Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Põlev kivi

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
vaikusteotsija



Liitunud: 13 Jan 2004
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Kolm Aug 31, 2011 11:05 pm    Teema: Põlev kivi Vasta viitega

olen sellele unenäole vastust otsinud aastaid kuid tulutult.
Mind viidi maa alla. Seal oli saal, saalis troon ja troonili istus keegi suur. See Keegi ulatas mulle sinise leegiga põleva kivi ja ütles et nüüdsest läheb kõik hästi.
Uni oli reaalne ja mäletan seda tänini selgelt. Kuhu mind viidi? Kes ulatas kivi?
1 inimene ütles: sinuga juhtuvad võimsad asjad kuid keeldus seletamast.
_________________
Kotkas sääski ei püüa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Sept 01, 2011 8:43 am    Teema: Vasta viitega

Nägin sellist und, et oli selline auto klaasidega nagu Rooma paavst sõidab rahva hulgas. Mõtlesin , et lähen vaatama autot, aga järsku üks pilukas mees ja üks pilukas naine kuulipildujatega hakkasid autost tulistama ümbrust (mitte mind) ja üks valge mees jälitas neid (mitte mind) , kes meenutas Monga filmis kriminaaljälituse ülemust. Mina ise nägin kõike, aga nagu ei osalenud asjas ja ma ei tundunud ennast puudutatuna. Ei tulnud selle peale, et kuule karta ja mind nagu ei huvitanud ka see keda kuulid tabavad. Mind huvitas hoopis kriminaaljälituse mees ja jälgisin teda pidevalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Nelj Sept 01, 2011 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

Mine tagasi sellesse unenäosse. Võta tuli (mitte kivi) vastu ja paiguta juurt¹akrasse. Kasuta seda vastavalt vajadusele: enesekaitseks paljunda temast ring ümber enda; arenguks lase tal juurt¹akrast tõusta teiste t¹akrateni, nii kõrgele, kui energiat jätkub.
_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Sept 06, 2011 10:08 am    Teema: Vasta viitega

Nägin unes reptikat mõni aeg tagasi ja täna nägin jabus ussi. Ega ma muidugi 100% kindel ei ole, sest kuskil ei ole kirjeldust reptika ja jabus ussi väliste tunnuste kohta. Ükski kunstnik pole pilti nendest teind.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group