Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis minuga toimub?
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 19, 2012 2:48 pm    Teema: Mis minuga toimub? Vasta viitega

Tere.
Tekkis tahtmine siia kirjutada et mis toimub minuga kuigi ma ise seda nii väga ei tunneta,toimus nii ühel öösel et magasin rahulikult nagu ikka igal öösel ja siis pauhti kuulsin et mul toas lauapealt kukkus midagi maha avasin korra silmad ja siis magasin edasi aga see tundus nii selgena,hommikul veel mõtlesin selle peale enne tööle minekut,sama asi juhtus köögis kui olin sõbraga toas,korra pöörasime pea köögi poole aga jah see on kummaline.Nüüd on olnud nii et sõbranna tuli ja jäi minu juurde ööseks võtsime viina pidasime sünnipäeva,tundub et ta tunnetab asju nagu minagi või vähemalt ta näeb unenägusid ette.Oli siis nii et mina magasin ja tema tuli minu kõrvale ok ma magan alati nagu nott ja ei mäleta midagi mida unes näinud olen kui siis ähmaselt ainult hommiku poolset und.Seletas ta mulle nii et tõmblesin öösel ja paaril korral ärkasin ülesse ja vaatasin talle kummaliste äraolevate silmadega otsa,mina muidugi sellest ei mäleta midagi aga ta täna sellest rääkis...nii ja edasi läks asi niimoodi et ta ei saanudki magada kogu öö kuna ta nägi minu esiku ja köögi vahel liikumas imelikku tumedat kogu mis olevat teda ähvardanud imeliku häälitsusega teda ära ajades täna ütles mulle et ta on kuskil 40-ndates aastates mees,mõtlesin et ma nüüd kirjutan sellest sest asjad on läinud huvitavaks,aga pean mainima seda et kui uuesti hakkasin torkima kiriku teemat hakkasin halvemini magama ja kartma erinevate deemonite rünnakut või kuidas seda teistmoodi nimetada eksole,aga sain selle jura alt välja ja olen õnnelik ja rahulik nii et on olnud abi teist.Kui keegi oskab mulle natuke seletada mis toimub või mis käib minuga kaasas siis olge head ja öelge mulle.Võite kasutada oma võimeid.

Tänan.
Tagasi üles
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 19, 2012 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Mina tapsin eile hommikul sääse kes mu pea ümber pinises. Kusjuures on see huvitav, et praegusel aastaajal ei tohiks sääski ringi lennata, niiet oleme kõik deemonite rünnaku all vist...
Tagasi üles
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2012 7:26 pm    Teema: Vasta viitega

Mina nägin väiksena kui olin alla kümne ja selle kandis pidevalt öösel unes et üks kole monstrum draakon ajab mind taga mahamurdmis ja ärasöömis eesmärgil.Põgenesin läbi mitmete maailmade.Hiljem sain vanemaks ja tundsin kuidas küüned ja hambad kasvama hakkvad ka soomust tundsin selga tekkivat,pärast seda pole enam unes mind keegi taga ajanud.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2012 12:54 am    Teema: Vasta viitega

väga huvitav..
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2012 12:55 am    Teema: Vasta viitega

Lugesin lõpuks su teksti läbi, Metsatöllam. Ju siis Galdiaatoril oli seda energiakübet, et Sinu teksti vastu ka huvi äratada. Kuna mina oma tajumistes olen keskendunud iseendale ja teiste sisse vaatamise kunsti pole enam ammu praktiseerinud, siis raske on midagi kindlalt öelda. Aga ma ütlen oma arvamuse siiski välja. Mul on ka varem nii olnud, et justkui mõni teine reaalsustasand seguneb füüsilise maailmaga niivõrd, et tõmbab närvid pingule ja paneb võpatama. Praegu olen täiesti kindlasti selle ukse kinni tõmbanud, ei näe mingeid olendeid laes ega musta kogu mööda põrandat liikumas. Kui mõnele tasandile pilk heita, siis hiilib ikka midagi ligi aga üldiselt „unustan” viimasel ajal tajumise ära ja elan veidi teistsuguses maailmas. Tahan oma jutuga seda öelda, et arvatavasti oled kuskilt mingi kanali avanud, et lausa füüsilisse keskkonda kanduvad asjad, mis sinna tegelikult ei kuulu. Või siis ajad ise mõne vaimse tasandi füüsilisega segi. Arvan, et Sinu välja all võivad ka teised inimesed sarnaseid asju kogeda. Muidugi, kui mujal midagi sellist ei juhtu Sul, siis ongi Sinu korterisse äkki mõni tegelane (anorgaaniline) ennast sisse seadnud. Meestel peaks olema võime edukalt enda ümbritsevat puhastada, eriti, kuna see Sinu territoorium on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2012 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

tänan asjalike vastuste eest jah ma miskipärast arvan et olen avanud mingi värava mitte et see on avatud koguaeg aga vahel see avaneb ja just ikka magades on see intensiivsem.Ei usu et mul korteris midagi halba oleks sest olen siin juba päris pikka aega ja väga hubane ning mõnus on,lihtsalt kellelegi meeldib kolistada vist siin vahest.Ega ma ei karda ka las ta siis olla.Võibolla võtan täna ette puhastamise eks näis.Tekkis mõte et on koduvaim võibolla aga kes seda teab.
Tagasi üles
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2012 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

see on hoopis minu teisik
Tagasi üles
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2012 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

Võiks sellise värava leida, et kui naist tahad, siis teed värava lahti, mingi naine ( neid võiks olla kohe erinevaid, nagi islami paradiisis ) tuleb sisse, kui asi valmis, siis läheb ära ja rahu majas.
Tagasi üles
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2012 9:15 pm    Teema: Vasta viitega

jajah hea huumor
Tagasi üles
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2012 1:45 pm    Teema: Vasta viitega

"ta ei saanudki magada kogu öö kuna ta nägi minu esiku ja köögi vahel liikumas imelikku tumedat kogu mis olevat teda ähvardanud imeliku häälitsusega teda ära ajades täna ütles mulle et ta on kuskil 40-ndates aastates mees"

No kui mul kodus oleks värav ja sealt mingid 40-ndates aastates mehed suvalisel ajal külla kolistama tuleks, poleks mulgi naljatuju...
Tagasi üles
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2012 1:47 pm    Teema: Vasta viitega

Mul sai kogemata kaks postitust ( püütsin redigeerida, millel polnud muidugi mingit mõtet, aga panin hoopis "vasta viitega" ), kustuta üks neist ära ( mul ei lasta seda enam seda teha )
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2012 2:32 pm    Teema: Vasta viitega

toorum kirjutas:
"ta ei saanudki magada kogu öö kuna ta nägi minu esiku ja köögi vahel liikumas imelikku tumedat kogu mis olevat teda ähvardanud imeliku häälitsusega teda ära ajades täna ütles mulle et ta on kuskil 40-ndates aastates mees"

No kui mul kodus oleks värav ja sealt mingid 40-ndates aastates mehed suvalisel ajal külla kolistama tuleks, poleks mulgi naljatuju...
Metsatöllam ütles ju, et tema enda teisik kollitab. Ju siis tundis mingi oma osa ära. Huvitav oleks küll seal, naisena ma mõtlen, kui pidevalt komistad Metsatöllamite otsa. See oleks mingis mõttes nagu mitme mehe pidamine ju? Nõiana võttes oleks huvitav kogemus aga samas, kui saadad füüsilise mehe uksest välja ja 5 tükki veel jalgu jäävad, tüütab ära küll Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2012 2:36 pm    Teema: Vasta viitega

Ma nüüd hakkasin enda kodus kohe teise pilguga ringi vaatama. Jah, on tunda küll mehe teatud kohalolu. Aga mõnikord ei pea isegi tajuma, mõtledki et mees on kodus ja teeb seal omi asju ja siis järsku avastad, et kurat, ta ju väljas. Arvan, et siis on midagi enne füüsilist isikut koju jõudnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2012 8:29 pm    Teema: Vasta viitega

Aga see on lahe, et paganlik on küsida, "Mis MA TEEN?, aga mitte "Mis minuga toimub?". Ühel juhul vastutad ise oma elu eest, teisel juhul oled süütu kannataja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2012 12:25 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav misasi on "teisik"? Kui mind on mitu tükki ja need on kõik ühesugused, siis ei oskakski ju muud küsida, et mis ma teen ( või siis jälgida nende tegemisi ja kirjeldada seda "mis ma teen"...
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2012 1:46 pm    Teema: Vasta viitega

Teisik oled Sina jah, mittemateriaalses vormis, ehk energiakeha mis toimetab samamoodi oma igapäevaseid asju nagu meiegi siin füüsilises maailmas. Tegelikult on ju meie füüsiline kehagi teisik, kellel oma funktsioon. Ja tundub, et üpris tähtis, sest nagu öeldakse kehavälise kogemuse suhtes (läbi meditatsiooni nt, kus nähakse oma füüsilist keha kõrvalt), et kauaks ei tohi eemale jääda. Samas, palju sa aru saad, kui sul mõne teise teisikuga midagi juhtub. Tagajärjed võivad olla kurvad (füüsiline on ju vaimse peegeldus), kuid märgid on juba varem õhus, kui oskad vaadata. Aga inimene laseb asjadel minna, kuna "tema ei saa sinna midagi teha, saatus otsustab".

Sellepärast ütlen ka Metsatöllamile, et püüa see enda osa tema õigesse kohta toimetada, sest kui inimesel midagi sellist füüsiliselt kaasas käib, on see inimene lihtsalt katki tehtud. Ja kuskilt annab lekkiv koht ikka tunda lõpuks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2012 12:42 am    Teema: Vasta viitega

Tulin just kinost John Carterit vaatamast. Kuigi tegu on fiktsiooniga võib siiski näitena tuua, kuidas füüsiline keha on vaid vahend meie tervikolemusele ehk siin ja praegu parim viis kogemusi korjata.

Hakkasin mõtlema, et miks keha on nii tähtis, et läbi selle end defineerime? Inimene on ju võimeline kaugnägemist praktiseerima, teisi energeetiliselt mõjutama, vaimseid rännakuid tegema, tahtega objekte liigutama, tulevikku-minevikku-olevikku nägema + paganlikud teadmised inimesest. See kõik viitab kehavälisele kogemusele, ometi.. oleme me täiesti kehakesksed olendid. Suutmatud nägema endid teistmoodi. Sellel peab olema mingi põhjus. See piiratus pole minu arvates ilmaasjata inimestesse "installeeritud". Olgu see missioon elus või mõni väline mõjutus. Igatahes, kummaline.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2012 1:49 pm    Teema: Vasta viitega

Olen isegi "kehast väljas käinud". Lendasin veits ringi ja vahtisin iseennast lamamas ja siis hakkas miskipärast hirm. Kehasse jõudsin tagasi nii, et käis ilge elektriline võpatus justkui oleks kõik keha lihased korraga hetkeks impulsina kokku tõmmanud ja jube külm oli olla ( kuigi olin teki all, kusjuures oli tahtliku keskendumise tulemusel tekinud rännuga, mitte haigusega, tooaeg ma seda müstilise peenmateeria rändamist ruumis ka uskusin ja kõik läks nii, et suutsin oma jäsemed kuidagi ükshaaval surisema ja välja suretama panna, pead oli kõige raskem sinna seisundisse viia ). Usutavasti siiski on nii, et kui koged kehavälist rändamist, siis aju mingil määral funktsioneerib rännates üldises inforuumis, ehk tegelikult ei rända mitte midagi, vaid sa koged infovoogu rändamisena. Arvatavasti oli külm seepärast, et rännu ajal oli tegu varjusurma või hibernatsioonilaadse seisundiga. Mis kinnitab, et miski tegelikult ei rända, on see, et olen mõned korrad anesteesiat kogenud ja siis oli kül täielik must auk. Kui aju ei funktsioneeri, siis pole ka kogemust, ehk tegu ongi selle nullpunktis seisundiga. praegu olen seda meelt, et mitte midagi ei rända ruumis ringi, vaid sa oled absoludiga ühenduses ja suuda infot millele keskendud kätte saada, näiteks kujutad end teise maailma otsa ja näed mis parajasti toimub. Võimalik peaks olema lugeda ka suletud raamatuid, käia vatikani arhiivides kolamas ja peaks olema ka võimalik tahtega asju mõjutada, ehk teha ni nagu poltergeistid. Kusjuures ega tulemusel ei pruugi vahet olla kuidas sa asjasse suhtud, et kas rändab mingi energiakeha, või oled ühenduses läbi absoluudi siduspunkti selle infoga, millele keskendud. Lihtsalt sellele hingerändamisel on ohud ära eksida ja keha mitte üles leida ( mõned usuvad mingit niiti mis hinge rännulabürindis kehaga ühendab, kunagistes muinasjuttudes tuulispasaks käimisest oli mingi liblika väljumine hingamisteedest ja keegi ei tohtind su suud sulgeda, muidu hing ei pääse tagasi jne. ), aga teisel juhul seda pole. Mis neid lähenemisi ühendab on see, et mõlema puhul pead sa "surmast" ehk nulpunktist läbi minema ( mingine tasakaaluseisund mille saavutamine võtab vaimsetesse pöörlevate mõtete inertseteesse karmaringidesse jäänud inimeselt kõvasti keskendumisenergiat milleni enamasti enamikul inimestel polegi võimalik jõuda ja mis vajab mingit vaimselt ekstreemset situtsiooni mis energiapotensiaali korraga käivitab ), ehk saavutama absolutse usalduse ja ühtsuse hetke, nn. värava avama.
Tagasi üles
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2012 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

Ilus teisikute ja kehavälise elu temaatikaga laul:
Vaiko Eplik "Varielu"
http://www.youtube.com/watch?v=apWKfGdfYNc

FinalFantasy kirjutas:
Hakkasin mõtlema, et miks keha on nii tähtis, et läbi selle end defineerime?


See, et ühiskondlikult sobilik on mõelda ja teada nii vähe ja vääralt kui võimalik, on paratamatus.

Miks keha aga nõnda tähtis on? Selleks, et nautida. Igasugu asju saab küll teiste teisikutega teha, aga meeletult palju saab ka kehaga ära teha. Ehk siis teed kehaga mingi muudatuse ja plaks häälestuvad ümber ka kõik teised tasandid. Keha on väike, aga siiski suuremate ja haaravamate tasandite peegeldus. Ja tagasiside on alati lihtne. Kui tekib nauding, tähendab, suund on õige. Sest mis asi on keha jaoks nauding? Ikka planeediga kooskõlas olemine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2012 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

Naudinguga on nii, et sellesse ei tasu uppuda. Näiteks teadlased tegid nii, et rott sai valida, kas vajutada nuppu, millest saab orgasmi, või nuppu millest saab süüa. Päris paljud surid nälga... Samas elu põhieesmärk on ikkagi mõnu, Maavallakojas on see ka üks kõige tähtsamaid mõisteid/sümboleid üldse, kuid samas on seda üldiselt ka paljus valesti mõistetud ja mõistet mustatud. See on nagu mõiste mina ja ego vahe, ego on nõrkuse jõus väärasunud minateadvus ( nõrkuse jõud sünnib siis, kui kiskjalikus läheb liiale ja ta areneb parasiitluseks ).
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group