Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Hiljutised uned
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
gladiaator
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Nelj Dets 08, 2011 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

NĂ€gin unes et seagripvaktsiini mĂŒĂŒgiagentidel sai nende aeg otsa. See tulenes sellest et kaktus mis neil tagumikku oli kasvanud hakkas Ă”itsema levitades narkoleptilist ja letaalset vahust hullulehma ajukobrutus haigust.
_________________
me kÔik peame vÔitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2011 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

nĂ€gin sellist und, et korstna seest tuli ĂŒks pea vĂ€lja. NĂ€gu Ă€ra ei tundnud. MĂ”elda vĂ”ib muidugi mida iganes, aga mina isiklikult ei tunne antud persooni. NĂ€itasin kahe sĂ”rmega persooni peale sarvikumĂ€rki ja ei lahustunud. Seega oli reaalne, mitte ettekujutus. MĂ€rkasin, et silmad hakkasid peas helendama. Siis unenĂ€gu vahetus ja tĂ€ksisin noaga vastu puitu, nii et kolksatused rĂŒtmiliselt kĂ€isid. MĂ€rkasin , et olin sattunud mingisse ruumi kus olid erinevate loomade topised. MĂ€rkasin karu. Topiste ĂŒmber olid lcd moodi telekad, kus oli kujutatud loomade paaritusrituaale. Erilist tĂ€helepanu ma nendele ei pööranud. Toksisin pika noaga ikka mööda esemeid, mĂ”nikord nagu kriipivalt, teinekord toksivalt. Siis sattusin pikka koridori kus teises otsas oli mingi hundimoodi suurkasvu koerlane. Liikusime siis ĂŒksteise poole ja puudutasin kĂ€ega koonu. Meeletu urin ja viha oli tunda ja elukas lagunes luuks ja vereks. LĂ”puks oli ĂŒks veretomp. Andsin talle paar jalahoopi et laguneks lĂ”plikult aga siis mĂ€rkasin et ise koosnen ka mingist vedelikust ja vedelik hakkas nagu sees loksuma , nagu vedelikku tĂ€is tĂŒnn. Tundsin nagu keegi oleks kĂ”hinud kuid mina see ei olnud. Ärkasin. Ärgates oli tunne nagu ĂŒlemised hambad hakkaksid kasvama. Tundsin nagu mingit kihelustunnet. Siis hakkasin visualiseerima, et noa asemel on haamer. Kujustasin, et lendan haamriga ja hĂ€vitan selle unenĂ€o haamriga, kuna see unenĂ€gu oli nagu defektne , vĂ€hemalt mulle tundus. HĂ€vitasin unenĂ€o ja Ă€rkasin uuesti. Tundsin , et olen jĂ€lle normaalne ja midagi kaasa unenĂ€ost ei tulnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
gladiaator
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2011 10:05 pm    Teema: Vasta viitega

Kas nÀgi Zhuang-Zi unes,et on liblikas vÔi nÀgi liblikas unes,et on Zhuang-Zi?
_________________
me kÔik peame vÔitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Dets 17, 2011 11:52 am    Teema: Vasta viitega

SĂ”nastasin probleemi, et selle maailma esemed nagu nakkuvad kinni tĂ€helepannu liigselt.. Unes tuligi lahendus, nii et heitsin magama ainult liikuvate autode katusel. Kui auto koguaeg sĂ”itis siis ei olnud probleemi selle maailma esemete nakkumisega. Kuid siis tekkis probleem, et kartsin kokkupĂ”rget, sest ma ei teadnud kes autot juhib. Mina olin ju katusel. Kohe tuli ĂŒks "abiline" ja pidurdas auto kiriku ees kinni ja sattusin kirikusse. Kirikus olles tundsin jĂ€lle, et selle maailma esemed hakkavad nakkuma kĂŒlge. Tundsin valu ja veritsusi. Vaatasin siis ringi. Inimesed kes olid kirikus olid nagu ristilöödud mingis mĂ”ttes ja veritsesid igaltpoolt. Sain aru, et seal kogutakse verd millegi jaoks. Tormasin kirikust vĂ€lja ja nii kui kirikust vĂ€lja sain , kĂ”ik haavad kohe paranesid. Ühtegi kriimu, marrastust ega veritsust ei olnud kuskil. Liikusin kirikust eemale ja mĂ€rkasin, et mul on saba taga. JĂ€litajad olid paksult riietatud ja osa neist olid relvastatud. NĂ€gid kuidagi Ă€hvardavad vĂ€lja. Otsustasin neid vĂ€ltida. HĂŒppasin igalt poolt alla. Treppidest alla sammumise asemel hĂŒppasin kohe alla ja tundus, et selles maailmas gravitatsioon ei ole nii nagu maal. Maal oleks kindlalt surma saanud nii kĂ”rgelt alla hĂŒpates. SeetĂ”ttu kĂ”rguse hirm kadus. UnenĂ€gu lĂ”ppes mingite naiste juures.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Dets 18, 2011 1:45 pm    Teema: Vasta viitega

TĂ€na tekkis mĂ”te, et vĂ”ib olla kirikutes verd ei koguta. JĂ€rsku ma sattusin kirikusse hoopis sellepĂ€rast, et suur koerlane hammustas kĂ€tt kuigi ma ei tundnud midagi. VĂ”ibolla kirikusse lĂ€ksin haavade parandamiseks. VĂ”ibolla kiriku vĂ”i religioonide mĂ”te ongi probleemide teadvustamine ja mitte probleemide nautima jÀÀmine. On ju inimesi kes naudivad probleeme. Siis vĂ”ib jah, probleem vĂ”imenduda kirikus veelgi. JĂ€relikult asja point kiriku suhtes on selline, et kirik sobib probleemi teadvustamiseks , ja ravimiseks. Ravi efekt toimub alles siis kui kirikust vĂ€ljutakse, mitte siis kui kiriku kĂŒlge kinni jÀÀdakse, sest kiriku kĂŒlge kinnijÀÀmise vĂ”i nakkumise tulemus on satanism. St hea asi pöördub enda vastu ja hakkab ennast hĂ€vitama. Kuna suur koerlane lagunes siis ilmselt tuleb tĂ”lgendada nii, et imes ennast lĂ”hki. Mul endal ei olnud mingit impulssi kehalisse kontakti laskuda koerlasega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Dets 18, 2011 1:46 pm    Teema: Vasta viitega

TĂ€na tekkis mĂ”te, et vĂ”ib olla kirikutes verd ei koguta. JĂ€rsku ma sattusin kirikusse hoopis sellepĂ€rast, et suur koerlane hammustas kĂ€tt kuigi ma ei tundnud midagi. VĂ”ibolla kirikusse lĂ€ksin haavade parandamiseks. VĂ”ibolla kiriku vĂ”i religioonide mĂ”te ongi probleemide teadvustamine ja mitte probleemide nautima jÀÀmine. On ju inimesi kes naudivad probleeme. Siis vĂ”ib jah, probleem vĂ”imenduda kirikus veelgi. JĂ€relikult asja point kiriku suhtes on selline, et kirik sobib probleemi teadvustamiseks , ja ravimiseks. Ravi efekt toimub alles siis kui kirikust vĂ€ljutakse, mitte siis kui kiriku kĂŒlge kinni jÀÀdakse, sest kiriku kĂŒlge kinnijÀÀmise vĂ”i nakkumise tulemus on satanism. St hea asi pöördub enda vastu ja hakkab ennast hĂ€vitama. Kuna suur koerlane lagunes siis ilmselt tuleb tĂ”lgendada nii, et imes ennast lĂ”hki. Mul endal ei olnud mingit impulssi kehalisse kontakti laskuda koerlasega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Dets 18, 2011 1:54 pm    Teema: Vasta viitega

TĂ€na nĂ€gin unes mingeid naisi nooruse pĂ”lvest kes nagu olid mingid muusa moodi tegelased. Ainult et lauda nad pĂŒhaks ei pidanud . Ikka ronisid laua peale. Tekkis mĂ”te, et jĂ€rsku peaks jĂ€rgmistel pea maha raiuda laskma, kes veel laua peale ronib. Ekstreemne aga tĂ”hus hirmutamise vahend. Muusal pea maha raiuda. Smile. Ei tea kuidas muusa veri maitseks ? Tuli mĂ”te, et mĂ€lupangad asuvad mingil teisel planeedil ja iga muusa kohta peaks olema raamatukogu eluraamatuga. Muusasid saab otsida kujutise vĂ”i nime jĂ€rgi , raamatukogudest. Saaks uurida vĂ€lja kollide vĂ”rgustikke, mida mööda kollid liiguvad. Facebook on sellega vĂ”rreldes hale moodustis. Endal tundub nii et kollidel meeldib rohkem liikuda muusade ja inimeste vahel. Siis nad saavad kĂ”ige rohkem kantida energiat. Kui saaks sinna kuhugi kĂ€pa vahele ja ehitaks uued tunnelid, siis saaks kollid kĂ”ik ĂŒhte kindlasse kohta suunata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 20, 2011 10:30 am    Teema: Vasta viitega

KÔik need iguasugused mangukonsoolid on jamad vÔrreldes unenÀgemise simulatsioonidega, kus on hirmufaktor. Tegelikult on need mÀngid arvutitega ju tÀielik lasteaed vÔrreldes sellega mis vÔib samaanirÀnnakul kogeda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Jan 15, 2012 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

Seekord olin unenĂ€os mingis suuremas, mitmekorruselises telliskivimajas, kus ma vist elasin. Seal hakkas esimesel korrusel tööle mingi seadeldis, mis töötades kĂ”ikus. Ühel hetkel lĂ€ks kĂ”ikumine nii suureks, et masin hakkas alumise nurgaga pĂ”randat sisse vajutama ja rahvas pĂ”genes majast. Edasi hakkas maja oma vundamendil liikuma - vundament oli paigal, maja libises sellel edasi ja tagasi, sujuvalt, mitmesekundiliste vahedega. Siis lĂ€ksin ma naabermaja keldrisse, kus aga kuulsin mingit vihast vestlust ja otsustasin sealt kaduda, kuna teadisn, et viha objektiks olen mina. Möla kostis sealt, kus ma sisse olin tulnud. Seega tuli leida muu vĂ€ljapÀÀs. Esimene proovitud uks ei avanenud. Ma tĂ”usin Ă”hku, lendasin lĂ€bi pimeda keldri, kus mingid tilpnevad juhtmed kippusid ette jÀÀma, ja jĂ€rgmisest uksest sain vĂ€lja. Sel ajal oli kĂ”ikuma hakanud ka probleemse hoone naabermaja ning oli nĂ€ha töölisi harktĂ”stukite jm vahenditega.
Edasi tuli mingi stseen, kus ma liikusin jalgrattaga, millel oli kĂ€ru taga. Kusagilt ilmunud vene aja miilitsavĂ€rvides sapakas (jah, oligi sapakas) rammis mu taga mingit Moskvitshi, mis paiskus minu poole ja riivas mu jalgratta haagist. Ma seepeale kargasin sapaka juurde ja hakkasin sealt vĂ€lja tulnud vormis meestega ĂŒlbama. Asi lĂ€ks selleni, et ma nĂ”udsin neilt pappi, 5 euri "ja kohe". Eks nad mögisesid vastu ja hakkasid minuga kaklema. Ei mĂ€leta, kuidas see kaklus lĂ”ppes. Ähmaselt oleks nagu meeles, et ĂŒhele neist andsin korralikult vastu tatti.
Edasi avastasin end JĂ”geva raudteejaamast, vaid 5 euri taskus. Tahtsin Tartusse saada ja hĂŒppasin rongile, mis aga osutus Tallinna poole minevaks. Selle avastasin alles sĂ”itma hakates. Rong oli sihuke huvitav, puudusid tamburid, meenutas umbes neid ronge, mida meie raudteele varsti osta kavatsetakse. Ühes vagunis oli baarilett, ma tahtsin alguses tassi teed osta, aga kui mĂŒĂŒja oli selle valmis teinud, ma loobusin ja otsustasin esimeses peatuses maha minna - tekkis mĂ”te, et proovin sealt kuidagi Tartusse pÀÀseda. Esimene peatus oli enne Tapat. UnenĂ€os oli selle peatuse nimi Loobu Smile LĂ€ksin rongist maha koos ĂŒhe naisterahvaga, kes mind enda juurde kutsus. Tema juurde minnes sain nĂ€ha, kuidas lapsed ĂŒhes suures augus ehtsate ekskavaatoritega kaevasid, vist lammutati mingit vundamenti, kuna kopad tĂ”stsid pidevalt ehituspaneelide tĂŒkke vĂ€lja. Naine elas uhkes villas, sihuke valge ja vĂ€ga avar pleiss, kus talle kuulus 1 korter. Korter oli valgete seintega, maas oli vaipu, sealt pÀÀses otse katusele - ĂŒhesĂ”naga, mulle meeldis. Aga kusagil seal uni lĂ”ppes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2012 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

NĂŒĂŒd olin unenĂ€os mingis vanad suures majas. MĂ”ned isikud otsisid sealt vanakraami kokku, et see minema tassida, samuti jooksis seal 1 kassipoeg ringi. Üks vanakraamiotsijaist avastas mingi madude pesa. Teda, teisi otsijaid ja kassipoega maod ei puutunud, kui suht ruttu tuli ĂŒks madu mulle kĂŒlge. Õnneks lĂ€bi riiete ihuni ei pÀÀsenud, jĂ€i mu riiete kĂŒlge rippuma ja riiet purema. Proovisin teda kinnastes kĂ€tega vaikselt enda kĂŒljest lahti saada, varsti aga tuli teine madu, kes andis valusama sĂ€hvaka. Tollel ussil haarasin parema kĂ€ega sabast ja siis tuli selle kĂ€e sĂ”rmedesse lausa halvavalt valus nĂ€hvakas. Selle peale heitsin mingile diivanile siruli, valu sĂ”rmedes andis veidi jĂ€rele ja siis ma Ă€rkasin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2012 6:00 pm    Teema: Vasta viitega

Ma nĂ€en ka tihti unes, et viibin vanas suures majas ja eelmine kord terve unenĂ€o vĂ€ltel oli mingi ĂŒliaruka kassipojaga jĂ€ndamine, keda ĂŒks koer aga pintslisse tahtis panna koguaeg. Natukene leidsin unenĂ€gude vahel sarnasust lihtsalt Smile

Aga maod unenĂ€os vĂ”ivad kellegagi tĂŒlli minekut ennustada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Laup Märts 10, 2012 8:27 am    Teema: Vasta viitega

NĂŒĂŒd ĂŒhes stseenis sĂ”itsin jalgrattaga mingi jĂ€rsaku serval. Mingil hetkel vÀÀratasin ja nĂ€gin, et sĂ”idan otse serva poole. All oli vesi ja et kukkudes jĂ€rsakust kaugemale saada, ma veidi enne ĂŒle ÀÀre sĂ”itmist kiirendasin. Jalgratas lĂ€ks pĂ”hja, mina hakkasin peale taas pinnale tulekut kalda poole ujuma.

Teises stseenis olin kodutuna mingis linnas. SÀttisin end mingi tööstuse hoovi mingi sauna kÔrvale magama, kui sinna mingid tegelased tulid, et mingist virnast laudu vÔtta. Korjasin oma nodi kokku, istusin jalgrattale ja hakkasin sÔitma, et mujal vaiksem koht leida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2012 10:18 am    Teema: Vasta viitega

Seekord olin unes kusagil matkal. Õhtupimedas laagri lĂ€hedal jalutades kohtasin kampa mingeid tegelasi, kes ĂŒhel hetkel hakkasid helendama ja siis muutusid pisikesteks, eredateks tulesĂ€demeteks. MiskipĂ€rast arvasin, et nad on Tuatha De Dananni rahva seast. Kui nad olid sĂ€demeiks muutunud, tundus alguses, et nad tahavad Ă€ra minna, igatahes tantsisid nad pilvena mu lĂ€hedal ja hakkasid tasakesi eemalduma. Lootes olla viisakas ma tĂ”stsin kĂ€e ja viipasin neile hĂŒvastijĂ€tuks. Kuid siis nende minekusoov kadus nagu niuhti. Ma tundsin, et tĂ”usen Ă”hku. Jalad hakkasid kĂ€ima nagu kĂ”ndides ja madalal maapinna kohal hakkasin ĂŒsna suurel kiirusel edasi liikuma, tantsiv sĂ€demepilv mind saatmas ja ilus, techno-laadne muusika taustaks kĂ”lamas. MĂ€rkasin, et kui ma ise suunda ei kontrolli, kisub mu kurss vĂ€gisi paremale ja otsekui ringiratast, kuid tundus, et laagriplatsi suunas ma ei liigu. Seega vĂ”tsin kontrolli enda kĂ€tte ja hakkasin ise suunda mÀÀrama. Palju abi sellest polnud, ĂŒmbrus muutus vÔÔraks. SĂ€demepilv tantsis endiselt mu kĂ”rval, vahel maad puudutades ja murule suuri kĂ”rbenud laike maha jĂ€ttes. Lendasin seal tĂŒkk aega ja nii kaua, kuni lennu pealt Ă€rkasin.

PĂ€ris kaif oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Märts 30, 2012 12:52 am    Teema: Vasta viitega

Seekord olin unes mingis vanas puumajadega kohas. Sain kokku mingi lastekambaga. Algul vist olid nad sĂ”bralikud. Kuid hiljem muutusid kurjaks ja ĂŒtlesid, et tahavad mu Ă€ra tappa ja mul munad maha vĂ”tta:) LĂ€kski action lahti ja selgus, et need tegelased olid kuradimoodi surematud... ma pidin lausa pĂ”genema. Kuskil kuradima Ă€ralagastatud puumajatoas aga suruti mind nurka. Laste kĂ€tte ilmusid nĂŒrid raudmÔÔgad (isegi otsad olid ĂŒmardatud, nagu nĂ€iteks taaskehastajate relvadel). Esialgu tundus, et nad mulle hĂ€sti ligi ei saa, mina aga suutsin noaga mĂ”nele augud sisse teha. Suskamine ei mĂ”junud, nĂ€iteks ĂŒhele löin noaga pidemeni nii silma, kui ka rindu, tĂŒĂŒp vaid itsitas Very Happy LĂ”puks said nad mu mingi diivani taha siruli ja surusid mÔÔgad mu vastu. Tundus aga, et kuigi oli valus, terad mu kehasse ei tunginud. Veidi aega lamasin nii, pĂŒĂŒdes veel terasid enda kĂŒljest eemale saada, ja siis Ă€rkasin.

Hommikul unenÀo peale mÔteldes tuli meelde Stephen Kingi teemal tehtud film "Children of the corn", mida ma millalgi nÀinud olin:

http://www.youtube.com/watch?v=Qs6z1D4gVp4

Seal olid need viljas pesitsevad metsikud lapsed samamoodi kurjad, vÀhemalt mulle nii tundus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2012 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

NĂŒĂŒd tuli unes minult paid nuruma tavalisest kassist 3 korda kogukam gepardilaadne tegelane Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Reede Apr 13, 2012 8:39 pm    Teema: Vasta viitega

Ega Sa polegi Roosat Gepardit ammu kĂŒlastanud.

Mul on viimaste aastate unenĂ€gude ĂŒks korduvatest detailidest olnud mingi alla-pĂ”lve-koer, kes hĂŒpleb ĂŒles ja pĂŒĂŒab kĂ€igu pealt mu kĂ€tt lakkuda. Viimati vast nii öö-kaks tagasi. See oli siledakarvaline ja valge, turjakĂ”rgus ehk nii 20 cm; kargles paremal pool. Kustkohast tulin ja kuhu suundusin, ei mĂ€leta.

On olnud ka teistsuguseid sagelikorduvaid sĂŒmboleid.

Esimene, mis jĂ€rjekindla kordumisega tĂ€helepanu köitis, oli puidust hoone, mis oli kas lĂ”puni ehitamata vĂ”i lĂ”puni lagunemata, aga alati nigu silmnĂ€htavalt ebaterve. Parim ehitis oli mÀÀratusuur kĂŒĂŒn vĂ”i midagi taolist, aga palju suurem. Seinad ja katus olid valmis; mina liikusin selles unenĂ€os laetalade peal, kuhu oli ĂŒsna hĂ”redalt ja hajusalt loobitud servamata laudu, mida pidin ise omatahtsi ĂŒmber tĂ”stma pĂŒĂŒdes samal ajal mitte alla kukkuda (kĂ”rgus nii 4...5 m). All oli teisi inimesi, kellega oli mingi side justkui. Halvim oli tumehalliks vananenud tilluke osmik, kus justkui olevat elanud keegi kauge sugulane elik esivanem. Katus katki, seinad osaliselt lagunenud, sisenemiseks pidin kummarduma (eesti keskmine kasv).

Teine, mis tundus olevat korduv sĂŒmbol, oli vĂ€iksema jĂ”e suubumiskoht suuremasse. LĂ€henenud olen unenĂ€gudes mitmeti: paadiga, ujudes, vĂ€iksemat mööda, suuremat mööda (tundsin Ă€ra, et see ongi nĂŒĂŒd "see koht"). Oli ka variant jalgsi mööda jebakindlat pinnast, kuni nĂ€gin sissevoolu osalisi.

Kolmas on olnud mingi suurema seltskonna kokkusaamine. VĂ”is olla juubel, matus, pulm, kokkutulek; igatahes osa kohalviibijaist olid tuttavad. Asukoht: vĂ€iksem maja looduskeskkonnas, eritisuur korter, er-amaja, ĂŒhiselamu. Variandid: tuttavad lĂ€hevad Ă€ra kusagile lisaĂŒritusele; korter on selline kust ma vĂ€ljapÀÀsu ei leia; ĂŒhikas ei leia peldikut vĂ”i hiljem oma tuba.

Kuused rohelised. Kes joonistab meie unenÀgusid?
_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2012 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

ise
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
gladiaator
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Laup Juun 02, 2012 7:29 am    Teema: Vasta viitega

Selles on muidugi oigus Ise tegi natuke jahh aga hiljem,oiglaselt.Vaata kukloobi ainuke silm torgati valja kui ta ulbeks laks ja p'arast oeldi ise tegi.
Marilyn manson - Sweet Dreams
http://www.youtube.com/watch?v=_tm-1yRZtQg

Sweet dreams are made of this
Who am I to disagree
Travel the world and the seven seas
Everybody looking for something
Some of them want to use you
Some of them want to get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused.

Sweet dreams are made of this
Who am I to disagree
Travel the world and the seven seas
Everybody is looking for something
Some of them want to use you
Some of them want to get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused.

I want to used you and abused you
I want to know what's inside
Moving on hold your head,
Moving on keep your head,
Moving on hold your head,
Moving on keep your head,
Moving on hold your head,
Moving on keep your head,
Moving on.

Sweet dreams are made of this
Who am I to disagree
Travel the world and the seven seas
Everybody looking for something
Some of them want to use you
Some of them want to get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused
_________________
me kÔik peame vÔitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Esm Juun 11, 2012 4:16 am    Teema: Vasta viitega

Seekord oli mul unes roller.
Ma lÀksin sellega mingile kitsale kÔrvalmaanteele kruiisima.
Esituli ei pÔlenud. Ilmselt ma meelega ei kasutanud seda.
SÔitsin ja chillisin. Kaiff tunne oli.
Ühe vasakkurvi ees möödus minust auto. VĂ€ga lĂ€hedalt. Kas oli pĂ”hjuseks see auto (mis surus mu teelt vĂ€lja) vĂ”i kustutatud esituli (mistĂ”ttu ma kurvi ei mĂ€rganudki), aga ma sĂ”itsin selles kurvis kenasti otse. Otse lĂ€ks ĂŒks kitsam tee. Jupi maa sĂ”itnud, leidsin end taluhoovist. Seal keerasin tagasi ja kui jĂ€lle maanteele sain, unenĂ€gu lĂ”ppes.
Ühest pisikesest kĂŒlast lĂ€bi sĂ”ites kuulsin kusagilt imelikku kolksumist. See polnud rĂŒtmiline, pigem meenutas see vĂ”itlemist raudmÔÔkadega. Aga heli allikat ma tuvastada ei suutnud, kuigi seal ĂŒhe ringi Ă€ra tegin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Teis Juun 12, 2012 11:33 pm    Teema: Vasta viitega

JÀlle koertega hÀdas.

Selles unenĂ€os jalutasin Tartus Kesk tĂ€navas, kus mulle 2 hundikoera peale lendasid. TagantjĂ€rele möeldes tundub, et nende eesmĂ€rk oli mind vaid kinni pidada, mitte tappa ega vigastada. Asja nad tundsid, hambusse haarati vaid mu riided ja ĂŒritati mu jĂ€semeid keerata asenditesse, kus ma ei saaks midagi ette vĂ”tta. Seejuures ei pandud mind pikali. Eks ĂŒritasin vastu sudida, löin ĂŒhel esijalad alt, lĂ€bi hĂ€da sain taskust gaasiballooni ja lasin gaasi, aga... ei saanudki vabaks, hoopis Ă€rkasin Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 62, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group