Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Migreen
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Veeb 13, 2011 12:26 am    Teema: Vasta viitega

Kergitan seda teemat, ei näe mõtet uue teema sarnase teema tegemisel Smile

Ütleme, juba aastake pole mul migreenihoogusid olnud, sest peale viimast hoogu ma tõmbasin auru maha ja loobusin kohustuslikest ettevõtmistest pea täielikult.
Viimasel ajal olen taas vaikselt hakanud katsetama, et mis juhtub, kui ma endale veidi rohkem pinget annan, ehk siis püüan rohkem ette võtta kohustuslikke asju - no eks on ju vajadust ka, näiteks pole mul omast käest võtta kedagi, kes mu riietel eest kukkunud nööpe ja seljakoti lahtitulnud rihmu tagasi õmbleks, ikka mina ise pean selle ära tegema (muidu jääbki nii, nagu on), samuti olen püüdnud hakata tegema juhutööotsi jne.

Ja mis on selgunud: kui ma end millelegi vägisi sunnin, siis misiganes see ka pole, ma üle paari-kolme tunni vastu ei pea. Lihtsalt mingil hetkel tekib samasugune udune olek, milline mul paraku ka lähenevast migreeniohust märku annab. Ja siis ma olen alati oma tegevuse lõpetanud, et mitte liiga kaugele minna. Pole vahet, mis tegevus see on - käsitöö (õmblemine, pisiasjade remont) või füüsiline tegevus väljas (labidatöö, puuriida ladumine) - kui ma sunnin end seda tegema, siis on tulemus ikka sama. Sest mul lihtsalt tekib alati vastumeelsus asja suhtes.

Millest mul võib puudu jääda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 13, 2011 12:02 pm    Teema: Vasta viitega

Üks võimalus on mitte mõelda omaenese jaoks nööbi ette õmblemist väga suureks kohustuseks:)

Enam-vähem paratamatus see aga on, et pealesunnitud asi jääb pealesunnitud asjaks. Kui kehas on defekt, mis sellele ägeda valuga reageerib siis suht-koht lihtsalt ongi nii. Paratamatus.

Iseenesest on niiviisi,et vastikud asjad on tihtipeale peidetud väliselt igapäevaste ja tavaliste (või isegi meeldivate) asjade sisse. Umbes nii, et kui tahad kassile tabletti anda siis peab selle vorstitüki sisse vajutama. Vahest me reageerime peidetule, vahest mitte.

Ma saan aru küll, et äärmiselt tobe tundub mõte, et midagi lolli on näiteks nööbi etteõmblemise sisse peidetud. Samas see võib olla asi ,mis minu puhul ei toimiks aga sinu puhul toimib. Maast madalast õpetatakse meid mingeid asju õigeks pidama ja mitte nende sobivuses endale kahtlema.

Aga valu võib olla ka karistus. Peaksid tegema aga ei tee. Või siis teed aga polnud ette nähtud, et teed.
Võib-olla elad kellegagi koos, kellele ei meeldi ,et tema niiti-nõela puutud? Või tahab ta hoopis ise tegelikult su nööpe õmmelda.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Veeb 13, 2011 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

ma pkun, et häälestus on vale.
nagu lapsega, kellele vanemad on pool aastat kildu visanud, et , kui sa paha laps oled, siis viin su lasteaeda.
ja siis imestavad, miks lapsed röögivad end ogaraks, kui lasteaeda minek on.
mina tegin teist moodi, suurim preemia peale komme (ühel - teisel oli luba paljast ket¹upit juua otse pudelist Smile ) oli see, kui üteldi, et kui sa ikka väga-väga hea oled, siis võib-olla viin su lasteaeda.
tulemuseks oli see, et nad olid pea ainsad, kes tõmbasid moka viltu, kui neid hakati lasteaiast koju viima, mitte siis kui neid hakati lasteaeda viima.
seega.
ma arvan, et sul on töödest kujustus kui kohustusest.
hakka enda sees ümber monteerima, et need on hüvesid võimaldavad asjad.
st see on ju mugav, kui saab kõik särginööbid kinni panna vastavalt soovile ja puid on väga hea võtta, kui nad riita on laotud ja siis nad ei külmu imelikult üksteise külge kinni, kui talv tuleb, jne.
st mitte kohustus tööd teha, vaid võimalus ennast arendavalt (kas midagi õppides või keha treenides) liigutada, kusjuures odav, võrreldes igasugu trennidega.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group