Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Valges lumes eikusagil augus külma vette uppumine
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2011 2:08 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:

nornile - psühholoogilise testi ulemusel on mus koleerikut ainult 25% ja see on kah patuga pooleks.
kuna olen üks kõige selgemaid ingleid, siis ei ole võimalik väita, et ingel on koleerik.


oledki 25% teatud tervikust ingel. üks asi, mis puhtust näitab on ka see, kui stabiilselt 25% peal püsid. kui oled näiteks üle 50%, siis tegu juba väga tõsise vaimuhaigusega.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Märts 17, 2011 11:47 am    Teema: Vasta viitega

Venezia kirjutas:
Gerdenel kirjutas:
Tsiteerin::
Arengumaagide Foorum
Arengumaagide idee ja elu mõte on vabaneda inglitest ja parasiitidest.

Eks ta ole Shocked Rolling Eyes Laughing


Tjah Laughing


On huvi, et kuidas Haldjanool vastuolu kommenteerib?

Elleth kirjutas:
Hella kirjutas:


Mul tekkis mõte, et vereliin on konkreetse täitmist vajava ülesandega. Siis arendataksegi neid kõikse paremaid geene, mis selle lõpuks täide viiks - a la Düünis Kwisatz Haderach.

Oled sa kunagi geenitehnoloogiatega tegelenud?
Oled sa teadlik mida tähendab vereliin, kuidas arendatakse tugevalt välja omadusi mis muidu oleksid nõrgad ja/või alati retsessiivsed? Kas sa oled teadlik kõrvalmõjudest?


Sul on õigus. Minu poolt oli lollus hakata oma mõtet kulunud käibefraasidega väljendama. See oli kuidagi kiire ja kerge vastupanu teed minek. Aga täiesti mõttetu - keegi ei saa aru.

Oma mõte on päris pikka väljakirjutamist vajav. Siin teemas on see marginaalse väärtusega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Märts 18, 2011 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

põhimõtteliselt ei ole vastu.
slogan pandi üles siis, kui polnud aimugi veel, kes need inglid on.
vaid ainule see, kellena nad paistsid.

ja enamus neist on mõttetud.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2011 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd on tekkinud uus tekst:

Tsiteerin::
Arengumaagide Foorum
Arengumaagide idee ja elu mõte on vabaneda heast ja halvast.


Ohhh, ma olen nii poolt!!!
Vahepeal tekkiski juba tunne, et kas ma olen oma arusaamistega üksi siin maailmas jäänud.

Muudkui "hoiame kõrgemaid energiaid" ja mõtleme "positiivselt" ja "näeme teistes AINULT head" - et "meie silmad ikka säraksid ja rõõmustaksid ka teisi", kuna "valguse ja pimeduse vaheline võitlus on loonud maailma duaalseks". Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2011 12:25 am    Teema: Vasta viitega

nuh, kuni see idee ja mõte on vabaneda, millest iganes, seni on nönna mõtestet maailm ike duaalne ja orjus kestab
Tagasi üles
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2011 12:38 pm    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks tähendab sõna "vabanemine" seda, et tuleb luua ümbritsevas kord ja siis saab lõpuks loominguga tegeleda. Mul on nii, et kui tahan tegeleda loominguga, siis esmalt pean vabanema segadusest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2011 2:16 pm    Teema: Vasta viitega

mõtlemine ongi ka duaalne, samas alati subjektiivne. niiet, millest siin vaja vabaneda, mõtlemisest või?
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2011 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm.
Teoreetiliselt on "meeldib - ei meeldi" ja "sobib - ei sobi" ka ju hea ja halvana võetavad. Ehk siis ma päris täpselt ei saa sellest lausest aru. Oletan, et saan aru, mida öelda tahetakse aga teisalt on see lause mitmetitõlgendatav. Kas vastandamisest saab päriselt loobuda?
Tagasi üles
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2011 5:39 pm    Teema: Vasta viitega

Asja point on see, et pole olemas kõigi inimeste jaoks universaalset head ja halba. Kui keegi seda väidab, on tegemist juba ideoloogiaga, mida ta üritab teistele peale panna, et saavutada võimu.
Nõks seisneb järgnevas: inimene jagab asjad kasulikuks, mida tõmbab enda poole ja kahjulikuks, mida lükkab endast eemale. Ideoloogia kehtestaja üritab inimese kasuliku&kahjuliku arusaamisi manipuleerida talle kasulikus suunas, mis ei pruugi aga inimesele endale kasulik olla. Tekib nn ühesuunalise massimõtlemise efekt. Kui selline peavoolu mõtlemine on juba kauem kestnud, siis osad asjad tunduvadki juba iseenesest head ja osad halvad. Inimkonna absurdsusi võib näiteks Epp Petrone "Roheliseks kasvamine" raamatust lugeda. Eriti jube tundub tema maalitud pilt Ameerikast.
Pagan aga tahab ise oma peaga mõelda ja valikuid teha ning näha ka teisi seda tegemas. Ehk siis nagu üks pagan mulle kunagi korduvalt ütles: "Kõik asjad on millekski head ja halvad", millest järeldubki, et universiaalset head ja halba pole olemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2011 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

ei vaidle vastu, lihtsalt sõnastus oli väga halb. teisalt arutluse tõstatamiseks mõnes mõttes hea.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2011 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

Eks selle korraga on samamoodi. Mis ühe jaoks kord on teise jaoks korratus.
Tagasi üles
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2011 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

jusht
pmst ei saagi korda luua ümbritsevas vaid üksnes eneses ja sedagi tinglikult - sa nimetad seda korraks, kui oled teinud end ümbritseva keskkonna kujundamisel selliseid korraldusi, mis toovad sulle mingi sisemise rahulolu, vbla isegi tasakaalu - ehket see, mida lood, on tglt tasakaalustamine eneses.
sama nii hinnangute andmise kui sümpaatia-antipaatia jõududega: kui miski nt üliväga meeldib, võib mõni igasuguse tasakaalu kaotada ja üsna ära keerata. olulisem on leida enda tasakaalustamiseks vajalik ja suhtuda sellesse neutraalse iseloomuga tänulikkusega, et üldse olemas on - samas, kui see peaks muutuma, siis jääda samuti neutraalseks, lasta vanal minna ja leida uus ja sobivam, olgu see siis huviala, sisekujundus, veendumus või kaaslane, mistahes

nja sõltuvuses ehk orjuses hoiab veendumus, et su heaolu sõltub ümbritsevast, kui tglt sõltub ju vaid häälestusest. sõltuvussuhtes tekkib häälestus välise toimel, olles kas vabanenud millestki või saanud midagi juurde (nt cosmo jagab sel teemal igatsorti juhtnööre, mida sa vajad ja väärt oled Laughing) , vaba hing samas reguleerib oma häälestust seestpoolt
Tagasi üles
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2011 7:28 pm    Teema: Vasta viitega

On selline huvitav koht nagu http://www.eetika.ee/ .
Ma seda lugedes olin mingil määral pettunud. Sellem mõttes sain aru, et vististi on üleüldine tase siiski niisugune: "appi, tehke maailm õigeks ,et mul ometi hea hakkaks".
Samas ma ei tea täpselt, et mis ma sinna üldse lugema läksin Smile
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2011 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

point on selles, et paljud asjad kannavad silti, mis mis ütleb, kas see on hea või halb.
tihtipeale ei ole ütlejal/sildistajal asjaga mingit pistmist, st see peaks teda ükskõikseks jätma.
on lihtsalt mingid teatavas ringkonnas levinud sildid.
ja siis on väärkasutamised.
need on need asjad, kus nimisõna on pandud väljendama mingit omadust - mis seda ei ole.
samas, ütleja peab silmas nimisõna, kuulaja saab aru kui omadussõnast ja ongi jama majas.
samas, kui olla kahe pooluse vahel, siis hakkab nägema, kuidas asjad omavahel seotud on ja kuidas protsessid kulgevad.
näiteks ma käin hambaarsti juures ja seal tehtav on valus.
kas see on hea või halb?
ei, lihtsalt vajalik ja samas minule kasulik, sest ma allun tuimestusele halvasti, aga töö vajab ära tegemist.
seega ma kannatan ja saan selle eest mingi tulemi, mis muudab mu elu kergemaks.
põhjus-tagajärg - minu seisukohast vaadatuna ja protsessid jälgituna.
mis ei pruugi üldse olla kellegi teisega nii.
ja ei anna mingit põhjust lahterdamiseks ka mitte osade kaupa.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2011 10:46 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Ehk siis nagu üks pagan mulle kunagi korduvalt ütles: "Kõik asjad on millekski head ja halvad", millest järeldubki, et universiaalset head ja halba pole olemas.
kui elu mõte on vabaneda hest ja halvast, kuid ka elu mõte on iseenesest hinnanguliselt hea või halb, siis võib vabalt ka öelda, et paganad tahavad vabaneda elu mõttest, paganaks olemisest, arengust ja mistahes asjast.

irw
Laughing
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2011 10:54 pm    Teema: Vasta viitega

igast eksitavad ja niikuiniigi arengus muutuvad (icc) sihitised võiks ära jätta ja kirjutada lihtsalt, otse ja omadega: paganad tahavad vabaneda
või kui on oluline olla lihtne, ent mõjus ja lööv, siis sobiks ehk
MEIE OLEME NEED, KES TAHAVAD VABANEDA Laughing
Tagasi üles
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2011 11:07 pm    Teema: Vasta viitega

Vabanemise soovis pole midagi halba, palju hullem, kui tahetakse vabastada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2011 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

eks neil käib see käsikäes, vabastamine ja vabanemine, ainult loogika lonkab. pole miskit imestada, sest nool neil ju see analüüsimeister nagu ta siin kuskil kuulutas.
aga tegelikult ei ole mul midagi selle vastu, et mingi seltskond tahab vabaneda ruumist, kus nad on ja ühtlasi ka iseendast seeläbi. ega teadmatute tarkus ei annagi häbeneda, seda tuleb kõva häälega kuulutada.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2011 11:36 pm    Teema: Vasta viitega

njah, motokas, nii peente lingvistiliste nüanssidega ei maksa süsteemimeistreid küll õrritada, enamasti kipuvad nad siis ülemäära erutuma, sest no kuida sa muidu vabaned, kui eelnevalt maailma ei vabasta sellest, millest vabaneda vaja ja see seos pakub ju suurepärast pr-võimalust jüngrite värbamiseks: tule meiega ja me vabastame sinu ning seejärel üheskoos vat et kogu maailmagi...

niiet ütle nüüd, et vabanemise soov on hea ja vabastamise soov halb ja kui soov on vabaneda nii heast kui halvast, jookseb see proge kokku ju

aga mina küll ei tahaks vabaneda arengumaagidest, kus siis nalja saaks, sestap leian pigem, et on ju igati kõva sõna, kui osatakse, suudetakse ja juletakse tunnistada oma vabanemise vajadust, ehket sammuke elu mõtestamise suunas jälle edasi astutud ja ei vegeteerita jõude Wink
Tagasi üles
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2011 2:03 am    Teema: Vasta viitega

Kõigil on sama mure: mida teha nendega, kes süsteemi ei mahu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 13, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group