Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Segane olukord..

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
6un
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Mai 2008
Postitusi: 39

PostitusPostitatud: Püh Apr 24, 2011 2:31 pm    Teema: Segane olukord.. Vasta viitega

Ühe võla teemaga on vaja abi.
Laenasin ühelt inimeselt korduvalt materiaalseid väärtusi (narkot, aga ma ei propageeri seda) kuni võlg kasvas 27 000 kroonini, siis juhtus selline seik, et kuna me saime hästi läbi ja ta usaldas mind, pakkus ta välja ükskord, et läheksin ja saan ühe inimesega kokku ning müün talle teatud koguse. Tegin siis seda, aga oli veel üks aga, mees ütles, et ma ei tohi sellest kellelegi rääkida. Ma talitsesin vastupidi ja rääkisin sõbrale, keda usaldasin ning teadsin, et sellest ei juhtu midagi(ei juhtunudki), too tüüp raevutses sellepeale ja nõudis, et maksaksin talle 10 000.- rohkem (olin üsna mõjutatav tema poolt). Jäin sellega nõusse ja kokku oli võlg 37 000.- koos selle 10 tuhandega lisaks. Muidugi ka see ,et ma ei saanud talle kohe maksta kõike ja asi venis ütleme nii,et 2 aastaga maksin talle 22 000.-
Nüüd eelmine kuu ta sai minult 700 EUR veel(11000.-) , kokku siis 32000.- makstud talle juba ja ta soovib minult veel saada 700 EUR, sest ta tunneb, et saab "liiga vähe" muidu , PS. see tüüp tarvitab igapäevaselt ka amfetamiini ja poiss oli paldiski mntl 3 kuud järjest aasta lõpus.
Minu küsimus seisnebki selles, et kas ma tõesti peaksin talitsema oma lolli lubaduse järgi, mil ma olin nõrk seismaks enda eest, kui ma ütlesin,et jah ma maksan sulle selle 700 EUR veel ära suvel(selle tema vihase emotsiooni peale). Või peaksin ma kuulama enda sisemist häält ja saatma mehe pikalt lihtsalt ja konkreetselt, et ta on saanud rohkem , kui REAALNE võlg meie vahel oli. Kas lubadus on tegemist väärt? Deem ma olen tõesti segaduses, küllap mõnele oleks selline asi väike asi, aga inimesed on erinevad, aitäh tähelepanu eest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
6un
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Mai 2008
Postitusi: 39

PostitusPostitatud: Püh Apr 24, 2011 2:35 pm    Teema: Vasta viitega

Anyway sisimas ma tunnen, et tahaks ta pikalt saata...küsisin ühelt inimeselt nõu ja tema ütles,et lubadust peaks täitma...nojah hea õppetund oleks küll, aga ma tunnen, et tahaks talle EI öelda Smile
Ise arvan ka sedasi, et kui saadaks ta pikalt, kasvataksin end vaimselt natuke, ma terve elu üsna mõjutatav olnud ja tunnen,et saaksin teatud karastuse abil vaimset jõudu juurde, juhtuhu mis juhtub...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 24, 2011 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

väga rumal tegu oli sinust ültse end siduda temaga,damn,omad vitsad ja kogemused eluks
Tagasi üles
6un
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Mai 2008
Postitusi: 39

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2011 5:43 am    Teema: Vasta viitega

Just, selles ma ei kahtlegi...hea õppetund kindlasti eluks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group