Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Keha (Eluroll).
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2011 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

kui juhtub nii või naa, siis mina teen vahel nii ja vahel naa ja vahel kolmandat moodi. kui võtad läbi ka miljard võimalust, siis on see sinu olukord antud juhul piiratud nende võimaluste hulgaga ja olukord teab, kuidas sa käitud.
mulle meeldib, kui olukord ei oska minu käitumist alati ette ennustada. ootab, et teen nii ja vahel ma täidan ootusi mingis osas ja siis keeran ootused pea peale. ühe jaoks on see matemaatika, teise jaoks mäng.

hea, kui on välimääraja käsiraamat võtta. loodetavasti hea kvaliteediga, et varest papagoiga segi ei aja.
kurb aga, minu vaatevinklist muidugi, et seda kasutada on võimalik, sest näitab, kui kitsas ruumis selle kasutaja viibib.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2011 3:34 pm    Teema: Vasta viitega

noh, asi hakkab peale sealt, et ma suudan aru saada, et teatavas olukorras on võimalikud ainult teatavad asjad - alati ei ole kõik võimalik.
saada sellest aru on päris keeruline, st osata näha neid võimalusi, mille juhtumise tõenäosusprotsent on nii väike, et neid ei juhtugi, ja siis need sellised välistada.
ja saada aru, et see protsent on nii väike.
sellest hakkab olukorra juhtimine, sest ma tõesti naudin seda, kui mina keelan, käsen, poon ja lasen, mitte ei lase mingil olukorral seda endaga teha, et olla pärast keelatud, kästud, poodud ja lastud.
sest selle keelan-käsen ainus võimalik tagajärg on see, et KEEGI on keelatud-kästud...
kui mul on võimalik sundida olukord olukorda, kus see keelatu-kästu pole mitte mina, on hästi.
veel paremini on siis, kui mina keelan-käsen...
seda nimetatakse olukorra panemiseks, aga mitte alati olukorda panemiseks.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2011 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

peeglike, peeglike seina peal... oh, peeglike, peeglike....irw.

ma pole ju mitte kunagi muud väitnudki, nool, vaid ikka sedasama sind tegemas kirjeldanud. Laughing Cool
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Jan 21, 2011 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

Kr66t kirjutas:
minu isiklik nägemus, et punapea sobib sulle orgaaniliselt rohkem kui blond

su nina kohe NÕUAB punast värvi juukseid Wink


Mu sugulane oli alati kade, sest mul on ilus nöpsnina... mingi rootsi veri vms vist jonnib ;D Wikland joonistuselt või nii ..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Jan 21, 2011 9:33 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
Gerdenel kirjutas:
lõppkokkuvõttes on enesevalitsemine "hea tava" mitterikkumine mingis "olukorras", aga kui moraal ja teiste arvamus korda ei lähe, pole tarvidust ka ennast valitseda. võib südamerahus täitsa ise olla.

noh, tegelt tähendab see asi ühiskonna arusaama enesevalitsemisest.
ma pean enesevalitsemiseks ikkagi iseenese ja oma võimalukste/vajaduste piisavat tundmist, et ükski olukord mind jalust maha ei lööks.
kui ma ette tean, mismoodi miski asi mõjub, siis ei löögi, vaatamata sellele, kas ma sealjuures naeratan või karjun.
vaid teades olukrra võimalikke mõjusid, saan sooritada liigutusi, mis muudavad selle olukorra minu jaoks võimalikult söödavaks.
vastupidine on perversne.
iseasi on, kui ma ei tea võimalikke mõjusid, ei oska neid suunata ( ei oska teha söödavakstegevaid liigutusi) või ei tea enda vajadusi/võimalusi.
ma ĂĽtleks, et need kolm viimast on need asjad, mis viivad protsendi sajast alla.
aga sellel pole vahet, kui intensiivne on inimene mingis olukorras, see nr on ikka näidanud seda, KAS ja KUIVÕRD üleüldse.


Mind lööb selline olukord jalust maha, kui ma eelnevalt eeldan midagi, et nii ja naa peaks juhtuma, nagu mina tahan ja mul vaja. Aga inimesed mu ümber on täitsa tuhmid ja toimivad nii nagu ühiskond nõuab. Katastroof juhtub siis, kui arvan, et inimesed on mõttete lugeda ja loevad mu soove silmist.

Aga kui ma ei hakkan ennast üldse vaevava, et mida kõike teised minu ümber teevad ja ütlevad, vaid lähtun sellest, et parem kohanen kiiresti ja siis sätin ennast paremale positsioonile hiljem.

Pealegi ei tohi kunagi arvata, et keegi loeb mu mõtteid ! Ja et inimesed teevad nii nagu mulle sobilik Very Happy

Seega ma ammu ei arva enam, mis juhtuma hakkab, mis teised teevad, mida teised tahavad.

Ja iga olukorras tuleb enese vajadused seada esikohale. Kui hakata teiste vajadusi enda omadest ettepoole seadma, siis minujaoks on see kiire kukkumine.

Kui ma enam midagi ei eelda ja tean et mugavam on ennast sättida pärast nuppude liigutamist parimale positsioonile, ei löö mind ükski asi pikali. Alati ei pea trügima esiritta, need ajad hakkavad mööda saama.

Aga nagu Gerdeke ütles, võin südamerahus täitsa ise olla ka kõige sitemas olukorras, kui vaja ulun keset tänavat kõva häälega ja trambin jalgu vastu maad, kui tean et minujaoks lähevad asjad õigesse suunda. Aga sisemist hääl peab alati kuulama, aru ei tohi kaotada, kõik otsused on kaaluletud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Jan 21, 2011 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

Ahh, ei suutnud redigeerida teksti, aga tahtsin lisada,

et alati läheb ikka nii nagu alati Very Happy Olen maalinud kaunid unelmad ja siis keegi tuleb alati ja tallub need mutta. Seega ei suuda ma olukorda tegelikult kontrollida.


Krõõt,

Inimesi lööb pikali teadmatus, tume tulevik, vastusteta küsimused. Seega on tore ette endale kujutada, mis juhtub, kui midagi nii või naa teha. Tegelikus on aga see, juhtub ikka nii nagu juhtuda ei tohi Very Happy Seega on kõik ennustusviisid rahva sees populaarsed, sest kaardid/pendlid/klaaskuulid ütlevad ju, mis juhtub ;D

Aga on läinud ka elus nii, et kõik on läinud plaanipäraselt, aga see on järepideva töö tulemus. Kõik mis on valesti läinud, on investeering tuleviku tehingutesse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krislyn
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Jan 2009
Postitusi: 136

PostitusPostitatud: Reede Jan 21, 2011 9:52 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
lõppkokkuvõttes on enesevalitsemine "hea tava" mitterikkumine mingis "olukorras", aga kui moraal ja teiste arvamus korda ei lähe, pole tarvidust ka ennast valitseda. võib südamerahus täitsa ise olla.


Ma mingi aja rikkusin "head tava" igal võimalusel, et ise olla...
Asi pole mitte tingimata moraalis ja teiste arvamises ja selles, et see määrav oleks. Asi on suti persses selle pärast, et kui ikka vaja on nende "teistega" pistmist teha ja asju ajada, siis nägusid ja tegusid tuleb ikka edasi teha nagu eeldatud on. Nagu teised eeldavad. Sest mina näiteks olen saanud omale oma suures iseolemises niiviisi enamasti lihtsalt "Arusaamata Põhjustel Tigeda Tibi" tiitli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Jan 21, 2011 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

Eleah kirjutas:
Gerdenel kirjutas:
lõppkokkuvõttes on enesevalitsemine "hea tava" mitterikkumine mingis "olukorras", aga kui moraal ja teiste arvamus korda ei lähe, pole tarvidust ka ennast valitseda. võib südamerahus täitsa ise olla.


Ma mingi aja rikkusin "head tava" igal võimalusel, et ise olla...
Asi pole mitte tingimata moraalis ja teiste arvamises ja selles, et see määrav oleks. Asi on suti persses selle pärast, et kui ikka vaja on nende "teistega" pistmist teha ja asju ajada, siis nägusid ja tegusid tuleb ikka edasi teha nagu eeldatud on. Nagu teised eeldavad. Sest mina näiteks olen saanud omale oma suures iseolemises niiviisi enamasti lihtsalt "Arusaamata Põhjustel Tigeda Tibi" tiitli.


nagu pokkeris, igal juhul teen nägu "mul on parimad kaardid" ka olukorras kui käes on kaks ja kolm...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Laup Jan 22, 2011 1:05 am    Teema: Vasta viitega

ma võin sulle papitükkidega vastu mängida, ise joonistan peale, mis vaja Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krislyn
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Jan 2009
Postitusi: 136

PostitusPostitatud: Laup Jan 22, 2011 2:15 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
nagu pokkeris, igal juhul teen nägu "mul on parimad kaardid" ka olukorras kui käes on kaks ja kolm...


Seda nagunii, see on kaitse Laughing ja jälgede segamine. Nagu nool kirjutas, et mõnede asjade juhtumisprotsent on nagu on. Et siis ise olukorda panna, siis on oluline et esimesena märkaksid, et kui suured protsendid mingil võimalusel parajasti on. Ja parem on pilt ära segada, et teisel taipamisega rohkem aega läheks. ja ise omale aega võita, et midagi kahe silma vahele ei jääks. Mina olen pika toimega vahel näiteks.

Ja huvitavam on siis, kui suudad oma paremat seisu varjata ja teha nägu, et käes on vaid kahed ja kolmed... Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 22, 2011 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
ma võin sulle papitükkidega vastu mängida, ise joonistan peale, mis vaja Smile


See siis nagu stripibaari värk. Üks tantsib ja teeb nägu nagu meeldiks, teine pärast onab ja kujutab ette mis vaja.
Kusjuures mõlema jaoks toimiv värk.
Kuni selgub ,et kellegi pihud on ikka tühjemad kui alguses oleks võinud arvata.
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2011 2:01 am    Teema: Vasta viitega

mulle lihtsalt ei meeldi kaardimäng Laughing
uusi pilte joonistada on huvitavam
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2011 2:03 am    Teema: Vasta viitega

a sa võid ikka mõelda, mis tahad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2011 10:34 am    Teema: Vasta viitega

tahaks nüüd niiväga midagi vaimukat vastata aga ei tule kohe pähe midagi.
Laughing
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2011 1:22 pm    Teema: Vasta viitega

polegi vaja lobiseda, tantsi parem
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2011 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

Viplala asjatult ei lobise, kuid kas ka tantsib?
Tagasi üles
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2011 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

Eleah kirjutas:


Ja huvitavam on siis, kui suudad oma paremat seisu varjata ja teha nägu, et käes on vaid kahed ja kolmed... Rolling Eyes


Ka see oskus on vajalik Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2011 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
polegi vaja lobiseda, tantsi parem


Et sulle meeldib siis hoopis selline asi Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2011 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

oleneb, kes tantsib
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2011 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

Viplalale ma arvan, et on vähemalt mõtet tantsida.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda teooriad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group