Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

misasja ma higistan kohutavalt

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
neegus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Juun 2004
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Reede Juul 01, 2011 1:24 pm    Teema: misasja ma higistan kohutavalt Vasta viitega

olen viimasel ajal hakanud kohutavalt higistama.
ei ole vtnud kasutusele uut voodit, voódipesu, tuduriideid, ei ole teinud muutusi elus või elukorralduses
poolteist kuud tagasi suri väga ootamatult minu ema... närvid on muidugi alles natuke krussis ja nad polnud ennegi mul terasest vaid nagu keedetud makaronid

mind juba häirib see, hea küll, praegu väljas palav jne aga ikkagi tekitab muret et lihtsa rahuliku jalutuskäigu juures lihtsalt jookseb vesi mööda selga ja rinda alla. piiskadena

ja öösel higistan nii, et tekikott ja aluslina on tuntavalt niisked
higistan just õhtuspoole ööd, korralikult läbimärjaks

pärast kuivan ära ja on hommikuni kõik korras

perearst ei pea vajalikuks uurida, ütleb närvid ja kogu moos

endal juba väga piinlik, õnneks magan üksi, muidu oleks kaasmagajale ujumisrõngast vaja

kas võib olla sellest, et ..... no kui järele mõelda, siis ma kasutan higipulka kord nädalas peale sauna ja praktiliselt ei pese seda enne maha, kui järgmisel saunapäeval

võib olla olengi rängalt eksinud hügieenireeglite vastu, endal mõte, et kuna higi ei saa voolata tavapärast teed pidi - kaenlaalt, siis pressibki mujalt välja

ja veel, kaalu olen kaotanud 8 kilo peale ema surma, kas kaalukaotusest tekib higistamine või vastupidi kaalukaotus higistamisest?

mida teha, soovitage, jagage nõuandeid ja ärge hulluks ristige!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Reede Juul 01, 2011 7:35 pm    Teema: ristige, koma; hulluks, ärge Vasta viitega

ära väga pabista. igasugu asju toimub. ülehigistamine on veel suft-koft leebe variant.
_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Suzi
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Juul 2005
Postitusi: 70
Asukoht: tühjus

PostitusPostitatud: Püh Juul 03, 2011 7:31 pm    Teema: Vasta viitega

Öine higistamine, käte värisemine, ärevus ja kaalu kaotus võib viidata kilpnäärme ületalitlusele. Seda saab kontrollida perearst vereproovist.
_________________
per manus ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group