Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

PÔlev kivi

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
vaikusteotsija

PostitusPostitatud: Kolm Aug 31, 2011 11:05 pm    Teema: PĂ”lev kivi Vasta viitega

olen sellele unenÀole vastust otsinud aastaid kuid tulutult.
Mind viidi maa alla. Seal oli saal, saalis troon ja troonili istus keegi suur. See Keegi ulatas mulle sinise leegiga pĂ”leva kivi ja ĂŒtles et nĂŒĂŒdsest lĂ€heb kĂ”ik hĂ€sti.
Uni oli reaalne ja mÀletan seda tÀnini selgelt. Kuhu mind viidi? Kes ulatas kivi?
1 inimene ĂŒtles: sinuga juhtuvad vĂ”imsad asjad kuid keeldus seletamast.
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Sept 01, 2011 8:43 am    Teema: Vasta viitega

NĂ€gin sellist und, et oli selline auto klaasidega nagu Rooma paavst sĂ”idab rahva hulgas. MĂ”tlesin , et lĂ€hen vaatama autot, aga jĂ€rsku ĂŒks pilukas mees ja ĂŒks pilukas naine kuulipildujatega hakkasid autost tulistama ĂŒmbrust (mitte mind) ja ĂŒks valge mees jĂ€litas neid (mitte mind) , kes meenutas Monga filmis kriminaaljĂ€lituse ĂŒlemust. Mina ise nĂ€gin kĂ”ike, aga nagu ei osalenud asjas ja ma ei tundunud ennast puudutatuna. Ei tulnud selle peale, et kuule karta ja mind nagu ei huvitanud ka see keda kuulid tabavad. Mind huvitas hoopis kriminaaljĂ€lituse mees ja jĂ€lgisin teda pidevalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roltsick
Infoparasiit

PostitusPostitatud: Nelj Sept 01, 2011 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

Mine tagasi sellesse unenĂ€osse. VĂ”ta tuli (mitte kivi) vastu ja paiguta juurtÂčakrasse. Kasuta seda vastavalt vajadusele: enesekaitseks paljunda temast ring ĂŒmber enda; arenguks lase tal juurtÂčakrast tĂ”usta teiste tÂčakrateni, nii kĂ”rgele, kui energiat jĂ€tkub.
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Sept 06, 2011 10:08 am    Teema: Vasta viitega

NĂ€gin unes reptikat mĂ”ni aeg tagasi ja tĂ€na nĂ€gin jabus ussi. Ega ma muidugi 100% kindel ei ole, sest kuskil ei ole kirjeldust reptika ja jabus ussi vĂ€liste tunnuste kohta. Ükski kunstnik pole pilti nendest teind.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group