Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kvant hĂŒppamine
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Motosummer
Kollane pÀike
Kollane pÀike

PostitusPostitatud: Laup Jan 16, 2010 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

Universum laieneb, ja teeb seda kirendusega, selleks on vaja energiat, keegi ei tea kust see tuleb, tinglikult nimetatakse et seda tekitab must mass, matematiline mudel nĂ€itab, et see must mass jaguneb universumis ĂŒhtlaselt, tĂ€hendab et ĂŒhtlaselt jaguneb kah kĂ”ik muu, aeg, ruum, mass, siit vĂ”ib jĂ€reldada et sinul pole kuhugi hĂŒpata, neid hĂŒppamisi vĂ”id teha ainult meie sĂŒsteemi piirides, aga meie sĂŒsteem on vĂ€iksem, ja on tuletis mustast massist, jĂ€relikult pole meil hĂŒppamiseks energiat kuskilt vĂ”tta, kui isegi oleks, on see nii suur et purustab meie maailma tĂ€ielikul. Inimesed on palju tobedaid asju kokku nuputanud, paraku on ikkagi sunnitud vorsti toomiseks kasutama autod.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Laup Jan 16, 2010 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

Kui mĂ”elda oma peaga ! Mitte seda mida ainujumala sĂŒsteemid etteĂŒtlevad !Ütleme, et on ĂŒhendatud anumad. Ühes anumas on hĂ€sti palju ja teises anumas hĂ€sti vĂ€he ja need on omavahel ĂŒhenduses mĂ”tteenergiakiirega. MĂ”te liigub edasitagasi kahe anuma vahel, nagu pendaldab. Kiire otstes on punkt kust mĂ”te pöördub igakord tagasi. MĂ”ttekiiruse suurenedes punktist tagasipöördudes kiirendus kasvab ja sellega koos mass korda kiirendus jĂ”ud kasvab samuti. Kui kiir on tekkinud siis see lĂ”hestab kahe punkti vahelise ruumi ja anumas kus on hĂ€sti palju lĂ€heb materjal sinna kus on hĂ€sti vĂ€he, analoogselt vedeliku voolamisega. Tulemuseks on teleportatsioon piki kiirt kahe punkti vahel. Üks punkt on meie praegune asukoht ja teine punkt on sinna kuhu tahame minna. Nii vĂ”idi ehitada pĂŒramiidid vĂ€ikse ajaga jumperite poolt. Jumpereid kasutati transpordiks. Filmis oli ĂŒks katkend kuidas nad pĂŒramiid tippu tĂ”stsid kasti.
Tagasi üles
Motosummer
Kollane pÀike
Kollane pÀike

PostitusPostitatud: Laup Jan 16, 2010 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

Kogu see jutt taandub selleks, et kas relatiivsus teooria kehtib kĂ”ikjal, vĂ”i mitte, isiklikult mina arvan et ei kehti. See teleportatsioon on ilus vĂ€ljamĂ”eldis, ja sellel pole kah mingit vajadust, kuhu sinul on hĂŒpata, kui niigi oled kĂ”ikjal, ja meie sĂŒsteemi piirides tĂ€itsa piisaks gravitatsiooni vĂ”itmisest, odav ja tĂ”hus meetod. Arme ajame sassi mĂ”istust, ja fĂŒĂŒsilist keha, pealegi meie ei tea seda punkti kus nemad ĂŒhinevad, ja see vĂ”imaldab meil fantaseerida lĂ”pmatuseni
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Laup Jan 16, 2010 7:10 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa aru sellest mida sa kirjutasid. Minu loogika jĂ€rgi kui pole teleporteerumist, siis ei ole ka kĂ”ikjal olemist. Teleporteerumine oleks seega kĂ”ikjal olemise mÔÔt. Ja nĂ€iteks teleporteerumise puhul polegi vaja gravitatsiooni ĂŒletada, sest toimub aine ĂŒlekandumine, mitte aine ruumiline paiknemine. Jutt kĂ”ikjal olemisest on sisuta ilma teleporteerumise vĂ”imeta.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Laup Jan 16, 2010 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

teleport on RUUMILINE ÜLEKANDUMINE.
Motosummer
Kollane pÀike
Kollane pÀike

PostitusPostitatud: Laup Jan 16, 2010 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

Muidugi ei saa aru, sest sinu teadmised toetuvad mingile filmile, mina kah ei saa aru, kes seda saasta pidevalt toodab, ja veel vĂ€hem saan aru, kes seda vaatab, mina rĂ€gin universumi matemaatilisest mudelist, mis on hiljuti valmis saanud. Sealt vĂ”ib jĂ€reldada, et on vĂ€hemalt kaks sĂŒsteemi, ĂŒks mida meie nĂ€eme ja tunnetame, ja teine mis on tunduvalt suurem, jaguneb ĂŒhtlaselt, ja on nĂ€htamatu, oskad Ă€kki arvata mis see on? Minule see tĂ€hendab kĂ”ikjal olemist, arvan et see sĂŒsteem hĂ”lmab meid tĂ€ielikult, ja seal ei kehti meie seadused, ja muidugi suurem kontrollib vĂ€iksemad. Kuhu ja mida sina porterit, kui isegi aatomi lĂ”hkumisega on suured raskused. Ja milleks pĂŒramiidi ehitamisel peaks kasutama nii kallist ja keerulist tehnoloogiat, kui on olemas tavaline kraana, ja miks peaks lutse porteerima, kui vĂ”iks kohapeal sĂŒnteesida
Tagasi üles
Motosummer
Kollane pÀike
Kollane pÀike

PostitusPostitatud: Laup Jan 16, 2010 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
teleport on RUUMILINE ÜLEKANDUMINE.

VÀga sisukas tÀhelepanek
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Jan 17, 2010 12:16 am    Teema: Vasta viitega

Siis see mudel on nagu Krishna. . Bhagavagita rÀÀgib, et Krishna on suurem, kĂ”ikehĂ”lmav ja nĂ€htamatu ja seetĂ”ttu kĂ”ik peavad Krishnat kummardama. Okey, inimene on siis vĂ€iksem, ainult ĂŒhes kohas ja nĂ€htav ja see teebki Krishna mulli augu mida saab kasutada transpordiks.
Tagasi üles
Motosummer
Kollane pÀike
Kollane pÀike

PostitusPostitatud: Püh Jan 17, 2010 12:25 am    Teema: Vasta viitega

JÀrgmises filmis on ilmselt ajamasin, siis rÀÀgid meile kah sellest, paganad vÀidavad et oled nÀgija, ilmselt see tÀhendab et vaatad filme.
suured tĂ€nud, egas see tema vist rohkem kedagi ei huvita, kuna poes ei mĂŒĂŒda selliseid seadmeid
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Jan 17, 2010 1:22 am    Teema: Vasta viitega

Ma ĂŒkskord unenĂ€gemises sain kokku matemaatika Ă”petajaga ja nagu alati hakkas Ă”petama matemaatikat. Viskas mingi ĂŒlesande ette nagu koolis ja ĂŒtles et lahenda Ă€ra. Seda unenĂ€gu on juhtunud mitu korda. LĂ”puks ma juba teadsin millal see unenĂ€gu uuesti tuleb ja kui jĂ€rgmine kord tuli siis ma ei proovinudki neid absurdseid mata ĂŒlesandeid lahendada, vaid kargasin pĂŒsti ja kohe mata Ă”psile kallale. Õps muutus elektripirniks seina peal. Ma teadsin, et on uni ja et tegelikult magan. KĂ€isin siis klassis ringi ja vaatasin ĂŒlejÀÀnud matemaatika Ă”ppijaid. KĂ”ik olid nagu poolmagavas asendis mingi idiootne valem paberil. Kuna ma teadsin, et varsti kordub jĂ€lle sama unenĂ€gu siis otsustasin jĂ€rgmine kord kui see tuleb hakata mata Ă”psi seksuaalselt ahistama. No varsti oligi jĂ€lle mata Ă”ps kohal, valemiga, et davai lahenda Ă€ra. Siis ma olin juba nii teadlik, et lĂŒkkasin valemi kĂ”rvale ja tegin ettepaneku seksida. Ma teadsin et see on uni ja et tegelikult magan. Siis kritseldas midagi tahvlile ja pĂ”genes. Siis mĂ”ne ajal pĂ€rast vahetasin reaalses elus kaks korda töökohta ja seesama mataĂ”ps töötas mĂ”lemas firmas kuhu mina tööle lĂ€ksin pĂ€ris kĂ”rgel kohal. Kaudne ĂŒlemus , igatahes sai minu andmetele ligi. Tajusin seda, et talle ka see asi hĂ€sti ei istu, et me samas firmas töötame. Igatahes ta muutis tööruumide paigutust, et mind mitte nĂ€ha. Pani mingi sahtlitega kapi ette, et me ĂŒksteist ei nĂ€eks. Siis juhtus veel asju mille tulemusena ma enam seal ei tööta. PĂ€rast töökoha vahetamist on mata Ă”ps unedes tagasi aga seekord kuidagi teisiti, umbes nii nagu sa kirjeldad, et suurem, kĂ”ikehĂ”lmav ja nĂ€htamatu, ĂŒhesĂ”naga nagu mingi suure olendi sisikonnas elamine.
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Jan 17, 2010 1:24 am    Teema: Vasta viitega

SellepÀrast mul on igasuguste matemaatika valemite suhtes allergia.
Tagasi üles
gladiaator
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Jan 19, 2010 11:12 am    Teema: Vasta viitega

Siin teemas oli Avatarist juttu,huvitav lugeda,mida kristlikud konservatiivid filmist arvavad,kui ameerika imperialismi kaanonitega kokku ei lÀhe,on kohe vasakpoolne ja kommunistlik.
http://www.syndikaat.ee/news.php?uID=3517&lang=est
Motosummer
Kollane pÀike
Kollane pÀike

PostitusPostitatud: Püh Juun 06, 2010 10:15 am    Teema: Vasta viitega

Teleporteerumine ja kvanthĂŒppamine on tegelikul samad asjad
Selle teostamiseks on vaja lĂ”pliku, ja jagamatut info ĂŒhikud, ehk kvanti, kui see on tĂŒkeldatud, ja eri vĂ€rvidega vÔÔbatud, ei toimu mingit hĂŒpet, samuti meeskonnaga hĂŒppamine on enesetapp.
Ja koht peab puhas olema, et saasta jÀrgi ei tule, selliseid kohti on meie planeedil vÀga vÀhe jÀrgi
Tagasi üles
gladiaator
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Kas kvanthĂŒppamise tehnoloogiate katsetused?
http://www.salem-news.com/articles/january082011/animal-deaths-ta.php

Experts Suspect Military Testing Behind Mass Bird and Fish Deaths - Salem-News.Com
VĂ€lja on tulnud ĂŒks omapĂ€rane teooria viimase aja aina massilsiemaks muutvate loomade, lindude ja kalade massi hukkumistele. Nimelt leiutas omal ajal Tesla masina mis tekitas nn "skalaar laineid" ja need lained on vĂ”imelised mĂ”jutama eluorganismi "alglaineid" - mis on igal liigil natuke erinev - ning selle kaudu siis muutma organismi vĂ”i organismi gruppide tegevust ehk siis maa keeli KA tapma. Kuna ei ole vist eriline pomm uudis, et peale Tesla surma surma varastati tema tööd - nii juba valmis kui ka valmismisjĂ€rgus olevaid. Samuti on teada, et tolle aja taseme jĂ€rgi oli Tesla tööd oma ajast ees aastakĂŒmneid. Selle teooria alusel on saanud siis need vargad ĂŒhe asjadest lĂ”puks valmis ning katsetavad seda. Teksti kokkuvĂ”te pĂ€rineb para-web.org excubitorise kolumnist.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group