Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Hiljutised uned
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Okt 29, 2011 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

NĂ€gin unes, et ĂŒks inimene saadeti sunnitööle kuhugi maale farmi. Ta pĂ”genes sealt kinnise taraga ĂŒmbritsetud maaalast puu otsa ja keeldus alla tulemast. Kuna ta oli seal juba pĂ€evi ja nĂ€dalaid rippunud . Ilma et kavatseski alla tulla vĂ”i Ă€ra surra siis rahvast kogunes vaatama. Siis kutsuti politsei ja eriĂŒksuslased, et inimene alla tuua. See oleks Ă”nnestunud , kuid inimesele tuli appi ĂŒks teine inimene, kes oli juba enne puu otsas , ilmselt. Ja nad pĂ”genesid koos. LĂ€ksin siis asja uurima. Mind ennast hĂ€mmastas ka see sĂŒndmus. Otsisin kaks puu otsa pĂ”genenut ĂŒlesse ja uurisin millest nad elavad. Selgus, et ĂŒks oli juba nii kaua puu otsas olnud, et ta inimkuju oli muutunud puumustri sarnaseks. Nahk oli nagu hööveldatud puidu mustriga ja vahepeal isegi vĂ”ttis inimesesuuruse tammetĂ”ru kuju. Kui kĂŒsisin, et millest toitute. Siis vastas, et nad toituvad ainult siis kui temperatuur on 0 kuni 1 kraadini ja taimedest. Sellest pidi neil eluspĂŒsimiseks jĂ€tkuma terveks taimekasvu perioodiks. Kui kĂŒsisin, et millest te siis elate kui miinuskraadid talvel. Siis vastas, et siis me kolime vette ja keerutame ennast vees niikaua kuni saavutame inimvormi ja elame puu otsas edasi. KĂ”ige rohkem neile meeldis elada linnaparkides puude latvades. Proovisin ka huvi pĂ€rast nende elamispaika puudelatvades. Oli vĂ”imalik lennata ja hĂ”ljuda puudelatvade vahel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 30, 2011 9:25 am    Teema: Vasta viitega

Tea millega nad seal puude otsas tegelevad. Peale toitumise/magamise ma mÔtlen.
Tagasi üles
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Esm Okt 31, 2011 4:58 am    Teema: Vasta viitega

NĂŒĂŒd olin ma mingi rollerist ĂŒmber ehitatud jalgrattaga (rolleril oli mootor Ă€ra vĂ”etud ja vĂ€ndad asemele pandud) kruiisimas. Mingis parklas sĂ”itis mu ette punane lÀÀne "pirukakĂ€ru", kust 2 politseinikku vĂ€lja tulid. Nood hakkasid mind ja mu sĂ”iduriista uurima. Okei, tuled ja helkurid olid, nagu pidid olema, kuid 1 ment hakkas norima, et mul peab ka helkurvest olema. See norija tundus olevat purjus. Ma kobisesin vastu, et "mis te jamate, seadus ei ĂŒtle helkurvesti kohta eraldi ju miskit", aga ment jĂ€i endale kindlaks. JĂ€rgmisena lĂ€ksime mingisse laoruumi, kus ma mingi kola seast hakkasin jalgrattahelkureid otsima, sellal kui pollarid pealt vahtisid ja ĂŒks neiu (keda ma selles unenĂ€os Santalleks kutsusin) oma tĂ€helepanuga mu tegevust segama kippus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Nov 02, 2011 8:41 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Tea millega nad seal puude otsas tegelevad. Peale toitumise/magamise ma mÔtlen.


Sitakeeramisega. Vaatasin, et puudelatvadest vaadates maapind oli nagu pimedusega löödud. Inimesed kes seal liikusid pidid kasutama oma fĂŒĂŒsilisi silmi, et ĂŒldse midagi nĂ€ha. Need olendid puudelatvades kasutavad muid silmi peale fĂŒĂŒsiliste silmade. Ma sain selle maailmaga kontakti Odini maailma kaudu. Tegelikult mul oligi tĂ€iesti teadlik eesmĂ€rk sinna maailma minna ja ma teadsin, et see maailm asub Odini Alsgaardi maailma ja meie maailma vahel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Nov 02, 2011 8:50 am    Teema: Vasta viitega

Need olendid kavatsevadki puudelatvadesse jÀÀda kuni lume tulekuni. Kui lumi tuleb siis nad kolivad vette.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Nov 02, 2011 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

miks vette?
_________________
Pole olemas kaht ĂŒhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Nov 02, 2011 11:47 pm    Teema: Vasta viitega

Sest nad kasutavad vett ĂŒhe elemendina inimkeha loomiseks enda keerutamise kaudu. Ju siis on vett vajalik nĂ”iduse lĂ€biviimiseks keskmisest suuremas koguses.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Nov 03, 2011 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

talvel pole vees midagi teha, jÀÀ all lÀmbub Àra.
_________________
Pole olemas kaht ĂŒhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Nov 07, 2011 2:57 am    Teema: Vasta viitega

VĂ”tsin enne magamaminemist ruunid ja kĂŒsisin ruunidelt, et nad annaksid vihje suurimale probleemile antud hetkel. Tuli VaimusĂ”dalase ruun.

NĂ€gin unes spordivĂ”istlust. VĂ”istlus meenutas natuke barkuurimist. Tuli lĂ€bida distants punktist A punkti B iga hinnaga , lĂ€htudes siis VaimusĂ”dalase mĂ”ttelaadist. Iga hinna eest distantsi lĂ€bimine tĂ€hendas seda, et nii mĂ”neski raja lĂ”igus tuli rikkuda fĂŒĂŒsikaseadusi (nĂ€iteks gravitatsiooniseadust), liikluseeskirju, rajada uusi teid, panna olemasolevatest teedest kokku uus teedevĂ”rgustik, et jĂ€litajaid maha raputada ja neid eksiteele viia. MĂ€ngureeglid lubasid eri transpordivahendite kasutamist ja pĂ€rast kasutamist nende mahajĂ€tmist ĂŒkskĂ”ik millises olukorras. MĂ€letan , et mĂ”nes kohas isegi tuli lahti harutada raudteel ĂŒks liipriharu, kuna rong tuli vastu ja oli kokkupĂ”rke oht. Ma ei tea kas vastutulev rong sĂ”itis edasi ĂŒhel liipril vĂ”i sĂ”itis rajalt vĂ€lja. VĂ”istluse osalejad ei pidanud vastutama ĂŒhegi tagajĂ€rje eest, mis vĂ”istlus kaasa toob ja ei pidanud mĂ”tlema enda rollisse mitte puutuvaid mĂ”tteid. See tĂ”i kaasa selle , et igaĂŒks kujundas vĂ”istlust oma panusest lĂ€htuvalt ja vastutust sai alati edasi lĂŒkata. Kes lĂ€bis suurema distantsi sai ka suuremad volitused mĂ€ngu muuta. Tihti kĂ€is see nende arvel kes distantsil olid mahajÀÀjate rollis.

PĂ€rast vĂ”istlust kutsuti ĂŒlekuulamisele politseisse. Politsei oli kogu vĂ”istlust jĂ€lginud algusest lĂ”puni ja kogunud tĂ”endusmaterjale, lindistusi. Politseijaoskonda toomise pĂ”hjuseks oli see, et ma olin unustanud jalgratta kindad enda kĂ€tte (ĂŒhes vĂ”istluse etapis oli vajalik kasutada jalgratast) ja pidin tundma sĂŒĂŒmekat selle pĂ€rast. See andis alust kahtlustada ĂŒritusel osalemises. Sain aru, et minu vastas on politseivormis uurija, kellel on volitused ka kohapeal kohtumĂ”istmist teha. Sellega unenĂ€gu lĂ”ppes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Nov 07, 2011 2:58 am    Teema: Vasta viitega

VĂ”tsin enne magamaminemist ruunid ja kĂŒsisin ruunidelt, et nad annaksid vihje suurimale probleemile antud hetkel. Tuli VaimusĂ”dalase ruun.

NĂ€gin unes spordivĂ”istlust. VĂ”istlus meenutas natuke barkuurimist. Tuli lĂ€bida distants punktist A punkti B iga hinnaga , lĂ€htudes siis VaimusĂ”dalase mĂ”ttelaadist. Iga hinna eest distantsi lĂ€bimine tĂ€hendas seda, et nii mĂ”neski raja lĂ”igus tuli rikkuda fĂŒĂŒsikaseadusi (nĂ€iteks gravitatsiooniseadust), liikluseeskirju, rajada uusi teid, panna olemasolevatest teedest kokku uus teedevĂ”rgustik, et jĂ€litajaid maha raputada ja neid eksiteele viia. MĂ€ngureeglid lubasid eri transpordivahendite kasutamist ja pĂ€rast kasutamist nende mahajĂ€tmist ĂŒkskĂ”ik millises olukorras. MĂ€letan , et mĂ”nes kohas isegi tuli lahti harutada raudteel ĂŒks liipriharu, kuna rong tuli vastu ja oli kokkupĂ”rke oht. Ma ei tea kas vastutulev rong sĂ”itis edasi ĂŒhel liipril vĂ”i sĂ”itis rajalt vĂ€lja. VĂ”istluse osalejad ei pidanud vastutama ĂŒhegi tagajĂ€rje eest, mis vĂ”istlus kaasa toob ja ei pidanud mĂ”tlema enda rollisse mitte puutuvaid mĂ”tteid. See tĂ”i kaasa selle , et igaĂŒks kujundas vĂ”istlust oma panusest lĂ€htuvalt ja vastutust sai alati edasi lĂŒkata. Kes lĂ€bis suurema distantsi sai ka suuremad volitused mĂ€ngu muuta. Tihti kĂ€is see nende arvel kes distantsil olid mahajÀÀjate rollis.

PĂ€rast vĂ”istlust kutsuti ĂŒlekuulamisele politseisse. Politsei oli kogu vĂ”istlust jĂ€lginud algusest lĂ”puni ja kogunud tĂ”endusmaterjale, lindistusi. Politseijaoskonda toomise pĂ”hjuseks oli see, et ma olin unustanud jalgratta kindad enda kĂ€tte (ĂŒhes vĂ”istluse etapis oli vajalik kasutada jalgratast) ja pidin tundma sĂŒĂŒmekat selle pĂ€rast. See andis alust kahtlustada ĂŒritusel osalemises. Sain aru, et minu vastas on politseivormis uurija, kellel on volitused ka kohapeal kohtumĂ”istmist teha. Sellega unenĂ€gu lĂ”ppes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Nov 21, 2011 1:35 pm    Teema: Vasta viitega

TĂ€na oli vĂ”imalus maailma sĂ”da alustada ja Orgi laadsed tulnukad inimeste planeeti vallutama saata. Kuid tulemus on ainult see, et tuli esimene lumi. Nojah, inimesed otsustasid lutti edasi imeda. VĂ€lja kujul Orgi laadsed olendid siiski maandusid planeedil Maa. Keha kuju nad vĂ”tavad alles siis kui temperatuur pĂŒsib pidevalt miinuses ja kui seda ei riku looduse tsĂŒkkel kevade suunas. Orgilaadsete planeedil on ainult jÀÀ ja vett ei esine vedelal kujul. Nende massihĂ€vitusrelv on kĂŒlmarelv ja nende ainevahetus funkab ainult madalatel temperatuuridel.. Nad tahavad teada mida hĂ€vitada kĂ”igepealt. Otsustasime, et kĂ”igepealt hĂ€vitame maapealse laevastiku , kuna seal kasutatakse soojatoomistehnikat tuumakĂŒtuse kasutamisega. Laevad uputame ja veekogud jÀÀtame. Tuleb suur jÀÀaeg 2012, kui ei juhtu loodustsĂŒkli kordumist aasta 2012 kevadel. TsĂŒkli rikkumiseks Ă”hutame israeli ja iraani tuumasĂ”da. Praegu teeme kĂ”ik sĂ”jaĂ”hutamiseks, et Orgi laadsetel oleks ussiaugu ĂŒlevalhoidmiseks energiat maasuunast vĂ”tta. Praegu nad kehaliselt lĂ€bi ei tule, sest energiat lastakse lĂ€bi ainult vĂ€ljaliselt.
Tulevik seisneb selles , et aastal 2012 algaks jÀÀaeg ja mingit suve enam ei tule. EllujÀÀmiseks peab kolima ĂŒmber Orgi laadsete planeedile ja seal orjama Orke ja palvetama Odinit. Ei tea mida Krishna , Jeesus ja Mohamed sellest arvab? Nende usud on vastuolulised, ĂŒhed ĂŒtlevad et tapke kĂ”ik uskmatud , teised jĂ€lle , et sipelgatki ei tohi tappa. Üldiselt on otsustatud vastuolulised religioonid likivideerida aastast 2012.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
gladiaator
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Nov 21, 2011 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
TĂ€na oli vĂ”imalus maailma sĂ”da alustada ja Orgi laadsed tulnukad inimeste planeeti vallutama saata. Kuid tulemus on ainult see, et tuli esimene lumi. Nojah, inimesed otsustasid lutti edasi imeda. VĂ€lja kujul Orgi laadsed olendid siiski maandusid planeedil Maa. Keha kuju nad vĂ”tavad alles siis kui temperatuur pĂŒsib pidevalt miinuses ja kui seda ei riku looduse tsĂŒkkel kevade suunas. Orgilaadsete planeedil on ainult jÀÀ ja vett ei esine vedelal kujul. Nende massihĂ€vitusrelv on kĂŒlmarelv ja nende ainevahetus funkab ainult madalatel temperatuuridel.. Nad tahavad teada mida hĂ€vitada kĂ”igepealt. Otsustasime, et kĂ”igepealt hĂ€vitame maapealse laevastiku , kuna seal kasutatakse soojatoomistehnikat tuumakĂŒtuse kasutamisega. Laevad uputame ja veekogud jÀÀtame. Tuleb suur jÀÀaeg 2012, kui ei juhtu loodustsĂŒkli kordumist aasta 2012 kevadel. TsĂŒkli rikkumiseks Ă”hutame israeli ja iraani tuumasĂ”da. Praegu teeme kĂ”ik sĂ”jaĂ”hutamiseks, et Orgi laadsetel oleks ussiaugu ĂŒlevalhoidmiseks energiat maasuunast vĂ”tta. Praegu nad kehaliselt lĂ€bi ei tule, sest energiat lastakse lĂ€bi ainult vĂ€ljaliselt.
Tulevik seisneb selles , et aastal 2012 algaks jÀÀaeg ja mingit suve enam ei tule. EllujÀÀmiseks peab kolima ĂŒmber Orgi laadsete planeedile ja seal orjama Orke ja palvetama Odinit. Ei tea mida Krishna , Jeesus ja Mohamed sellest arvab? Nende usud on vastuolulised, ĂŒhed ĂŒtlevad et tapke kĂ”ik uskmatud , teised jĂ€lle , et sipelgatki ei tohi tappa. Üldiselt on otsustatud vastuolulised religioonid likivideerida aastast 2012.

Mine vittu.Paradoks eksole.
_________________
me kÔik peame vÔitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
nosalt
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Teis Nov 22, 2011 6:02 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
TÀna oli vÔimalus maailma sÔda alustada

MaailmasÔda juba kÀib
1) psĂŒhhotrooniliste relvadega
2) karistusmeditsiiniga
3) kliimamuutmisega (HAARP, chemtrail)
akk kirjutas:
Üldiselt on otsustatud vastuolulised religioonid likivideerida aastast 2012

Araabia Kevade pÔhjal - panus planeeritakse kontrollitud moslemile.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Nov 23, 2011 1:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mine vittu.Paradoks eksole.


Mulle see lÔhestamise relv ei mÔju. Ma suhtun transedentaalselt. Hare Krishna. Hoiduge naistest. Naised lÔhestavad ja tapavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Nov 23, 2011 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

Lugesin, et eesnÀÀrme vĂ€hk pidi naiste pĂ€rast olema. Östrogeenid vees, taimedes, igal pool mis tapavad mehi. Ei julgeks ĂŒhest nĂ”ust juuagi. Mine tea mis ained levivad. Kosmos pidi ka naissoost olema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Nov 29, 2011 2:40 pm    Teema: Vasta viitega

nÀgin 3D telekat ja vaatasin 3d filmi. otsustamise hetkel (kas vaadata) oli unenÀgemine. hiljem lÀks tavaliseks unenÀoks. tekkis teooria , et unenÀgemine tekib ainult siis kui on vaja otsustada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 29, 2011 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Lugesin, et eesnÀÀrme vĂ€hk pidi naiste pĂ€rast olema. Östrogeenid vees, taimedes, igal pool mis tapavad mehi. Ei julgeks ĂŒhest nĂ”ust juuagi. Mine tea mis ained levivad. Kosmos pidi ka naissoost olema.


Hoiduge-hoiduge. TÀna Delfist lugesin kahe kodukootud arvamusliidri kirjutisi, milles rÀÀgitakse ka kui raske elu meestel on. Praegu istun siin ja mÔtlen miskipÀrast, et vÀhk on apluse haigus. Seega kasinus ruulib vist.
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Dets 01, 2011 10:57 am    Teema: Vasta viitega

Utoya saare vÔnge tuleks Àra tuua, mitte Raa vÔnge. Raa saadame lihakombinaati.
NĂ€gin unes, et kolm tapjatibi oli korteris. Viskasin kolm tĂŒkki aknast vĂ€lja ja Tokrdodale kutsusin Politsei. Viidi Ă€ra. Pirises kĂŒll, aga see ei aidanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Dets 01, 2011 11:17 am    Teema: Vasta viitega

Minu viga on see, et ma ei suuda tundmatus olukorras Ôigeid otsusi teha.
Magasin ja Ă€rkasin. Tundus, et keegi on minu toas. Tahtsin nĂ€ha ja tegin silmad lahti. Kuid silmad ei nĂ€inud mitte midagi, sest kĂ”ik oli must. Mitte ĂŒhtegi valguskiirt. Ja keha nagu surises. Panin silmad kinni ja Ă€rkasin Ă”igesse kohta. Kuulsin kellegi kommentaari, et hea hotellikoht. Enne nĂ€gin mingit und kus mind oli kaks tĂŒkki. NĂ€gin ennast kĂ”rvalt tegutsemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Dets 08, 2011 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

hiirte peal katse nÀitas, et hiired suudavad olla 40 pÀeva jÀrjest sellise vÔnke all mis vastab numbrile 2, ilma et neil tekiks pahaloomulisi kasvajaid. kuid edaspidi pahaloomuliste kasvajate tÔenÀosus hakkas tÔusma.
edasi mördikad uurisid, et kui hiired panna vĂ”nkuma vĂ€lja sisse mis vastab numbrile 11, siis nad hakkasid vananema, pahaloomulised kasvajaid ei tekkinud ĂŒldse ja surdi enamasti loomulikku vanadusse.
sama asja kavatsevad mördikad kasutada ĂŒhiskonnas. ehitatakse 11 meenutavaid arhidektuurielemente.
muinasjutu vestlejad arvavad, et neid tahetakse tappa. tegelikult tahetakse neid pÀÀsta suurema ohu eest mida pÔhjustab vÔnge mis vastab numbrile 2 ja mille generaatorid töötavad pidevalt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 61, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group