Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Valges lumes eikusagil augus külma vette uppumine
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2011 9:53 am    Teema: Vasta viitega

nosalt kirjutas:
Gerdenel kirjutas:
kui isik on surmaga märgitud,

Kes on märgistaja ?
ruum
ja see pole tõesti needus ega surmapitser vaid seotud kas arengu aktiveeringuna kellelegi teisele või ka niisama mõjutajana. selle inimese roll oligi nii juba sündides määratud. üldjuhul need inimesed tunnetavad sisimas, et neil vähe aega ja tormlevadki, et võimalikult palju jõuaks lühikese ajaga luua, teada saada või ära teha.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2011 10:43 am    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
nosalt kirjutas:
Gerdenel kirjutas:
kui isik on surmaga märgitud,

Kes on märgistaja ?
ruum
ja see pole tõesti needus ega surmapitser vaid seotud kas arengu aktiveeringuna kellelegi teisele või ka niisama mõjutajana. selle inimese roll oligi nii juba sündides määratud. üldjuhul need inimesed tunnetavad sisimas, et neil vähe aega ja tormlevadki, et võimalikult palju jõuaks lühikese ajaga luua, teada saada või ära teha.


Näib et siis kiirustajaid ajab ikkagi hirm taga. mitte teadmine??
Ja see hoopealt loomine, teadasaamine ja äratehtav on ka enamasti näiline?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2011 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

nende inimeste puhul on alati äärmuslikkus kas pessimismi või optimismi suunas (keskendumispunkt leppimiseks) ja teod lähtuvad neist. sageli nad mõtlevad palju surmast, elust, suhetest (kuid alateadliku või teadliku teadmisega enda aja lõppemise kontekstis)ja jätavad ette hüvasti, kas oma loomingus või vestlustes. pessimistid lepivad, optimistid eitavad.
teod on neil ikka täpselt sama näilised kui teistel, nemad lihtsalt kiirustavad, kuna neil kell tiksub kuklas. teised inimesed elavad rahulikumas kulgemises. aega, ruumi ja selle kasutamisse suhestus on teine. nad isegi mõtisklevad intensiivsemalt ja rutates, mitte aga vähem tulemuslikult.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2011 4:17 pm    Teema: Vasta viitega

sündides midagi kindlalt ettemääratud... no siis peab ikka valesse ruumi olema sündinud küll, kui elust ja olust vaid üht kindla märgiga stsenaariumit näidatakse, aga needust mitte. Laughing

muidu aga julguse annabki maisele Teadvusele isiklik Vaim. ahjaa ja Hing mul vast hiljemalt õhtaks ka suland Wink
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2011 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

needus on soov "halbu" asju millegi kraesse ajada. keegi ei nea ega suudagi seda teha. inimene ise võib eneses läbi usu enesehüpnoosi abil sisendusi aktiveerida, kuid vaid neid, mis on temas niikuinii olemas. nt vormi tervenemine või lõhkumine, meeleolu jne.
sündides on kõik ette määratud. inimesel on vaid näiline valikuvabadus, kuid pöördepunktid on fikseeritud ja nendeni jõutakse alati.

kui sinule annab julguse vaim, siis sinu usk sellesse on püha. ma ei viitsigi seletada, kuidas asjad on. aga see, kuidas su mälust üks osa õhtuks ära sulab, seda tahaks küll näha. pole nagu ühegi teise inimese juures seda fenomeni täheldanud. Laughing Cool
lollus on vahel tõesti ABSOLUUTSELT IGAVIKULINE.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2011 10:38 pm    Teema: Vasta viitega

pole midagi teha, hiinakeelset teksti mõistab vaid hiinlane või hiina keele oskaja.
paraku tundub, et muud peavad hiina keele oskust võimatuks.
ja siis nad väidavadki, et jutt käib mittehiinakeeles ja mõned ainult teesklevad hiina keele oskust või mängivad seda.
aga et osata seda ei saa, sest üleüldse pole seda eriti olemas.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 11:28 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
pole midagi teha, hiinakeelset teksti mõistab vaid hiinlane või hiina keele oskaja.
paraku tundub, et muud peavad hiina keele oskust võimatuks.
ja siis nad väidavadki, et jutt käib mittehiinakeeles ja mõned ainult teesklevad hiina keele oskust või mängivad seda.
aga et osata seda ei saa, sest üleüldse pole seda eriti olemas.
Kui kenasti sa oma piiratuse lõpuks kokku võtsid. me plaksutab sulle.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 12:43 pm    Teema: Vasta viitega

norn "buuutab" Master GERDE tainapealisusele. temal sulab küll iga õhta üks Hingetükk mälust, mis hommikuks jälle külmund. Laughing

nali naljaks. see aga siis passib heaste me gerdeKREEDOKS:
Gerdenel kirjutas:
sündides on kõik ette määratud, sest lollus on vahel tõesti ABSOLUUTSELT IGAVIKULINE.


braavo, braavo...milline laitmatu veapunkt ja kaunis neetuss.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 1:02 pm    Teema: Vasta viitega

Hella.

Ma lehti väga ei loe ja seetõttu läks vastamisega veidi aega. Edasi uurisin seetõttu,et selsamal päeval, mil postitasid jäi varem mul pilk õhtulehe reklaamile. Ja see teema oli seal üleval.

Üleüldiselt arvan nii ,et kui inimene paljuski pühendab oma aega erinevate lõksude otsimisele,siis tõenäoliselt satub ta ka ise mõnesse.
Siin loos on minu jaoks oluline roll kaevul. Kaev on lahti, kaevu keegi omaks ei tunnista. Ehk siis lugu on 2in1 stiilis.

Diana, otsides lõkse. Leidiski. Teatud iroonilises mõttes oli ta sellisel juhul ju edukas isegi.
Kui keskenduda väga millegi suure taga ajamisele võib ennast ära kaotada. Sellisel juhul kannatab inimese analüüsivõime. Ta muutub kaootiliseks. Liiga suur info hulk ,muudab olukorra jälgimise keeruliseks. Mõneti nagu nõiaring: peaks ju aja maha võtma aga selekteerimisvõime on juba häires ja seetõttu häälestumine ka. Tulemus: ei leia "kohta elus".
Häda ajab härjagi kaevu.
See on selline loll paratamatus, mille ohtu peaks tunnetama iga vaimses maailmas vähegi iseseisvalt ringi luusiv olend.

Aga üldiselt on ilmselt nii,et valimised jälle tulemas ja selles plaanis on selline lahtine peremeheta kaev ju hea võimalus valimismänge mängida. Missiis ,et kaudselt. Ja kui keegi sinna sisse ka veel jalutab...
Tagasi üles
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 1:06 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
needus on soov "halbu" asju millegi kraesse ajada. keegi ei nea ega suudagi seda teha. inimene ise võib eneses läbi usu enesehüpnoosi abil sisendusi aktiveerida, kuid vaid neid, mis on temas niikuinii olemas. nt vormi tervenemine või lõhkumine, meeleolu jne.
sündides on kõik ette määratud. inimesel on vaid näiline valikuvabadus, kuid pöördepunktid on fikseeritud ja nendeni jõutakse alati.




Sünniga kaasa antud ettemääratust võib ka needusena käsitleda.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 1:16 pm    Teema: Vasta viitega

Hirm, norn, paneb sind lootuse järele õhkama.
Teadmised ei vaja lootust vaid suudavad ka paratamatust kõrvalt "tundlemata" vaadata ja tervikpildis on asjad sageli hoopis teistmoodi, kui subjektiivne hinnangulisus neid näha tahab.

Veapunktid, õigesti, valesti, areng, mitteareng, püüdlused jne hirmud, hirmud, hirmud........
Sul pole vaja mulle nii hirmsasti tõestada oma vaatepunkte. leppisime ju kokku, et meil pole neist mõtet rääkida.

mulle meeldiks vähem Teada ja võid kindel olla, et kui ma arvamisega tegelesin, siis suutsin sinu moodi arengu järele õhata ja arvasin, et on valikud, vaenlased, karma, igavik, absoluut, tingimusetus, kaos ja igasugu muud. Eks ma igatsen vahel oma lollust taga, sest elu on siis mängulisem ja täis lootust, hoolimata hirmudest.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 1:22 pm    Teema: Vasta viitega

Venezia, sel juhul peaks käsitlema inimesi kui neetuid. Nii see pole.
ruumis on oma tasakaal pooluste vahel. Surmaga märgitus sageli tõstab need inimesed just enam ekraanile, tähelepanu keskpunkti. teisest vaatepunktist võib kirjeldada seda kui õnne.
Vaevalt nii mõnedki, kes praegu inimeste meeltes erksad ja kelle looming või tegemised au sees seda oleks, kui nad poleks olnud märgitud. nad ehk poleks iial nii süvenenult või intensiivselt elanud.
asjad ei ole ühesed.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 1:22 pm    Teema: Vasta viitega

venezia sinu analüüs oleks suht ideaalilähedane, kui kirjutanuksid: "otsides lõkse", sest vaeseke ei otsinud lõkse, vaid tõenäoliselt oli juba vaimses lõksus.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 1:25 pm    Teema: Vasta viitega

Süütasin öösel küünla Diana mälestuseks!
Ütlen: Minu jaoks on surm püha! Aga mitte hirmutav, vaid midagi, millega tuleb alati arvestada. Meenub, kuidasa käisin Indias Varanasis, kus Gangese ääres põletati laipasid. Seal oli suits ja magusapoolne liha lõhn. Olgu, mis iganes, aga seal oli pühalik tunne. Surm paneb tundma nagu oleksid kusagil maailma äärel.

Tasub tähele panna, et siin on tulnud väga erinevaid lähenemisi: üks surm ees või taga & surm on nii püha, et sellest rääkimine on tabu. Mina arvan, et inimkogemus tuleb alati lahti mõtestada, kui seda vaja. Parimal juhul ju õpimegi teiste inimeste eludest. Sealjuures ongi ÄÄRMISELT oluline asjade sõnastamine.

Gerdenel:
Kui Sinu peale mõtlen, kujustub mu silme ees vihaselt haukuv marutõbine vahutav koer. Miks see nii peab olema?
Ehk siis - milleks on vaja rääkida sellist muljet jättes, et oh mina tean kõige paremini, teie ei tea ikka mitte midagi ja kui keegi julgeb midagi öelda, siis tulen ma ja teen kõigile selgeks, kuidas asjad tegelikult on. Väga väga tihti ei saa Sa üleüldsegi aru, mida Sulle öeldi ja haugud lihtsalt tühja kohta. (näit positivismi all ei mõelnud ma teooriatele positiivsete kinnituste otsimist jpm).
Sinu jalgratta leiutamise jutu peale ütlen ma, et järelikult seisad ise vaimselt paigal ja ei taha uuendusi. Ja siis seletadki, et mis te siin ajate mula, koristage see jama siit ära, teeme ikka nii nagu jalgratas on alati olnud. Kõik, mis erineb traditsioonilisest jalgrattast, on jama ja mula. Igas asjas näed Sina ikka oma vana jalgratast ja hüüad äratundvalt, et näe, see on see sama minu vana jalgratas! Ainult miski on valesti, teeme selle jälle korda selliseks nagu see on alati olnud.
Mõistad, mida öelda tahan?

Noh, eks Sa tahad endale mingeid järgijaid leida, kellele siis nagu preester tõde kuulutada. Mäletan, kuidas kunagi aastaid tagasi tulid väga suure entusiasmiga mulle msn-is igasugu absurdini jõudvaid teooriaid jutlustama. Sinu jutt tundus mulle huvitav, kuna polnud midagi taolist enne kuulnud. Kui siis küsisin teistelt, mida nemad sellest arvavad, siis olid väga pettunud ja ütlesid, et reetsin Sind. Ausalt, siiamaani tundub asi jabur.

Kuidas nimetada protsessi:
1. tekib küsimus;
2. tungin oma sisemusse ja tõmban sealt välja vastuse ilma tabusid rakendamata.;
3. leian seose olemasoleva infoga;
4. leian loogilisi seoseid;
5. meenutan, mis veel maailmas kuuldut sellega seostub (siia alla käivad olemasolevad teooriad);
6. seostan;
7. Panen lineaarsesse põhjus-tagajärg järjekorda?

Mina nimetan seda mõtlemiseks.

Krõõdakesekene:
minul on Sinu postitusti lugedes KOGUAEG selline tunne:
Tsiteerin::

ok!
sa ajasid oma analüüsiga täielikku JURA
ja see nn sinu tõene pilt oli moonutatud sedavõrd, et mul tekkisid judinad
kui silampiir on ike väga hinnaguline, siis palun jää oma liistude juurde Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 1:32 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Venezia, sel juhul peaks käsitlema inimesi kui neetuid. Nii see pole.
ruumis on oma tasakaal pooluste vahel. Surmaga märgitus sageli tõstab need inimesed just enam ekraanile, tähelepanu keskpunkti. teisest vaatepunktist võib kirjeldada seda kui õnne.
Vaevalt nii mõnedki, kes praegu inimeste meeltes erksad ja kelle looming või tegemised au sees seda oleks, kui nad poleks olnud märgitud. nad ehk poleks iial nii süvenenult või intensiivselt elanud.
asjad ei ole ühesed.


Kas mitte kristlikus süsteemis inimesi nii enam-vähem neetutena ei käsitletagi?
Aga see on inimeste enda valik,et neile piinatud geeniused meeldivad. Inimesi paelub surmaga tantsimine. Kes ise ei julge, õhkab kaasa nendele,kes seda teevad. Enamus naudib suhtedraamasid seebikates ja saab sealt oma pisikese erutuse. Iseoma ellu nad seda aga ei taha.
See arvamus,et valikuvabadus on näiline on lohutuseks lollide valikute eest.


Viimati muutis seda Venezia (Esm Jan 31, 2011 1:35 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
venezia sinu analüüs oleks suht ideaalilähedane, kui kirjutanuksid: "otsides lõkse", sest vaeseke ei otsinud lõkse, vaid tõenäoliselt oli juba vaimses lõksus.


Enda meelest umbes seda juba lõksus olemist kirjeldasingi.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Gerdenel:
Kui Sinu peale mõtlen, kujustub mu silme ees vihaselt haukuv marutõbine vahutav koer. Miks see nii peab olema?
Ehk siis - milleks on vaja rääkida sellist muljet jättes, et oh mina tean kõige paremini, teie ei tea ikka mitte midagi ja kui keegi julgeb midagi öelda, siis tulen ma ja teen kõigile selgeks, kuidas asjad tegelikult on. Väga väga tihti ei saa Sa üleüldsegi aru, mida Sulle öeldi ja haugud lihtsalt tühja kohta. (näit positivismi all ei mõelnud ma teooriatele positiivsete kinnituste otsimist jpm).
Sinu jalgratta leiutamise jutu peale ütlen ma, et järelikult seisad ise vaimselt paigal ja ei taha uuendusi. Ja siis seletadki, et mis te siin ajate mula, koristage see jama siit ära, teeme ikka nii nagu jalgratas on alati olnud. Kõik, mis erineb traditsioonilisest jalgrattast, on jama ja mula. Igas asjas näed Sina ikka oma vana jalgratast ja hüüad äratundvalt, et näe, see on see sama minu vana jalgratas! Ainult miski on valesti, teeme selle jälle korda selliseks nagu see on alati olnud.
Mõistad, mida öelda tahan?

Noh, eks Sa tahad endale mingeid järgijaid leida, kellele siis nagu preester tõde kuulutada.
See on sinu kujutlus minust, kui see sulle sobib, siis mulle sobib.
ma küll enam ei mäleta, millal ma viimati kellegi peale vihane olin ja arvamus, et keegi mind reeta saab jäi sinna "veel natuke arvan" -aega, millest ma just eelviimases postis kirjutasin, aga see iseenesest ei loe midagi, kui sina siiamaani veel selles kinni oled, ole pealegi. Rolling Eyes

Uuendusi tahan ma küll ja kuidas veel. Cool
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 1:44 pm    Teema: Vasta viitega

eesmärgid ja nendeni jõudmine või mitte jõudmine on paigas, kuid viis on ju valikuvabadus. lõppeks ei olene headest, halbadest, õigetest või valedest valikutest, kuhu jõutakse vaid kuidas jõutakse. Smile seejuures võib ju end lohutada millega iganes ja seda ju tehaksegi. nt oli juba vaimses lõksus või keegi egregor korjas endale jne lohutamise viis sõltub sellest, mis annab lootust.

Miks piinatud geeniused just? inimene võib elada nagu rõõmurull, käib pauk, sureb ära. ta tegemised või ta ise meeldis ennem ka, kuid surm lisab teise mõõtme.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 1:51 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
eesmärgid ja nendeni jõudmine või mitte jõudmine on paigas, kuid viis on ju valikuvabadus. lõppeks ei olene headest, halbadest, õigetest või valedest valikutest, kuhu jõutakse vaid kuidas jõutakse. Smile seejuures võib ju end lohutada millega iganes ja seda ju tehaksegi. nt oli juba vaimses lõksus või keegi egregor korjas endale jne lohutamise viis sõltub sellest, mis annab lootust.

Miks piinatud geeniused just? inimene võib elada nagu rõõmurull, käib pauk, sureb ära. ta tegemised või ta ise meeldis ennem ka, kuid surm lisab teise mõõtme.


Kuhu jõutakse ja kuidas jõutakse pole üks ja seesama. Ometi on nad nii sarnased. Mõlemad valitakse ja mõlema valimisega suunatakse protsessi.
Lohutus ja tõdemus pole ka üks ja seesama. Ometi võivad käsikäis käia.

Surm on alati saadaval ja vaba tantsupartner. Enamus vaatab tantsu aga telekast. Mida raskem tants ja mida pingelisemates tingimustes, seda enam köidab. Väljend "kaasa elama".
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 1:55 pm    Teema: Vasta viitega

kuhu ja kuidas polegi sama, kuid üks on ette määratud, teine mitte.

surm on tantsupartner vaid neile, kellele ta on määratud. teised on justkui "purunematud" ja "rumalaid" surmi ette ei tule.

lohutus ja tõdemus enamasti käivatki käsikäes. muidugi pole nad samad. üks on tundeid, teine mõtlemist vaigistav, suunav, aitav jne. koos aga toimivad teineteist täiendavalt.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group