljategev tähelepanek ja üsna kõnekas samuti. Confused

Ei kustutanud keegi midagi ära, ma viisin need prügikasti sest see kaks lehte suhtlust siin vahepeal segas lugejatel info kättesaamist, liigutatud info on loetav prügikasti kaustas "puurimise möll"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 9:41 am    Teema: Vasta viitega

katus sõidab,
tead, see viimane kirjutis on mulle üsna raskelt mõistetav, mul vist kerad ja poolkerad sassi läksid.
ma ei nimetaks emotsioonideks ainult neid nn negatiivseid emotsioone. on terve rida emotsoone, mis tiivustavad meid. ehk ma ikka vahel hingan ka rõõmuga ja söön röömuga. kuigi kahjuks alati mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

lilleke kirjutas:
Niipalju siis endale näkku vaatamisest. See oli samuti üks naljategev tähelepanek ja üsna kõnekas samuti. Confused


..kõik peaksid endale näkku vaatama..mitte niivõrd seda, et teised endale näkku vaataksid.

eks see teiste vaatamine on igal juhul lihtsam. ise ollakse ju alati õiged.
enda jutt on teooria ja teiste jutt on läbu.

ma ei näe siin muud, kui oma tahte peale surumise püüdu.
hierarhia loomise soovi enda mõõdupuu järgi.

lugege Beezhi Seaduse alt, mida see tähendab. see tähendab jõu voolamise suunamist endale sobivas suunas. ehk orjastamine.

...ütlen kohe, et mitte pikalt väitlema hakata: kogu jutt kehtib kõigi kohta...ka minu enda.
juhul, kui olen püüdnud foorumi kaitsmisega ennast upitada ja sellega võõrast jõudu röövinud, olen seesama orjastaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
juhul, kui olen püüdnud foorumi kaitsmisega ennast upitada ja sellega võõrast jõudu röövinud, olen seesama orjastaja.
Seda oled tõesti teinud, aga mitte foorumi kaitseks. Miskine isiklik jaht, mitte foorum. Sa ei täida iseenesegi antud lubadusi, milleks peaksid kaitsma midagi võõrast?
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

natu, aga miks sa seda ei kommenteeri?

Tsiteerin::
ma ei näe siin muud, kui oma tahte peale surumise püüdu.
hierarhia loomise soovi enda mõõdupuu järgi.


põhimõtteliselt on see samuti tähtis ja vajab oma arvamuse välja ütlemist.
miks jääda poolele teele?

..saan aru, et oled minu isiklik vangivalvur..aga kas üldistest asjadest võib ka arvamust paluda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
went
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

kas see orjastaja probleem kui ori ori on.....
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 3:53 pm    Teema: seksuaalne puurimine ilma orjastamata Vasta viitega

aga kas seksuaalne puurimine saab toimida ilma orjastamata? mul on mõningane kahtlus, et jooksva nädala jooksul on mingi osa minu olemusest, nimetan seda siin unenäokehaks, käinud 2 korda libas jõu hankimise eesmärgil. esimene kord ehmatas, et kuidas mina ja nii inetult käin energiat röövimas. siis rahunesin, ja sain aru, et mingi tahk minust seda tahtis. mingi tahk, mis ei arvanud viisakusest midagi. lihtsalt läks ja võttis.
aga küsimus on ikkagi, kas selline rööv on lihtsalt rööv või kaasneb ka orjastamine?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

No kuidas asi välja kukub, ma arvan et su keha läks ikka eeldusel et järgmine kord saaks veel võtta ja ikka orjastas. Muide see orjastamine pidi töötama väga hästi. On võimalik ju nii et nõid läheb ja astraaltasemel seksib mingi naisega vägisi ja naine armub mehesse siin füüsilisel tasandil ära. Naistel ju see armumine just alateadvusel põhineb ja sellise trikiga just alateadvust mõjutataksegi. Samas võib ka põhjus olla selles et naine sai vägisi mehe energiat tunda, mis naisele lihtsalt niiväga meeldis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

- asi selles, et mu mõistus ei tea, kas ta kavatseb veel minna ja kelle juurde, mu mõistuse nähtav osa ei kontrolli unenäokeha. see mees on minust targem ja tugevam.
- miks arvad, et oli vägivald?

MK911 kirjutas:
No kuidas asi välja kukub, ma arvan et su keha läks ikka eeldusel et järgmine kord saaks veel võtta ja ikka orjastas. Muide see orjastamine pidi töötama väga hästi. On võimalik ju nii et nõid läheb ja astraaltasemel seksib mingi naisega vägisi ja naine armub mehesse siin füüsilisel tasandil ära. Naistel ju see armumine just alateadvusel põhineb ja sellise trikiga just alateadvust mõjutataksegi. Samas võib ka põhjus olla selles et naine sai vägisi mehe energiat tunda, mis naisele lihtsalt niiväga meeldis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2004 5:18 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
tenno kirjutas:
aga...
miks anname just inimeste puurimisele nii halva hinnangu.


Kõik oleneb sellest, mis tagamõte sellel puurimisel/urgitsemisel on.

Kui sinu sisse puuritakse auk selleks, et sinult nt. antennide vahendusel energiat ära kanaliseerida ja seda tehakse sellises koguses, et sa hoobilt kokku kukud, siis ei jää sul muud võimalust, kui enda olemasolu eest võitlema hakata.

Kui sinu sisse puuritakse auk selleks, et selle kaudu sulle mürki sisse pumbata (tagamõttega sind hävitada), hakkad samamoodi protestima.
Ühe sääse kannatad oma ligimesearmastuses ehk välja, kui neid aga palju on- mis sa siis teed?

Kui sa vaimsel tasandil (häirivustasandil) seda puurimise probleemi ei lahenda, peab varem või hiljem meditsiin sulle appi tulema (sinu füüsilist keha augustama) selleks, et glükoosisüstidega sind elustada või näiteks skalpelli vahendusel sinu seest mädakollet eemaldada.


Kas siis näiteks paised on ka puht sellest, et teatud paska on ohtlikult palju kogunenud ja organism on sunnitud selle kokku koguma ja välja saatma ?
Kui paiset mingi nurga alt vaadata, siis on ta nagu must elastjas kera, kuhu liiguvad üle kere mingid kanalid, millest tuleb seda saasta kokku...
Et siis kogutakse saast ühte kohta kokku (eeldavalt sinna, kus seda kõige rohkem) ja siis tekitatakse seal tõsine põletik.
Paise ümbrus on ka tavaliselt tuline, ehk siis sisemine põlemine puhastamise eesmärgil
Rolling Eyes
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group