Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

KÔrvetised

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 7:29 pm    Teema: KĂ”rvetised Vasta viitega

Sain arstidelt sellise diagnoosi, kui olin kÔhuvaluga nende poole pöördunud.
Igasugu analĂŒĂŒse tehti - veri, EKG, ultraheli jne, need kĂ”ik leiti korras olevat ja seetĂ”ttu otsustati, et sondi neelama mind veel ei saadeta. VĂ”tku ma arsti mÀÀratud rohtu (omeprasool) ja hoidugu raskemast toidust (nĂ€iteks praad ja vĂŒrtsisem kraam). Kui asjad mingi aja jooksul ei parane vĂ”i lĂ€hevad hullemaks, tehakse ka gastroskoopia.

Praegu rohu mÔju all pole olemisel vigagi Smile

VÔite jagada omapoolseid soovitusi, infokilde jne.
Üks sarnasena tunduv teema siin nagu on: http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=2761, aga ilmselt on maohaavadel ja lihtsalt kĂ”rvetistel ka erinevusi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2011 1:57 am    Teema: Vasta viitega

kÔrvetised on kerge variant, mis pole veel haavandiliseks muutunud, aga muidu koos haavanditega kÀivad kah ikka kaasa.
Roltsick
Infoparasiit

PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2011 11:10 pm    Teema: Vasta viitega

Üks toores koorimata kartul enne sööki. Kui ei aita, siis granaatĂ”una koorte tee; see mul veel tĂ”lkimata.
nosalt
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2011 9:50 am    Teema: Vasta viitega

Organismis vÀhe puhast vett millega maomahla lahjendada.
http://www.kohalolu.com/materjalid/112-tervis.html
Venezia
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2011 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

Kui valutab siis sobib oregano/pune tee. Proovitud testitud ja töötab. Lihtne valmistada ja kÀttesaadav.
Pune mĂ”jub kĂŒll kirjade jĂ€rgi seedemahlade eritumist soodustavalt aga mina olen ka regulaatorina kasutamisest abi saanud.
Umber teelusikatÀis puru tassi kuuma vee peale. 10-15 minutit tÔmmata lasta ja juua (mitte vÀga tuliselt, pigem leigemat kui maoprobleemidega tegu). Soovitatakse juua ennem sööki. Mina olen andnud esmaabiks ka peale sööki.
Kui omal kodus pole siis apteegist mĂŒĂŒakse. PĂ€ris maitseainepaki saadust ma teetegemiseks ei soovita. Seal ei pruugi olla puhas ĂŒrt.

MĂ”tlesin veidi. Valu maos tundub enamasti otseselt hoobina kolmnurka. Selles mĂ”ttes,on Ă”ige , et pingekolded aitavad valu tekkele kĂ”vasti kaasa, nagu vĂ€idab Tokroda lingi all, mille andsid. KĂŒsimus on kinni löödud enesevĂ€ljenduses. Inimesel on energiat, millega pöörduda kellegi poole ja see paisatakse talle tagasi. Tekib suluseis. Inimene on genereerinud lisajĂ”u, mille saatnud endast vĂ€lja aga saab selle tagasi. Magu reageerib ĂŒlihappsesusega (tal on Ă€kitsi rohkem kui vajab).
Seega suhtlemises/suhetes oleks vajalik leida see nurk enesevÀljenduses,milles ollakse tugev.
Sest stress on ĂŒlepinge- kĂ”ikke on, ja isegi liiast, aga panna pole kusagile.
Tagasi üles
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Apr 07, 2011 12:02 am    Teema: Vasta viitega

NĂŒĂŒd seis selline: paar kuud Ă”gisin omeprasooli, siis otsustasin, et lasen endale ikkagi sondi sisse lĂŒkata. Tiba ĂŒle 2 nĂ€dala tagasi see mul ka Ă€ra tehti.

Pildid ei nÀidanud mitte midagi kahtlast. Arsti jutu jÀrgi polnud isegi jÀlgi vÔimalikest haavanditest jms jamast.
KĂŒll aga tuli arst vĂ€lja huvitava teooriaga. Nimelt oletas ta, et mul on mingeid sĂ”ltuvusi ja et keha ĂŒritab mind valudega sundida just rohkem manustama aineid, millest mul sĂ”ltuvus oli. Idee selleks oletuseks andis talle mu jutt, et kui valud algasid, siis leidsin leevendust jogurtitest. Need aga liigitas ta maiustuste hulka. TĂ”si ta on - magusasĂ”ltuvuses olen olnud juba teismeeast ning oli perioode, mil nĂ€iteks ĂŒks Kamatahvel iga Ă”htu polnud mingi kĂŒsimus.
Viimasel ajal pole hĂ€irivaid valusid olnud. Loobusin saiatoodetest, vĂ”tsin taas menĂŒĂŒsse leiva ja vĂ”i (mida ma juba aastaid polnud ÜLDSE tarbinud) ja magusa kraami pĂŒĂŒan asendada nĂ€iteks kuivatatud puuviljadega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group