Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

küsimused kassidest ja kallist lahkunust ka

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
neegus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Juun 2004
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Reede Juul 01, 2011 1:47 pm    Teema: küsimused kassidest ja kallist lahkunust ka Vasta viitega

meie peres on kolm kassi, kõik emased ja kõigil op tehtud
kõige noorem oli minu ema lemmikkass, magas kogu aeg ema juures
ema suri ära
nüüd kass pidevalt trügib minu juurde, aga mina teda ei taha
ma üritasin teda kodutute loomade varjupaika ära anda, kuid seal ei võetud vastu ja ma ei käinud eriti peale ka
tirisingi selle kassikese siis koju tagasi, nüüd toidan kõiki kolme ja kirun iseennast pehme südame pärast
millegipärast on tunne, et ema seisis vastu, et ma kassi ära ei annaks

keegi kusagil mainis, et paanikahood ja kassid on omavahel suuresti seotud.
on see nii? see tähedab, et kassid paiskavad kodu-energiad laiali ja siis tundlikel inimestel tekivad paanikahood? mul on eluaeg paanikad olnud ja kassid ka
kas peaksin loobuma kõikidest kassidest? minuga elavad ju minu kass, ema kass ja meie mõlema kass....
kas kassidest on pigem abi mulle või kahju, mida arvate?
kas kassid tunnevad ära, kui näiteks ema "vaim" kusagil läheduses on?
mure veel selles, et ma olen peale ema surma näinud teda unes väga selgelt ainult ühe korra.
me olime just saanud endale justkui uue kolmetoalise korteri, ema käis ja sehkendas seal ringi õnnelikuna ja siis mina, tola, nagu ma olen, rikkusin kõik ilusa ära.
pidasin emale pika loengu, et ära siin õitse midagi, kas sa siis ei tea, et vot siis sa surid ära, sedasi ma sind leidsin, siis ja seal toimusid sinu matused, edasi oli niiviisi..... selle peale läks ema näost valgeks, istus maha ja oli nii õnnetu. ta ütles, et ta ei teadnud seda ja et tal on väga kahju
mina temaga koos, nutsime ja nutsime. Mina nutsin siis ka veel edasi, kui ärkasin
nii kahju oli temast, et ma talle haiget tegin
kas süütunne koormab mind asjata?
ma olengi selline pessimistlik ja õnnetu praegu, sest kogu elu tahab ümberkorraldamist ja see on väga raske
ma isegi ei oska enam öelda, kas ma hoian oma emast alles kinni või suutsin lahti lasta.
surnuaiale ei saa minna, seal hakkab väga halb. ema eluajal ikka riidles minuga, et minu pärast pole vaja surnuaiale minna, kas sul muud teha pole
seal nutta ja käia.
võib olla sellepärast ei saagi ma seal käidud
enam ei kipu ka aga siis jälle süümekad platsis
ma tean, et peaksin keskenduma uuele ja kõigele mis edasi saab, aga see on nii raske
seega pika jutu lõpetuseks, kas kiisudest on minu olukorras pigem abi või parem kui neid poleks?
täiesti ummikus olen
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Laup Juul 02, 2011 10:46 am    Teema: Vasta viitega

Ei ole täheldanud, et kassid "energiat laiali lööksid" vms. Pigem on neil rahustav toime ja kui nad inimese juurde kipuvad, siis pigem rahustama, negatiivsust maandama, tervendama. Kui meie perre ligi 20 aastat tagasi kass tekkis, ei osanud arvatagi, kui tasakaalustav mõju tal võib oll. On siiani, sest meie kiisu on siiani alles ega ilmuta mingeid ealisi iseärasusi. Kusjuures tegemist ei ole mingi sülekiisuga, vaid neli esimest eluaastat õuel täismetsikut elu (olles siiski samal ajal kogu kivilinna paneelkvartali rahvast vaid meiega sõbralikult suhelnud) elanud uhke kassiga.

Tähelepanekud kassi positiivsest mõjust ja arukusest:
* kui inimene on lootusetult haige ja teda ei saa aidata või on tema empaatiavõime puudus kassile talumatu, siis kass temaga ei suhtle, lausa väldib (meie pere üht liiget on vältinud kogu aeg);
* kui inimene meeldib ja tal on kas emotsionaalne tasakaalutus või väiksem tervisehäda, siis võib kass käia järel nagu uni, talle ligi tikkuda, peal sõtkuda, kaelas magada jne.; üldjuhul ei tule sellest kassile miskit halba, sest nad suudavad negatiivse energia enda jaoks ära kasutada (mõni "armastab" näiteks kodutehnikat ka); NB! ei ole ohtu, et ühelt inimeselt teisele kassi kaudu midagi edasi kanduks;
* mõni kass ei ole siiski kuigi arukas ja võib ennast oma enesetapjalikus ohvrimeelsuses surnuks kurnata (mu tutvusringkonnas on kaks sellist juhtumit); seda juhul, kui inimesel on raske stress või väga raske haigus; üldjuhul kassid siiski oskavad näiteks looduslikesse "aukudesse" üleliigse negatiivsuse maha laadida (ka keskkütteradiaatorisse, mis on teadupoolest maandatud kaardervärk).

Veidi kroonikat ehk muutused peale kassi saabumist:
* me ei karju enam üksteise peale, sest ta tuleb meid otsekohte rahustama (käpp küünarnukile ja sügav pilk silma);
* me liigume kodus kassilikult sujuvalt, ei torma, ei astu kellelegi sabale;
* märkame kohe, kui korterisse imbub midagi võõrast (uute naabritega saabunud kolla-kolla ehk majavaim vms.) ja võtame meetmed tarvitusele, kass tavaliselt osaleb akviitselt.

neegusele: kui Sind hoitakse, siis hoia vastu! Kui on kolm kassi, siis igasugu vaimud hoiavad eemale, sest topeltkaitse ei kärise, aga Sinul on kolmekordne Cool Nii et kass või kassid on hetkel just see asi, mille pärast ei ole vaja muretseda.

P. S. Kassidel on eneseväärikus. Kui see on varases eas viga saanud või ärahelliamisega lõhutud, siis võib kass olla tujukas ja muidu vastik tüüp.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Esm Juul 04, 2011 12:50 pm    Teema: Vasta viitega

Paanikahoogudel võib olla mitu põhjust.
Mõne mikroelemendi puudujääk, mis ei võimalda kõigi normaalseks närvitegevuseks vajalike ensüümide sünteesi.
Vilets pärilik materjal, mis tagab vaimutegevuse häired. Grigori Klimovi "Kurjuse puu", mida ta kunagi välja ei joonistanud. (Äkki VM kokukal joonistame valmis?)
Kass kui mitmete kehaliste parasiitide lõpp- või vaheperemees. Osad nendest elavad inimese närvirakkudes, söövad seal kehale vajalikke toitaineid ja s!tuvad oma ainevahetuse jääke otse peaajusse või muudesse närvirakkudesse. Sellisel juhul ei saagi olla juttu normaalsest ajutegevusest, kui neil äkki kõigil korraga kõht lahti läheb.
_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Esm Juul 04, 2011 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

Roltsick, Sa võiksid siia panna lingi ussirohuretsepti juurde, (koirohi, soolikarohi, nelk) mis siin foorumis kuskil üleval ripub, kui juba jutuks tuli. Ma ei leidnud enam üles. Aga kassile saab tavalist ussirohtu anda, mdida vetapteegis müüakse, kui vaja puhastust teha. Talle mõjub see kõige efektiivsemalt.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Esm Juul 04, 2011 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

prügikast - yewelry
_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Püh Juul 10, 2011 2:01 pm    Teema: Vasta viitega

Noh kuule Roltsick, need sinu närvirakku parasiidid, on ühe venemaal müüdava, /loomulikult kalli raha eest/, preparaadi, reklaami kamppanija üks osa, see kestab juba paarkümmend aastad, ja ilmselt on korralikult sisse toonud.
Vaata mis ajal Klimov elanud on, ja mida tegi, kas ikka on inimesel midagi teistele õpetada, kui oma elu elamisega hakkama ei saa. Tema kirjandus on väga tendentslikult veenemaale suunatud, mis sinul sellega pistmist.


Maal kassi pidamine on vältimatu asi, muidu tekivad teised loomakesed, miks linna korteris peab kassi pidama, aru mina ei saa. Need kassi vaimustuses inimesed, on reeglina veidi kiiksuga, aga ei usu, et kassid selles süüdi on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Püh Juul 10, 2011 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

Motosummer kirjutas:
reklaami kamppanija üks osa,
jah ma olen neid kamppanijaid ja nende ühtessiid osasijeid köiiki lugenunud. kaassidega on ml kah omad ssuhhted. üittspäe läggsime tuttava kerkkoöppetttaja puule küläde. neil sääl siiami kass. nigui sise sain, üppas otse õkva õlale ja sis päha. ja sis istse säl. pereemannd vaattse ja üteli: seokst assja ma pele varemb näind. jo mul ses olli pääs midagist veaga valetmoodu, et kass tarvitsä remontimä mennä.
_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juul 11, 2011 12:08 am    Teema: Vasta viitega

miks peaks keegi vaevuma siukest laga koristama suarust? loe: deshifreerima su ilkumist? nii tähtis oled omaarust või?
Tagasi üles
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juul 14, 2011 8:03 pm    Teema: Vasta viitega

Koduloomadega on nagu inimestegagi - kõik igaühega kokku ei sobi.
Ehk siis on täitsa tavaline ,et üks kass ühele inimesele sobib ja teisele mitte. Nii koertegagi.
Mõned loomad ei astu inimesega kontakti. Ei pea ennast pereliikmeks ja ajavad oma joru. Sellistega on väga keeruline jutupeale saada. Eriti siis , kui sa pole suuremasi dresseerija tüüpi vaid eeldad,et loom sulle poolele teele vastu tuleb.
Kui inimese ja looma vahel sidet ei teki siis suuremat sõprust sealt oodata ei ole.
Sellise looma puhul ei aita loomalausuja kah, kelle ainus huvi on teha ainult seda mis ta ise tahab ja mitte huvituda kõigi ülejäänute soovidest.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group