Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Puurijad
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 11:37 am    Teema: Vasta viitega

venezia kirjutas:
ei tohiks püüelda ideaalini,peaks püüdma jõudma mõistmiseni.


sinult endalt ehe näide - sa arwad, mida ei tohiks ja mida peaks Cool
ja kui nyyd ma sinu "ei tohi" ja "peab"-ga nõustun, nad omaks tunnistan, siis on minu nõrk koht kohe sul olemas.
nii kui ma ei mõista sind, nii on sul "põhjust" mulle sisse sõita ja mina tunnen end syydi, sest ma ju olin nõus, et PEAB mõistma.

Ja selliseid yldkehtiwaid "ei tohisid" ja "peab"-isid on inimesed endale kehtestanud lõpmatul hulgal, millest kõigist saab kinni haarata kui nõrgast kohast.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 12:11 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei räägi sellest,et peab olema niinagu mina ütlen. defineerisin mõisteid(tõepoolest enda vaatenurgast).
ja jutt oli sellest, et kas peaks laskma puurida vai ei...ja kui puuritakse siis miks. arutelu-mitte vaidlus oli mu eesmärk. et mõista Wink
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

Võtame näite. Oletame et mees on midagi halba korda saatnud, tuleb vanglast välja, tahab hakata korralikku elu elama, tahab kahetseda, leiab kaaslase kelle nimel ta hea on, tal on vaja armastust enda purunenud inimese kehale. Võtame näiteks mõne sellise naise kes hakkab puurima sellist meest, sest ta peab peale mõninga kooselu tagajärjel mõnede konfliktide tõttu (mis võisid väga vabalt ja arvatavasti tekkisidki naise enda poolt nimelt ajendatult, kõrgema teadvuse, mitte tingimata tavateadvuse juhtimise alusel) enda tavateadvuses peab seda meest või osa sellest mehest "elajaks", ta enda tavateadvuses vihkab seda meest või seda osa sellest mehest ja piisavalt et tema igasugust headust ja headuse poole püüdlemist ära kasutada, sest naine otsustab et ta ei vääri armu. (samas mees süüdistab ennast, näiteks enda reageeringu pärast naise vastu naise tekitatud konfliktis, see mees tahab ju ikka hea olla)

Kas te näete mis nüüd juhtub, see naine hävitab mehe inimese keha ta kasutab ära mehe ainsat allesjäänud headust ja kuritarvitab seda, sellega hävitades selle, kas te näete mida see naine teeb. Teie transadest puurijad, teie lootegi neid "elajaid" te olete madalamad ja rõvedamad kui ükski selline elajas, te olete kõige väärastunumad olendid

Muide puurides ei pea puurijast inimese tavateadvus suurt negatiivsust tundmagi, lihtsalt väike hukkamõist tavateadvuses, võib ka see puududa, sest nii on ju talle kasulikum kui maa peal olev tavateadvus midagi ei mõika ja ennast ainult kannatajana tunneb.

Miks ma ei peaks sellise teema peale vihane olema Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 12:48 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
kes peaksid naisi wihaselt endast eemale hoidma?

No mõttel pole wiga. Wink

Vot seda ma nüüd küll aru ei saa kust sa selle välja lugesid

flyghost kirjutas:

Mulle nagu tundub, et selle puurimise kohapealt ma täitsa nõustuksin sinuga.
Aga syytunnet see puurimine ei saaks tekitada, kui seda mehes poleks.
Akki pääseb see syytunne sellest puuritud august wälja lihtsalt ja see tekitab ebameeldiwustunde... Rolling Eyes

Süütunnet ei saa puurides tekitada kui seda mehes poleks, aga see ei tähenda et alati mees milleski süüdi oleks, ennem puurimahakkamist luuakse lihtsalt illusioon ja puurides hakatakse seda süvendama ja selle abil orjastama, nagu usundid keelavad midagi teha ja inimene kahetseb ennast haigeks.

venezia kirjutas:
seepärast huvitusingi sellest,et kas peaks olema olemas mõni kindel veapunkt näiteks.. sest midagi kusagil oleme me küik kunagi valesti teinud. teatud inimesed, tegeledes 'puurimisega' aktiveerivad siis ehk tegelikult meis endis midagi. midagimis ei pruugi sugugi olla seotud just selle puurijaga ega ka situatsiooni enesega.
Kõige suuremaks veapunktiks ohvrites on liigne headus ja seda kõik puurijad enda puurimisega ära kasutavadki ja kahjuks ka ära hävitavad ja mitte ainult seda headust mida liialt on.
Ma arvan et see miski peab olema seotud ikka puurijaga, et mees ennast puurija ees süüdi tunneks, aga võibolla saab ka niisama veapunkte üles otsides orjastada, seda ma tean et nad veapunkte üles otsivad ja loovad situatsioone ja kokkusattumusi et seda endavastaseks luua ja siduda.

venezia kirjutas:
mees on ebakindel iseendas-> naine ,kui 'puurija' tajub selle ära->naisele ei meeldi ebakindel mees.
ja ebakindel mees ei ole ju naisele ka nii kasulik. Sa venezia tead nendest puurijatest ikka kuradi hästi Twisted Evil ja tundub et oled loomulikult ise sellisest saastast täielikult üle, sa võid nii vast iga puurija enda pilli järgi tantsima panna ja ära laostada, see annab sulle jõu ja õiguse. Pealegi sa oled naine ja puurijatest naistel sinu üle absoluutselt mingit võimu ei ole

Muide kehtib ju selline seadus, et selleks et olla kõige parem, pead sa üle olema kõige suuremast kurjusest (iseendas), nüüd kui sa seda suudad on sul kõige suurem jõud ja õigus teisi karistada ja oskad ka õiglane olla, kui ei suuda, siis (ja oi kuidas mõni selline olend puurijatele ette jääb Evil or Very Mad) ... läks selles elus, asi nässu ja ma ei oska öelda mis siis iniemsest täpselt saab, päris rõve lugu igatahes.


Viimati muutis seda Turkian (Reede Okt 08, 2004 4:33 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Nelj Jan 13, 2005 8:04 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 1:25 pm    Teema: Vasta viitega

venezia kirjutas:
nn normaalne inimene ei sori teiste luukeresid kapist välja...kui aga on mingi kindel eesmärk/saamahimu selleläbi midagi saada (loe: teist mustata ja selle läbi ise tõusta näiteks), siis teatud isendid seda tegevust siiski harratsavad. ehk on sama tüüpi kujud ka puurijad,kes siis omavad 'head nina' teiste nõrkuste peale näiteks.

Kes luukeresi üles suudab leida ei ole tingimata puurija, karmakirved leiavad neid kuradi hästi üles, aga karmakirves pole õige sõna, sest karmakirves pole tingimata hea inimene, ta on ükskõik milline inimene kes juhuslikult põhjus-tagajärg järgi karistab, kasvõi ise enda karmat rikkudes, näiteks röövides või muu läbi.

Ma liigitan asja klassidesse.
Külmavereline peksab nõrgmaid, saab selest rahuldust
Kõrgemalt arenenu peksab külmaverelisi ja tunneb ennast hästi kaitstes nõrgemaid.

Puurija hävitab inimesi kes soovivad head olla, saab sellest rahuldust.
"karistaja" sööb puurijate taoliseid hommikuks praemunade kõrvale ja rahulolu on kirjeldamatu. Laughing

Mingid vennad hakkasid siin teema all kirjutamise ajal mind tõsiselt ründama, huvitav kes need küll oleks Laughing , ma lähen natuke rõvetsen nedndega.


Viimati muutis seda Turkian (Reede Okt 08, 2004 1:29 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Selene
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 1:26 pm    Teema: Vasta viitega

Kusagil kummitab mõte, et kellegil ei vea naistega kohe üldse mitte Rolling Eyes Nii palju pettumust ja trotsi! Confused
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

lilleke kirjutas:
Kusagil kummitab mõte, et kellegil ei vea naistega kohe üldse mitte Rolling Eyes Nii palju pettumust ja trotsi! Confused

Pole naistega hullu midagi, vahest ikka juhtub et mõne naise naiselikkuses pettuma pead, aga saan ilusasti ka põrguhooradega ja kõige muu saastaga hakkama, kui mängud on selged on see siiski hea meelelahutus ja areng...
Või polnudki see negatiivsena mõeldud küsimus ja pakud mulle ennast ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 1:35 pm    Teema: Vasta viitega

MK911 kirjutas:

Mingid vennad hakkasid siin teema all kirjutamise ajal mind tõsiselt ründama, huvitav kes need küll oleks Laughing , ma lähen natuke rõvetsen nedndega.

no vaadake kes kohale saadeti Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 1:44 pm    Teema: Vasta viitega

MK

mul ikka veel vähe selgusetu ,et kas siis puurimine toimub vaid vastassugupoolte vahel? ja puurijad on eranditult naised?
eelpool kirjeldatud 'sümptomid' on mulle tuttavad. justnagu nii puurija kui puuritava seisukohast.

ja kas asi on justnimelt süütunde tekitamises?
kui,jah, siis on selliseid inimesi kes teistes nähtamatult süütunnet ja enesetõestust esile kutsuvad, ikka mõlemast soost. ja seda selleks ,et iseennast selle arvelt väärtustada. tekkis veel selline kummaline mõtteuperpall nagu ,et puurija genereerib oma süütunde teisesse ja siis hakkab seda läbi teise 'töötlema' ehk siis on tekitatud näiline vabanemine sellest.
et noh, muidu võiks ju ennast parandada aga kes siis ikka niiväga soovib oma süüd tunnistada. jagatud mure ju ikka jagatud mure Twisted Evil
eeldab kannatajalt siis vast küll mingit laadi ohvrimentaliteedi olemasolu.

blabla...rohkem ei seleta
Tagasi üles
Selene
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Või polnudki see negatiivsena mõeldud küsimus ja pakud mulle ennast ?



Nagu lugeda võisid oli see mõte ehk tunne mis kumab läbi Sinu tekstide siin foorumis üldse Very Happy ja üldse mitte negatiivne.
Ma liiga vana Sinu jaoks ja vastupidi Wink
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 3:11 pm    Teema: Vasta viitega

siin nimetatud puurimine on vist üsna universaalne inimenergia hankimise viis. vähemal või rohkemal määral harrastame seda peaaegu kõik. kuna meid pole lapsest saati teisiti õpetatud, läheme energia puudusel kohe lähedaste kallale. Ema lapse kallale, laps ema kallale, mees naise kallale, sõber sõbra, naaber naabri, õpetaja laste, lapsed õpetaja jne.

mõned räägivad, et loodusest ka saab. aga "hankimine" tuleb ära õppida. seda ei saa loodusest võtma minna, inimese moodi.

iseenesest on meid ümbritsev keskkond üsnagi ründav. kui kellelgi õnnestub meid endale allutada, saab see keegi ka meilt energiat. ka reklaamid jne on rünnakud, allutamise püüd.

ma ei tea isegi kuidas käituda puurijaga. üks võimalus on anda teadlikult mitte oma, vaid seda loodusest saadud energiat.
väga suur jõud on avalikustamisel. kui maagia avalikustada, pole enam maagiat. kui otse ütled, et kuule sa üritad mult energiat hankida.

tavaliselt me siiski laseme ennast puurida või lööme hoopis puurija auku ja teeme ta ise tühjaks. see on harjunud käitumine.

omaette teema on teadlikud nn võimeid valdavad puurijad. nende puhul on isegi passivne kaitse mõtetu, sest kurnab. kui korralikult pasunasse anda, saab mõne aja rahu. ma pole leidnud mõistliku lahendit. võibolla kellelgi teisel on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Selene
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

Mul soovitati selline ründaja või energia väljapressija läbi oma sisemaalima põrgu dimensiooni saata ja vabanemise tingimuseks panna selle õppetunni omandamise.
Proovisin järele, töötab.
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

oot, et siis nagu ma läbi iseenda siemaailma, mitte tema, saadan põrgu. siis nagu hing minu kätte vangi jääks. kas sain õieti aru?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Selene
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

Sain nii aru et kui mind tullakse ründama on mul õigus oma territooriumil vastavaid meetmeid kasutada, teise hing on ikka selle inimese sees alles Smile Eks see päris teooria tuleb hiljem esmasest allikast. Embarassed Embarassed Embarassed
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

ei noh, mitte päris hing, vaid hingeosa. ega selles midagi halba iseenesest pole. ma söödan nende hingeosadega teisi olendeid vahel, see pole summagi humaansem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 4:29 pm    Teema: Vasta viitega

tenno kirjutas:
oot, et siis nagu ma läbi iseenda siemaailma, mitte tema, saadan põrgu. siis nagu hing minu kätte vangi jääks. kas sain õieti aru?

Jep, lööd talle enda energia sisse ja saadad ta sellega põrgusse, mina harrastan ka sellist nalja, et võtan ründaja ümbert kõvasti kinni ja kihutan koos temaga põrgusse, kui mina samas punktis puhas olen, saan ise ka põrgus temaga nalja teha :] ja seal on karmid naljad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

lilleke kirjutas:
Tsiteerin::
Või polnudki see negatiivsena mõeldud küsimus ja pakud mulle ennast ?



Nagu lugeda võisid oli see mõte ehk tunne mis kumab läbi Sinu tekstide siin foorumis üldse Very Happy

Ma olen karm nii naiste suhtes kes on sellised olendid (no mis teha et naiste saastast oleme siin juba tükk aega pidanud rääkima, see on ikka naiste viga mitte meie viga), nii selliste meeste suhtes, nii usklike suhtes kes teisi orjastavad ja igasuguse inimliku saasta peale ja kõige vihasem ja karmim olen ma loomulikult igasugu külmavereliste ja narkarite vastu ja seda loomulikult mitte ainult vaimsel tasemel. Mis sa arvad et ma olen mingi mees kes tuleb siia orjastatud usklike peale kisama (neid sa muidugi ei maininud aga olen ju kisanud küll), et ennast välja elada ja naiste peale kisab kui mõne naisega ei vea Confused
No kuule... Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Okt 08, 2004 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

No puurida saab vist ikka samasoolise peal ka. Muidugi inimesed alateasa natuke vampiiritsevad ja puurivad üksteise kallal, aga nagu on olemas inimesed kes liigitatakse vampiiride alla, on olemas ka inimesed kes liigitatakse puurijate alla.
See on Venezia poolt väga hea mõte et puurija võiks pihiisaks minna Smile
Ega see käib jah ka nii et midagi juhtub, on mingi tüli või ei tea, mees joob ennast täis teeb külas margi täis kasvõi, ja siis kaaslasd ei räägi sellest ja võtavad asja nagu unustatud asja aga naine ikka puurib ja mees tunneb ennast süüdi ja mees asjast rääkida ka ei saa, sest tegu on "unustatud asjaga"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2004 5:03 pm    Teema: Vasta viitega

aga...
miks anname just inimeste puurimisele nii halva hinnangu.

kapsast sööme, kartulit sööme, notsu teeme külmaks, toitume, võibolla isegi ei söö liiast.

aga miks hindme selle kõrval, et inimese puurimine järsku paha on, või hoopis karistatav karmaatiliselt vms. tegemist on ju samasuguse söömisega. kui meil pole jõudu, süüakse meid, kui meil on jõudu, sööme teisi. et miks ...

peame ennast muust looma-, linnu ja taimeriigist tähtsamaks?

kui lõvi ründab antiloopi, ei arvusta antiloop, et lõvil pole mind ilus rünnata. inimese puhul nii ja naa. mõni solvub, et nii p ole ilus... ja saab söödud. aga kui inimene meid ründab, tuleb meist toituma, millegipärast kohe ütleme, et nii pole ilus vms jaburat.

kevadtalvel vedasin ühe slaavi maagiga pikalt vägikaigast. istusin 2 kuud niiõelda kaevikus kaitses. arvasin, et pole ilus inimest rünnata. olin oma maakohas, tegin küttepuid. lõikasin lepa maha, istusin kännule ja mõtleisn, et tapsin lepa. siis kontrollisin jälle oma kaitset, langetsin lepa ja jälle istusin. siis menus, et kogu aeg põiklen kõrvale selle maagi ründamisest. pidasin inimest tähtsamaks lepast. pidasin ennast tähtsamaks lepast. siis ründasin esimest korda elus teadlikult inimest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group