Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Korall, isiksus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui süsteem
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2012 3:27 pm    Teema: Vasta viitega

Suur tänu Maalanna, et oled võtnud vaevaks ja teooriat selgelt ning kokkuvõtlikult siia foorumisse postitanud. Minule on see olnud väga abiks paganliku maailma mõistmisel ning paratamatult olen arusaamisi ka oma elus toimuvaga ühildanud. Mul on veel küsimusi. Esitan need, kuna Sina olen hetkel ainuke paganlik hääl siin foorumis ja nii on ehk Sul vastusi.

Üritan rasside teemat paremini tundma õppida.

Mulle tuli eelmisel neljapäeval üks inimene kallale. Teooria järgi liigitub ta igati reptiiliks. Olen oma elus täpselt seda tüüpi inimestelt ennegi tappa saanud, aga kuna nüüd olen sisemiselt tugevaks saanud, siis ma alla ei jäänud. Reptiili tüüp läheb Sinu koralli teadmiste valdkonda kah.

Ründamise argumendid olid: Ma arvan endast liiga hästi ja ma pean alluma vaikides ning pimesi. Kas see ongi reptiilidega nii, et nemad võivad avalikult ükskõik kui räigelt teiste suhtes käituda, siis seda keegi ei näe? Ja kui mina näiteks peaksin libastuma, siis seda näevad kõik ja nõnda võibki minna läbi reptiili illukas, et kõik on terve massiga minu vastu astunud, suhtuvad minusse negatiivselt, üritavad mind muuta. Reptiilile andestatakse kõik, tema rünnakuid ja nõmetsemist üritatakse mitte näha.

Tegu on ühe inimgrupiga, kus pean selle inimesega ka edaspidi ja arvatavasti väga kaua, palju ja lähedalt kokku puutuma. Mida teha, et ta mind niiviisi ära ei sööks? Et motivatsioon, eneseusk ja rõõm tehtavast säiliksid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2012 7:41 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Et motivatsioon, eneseusk ja rõõm tehtavast säiliksid?

Kui küsida tohib mida sa siis teed ega sa ometi sitta ei keera?
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 09, 2012 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

Osalen hobiringis. Juhi ning reeglitega vastuolus pole.
Tegin paar õiget lüket. Probleem tundub emotsionaalses mõttes ununevat.
Lihtsalt - mina olen see loll, kes saab alles nüüd aru, et tänapäeval võibki päise päeva ajal rahva ees piltlikult kallale tungida ning peksma hakata. Kõik, kes seda näevad, peavad asjaolu nende kahe vaheliseks ebameeldivaks asjaks.
Reptiilile ootamatult sõin ma hoopis ta enda ära, aga tead, no nii vastik on olla. Ja mina ei tea, kuidagi käib ikkagi mingi jõu mäng. Pean kogu aeg kilpi peal hoidma ja ennast suureks ning vintskeks tegema. Aga see pole üldse minu tavapärane olek. Juul lihtsalt eluõppetund oli, mis muudkui kordus ja mille alles nüüd läbisin. No tõsine lasteaia tunne tekkis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maalanna
Arengumaag


Liitunud: 19 Märts 2010
Postitusi: 152

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 09, 2012 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea, kas ma olen kompetentne sellise nurga alt nõu andma.

Iseenesest, kui tõesti mõni reptikas tuleb sisse sõitma, nii-öelda paika panema või midagi sellist, siis tulebki ennast kaitsta. Vaimselt vastu lüüa, ja kõvasti. Reptikad on tegelikult sisemiselt väga nõrgad ja lähevad kergesti katki, kui vastu hakata. See väline agressiivsus ongi tugevuse illusiooni säilitamiseks. Kui mu mälu mind ei peta, siis tugev kiskjakuju ehmatab nad väga ära.
See reptikate kalduvus teisi lõhkuda on ju süsteemile kasulik ja loomulikult iga maailm toetab sellist käitumist, mis on temaga kooskõlas.
Nüüd aga on see reptikate teema looduse kontrolli all. Nad võivad küll olla kohati rohkem tõmblema hakanud.

Lisaks on aktuaalne see uue kirjutaja teema. Toimub üleminek uuele kirjutajale, aga põhiliselt on inimesed ju ühenduses parasiitliku kirjutajaga. Kuna parasiitkirjutaja on varjude kirjutaja, siis ta loobki võimu- ja muid mängusid (varjud toituvad mängudest). Praegu tuleb igasuguseid imelikke impulsse. Uus kirjutaja lükkab vana välja, aga parasiitkirjutaja võitleb elu eest, et mitte ilma jääda inimeste teatavat liiki energiast, mida ta on kogu aeg saanud ja mida inimesed muidu peaksid looduse kirjutaja juhendamisel kasutama enda arengu heaks. Seda parasiitlikku versiooni, et lüüakse nagu mingeid imelikke ühendusi vahele, et inimeste sisse lüüakse nagu orad ja nende aukude kaudu tõmmatakse energiat ära, on nüüd täitsa võimalik tajuda. Parasiitkirjutajale alludes luuaksegi võimuvõitlust, intriige, üldse igasuguseid mänge. Mingis mõttes toimub praegu iga inimese sees võitlus kahe kirjutaja vahel.
Inimene saab teadlikult valida, kumma kirjutajaga ta soovib ühenduses olla, suhtudes ühesse negatiivselt (soovitavalt ühiskonna omasse) ja teisesse positiivselt. See valik on oluline inimese enda seisukohast, sest kokkuvõttes jääb ellu ikkagi see, kes on tugevam ja kvaliteetsem.

Muidugi ühiskonna tuge nagu väga ei tasu oodata Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2012 6:40 pm    Teema: Vasta viitega

Kas tokrodalased tarbivad tavalisi ühiskonna mudeleid, et ühiskonda kitsalt loodusele vastandavad ja pseudoprobleemidega tegelevad?
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2012 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Osalen hobiringis. Juhi ning reeglitega vastuolus pole.
Tegin paar õiget lüket.
Reptiilile ootamatult sõin ma hoopis ta enda ära, aga tead, no nii vastik on olla. Ja mina ei tea, kuidagi käib ikkagi mingi jõu mäng. Pean kogu aeg kilpi peal hoidma ja ennast suureks ning vintskeks tegema.

No mis sorti dinosaurus sa siis oled et reptika pintslisse panid?
Mis juhist ja reeglitest sa jahud .Laughing
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 16, 2012 7:51 am    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Osalen hobiringis. Juhi ning reeglitega vastuolus pole.
Tegin paar õiget lüket.

Äkk ega ometi klubi Inglikeses? Laughing
Tundub et tänapäeva ühiskonnas on enamuse naiste peasisene soft pederastide kirjutatud.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 16, 2012 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

Kaalusin, et kas pakkuda Sulle seda naudingut ja vastata...

Söömise metafoor:
Kui keegi tuleb kallale, teeb ta sellega ka enda haavatavaks. Seega on võimalik kummalgi lahkuda olukorrast kas väiksema või suurema energiakogusega kui varem. Konfliktides võib juhtuda, et energiajahile tulnu enda sügav sisemine tragöödia saab päevavalgele kistud ja ta ei ole enam see, kes kunagi.

Juht ja reeglid:
Kui inimesed teevad koostööd suurema eesmärgi nimel, mis võib pakkuda väga suurele rahvahulgale energiat, siis on vaja selleks juhti ja juhi reeglitele allumist. Kes vastu töötab, visatakse välja. Siinjuures on vaja juhti, kes oskab näha ja arvestada oma liikmeskonna tugevusi ja omapärasid, et olla kontaktis loova jõuga. Lammastega pole midagi teha.

Õiged lükked:
Antud juhul õigetes kohtades ja aegadel sobiv kommunikatsioon, mis loob toetava ning turvalise õhkkonna, kuna kujundab reaalsust.

Olen enam kui kindel, et kasutasin paganlikku kirjutajat. Kui kahtled, too lagedale vettpidavamaid argumente.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 16, 2012 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Söömise metafoor:
Kui keegi tuleb kallale, teeb ta sellega ka enda haavatavaks. Seega on võimalik kummalgi lahkuda olukorrast kas väiksema või suurema energiakogusega kui varem. Konfliktides võib juhtuda, et energiajahile tulnu enda sügav sisemine tragöödia saab päevavalgele kistud ja ta ei ole enam see, kes kunagi.

Endast räägid ilusti,arusaadavalt.
Hella kirjutas:

"Olen enam kui kindel, et kasutasin paganlikku kirjutajat. Kui kahtled, too lagedale vettpidavamaid argumente."

Defineeri oma "paganlik" kirjutaja,müüd ühte asja teise pähe.

Sinuga kommunikeerumine ei ole nauding vaid uurimus "väärisiksustest" ja nende käitumisest ja selle motiividest,mis ongi huvitavam osa.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Reede Veeb 17, 2012 12:31 pm    Teema: Vasta viitega

Kui ise oled võimeline rääkima pederastide kirjutajast, siis ei peaks Sul olema raske aru saada ka paganlikust kirjutajast. Kirjutaja on see, mis juhib inimese alateadvust. See, millist kirjutajat kasutad, väljendub vastustes, mida lampi saad, kui mõeldes küsimusi esitad.

Kui on huvitav uurida, siis on järelikult nauditav kraam.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 17, 2012 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Kui ise oled võimeline rääkima pederastide kirjutajast, siis ei peaks Sul olema raske aru saada ka paganlikust kirjutajast. Kirjutaja on see, mis juhib inimese alateadvust. See, millist kirjutajat kasutad, väljendub vastustes, mida lampi saad, kui mõeldes küsimusi esitad.


See kirjutaja on siis mingi alateadlik programm, põhieesmärk millele alluvad väiksemad eesmärgid ja mille tegelik esmärk on mingites alluvates eesmärkides-alateadlikes soovides ja neisse kinni jäämistes muutusi teha? Isegi kui inimene püüab muuta end ümbritsevat, muudab ta selle teostudes ka end ja peab uued eesmärgid leidma, et mitte sisemiselt kivineda. Ühed muudavad ja esitavad nõudmisi väljapoole, teised sissepoole, mõned aga on suutnud leida sisemise ja välise vahel tasakaalu ( mis praeguses ühiskonnas on ikka üsna raske, sest väline maailmakorraldus on mõeldud hävimisele, sest inimesed enamuses on seesmiselt orjusesse kivistunud ja vajavad oma loomingulisusele väljundit.
Tagasi üles
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Veeb 17, 2012 5:52 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Kui ise oled võimeline rääkima pederastide kirjutajast, siis ei peaks Sul olema raske aru saada ka paganlikust kirjutajast. Kirjutaja on see, mis juhib inimese alateadvust. See, millist kirjutajat kasutad, väljendub vastustes, mida lampi saad, kui mõeldes küsimusi esitad.

Kui on huvitav uurida, siis on järelikult nauditav kraam.

Kas paganlik kirjutaja edastab kvanthüppe ja Nibiru-jubiru Tavistocki Instituudi paanikakülvamis programme?
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2012 12:07 am    Teema: Vasta viitega

Norn:
See vist on tõesti nii, et kirjutaja edastab programme. Ideaalis võiksid naised programme meestelt võtta ja mehed ise luua. Reaalsus on paraku aga teine. Tuleb kombineerida.
Paganlik kirjutaja väljastab minu kogemuse järgi selliseid mudeleid, mille abil olla loodusjõududega kooskõlas, säilitada ja arendada tugevusi ning parandada veapunkte.

Parasiitlik kirjutaja väljastab mudeleid, millega mõttetuid probleeme tekitada, inimesi lõhkuda - ühesõnaga energiat kantida nii, et inimesed kasu ei saa. Rügad palehigis, annad endast kõik, aga tulemust ei kusagil, aina hullemaks läheb. Lõpuks annad alla ja ei üritagi enam. Enamasti on mudelid väga lihtsad, algelised ning liigselt üldistavad nagu kõigele oleks üks universiaalne lahendus. a la kui on pereprobleemid, siis jäta maha.


Toorum:
Täiesti nõus, et tihti pole loomingulisusele väljundit. Ja seda väga nõmedal põhjusel - kohe, kui hakkad midagi enese tõelisusest välja tooma, siis saad konkreetselt peksa. Lihtsalt tullakse kallale. Inimesed on leidnud mugavustsooni, et kui ma midagi ei arva ega algata, siis nii ongi kõige lihtsam.

Normaalne on vaadata tegija potensiaali, tugevusi, pakkude lahendusi kitsaskohtade puhul. Aga reaalsus on küüniline põhimõtteline negatiivne suhtumine.

Eesmärkide ja enese muutumise teemal:
Arvan, et normaalne on esmalt muutus iseendas ja siis selle väljatoomine ümbruskonda. Näiteks lood visiooni, milline peaks olema Sinu uus tuba. See tuleb iseenda seest. Vastupidi tehes on võõra tahte teostamine. a la lood mingi suvalise toa ja siis asud sellega kohanduma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2012 2:32 pm    Teema: Vasta viitega

Hella, kui tokrodalased väljastaks reaalselt loodusjõududega kooskõlas programme, nagu sa sisuliselt väidad, siis nad suudaks paremini põhjendada oma meretähe viit fenomeni ja vastavat värvigammajaad. Paraku nad ei suuda seda üldse, kogu nende teooria hõljub algusest peale väga üheselt mingis veidras imemüstilises fantaasiaõhustikus, millel pole reaalsusega olulist seost. Selliseid koomilisi õhulosse on enamasti väga lihtne lõhkuda, kuigi selleks polegi üldse põhjust, sest neil lihtsalt pole reaalset olemise väge ja jõudu. Samuti sellised inimesed, keda saab lõhkuda on enamasti ise parajad parasiidid ja tõeliselt tugevad kurjad loodusjõud lõhuvad sellised ühe nipsuga mahakärvamiseni.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2012 8:47 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
tõeliselt tugevad kurjad loodusjõud lõhuvad sellised ühe nipsuga mahakärvamiseni.


Norn kirjutas:
teaduslikult looduses selline elukas nimega hea või kuri puudub

Niiet nagu vahel looduses hea ja kuri puuduks ja nagu teemast Vabaneda heast ja halvast http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=6316
lugeda võib pole selliseid mõisteidki nagu hea või kuri olemaski aga samas tuleb välja et ka nagu vahel jälle on.
See on siis umbes nii et keegi on sitapea kui sooritab subjektile ebameeldivat tegevust aga kui subjekt sooritab samasugust tegevust siis pole tema mitte sitapea vaid elukunstnic ja looja ehk isegi. Laughing
Niiet kõik on suhteline või nagu parajasti härradele elukunstnikele sobib ja meeldib.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 23, 2012 2:43 pm    Teema: Vasta viitega

Ajasin eelmises postis gladiaatori ja Norni segamini. Võib-olla seetõttu, et teie küsimuste stiil osaliselt kattub.

Igatahes vastusena nüüd Nornile:
Sina mõtled lõhkumisest. Aga mina mõtlen loomisest. Paganluses on meeletult palju originaalsust ehk asjade uute nurkade alt nägemist. Palju selliseid asju, mida ise vaid kõige salajasemates adumistes oled kogenud, sõnastatakse selgelt ära nagu oleks see mingi elementaarsus. Kuidas Sa seda ei näe? Ja sellist asja hakata lõhkuma? Selliseid asju tuleb ainult toetada. Kindlasti on Sul ka mõni oma nurk. Ja oma nurk ei tähenda mahategemist. Mulle tundub, et Sa otsid mingit ühte valmistõde, aga see on juba kristlik omadus.

Minu jaoks näiteks on paganlus nagu filosoofiaring, kus arvestatakse ka tajudest saadavat infot. Valitseb reaalsuste paljusus. Arvestatakse, et kõik, mida inimene suudab tajuda või mõelda, on olemas - omas reaalsuses. Küsimus on, kuidas need reaalsused omavahel toimivad.

Loodusjõud pole ei kurjad ega sõbralikud. Loodusjõud tundub seda purustavam ja võimsam, mida enam sellega vastuolus oled. Kooskõlas olles loodusjõude nagu ei märkagi. Kõik läheb iseenesest edukalt ja libedalt nagu lepasereega. Võimalusi ning motivatsiooni on meeletult. Samamoodi saab inimest lõhkuda nende aspektide ehk veapunktide kaudu, mis loodusega pole kooskõlas. Ja veapunkte on meil kõigil.

Viiendsüsteemi näen mina nii. Seda, et inimene on viiendsüsteemne näitab inimese vorm. Üks pea ja neli jäset. Kahedimensionaalsena on see siis viisnurga kuju. Kolmedimensionaalselt vaadatuna on ta aga sfääri kujuline. Üks pulk ehk olemus keskel ja tema ümber neli suunda nagu ketas. Inimene käib ringi nagu mikrokosmos ja see ketas pidevalt pöörleb ta ümber. Ketta pöörlemine ongi areng - nn idee, sünd, elu, surm. Siin välja toodud teooria märksõnade järgi on siis piltlikult olemuse ümber ketas, mis pöörleb mõistus-teadvus-hing-vaim-mõistus-...jne järjestuses. Ehk kõigepealt tahan, siis hakkan tegutsema selle suunas, siis on see saanud minu eluks ja lõpuks minu teeks, millel on kindel suund, piirid ja lõpp. Pärast lõppu teen mõistusega jälle kokkuvõtted ja loon uue idee.

Ka mina olen palju juurelnud, kust Tokroda oma süsteeme ja värve võtab. Ja kui ma aru pole saanud, siis olen jätnud asja endale lihtsalt teadmiseks. Lihtsamatest süsteemidest nagu kahend- või kolmendsüsteem, on väga kerge aru saada. Rohkematahulised süsteemid peaksid olema samuti ikkagi mingisuguse tervikuna nähtavad. Saad aru, siis saad, kui mitte, pole ka midagi katki. Aga mõttetu on ennast sulgeda ja põhimõtteliselt vastu võidelda, kui ise midagi ei mõista.

Kas Sa mõistad, miks ja kuidas Tokroda näeb nii?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 23, 2012 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

Tegin avastuse, et tokroda ei suuda oma tajusid kuidagi adekvaatselt põhjendada ja kogu tema teooria on nõrk bluff. Üldiselt põhjendamatuid fantaasiaid on lihtne lõhkuda ja praeguseks on tokroda teooriast järel vaid varemed. Selle suhteliselt universaalse avastuse täpsem metoodika jäägu siinkohal saladuseks.

Tokrodanismi taktika on aga nagu iga teinegi kristlik taktika, probleeme lahendatakse pseudoprobleemidega, et lihtsalt lambakarjale mõttetut tegevust anda, mis vaid karja koos hoiaks. Kurjus asendatakse parasiitidega ja muude armsate kollidega, igavene elu asendatakse uuestisünni viirusega. Lõpuks on see lihtsalt üks emotsioonidega lapsemäng ja maagilised hirmuluulud. Selles pole midagi oluliselt uut, mida pole juba tehtud siin päikese all. Tüüpiline näide, mida kasutud fantaasiad ühe müstiliselt loodusjõududega kooskõlas usujüngriga teevad, kui näiteks kurjad tormikahjustused ei tundu enam kuidagi purustavad sõnaotseses mõttes. Siis juba ollakse lihtsalt tavaline vaimuhaige usuloll valmis.

See on muidugi tore mõte, et inimese jäsemed ja pea kuidagi näitavad, et inimene on mingi viiendsüsteemne olend, paraku ta seda ei näita, sest need asjad pole sisuliselt omadega kuidagi korrelatsioonis. Ka loomadel on jäsemed ja pea, kas ka nemad on viiendsüsteemsed, ja putukad mingid veel eriti kõrged seitsmendsüsteemsed? Sfääri keskel ei ole mingit pulka ju, samuti sfääril pole selget nelja suunda kuskil, mis pole ka kellegi ketas. Vaid kettal saab olla 4 suunda ja pulk, aga ikka mitte kuskil keskel. Kord tulevad mõistusest tahted (tahte ja idée seosest võik veel aru saada), siis aga tehakse seal ka juba kokkuvõtteid, otsustaks juba siis ära? Mis tolku on üldse tahetest, kui vajadused pole rahuldatud, kuhu jäävad vajadused? Kogu see lapsik filosoofia taandubki mõttetuks sonimiseks, millel puudub igasugunegi seos tegelike reaalsustega ega tugeva filosoofia alustega.

Olen juurelnud piisavalt nende asjade üle leidmaks, et tokroda ajab nuudleid teile kõrvataha koos pudru ja kapsastega segamini. Ei tea mismoodi “kahend-” ja “kolmendsüsteem” kerged peaks olema, kui “mõistus, vaim, hing ja teadvus” on täiesti arusaamatud ja lambist võetud mõisted. Millegi vastu võitlemiseks on vaja millegi põhjendatud olemasolu, mida aga nähtavasti pole. Tokrodal meeldib lihtsalt usuvett segada ja on oskus elu mõttetult keeruliseks ajada, et siis mingit ajuvaba käpikshõud oma lastega etendada. Bullshitt usumula, eimidagi tõsiseltvõetavat.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2012 12:19 am    Teema: Vasta viitega

Olgu Norn, oled mõistetud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2012 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

vott siis on küll hästi.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2012 4:36 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:

See on muidugi tore mõte, et inimese jäsemed ja pea kuidagi näitavad, et inimene on mingi viiendsüsteemne olend, paraku ta seda ei näita, sest need asjad pole sisuliselt omadega kuidagi korrelatsioonis. Ka loomadel on jäsemed ja pea, kas ka nemad on viiendsüsteemsed, ja putukad mingid veel eriti kõrged seitsmendsüsteemsed? Sfääri keskel ei ole mingit pulka ju, samuti sfääril pole selget nelja suunda kuskil, mis pole ka kellegi ketas.

Olen juurelnud piisavalt nende asjade üle leidmaks, et tokroda ajab nuudleid teile kõrvataha koos pudru ja kapsastega segamini. Ei tea mismoodi “kahend-” ja “kolmendsüsteem” kerged peaks olema, kui “mõistus, vaim, hing ja teadvus” on täiesti arusaamatud ja lambist võetud mõisted.


Noh viiendsüsteem on naistel sest nende sfääri keskel enamus aega pole pulka, ja kui vahel on, siis on seegiühistegevuses ühistegevuses kasutatav ( noh, eks nad saa pulki ka poest osta, aga see on selline petuvärk ) Mees aga on kuuendsüsteemis, sest seda pulka saab kah jäsemena võtta, nimelt sellega saab kombata seda naistel oleva sfääri keskel asuvat kohta. Noh ja eks loomadki või olla viiendsüsteemis , paraku on loomad veel kõrgemates süsteemides, nimelt on emased loomad kuuendsüsteemis ja isased lausa seitsmendsüsteemis, inimesed sinnani tavaliselt ei küündi, kui siis petu ja ususüsteemide läbi loodud pettekujutelmade-fantaasiate abil ( eks sama värk mis meestest angeli-euromehed teeb ) http://www.youtube.com/watch?v=HNMq8XS4LhE Twisted Evil

Mõistus= mõistetud teadmised, arukus nende kasutamise ja leidmise võimekus ( treenitav )
vaim on sama mis mõistus, aga natuke laiahaardelisem ja mitmetähenduslikum versioon: inimese kogutud ja süstematiseeritud teadmised, ehk mingine karkass kuhu energiat ehk teadvust valades ( lõhestades ja lõhestatut liites-kombineerides ) moodustub hing, ehk emotsioon
hing= energia, enamasti mõeldakse selle all emotsionaalset energia
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui süsteem Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group